Nieres un urīnceļu darbības traucējumi
Gremošana un gremošanas traucējumi
Vīriešu veselība
Sirds un asinsvadu slimības
Vitamīni
Organisma attīrīšanās un atjaunošanās
Imunitāte
Acis un acu darbības traucējumi
Nervu darbības traucējumi
Alerģija
Saaukstēšanās
Sieviešu veselība
Kaitīgie ieradumi
Iesnas un deguns
Āda un ādas slimības
Mutes dobuma higiēna
Aktuālie un citi jautājumi
Galvas smadzeņu darbības traucējumi
Sāpes
Klepus
Aknu un žultspūšļa darbības traucējumi
Ausis un ausu darbības traucējumi
Vēnu slimības
Vakcinācija
Bērnu veselība
Jautājums farmaceitam?
Jautājums
Šajā sadaļā Jūs varat uzdot jautājumu farmaceitam. Jautājuma maksa ir 0.50 Ls. Atbilde tiks sniegta 24 stundu laikā un tiks nosūtīta uz Jūsu norādīto e-pastu un tiks publicēta arī portalā Zalesinfo.lv.

Uzdodot jautājumu, lūdzu, smalkāk aprakstiet problēmu – kad tā ir paradījusies, kādi simptomi, ko esat veikuši, kādas zāles esat lietojuši, kādas zāles lietojat pastāvīgi, aprakstiet arī sevi (vecums, augums, hroniskās kaites u.c.).
Jo kvalitatīvāk Jūs uzdosiet jautājumu, jo precīzāk mēs varēsim atbildēt Jums.
Ņemiet vērā to, ka Jūs uzdodat jautājumu farmaceitam, nevis ārstam.
Vēlams, visas portāla Zalesinfo.lv norādītas rekomendācijas apspriest ar savu ārstu.
Zalesinfo.lv nenes atbildību par informācijas izmantošanas sekām.
Portāla Zalesinfo.lv materiālu saturs nav oficiālās ārstēšanās vadlīnijas, tiem ir tikai informatīvs un rekomendācijas raksturs.
*Vārds:
*E-pasts:
*Jautājums:
*Ievadi paroli šeit

Lai saņemtu paroli un uzdotu jautājumu farmaceitam, nosūtiet īsziņu ar tekstu:

ZLI245689

uz numuru:

144 (LMT, Tele2, Bite, Triatel abonentiem)

Šī pakalpojuma maksa ir 0.50 Ls.

*Pēc dažām sekundēm uz Jūsu mobīlo tālruni Jūs saņemsiet īsziņu ar paroli, kuru ievadot, varēsiet nosūtīt jautājumu farmaceitam.

Jautājumu meklēšana pēc datuma
Datums:
2008-08-07
Iesūtīja:
Soja
Vai lietojot medikamentu No-spa ilgstoši, nerodās pieradums? Ilgstoši šajā gadījumā ir gadi 20. Katru dienu nav vajadzība, bet lietoju reizēs, kad ir meteorism, jo tad ir mežonīgas vēdergraizes. Piebildīšu, ka izmeklējumi ir veikti, gan sonoskopija, gan zondēšana.Un tātad- no-spa ir vienīgais, kas palīdz. Bet, vai tas nav liels ļaunums organismam? Kaut gan reklāmā stāsta-ieņem 2 tbl un būs OK.
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Īpašs pieradums neveidojas. Galvenais nelietot šo preparātu katru dienu. Ja tas notiek pie vēdera spazmām, tad nekas slikts nebūs. Praktiski 72 stundu laikā No-spa tiek izvadīta no organisma pilnībā. Vienīgais ir jānosaka, kas izraisa tādas spazmas, jo tikai likvidējot cēloni var atbrīvoties no problēmas. Meteorismu var izraisīt vairāki iemesli – fermentu trūkums pie aizkuņģa dziedzera darbības traucējumiem, žultsizvades traucējumi, nesabalansēta diēta vai kas cits. Tādos gadījumos ir jālieto preparāti, kas likvidē tos cēloņus – Fermentu preparāti, žultsdzenošie preparāti, šķiedrvielu un baktēriju preparāti, vai vienkārši jāizslēdz kādi produkti no ēdienkartes. Konsultējieties par šiem risinājumiem ar savu ārstu. Nošpa šajā gadījumā ir tikai ātrā palīdzība. Profilakses pēc pamēģiniet lietot preparātu Ecocolon, kas saved zarnu traktu kārtībā un regulē tā darbību. Tas palīdz pareizi funkcionēt zarnām. Vairāk šeit. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-06
Iesūtīja:
Edgars
Vai "slēptais cukurs" asins analīzē ir kaut kas bīstams? Parastā cukura saturs pēc analīzes datiem esot normāls.
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Tehnisko iemeslu dēļ atbilde ir aizkavēta. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām! Slēptais cukurs var runāt par iespējamo saslimšanu ar diabētu nākotnē, pēc dažiem gadiem. Ja neko nedarīt, tad ir iespējams, ka lieta progresēs un var saslimt ar 2. tipa diabētu. Ir jāievēro diēta, mazāk jāēd saldās lietas un jānodarbojas arī ar fizisko slodzi. Rekomendējam konsultēties ar savu ārstu. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-06
Iesūtīja:
Vineta
Kur var nopirkt vai sastadit vienkarsako edienkarti katrai dienai, lai ta butu puslidz sabalanseti un kadus vitaminus vajadzetu pievienot, vai uztura bagatinatajus?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Tehnisko iemeslu dēļ atbilde ir aizkavēta. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām! Vislabākais šajā gadījumā ir griezties tieši pie dietologa un konsultēties ar viņu. Par cik mūsdienās produkti nespēj nodrošināt organismu ar visiem nepieciešamajiem vitamīniem, tad droši var lietot vitamīnu kompleksus, kas ir pārdodāmi aptiekās. Ļoti labs un sabalansēts vitamīnu komplekss ir Alfavit. Tas ir izgudrots, ievērojot organisma bioķīmiskās reakcijas un vitamīnu savstarpējas reakcijas, tādēļ nodrošinot maksimālu vitamīnu uzsūkšanos un iedarbību. Vairāk var palasīt šeit. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-06
Iesūtīja:
Vineta
Vai Alfavit var lietot vienlaicigi, ar Herbium zalo teju kapsulam un Zivju ellu? Vai ka savadak? Cik maksa Alfavit?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Tehnisko iemeslu dēļ, atbilde ir aizkavēta. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām! Jā, Alfavit droši var lietot kopā ar Herbium zaļo tēju kapsulām un zivju eļļu. Alfavit aptuvenā aptiekas cena ir 3,50-4,00 Ls. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-06
Iesūtīja:
Raimonds
Man ir 35 gadi, svars 85kg. Kaitigus ieradumus nelietoju. Esmu nodevis asinsanalizes, neko neatrada. Bet, man ir katru dienu nogurums,miegainiba, bezspegs darba, ilgi nevaru nostavet vai nosedet viena poza, tupulojot darba sap ceigali un mugura, nesaprotu!? Varbut trukst kautkadu vitaminu, bet kadus lai lieto, lai justos nenoguris???
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Tehnisko iemeslu dēļ atbilde ir aizkavēta. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām! Ļoti labi tonizē organismu žeņšeņ ekstrakta preparāti kombinācijā ar vitamīnu kompleksiem. Žeņšeņ jālieto vismaz 3 mēneši, lai spēcinātu organismu. Par žeņšeņ šeit. Nogurums dažreiz nāk arī no stresa pārslodzēm, tādēļ varam rekomendēt arī kādu dabisko nomierinošo preparātu – Herbastress, Persen forte, Dormiplant. Herbastress ir labs ar to, ka satur arī Sibīrijas žeņšeņ. Vairāk šeit. Labi, ja vakaros tiks dzerta piparmētru vai kāda cita nomierinoša tēja. Pēc iespējas mazāk jālieto saldie produkti, jo bioķīmisko reakciju īpatnību dēļ, tie arī nedaudz veicina nogurumu. Klāt rekomendējam nodarboties ar sportu, vairāk kustēties un atrasties svaigā gaisā. Ja nedaudz sāp locītavas, rekomendējam 2-3 mēnešus lietot glikozamīna preparātus. Tie uzlabo locītavu vielmaiņu un bremzē locītavu sāpju slimību attīstību. Vairāk šeit. Mugurai nāks par labu klasiskā muguras masāža. Visu šo darbību komplekss noteikti Jums pacels gan veselības potenciālu, gan arī enerģijas potenciālu. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-06
Iesūtīja:
Vanesa
Sakiet ludzu, kadam vajadzibam lieto Fenules?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Tehnisko iemeslu dēļ atbilde ir aizkavēta. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām! Fenules ir dzelzi saturošs preparāts ar vitamīniem, kas nepieciešami asinsķermenīšu (eritrocītu) normālai veidošanai un attīstībai. To lieto pazemināta hemoglobīna un anēmiju gadījumos. Rekomendē lietot profilaktiski sievietēm, it sevišķi, ja ir ilgstošā menstruāciju gaita. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-06
Iesūtīja:
Vanesa
Vai gastrits ir izarstejams? Ko labak uztura lietot un ko nelietot?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Tehnisko iemeslu dēļ atbilde ir aizkavēta. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām! Gastrīts pārsvarā veidojas nepareizās diētas dēļ. Rekomendējam ievērot diētu, ko rekomendē kuņģa čūlas gadījumos. Nedrīkst tukšā dūšā lietot alkoholu, marinētus, asus produktus, skābas sulas un kafiju, jo tie paaugstina kuņģa sulas skābumu, kas katīgi arī iedarbojas uz kuņģi. Rekomendē dzert pienu un piena produktus, dažādas putras, zivis un vārītu gaļu. Kūpinājumi un cepti produkti arī pēc iespējas ir jāēd mazāk. Plašāk var palasīt šeit. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-06
Iesūtīja:
Raimonds
Vai var lietot kopa vienlaicigi Kalcigiran ar c vitaminu un Mesulidi? Ja var, tad cik ilgakais ta drikst lietot?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Tehnisko iemeslu dēļ atbilde ir aizkavēta. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām! Var droši lietot šos preparātus kopā. Mesulid lietošanas ilgumu nozīmē ārsts, bet ilgstoši šo preparātu nav vēlams lietot kaitīgas ietekmes dēļ uz kuņģa gļotādu un aknām. Calcigran un C vitamīnu var lietot ilgstoši, ievērojot diennakts devas. Lielās C vitamīna devas (1000mg un vairāk) nav vēlams lietot pārāk ilgstoši (ar 2-3 nedēļu kursu pietiek). Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-06
Iesūtīja:
Lāsma
Sveiki!man aju kādu laiku uz kāju pirkstiem un starp tiem metās tādas mazas pumpiņas-čūliņas kas ir pildītas ar ūdeni.nieze nav.gāju pie ārstiem,bet neviens neko nem;ak pateikt.vai Jums būtu kāds ieteikums,pie kā aiziet un varbūt kas tas ir? jau iepriekš pateicos !
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Tehnisko iemeslu dēļ atbilde ir aizkavēta. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām! Iespējams, tā var būt sēnīte vai kāds noberzums. Rekomendējam ievērot labāku kāju higiēnu. Ja ir čūliņas, tad varētu pasmērēt ar Solcoseryl gelu, lai uzlabotu sadziedēšanu. Papildus var smērēt arī Lamisil vai Terbisil gelu, lai iznīcinātu sēnīti. Vairāk šeit. Kāju higiēnai turpmāk izmantojiet kāju kopšanas krēmus – Weleda vai Gehwol sēriju. Papildus rekomendējam griezties pie dermatologa uz izmeklēšanu. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-06
Iesūtīja:
Aija
Labdien. kadu pretsenisu ziedi jus varetu ieteikt ,klotrimazols nevisai palidz. iekaisusas tulznas , ada sausa un lobas, reizem niez. Paldies!
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Varat mēģināt lietot terbinafīna smēres – Terbisil, Lamisil gelus. Vairāk šeit. Var arī pamēģināt Fongitar šķīdumu. Rekomendējam ievērot arī atbilstošu kāju pēdu kopšanu. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-06
Iesūtīja:
ina
Labdien,iesakiet kādu līdzekli psoriāzes ārstēšanai galvas matainajai daļai lai tiktu galā ar vātēm vienīgi negribu lietot nekādu hormonu preperātu mazāk kaitīgu gribas tagat droši ir jaunumi psoriāzes ārstēšanai esmu lietojuse elaconi un betacortona šķīdumu tie man nepatika vai ir vēlkas bez šiem?varbūt ir kādi šampūni?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Labas atsauksmes ir par Skin-cap sēriju (šampūnu, aerosolu, krēmu). Tas nav hormonālais līdzeklis. Pasūtīt un plašāk palasīt varat šeit. Varat mēģināt Polytar šampūnu. Polytar ir ārstniecisks šampūns, ko lieto galvas ādas ārstēšanai tādu slimību gadījumos kā psoriāze, blaugznas, seboreja, ekzēma un nieze, palīdz attīrīt ādu no ziedēm un pastām, kas lietotas psoriāzes ārstēšanā. Papildus lietojiet arī gurķeņu eļļu kapsulās. Tā mazina ādas sausumu un uzlabo ādas vielmaiņu. Dermatologi to bieži rekomendē pie sausās ādas, arī niezes mazināšanai. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-06
Iesūtīja:
agija
Labdien! Man ir delins 10 menesi un es nekadi nevaru saprast no kaa vins tik loti sviist, pat tad kad nav tik karsts aaraa, vinja peedinjas ir tik slapjas ka ar uudeni aplietas un plaukstas arii...kas vareetu buut par iemeslu tik trakai sviisanai,varbuut ir kaadas tejinjas vai kas cits ko juus varetu ieteikt lai tas mazinatos? Paldies jau ieprieks!!!
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Pārbaudiet, vai Jūs neģērbjat bērniņu pārāk silti; izvairieties no sintētiskām drēbēm, jo sintētiskās drēbes organisms bieži nepieņem, it sevišķi tādā vecumā. Ja svīšana ir pārāk intensīva, tad vajadzētu konsultēties tomēr ar pediatru. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-06
Iesūtīja:
Jekaterina
Labdien! Sakiet lūdzu kādas zāles jālieto, lai izvairītos no smiltīm urīnpūslī? un lai tas vairs neatkartojas (profilakses dēļ)?Paldies
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Urīnpūšļa akmens šķīšanai var lietot bezrecepšu preparātu Rowatinex, Lespenefryl šķīdumu. Ir jālieto ārstniecības augu urīndzenošas tējas, bērzu pumpuri, kas izskalo smiltis no urīnpūšļa, jālieto preparāti, kas samazina urīnceļu iekaisumu – Urosept, Cystone, Fitolyzin šķīdināma pasta un arī dzērveņu ekstrakts. Lai akmeņu veidošanās neatkārtotos, ir jānoskaidro, kāpēc tie veidojas. Bieži nākas izmainīt savu ēdienkarti. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-06
Iesūtīja:
aija
Sveicināti, sakiet lūdzu par ko tas liecina, ja uz ķermeņa parādās tādi maziņi sarkani plankumiņi, vai par to būtu jāsāk uztraukties?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Ja tas Jums nekad nav bijis, tad vēlams griezties pie ārsta dermatologa, lai diagnosticētu problēmu pareizi un nozīmētu atbilstošu terapiju. Iespējams, ka tas nav nekas slikts, bet var būt arī  kas nopietns. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-06
Iesūtīja:
Inta
Vai jogurta kapsulas jālieto antibiotiku dzeršanas laikā jeb pēc tam.
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Jā, antibiotiku lietošanas laikā lietojiet arī jogurta kapsulas un rekomendējam arī vienu nedēļu pēc antibiotiku lietošanas. Tas neļaus pasliktināties zarnu mikroflorai un attīstīties blakusparādībām. Novēlam Jums būt veseliem!

<< < 257 | 258 | 259 | 260 | 261 | 262/331 | 263 | 264 | 265 | 266 | > >>
Pielāgota meklēšana
Jautājums
Vai Jūs regulāri lietojat zivju eļļu?


Lietoju periodiski
Jūsu atbilde
 

  Galvenā  Ziņas  Jautājums farmaceitam  Reklāmas iespējas  Autortiesības un atbildība  Autori  Kontakti