Nieres un urīnceļu darbības traucējumi
Gremošana un gremošanas traucējumi
Vīriešu veselība
Sirds un asinsvadu slimības
Vitamīni
Organisma attīrīšanās un atjaunošanās
Imunitāte
Acis un acu darbības traucējumi
Nervu darbības traucējumi
Alerģija
Saaukstēšanās
Sieviešu veselība
Kaitīgie ieradumi
Iesnas un deguns
Āda un ādas slimības
Mutes dobuma higiēna
Aktuālie un citi jautājumi
Galvas smadzeņu darbības traucējumi
Sāpes
Klepus
Aknu un žultspūšļa darbības traucējumi
Ausis un ausu darbības traucējumi
Vēnu slimības
Vakcinācija
Bērnu veselība
Jautājums farmaceitam?
Jautājums
Šajā sadaļā Jūs varat uzdot jautājumu farmaceitam. Jautājuma maksa ir 0.50 Ls. Atbilde tiks sniegta 24 stundu laikā un tiks nosūtīta uz Jūsu norādīto e-pastu un tiks publicēta arī portalā Zalesinfo.lv.

Uzdodot jautājumu, lūdzu, smalkāk aprakstiet problēmu – kad tā ir paradījusies, kādi simptomi, ko esat veikuši, kādas zāles esat lietojuši, kādas zāles lietojat pastāvīgi, aprakstiet arī sevi (vecums, augums, hroniskās kaites u.c.).
Jo kvalitatīvāk Jūs uzdosiet jautājumu, jo precīzāk mēs varēsim atbildēt Jums.
Ņemiet vērā to, ka Jūs uzdodat jautājumu farmaceitam, nevis ārstam.
Vēlams, visas portāla Zalesinfo.lv norādītas rekomendācijas apspriest ar savu ārstu.
Zalesinfo.lv nenes atbildību par informācijas izmantošanas sekām.
Portāla Zalesinfo.lv materiālu saturs nav oficiālās ārstēšanās vadlīnijas, tiem ir tikai informatīvs un rekomendācijas raksturs.
*Vārds:
*E-pasts:
*Jautājums:
*Ievadi paroli šeit

Lai saņemtu paroli un uzdotu jautājumu farmaceitam, nosūtiet īsziņu ar tekstu:

ZLI345689

uz numuru:

144 (LMT, Tele2, Bite, Triatel abonentiem)

Šī pakalpojuma maksa ir 0.50 Ls.

*Pēc dažām sekundēm uz Jūsu mobīlo tālruni Jūs saņemsiet īsziņu ar paroli, kuru ievadot, varēsiet nosūtīt jautājumu farmaceitam.

Jautājumu meklēšana pēc datuma
Datums:
2008-08-04
Iesūtīja:
Sanita
Sveicināti! Vai piparmētru tēja nav kaitīga redzei? Paldies.
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Ja Jums ir sakairinātas acis, tad piparmētrā esošais mentols var lieki kairināt acis. Tādā gadījumā rekomendējam vienkārši neieelpot piparmētru tēju. Citādi acīm piparmētra nevar kaitēt. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-04
Iesūtīja:
Evita
gribu tikt pie bērniņu, bet ārsts man atklāja olnīcu cistu. tagad gaidu mēnesi rindā, lai tiktos atkal ar ārstu un man izrakstītu zāles. bet mēnesi gaidīt negribu, gribu jau tagad sākt kaut ko darīt. sakiet kādas zāles vai homeopātiskos līdzeklus es varētu lietot? Varbūt zemestauku sulu?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Galveno terapiju Jums var nozīmēt tikai Jūsu ārsts. Jā, zemestauku sula šajā gadījumā būs pareizs risinājums, to izmanto olnīcas cistas ārstēšanā. Vēl imunitātes uzlabošanai varam rekomendēt labu preparātu Wobenzym, tas veicinās organisma pretestības spējas, kas sekmēs iekaisuma mazināšanu organismā. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-04
Iesūtīja:
Loretta Streikiene
Kadas zales var lietot kaju venu iekaisuma sakuma un kadi vingrojumi ir ieteicami, lai nostiprinatu kaju venas? Kadi vingrojumi ir nepieciesami, lai nostiprinatu sirds muskulaturu?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Profilakses nolūkos var lietot vēnu stiprinošos preparātus – Aescusan, Troxevasin, Rutīns, Venoruton un Endotelon. Ļoti labi vēnām un arī sirds muskulatūrai palīdz skriešana. Skriešana vislabāk tonizē asinsvadus un vēnas, uzlabojot asinsteci tajos. Ja darbs ir sēdošs, tad rekomendējam sēdēt gandrīz uz krēsla malas un tā, lai kāju papēži būtu gaisā. Tādā veidā asinīm nekas netraucē normāli plūst pa vēnām sirds virzienā un asins neaizstāvējas kāju vēnās. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-04
Iesūtīja:
Zane
Labdien! Kas ir radziņi un vai tie ir ārstējami? Kādas ziedes šajā gadījumā lietot, jo sāp papēži? Ārēji viss kārtībā.Aptiekā ieteica smērēt uz sāpošām vietām analgīna un joda putriņu, bet nekādu uzlabojumu nejūtu.
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Īpaši neko nevar uzlabot. Var mazināt simptomus. Jūs varat smērēt heparīna gelus – Lioton 1000, Dolobene, Hepagel – tie mazina sāpes un pietūkumu. Par tādu slimību ārstēšanu labāk konsultēties pie ķirurga vai ortopēda. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-03
Iesūtīja:
Vita
Labvakar. Sakiet, lūdzu, par ko var liecināt roku un kāju tirpšana, iepriekš netika novērota.
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Kāju un roku tirpšana var būt simptoms daudziem stāvokļiem. Pie magnija trūkuma var attīstīties kāju un roku tirpšana kopā ar krampjiem un ātra nogurdināmība. Pie asinsvadu slimībām arī var attīstīties tirpšana. Rekomendējam lietot kādu preparātu, kas satur magniju - Magvit, Magne B6, Magnex vai citu. Šajā gadījumā būs pareizi uzlabot apasiņošanu, mikrocirkulāciju, lietojot Ginkgo biloba preparātus – Gingium, Tanakan u.c.. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-03
Iesūtīja:
Elīna
Labdien, Kā lietojams homeopātiskais līdzeklis Cefamadar - pirms vai pēc ēšanas , varbūt ēsanas laikā??? Paldies!
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Šim līdzeklim nav īpašas nozīmes kad lietot, bet vislabāk tomēr starp ēdienreizēm. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-03
Iesūtīja:
Līga
Labdien.Jau kādu ilgāku laiku man uz pieres paradas samēra sapīgas pinnes,kuras arī ilgu laiku nepazūd.Vispār varu arī piebilst,ka ir nervu traucējumi sakušies.Peksi var uznakt dusmju lekmes,un tai pasa laika arī moka ta ka apātijas stāvoklis.Domaju vai tas nav saistīts ar kadu konkrētu vitamīnu trukumu,vai vnk būtu jāgriežas tāda sitācijā pie neirologa?paldies.
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Vajadzētu griezties pie ārsta dermatologa, lai nozīmētu efektīvu terapiju pret pinnēm. Nāks par labu kāda pretpiņņu līdzekļa lietošana. Varam rekomendēt dabisko preparātu Granex, kas satur Aloe vera un darbojas antiseptiski. Vairāk šeit. Lokāli var lietot arī līdzekļus, kas satur benzoilperoksīdu (Akne BP5, Aknefug) – tie iedarbojas antibakteriāli un aizkavē Akne izraisītājbaktēriju (Propionibacterium acnes) vairošanos. Bet efektīvāku terapiju var nozīmēt ārsts. Nervu nomierināšanai varam rekomendēt dabiskos preparātus, kas mazina trauksmi, apātiju u.c. saistītus simptomus. Ļoti labs šajā gadījumā var būt Herbastress. Herbastress preparātā ir apvienoti augi ar nomierinošu, antidepresīvu, tonizējošu iedarbību un divi normālai smadzeņu darbībai svarīgākie vitamīni – B6 un B12. Vairāk šeit. Arī labs nomierinošs preparāts ir Dormiplant, kas satur lielu Baldriāņa ekstrakta koncentrāciju, kas darbojas nomierinoši. Par cik tuvojas arī rudens, varat uzsākt lietot arī kompleksos vitamīnus, lai nodrošinātu organismu ar visiem vitamīniem pilnībā. Ja stāvoklis neuzlabojas, tad noteikti konsultējieties ar ārstu. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-03
Iesūtīja:
krista
Labdien, jau kādus 3 mēnešus esmu sākusi lietot kontracepcijas tabletes/Lindynette 20/ nekādu negatīvu pārmaiņu nav, taču izteikti samazinājies starp mēnešreižu dienu skaits. Pirms tam tās bija 21-16 dienas, tagad pat no 13-15 dienām...
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Iespējams, ka Jums menstruālais cikls pēc kāda laika normalizēsies, bet tomēr rekomendējam par šo jautājumu konsultēties ar savu ārstu. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-02
Iesūtīja:
Solvita
Labdien! Ko Jūs ieteiktu pret matu izkrišanu??
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Iesakām lietot matu vitamīnus, par kuriem Jūs varat palasīt šeit. Nepieciešams zināt arī kāds ir matu izkrišanas iemesls. Bieži tie izkrīt pie nervu slodzēm, tad nepieciešams samazināt nervu pārpūles un derētu padzert kādus līdzekļus, kas nomierinātu nervu sistēmu un nedaudz to atbalstītu. Labs šajā gadījumā būs preparāts Herbastress, kas būtu jālieto pa 2 tabletēm dienā. Vairāk šeit. Matu izkrišanu novēro arī pie hormonāliem traucējumiem, nepareizās matu kopšanas un vairākiem citiem iemesliem, ko nepieciešams noskaidrot. Konsultējieties arī ar ārstu. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-02
Iesūtīja:
Edgars
Sveiki. MAn jau mēnesi ir problēma kas pēc visa spriežot ir Veģetatīvā distronija ,sirds sitas ,uztraukums ne parko ,transportos un ārā ilgi stāvot kājās paliek slikti ,liekas ka tūlīt miršu . Problēma ir jo jau mēnesi tik mājās esmu ,nevaru pat ārā iziet ,varbūt tapēc ka pats pārāk baidos. Lietoju Mildronātu ,nedaudz Persen ,zivju eļļeas kapsulas ,un man ieteica arī Vitamax kapsulas . Ceru jūs izteiksiet savas domas par to ,kā palīdzēt ,novērst ,ar kādiem līdzekļiem. EHO neko neuzrādīja ,EKO ar ne ,tapēc maz ticams ka vaina sirdī ,bet dažkārt ir nelielas sāpes sirds rajonā ,un pēdējā laikā pavairojas sirdsklauves . Paldies jau iepriekš
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Tas viss ir iespējams nervu pārslodzes rezultātā. Veģetatīvās distonijas gadījumā mēs rekomendējam vairākus preparātus, kas virzīti uz nervu sistēmas darbību. Tie palīdz nomierināt nervu sistēmu un uzlabot tās darbību. Droši varat lietot Persen forte. Tas būs stiprāks un iedarbīgāks vai arī varat uzsākt lietot Dormiplant. Dormiplant preparātā ir lielākas devas ekstraktiem. Šie preparāti nomierina nervu sistēmu, tie ir dabiski un var droši lietot. Papildus var lietot magnija preparātus. Var lietot Magvit, jo tam ir izdevīgāka cena. Vakaros iesakām dzert nomierinošo tēju kompleksus, kas satur piparmētru lapas, melisas lapas, asinszāli u.c. ārstniecības augus, kas veicina nervu sistēmas stabilitāti. Lai palielinātu nervu sistēmas izturību un emocionālo stabilitāti, lai nereaģētu uz sīkumiem, rekomendējam lietot žeņšeņ preparātus. Tie labi tonizē organismu, papildina enerģijas rezerves, veicina garīgo darbu un stimulē nervu sistēmas darbību. Vairāk par žeņšeņ šeit. Varat lietot šo preparātu kombināciju 2-3 mēnešus. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-02
Iesūtīja:
baiba
sveiki! Es lietoju kontrapcepcijas tabletes! Gribētu uzzināt cik daudz var pasargāt no grūtniecības! Un vai parneris var "beigt iekšā;" un es būšu pasargāta no grūniecības?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Kontracepcijas tabletēm ir ļoti augsta aizsardzība no grūtniecības iestāšanās un dzimumakta laikā partneris droši var „beigt iekšā”. Kontracepcijas līdzekļu efektivitāti varat aplūkot šeit. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-02
Iesūtīja:
Aldis
Sweiki es gribetu zinat kādi ir aptiekā nopērkapie anaboliskie steroidi jo eju airešana un gribu bišku pšmaukties uz sacensibam pa rajoniem .
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Tādu preparātu Jūs aptiekā neatradīsiet. Steroīdu preparāti aptiekās praktiski nav pieejami. Bet iesakām tos pat nemeklēt un nelietot, jo vēlāk var sākties problēmas ar veselību. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-02
Iesūtīja:
inese
Hitozāns Tauku bloķētājs,vai es varu lietot ,ja es baroju ar kruti!!cik kapsulas diena es varu dzert???
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Jā, Jūs varat lietot. Lietojiet to pa 2 kapsulām pirms sātīgas ēdienreizes un it sevišķi ar taukiem bagātas ēdienreizes (cepti, kūpināti produkti, krējums, majonēzes u.c.). Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-01
Iesūtīja:
anna
sveiki. man ir 16 gadu. man jau 2 mēn. nav mēnešreižu.tās man bija jau kādus 3 gadus.domāju iet pie ārsta. vai man varētu būt kāda infekcija vai slimība?dažreiz izjūtu niezi.stāvoklī neesmu jo neesmu nekad pārgulējusi.
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Vispareizākais ir aiziet pie ginekologa. Diez vai Jums ir infekcija. Tas var būt saistīts ar Jūsu uzturu, uztraukumiem, pārdzīvojumiem u.c. iemesliem. Rekomendējam lietot vitamīnus, lai organismam netrūktu vitamīnu, labi ēst un vairāk atpūsties. Niezes profilaksei lietojiet svecītes Vagisan vai Vagilac. Tās uzlabo vaginālo mikrofloru un mazina iespēju attīstīties piena sēnītei, kas ir biežākais niezes izraisītājs. Nepieciešams ievērot arī intīmo higiēnu, izmantot speciālus līdzekļus. Vairāk par to šeit. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-01
Iesūtīja:
rasa
Labdien! Es peedeejo 2 gadu laikaa regulaari censhos ziedot asinis, bet nu jau kopsh decembra to neesmu dariijusi, jo mani jau vairaakas reizes noraidiija, sakot, ka asiniis truukst dzelzs. Svars man ir normaals, vieniigaas suudziibas ir lociitavu saapes un nogurums riitos. Kaa es vareetu uzlabot sho situaaciju (ja vainiigs ir tikai dzelzs) Kaadus produktus lietot uzturaa/tabletes utt. paldies
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Dzelzs rezervju atjaunošanai rekomendējam lietot dzelzs preparātus. Labi ir Tothema un Ferrum lek preparāti. Par dzelzs preparātiem šeit. Būs labi, ja Jūs sāktu lietot kompleksus vitamīnus. Tie atjauno organisma minerālvielu un mikroelementu rezerves, mazinās nogurumu, ja tas ir saistīts ar vitamīnu trūkumu organismā. Pašlaik, kad ir augļu un dārzeņu periods, būtu pareizi tos pēc iespējas vairāk lietot uzturā. Locītavu sāpes visbiežāk norāda uz to, ka skrimšļi sāk nodilt un tos nepieciešams, tā sakot, „pabarot.” Locītavu sāpēm rekomendējam lietot Glikozamīna preparātus – tie ir dabiskie preparāti, kas veicina locītavu skrimšļu vielmaiņu, atjaunošanos un mazina ar laiku sāpes. Vairāk šeit. Pēc laika, Jums noteikti uzlabosies asins rādītāji un varēsiet atkal nodot asinis. Novēlam Jums būt veseliem!

<< < 257 | 258 | 259 | 260 | 261 | 262/330 | 263 | 264 | 265 | 266 | > >>
Pielāgota meklēšana
Jautājums
Vai Jūs regulāri lietojat zivju eļļu?


Lietoju periodiski
Jūsu atbilde
 

  Galvenā  Ziņas  Jautājums farmaceitam  Reklāmas iespējas  Autortiesības un atbildība  Autori  Kontakti