Nieres un urīnceļu darbības traucējumi
Gremošana un gremošanas traucējumi
Vīriešu veselība
Sirds un asinsvadu slimības
Vitamīni
Organisma attīrīšanās un atjaunošanās
Imunitāte
Acis un acu darbības traucējumi
Nervu darbības traucējumi
Alerģija
Saaukstēšanās
Sieviešu veselība
Kaitīgie ieradumi
Iesnas un deguns
Āda un ādas slimības
Mutes dobuma higiēna
Aktuālie un citi jautājumi
Galvas smadzeņu darbības traucējumi
Sāpes
Klepus
Aknu un žultspūšļa darbības traucējumi
Ausis un ausu darbības traucējumi
Vēnu slimības
Vakcinācija
Bērnu veselība
Jautājums farmaceitam?
Jautājums
Šajā sadaļā Jūs varat uzdot jautājumu farmaceitam. Jautājuma maksa ir 0.50 Ls. Atbilde tiks sniegta 24 stundu laikā un tiks nosūtīta uz Jūsu norādīto e-pastu un tiks publicēta arī portalā Zalesinfo.lv.

Uzdodot jautājumu, lūdzu, smalkāk aprakstiet problēmu – kad tā ir paradījusies, kādi simptomi, ko esat veikuši, kādas zāles esat lietojuši, kādas zāles lietojat pastāvīgi, aprakstiet arī sevi (vecums, augums, hroniskās kaites u.c.).
Jo kvalitatīvāk Jūs uzdosiet jautājumu, jo precīzāk mēs varēsim atbildēt Jums.
Ņemiet vērā to, ka Jūs uzdodat jautājumu farmaceitam, nevis ārstam.
Vēlams, visas portāla Zalesinfo.lv norādītas rekomendācijas apspriest ar savu ārstu.
Zalesinfo.lv nenes atbildību par informācijas izmantošanas sekām.
Portāla Zalesinfo.lv materiālu saturs nav oficiālās ārstēšanās vadlīnijas, tiem ir tikai informatīvs un rekomendācijas raksturs.
*Vārds:
*E-pasts:
*Jautājums:
*Ievadi paroli šeit

Lai saņemtu paroli un uzdotu jautājumu farmaceitam, nosūtiet īsziņu ar tekstu:

ZLI124789

uz numuru:

144 (LMT, Tele2, Bite, Triatel abonentiem)

Šī pakalpojuma maksa ir 0.50 Ls.

*Pēc dažām sekundēm uz Jūsu mobīlo tālruni Jūs saņemsiet īsziņu ar paroli, kuru ievadot, varēsiet nosūtīt jautājumu farmaceitam.

Jautājumu meklēšana pēc datuma
Datums:
2008-08-20
Iesūtīja:
Aija
Sakiet ,ludzu, vai Lanzul kapsulas var lietot ilgstosi.Man aptieka ieteica , ka labas bakterijas ,palietot Linex, bet vai tas ir labakas zales ?

Lanzul medikamenta lietošanas ilgumu nosaka tikai ārsts, vadoties no terapijas rezultātiem. Lanzul kapsulas nav baktēriju preparāts. Ja interesē baktēriju preparāti, tad skatieties šo sadaļu. Varam teikt, ka lielās baktēriju devas satur preparāti Fibrolakts un Liveo. Baktēriju preparātus jau var lietot ilgstoši 2-3 mēnešus, it sevišķi, ja ir lietotas antibiotikas. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-19
Iesūtīja:
hy
Labdien. Vai iespējams palikt stavokli ja ar partneri iet dušā un ir pentings?

Ja nav seksuālā kontakta un spermas nokļūšanas vagīnā, tad palikt stāvoklī nav iespējams. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-19
Iesūtīja:
ina
Labdien, sakiet lūdzu kādu zivju eļļu jūs man ieteiktu izvēlēties no lielā klāsta kas aptiekās pieejams kura būtu labāka un kuru varētu dzert vienu reizi dienā?

Lai varētu dzert zivju eļļu vienu reizi dienā, rekomendējam izvēlēties to, kas satur 1 gramu zivju eļļas. Tā būs no Futura sērijas zivju eļļa pa 60 vai 120 kapsulām (5,50 Ls un 9,00 Ls) vai no Aptiekas Produkcijas klāsta zivju eļļa 1000mg 40 kapsulas 3,00-3,50 Ls. Laba ir arī zivju eļļa ar lecitīnu, kas labāk ir priekš aknām, smadzenēm, holesterīna līmenim un citiem mērķiem. To arī var dzert reizi dienā, bet tikai uzreiz visu zivju eļļas dienas devu (1-2g vai 2-4 kapsulas). Aptuvenā cena ir 4,00-4,50 Ls par 60 kapsulām. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-19
Iesūtīja:
Santa
labdien, man slimnica izrakstija zales adaptol, bet arsts teica, ka tas nav psihotropas vielas, vai ta tas ir? vai nebus ta, ka pec 2 nedeljam man no tam zalem izveidosies atkariiba?? respektivi, vai shis zales pieder pie tas pashas klases kur ir lexotanil, seroxat, fluanxol??? uztraucos, jo negribu lietot nekadus transkvilizatorus vai antidepresantus. paldies

Adaptols tomēr skaitās psihotropās zāles, bet tas ir pielidzināms pie viegliem dienas trankvilizatoriem. To droši var lietot pa dienu, jo nerada nekādas miegainības un domāšanas traucējumus. Nekādas pierašanas par šo preparātu nav aprakstītas, tāpēc nevajag par to pārdzīvot, ja būtu, tad tā būtu aprakstīta zāļu aprakstā. Adaptols nav no tās pašas klases, kur atrodas Jūsu minētie preparāti. Tāpēc, ja ārsts Jums ir nozīmējis šo preparātu un Jums ir indikācijas, kas ir minētas lietošanas instrukcijā, mēs rekomendējam to lietot. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-19
Iesūtīja:
Ilona
Labdien, sakiet lūdzu vai grūtniecības laikā var lietot Ibumetin 5% gēlu, pret muguras sāpēm. Paldies!

Zāļu aprakstā ir rakstīts, ka labāk tomēr izvairīties no lietošanas grūtniecības laikā. Varat pamēģināt homeopātisko smēri Traumeel S, ko var lietot grūtniecības laikā. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-19
Iesūtīja:
Gunta grabuste
Kur Latvijā var nopirkt BIOSTIMS preparātu?

Interesējieties šeit - "DVS Urantijas fonds" E. Birznieka Upīša ielā 18a, (ieeja no Visvalža ielas). Tel. 67286363, 29276118, 29835369. E-pasts: urantija@e-apollo.lv. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-19
Iesūtīja:
Ieva
Sveiki! Ko būtu ieteicams lietot, lai samazinātu helikobaktērijas kunģī??? Vai vienīgās zāles, kas palīdz - ir antibiotikas??? Pirms kāda pus gada ārsts man izrakstīja šīs antibiotikas, kas nedaudz samazināja baktērijas, taču tās nesamazinājās līdz normālam daudzumam.

Helikobaktēriju apkarošanai izmanto antibiotikas. Latvijā visbiežāk tiek lietota trīskāršā 10 dienu terapija ar omeprazolu pa 20 mg divas reizes dienā pirms ēšanas. Šai laikā baktērijas sāk vairoties, un jaunās baktērijas iznīcina ar antibakteriāliem līdzekļiem – klaritromicīnu (pa 500 mg divas reizes dienā) un amoksicilīnu (pa 1000 mg divas reizes dienā) vai klaritromicīnu (pa 250 mg), vai metronidazolu (pa 400 mg). Tā kā Latvijā novērota diezgan augsta Helikobaktēriju rezistence pret metronidazolu, biežāk tomēr lieto klaritromicīnu. Šīs terapijas efektivitāte ir 80%, pārējiem 20% slimnieku tiek veikts atkārtots 14 dienu ārstēšanas kurss. Lietojot antibiotikas, neaizmirstiet lietot „labo” baktēriju preparātus, lai mazinātu antibiotiku lietošanas blakusparādības. Vairāk šeit. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-19
Iesūtīja:
Solvita
Labdien. Vēlējos jautāt- patreiz profilaktiskos nolūkos dzeru Gurķeņu eļļu, bet sāku pamanīt, ka man pastiprināti taukojās sejas āda( arī iepriekš bija nosliece uz taukainu ādu). Sajūta tāda, ka uzsmērēts taukains sejas krēms ļoti biezā slānī. Vai tas varētu būt šī preperāta ietekmē, vai vienkārši tā ir sagadīšanās.Un cik ilgu laiak posmuman būtu profilakt. nolūkos jālieto gurķeņu eļļa? Liels paldies Jums par atbildi.

Jā, gurķeņu eļļa veicina ādas barošanu un var veicināt taukainas ādas veidošanos. Gurķeņu eļļa ir ļoti rekomendējama pie sausās ādas. Varat samazināt lietošanas devu līdz 1 kapsulai dienā. Parasti lietošanas kurss ilgst 2-3 mēnešus, bet nepieciešamības gadījumā to var lietot ilgāk. Nākamreiz varat pāriet uz divgadīgās naktssveces eļļas lietošanu, jo tur ir mazāka omega-6 taukskābju koncentrācija. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-19
Iesūtīja:
Anita
Labdien! Sakiet, vai var sieviete dzert Prenetal vitamīnus grūtniecēm, ja sieviete nav stāvoklī(man viņi vienkārši ir mājās. Kā tas iespaidotos?), vai tomēr labāk nevajag un izvēlēties parastus vitamīnus sievietēm?

Labāk izvēlēties parastos sieviešu vitamīnus. Prenatal vitamīni domāti grūtniecēm, kur devas atsevišķiem vitamīniem ir lielākas, nekā parastos kompleksos vitamīnos. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-18
Iesūtīja:
Ināra
Sveiki! Mans jautājums saistīts ar hormonālo tablešu lietošanu - vai tām ir kaut kāda mijiedarbība ar Ibumetin un citiem pretsāpju līdzekļiem? Vai tos ir ieteicams lietot vienlaikus?

Ibumetin zāļu aprakstā nekas nav minēts par kontraceptīvo zāļu mijiedarbību, bet mēs neiesakām bez vajadzības lietot Ibumetin. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-18
Iesūtīja:
Dzintra
Labdien! Kādas zāles var lietot pret galvas sāpēm zīdīšanas perionā?

Var pamēģināt preparātu Spigelon. Tas ir homeopātisks līdzeklis. Kaut gan kaitīgas ietekmes nav novērotas, tomēr, lietojot šo preparātu, ir jāievēro piesardzība. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-17
Iesūtīja:
Inga
Kādas labas zālītes var dot zīdainīti pret vēdera uzpūšanos,kad mana meitiņa bija maza mēs devām pilienu,brūngani,bija jāatšķaida viens piliens zāles pret 5vai 6pilieni tēja vai ūdens.Kas tagad ir tādas labas zāles?

Rekomendējam nopirkt bērnu homeopātiskas sērijas preparātu Enterokind pilienus. Tas tieši ir izmantojams šādos gadījumos. Vairāk šeit. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-17
Iesūtīja:
krista
labdien.lietoju kontracepcijas tabletes /lindynette 20/.Vai tablešu lietošana jāpārtrauc nedēļā , ja mēnešreizes sākušās ātrāk, nekā parasti?Jeb jāturpina lietot tabletes 21 dienu pēc kārtas, ja arī sākušās m-reizes šo dienu laikā?

Lietojiet preparātu kā norādīts lietošanas instrukcijā. Ja sākušas mēnešreizes, tas nav pamats tablešu lietošanas pārtraukšanai. Tabletes jālieto 21 diena un tad 7 dienu pārtraukums. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-17
Iesūtīja:
Inga
Labdien! Naktī it kā sākās mēnešreizes.. šorīt,tā kā minēts instrukcijā,ieņēmu tableti Yarina (lietoju pirmo reizi) .. bet .. pamanīju,ka tagad pa dienu asiņošana nau .. ???? Vai tā var būt? ..

Jā, tā var būt. Tā ir individuāla organisma reakcija. Turpiniet lietot preparātu kā norādīts lietošanas instrukcijā. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-17
Iesūtīja:
Aija
Mūsu mājās ir blusas,suņu un kaķu nav.Mazgajam grīdu ar Neostomazānu,bet maz labuma.Lūdzu iesakiet aerosolu kas iedarbojas arī uz kūniņām un oliņām.Vai ir smērīte kodumu vietām lai ātrāk izdalītos sārtie pleķīši. Jūsu viedoklis par Insekt-Expulver un Insekt wegspray.Paldies par atbildi.

Rekomendējam veikt kvalitatīvu mājas kopšanu, lai iznīcinātu blusas un to attīstību. Daudz labas informācijas ir šeit. Aerosolu, kas derētu blusu iznīcināšanai un to oliņu, aptiekās parasti nepārdod. Rekomendējam painteresēties par tādiem līdzekļiem dzīvnieku veikalos. Kodumu vietām var izmantot Fenistil gelu vai Psilobalsam gelu. Tie labi noņem niezi, ja tāda ir, un veicina sarkano pleķu izveseļošanos. Par līdzekļiem Insekt-Ex-Pulver un Insekt wegspray varam teikt, ka tie ir uz dabiska pamata, kas traucē dažādu kukaiņu veidošanos un efekts saglabājas ilgstošs. Vairāk neko nevaram komentēt, jo mūsu rīcībā nav informācijas par to lietošanas pieredzi. Novēlam Jums būt veseliem!

<< < 257 | 258 | 259 | 260 | 261 | 262/336 | 263 | 264 | 265 | 266 | > >>
Pielāgota meklēšana
Jautājums
Vai Jūs regulāri lietojat zivju eļļu?


Lietoju periodiski
Jūsu atbilde
 

  Galvenā  Ziņas  Jautājums farmaceitam  Reklāmas iespējas  Autortiesības un atbildība  Autori  Kontakti