Nieres un urīnceļu darbības traucējumi
Gremošana un gremošanas traucējumi
Vīriešu veselība
Sirds un asinsvadu slimības
Vitamīni
Organisma attīrīšanās un atjaunošanās
Imunitāte
Acis un acu darbības traucējumi
Nervu darbības traucējumi
Alerģija
Saaukstēšanās
Sieviešu veselība
Kaitīgie ieradumi
Iesnas un deguns
Āda un ādas slimības
Mutes dobuma higiēna
Aktuālie un citi jautājumi
Galvas smadzeņu darbības traucējumi
Sāpes
Klepus
Aknu un žultspūšļa darbības traucējumi
Ausis un ausu darbības traucējumi
Vēnu slimības
Vakcinācija
Bērnu veselība
Jautājums farmaceitam?
Jautājums
Šajā sadaļā Jūs varat uzdot jautājumu farmaceitam. Jautājuma maksa ir 0.50 Ls. Atbilde tiks sniegta 24 stundu laikā un tiks nosūtīta uz Jūsu norādīto e-pastu un tiks publicēta arī portalā Zalesinfo.lv.

Uzdodot jautājumu, lūdzu, smalkāk aprakstiet problēmu – kad tā ir paradījusies, kādi simptomi, ko esat veikuši, kādas zāles esat lietojuši, kādas zāles lietojat pastāvīgi, aprakstiet arī sevi (vecums, augums, hroniskās kaites u.c.).
Jo kvalitatīvāk Jūs uzdosiet jautājumu, jo precīzāk mēs varēsim atbildēt Jums.
Ņemiet vērā to, ka Jūs uzdodat jautājumu farmaceitam, nevis ārstam.
Vēlams, visas portāla Zalesinfo.lv norādītas rekomendācijas apspriest ar savu ārstu.
Zalesinfo.lv nenes atbildību par informācijas izmantošanas sekām.
Portāla Zalesinfo.lv materiālu saturs nav oficiālās ārstēšanās vadlīnijas, tiem ir tikai informatīvs un rekomendācijas raksturs.
*Vārds:
*E-pasts:
*Jautājums:
*Ievadi paroli šeit

Lai saņemtu paroli un uzdotu jautājumu farmaceitam, nosūtiet īsziņu ar tekstu:

ZLI135678

uz numuru:

144 (LMT, Tele2, Bite, Triatel abonentiem)

Šī pakalpojuma maksa ir 0.50 Ls.

*Pēc dažām sekundēm uz Jūsu mobīlo tālruni Jūs saņemsiet īsziņu ar paroli, kuru ievadot, varēsiet nosūtīt jautājumu farmaceitam.

Jautājumu meklēšana pēc datuma
Datums:
2008-08-09
Iesūtīja:
Kitija
Ko dariit ja saap auss?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Ja sāp auss ir jāgriežas pie LORa. Tas var būt saistīts ar iekaisumu un infekciju. Ārsts izmeklējot nozīmēs atbilstošu terapiju. Var pa šo brīdi pilināt ausu pilienus Otinum vai Otipax, kas mazinās iekaisumu un sāpes. Ja sāpes ir saistītas ar apaukstēšanos, tad ir jālieto arī vitamīni, lai palielinātu imūnitāti, un preparāti, kas domāti imunitātes stiprināšanai. Vairāk šeit. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-09
Iesūtīja:
Liene
Labdien! Man uz kājām lejā ir balti punktiņi, kas laikam ir no sliktas asinsrites. Kādus preparātus būtu labāk palietot? Vai Ginkgo arī derētu? Paldies!
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Grūti teikt, no kā Jums ir šie baltie punktiņi. Tāpēc arī rekomendēt kādus preparātus mēs īsti nevaram. Vēlams atradīties ārstam. Ja tas ir no nepietiekošas asinsrites, tad var mēģināt lietot arī Ginkgo biloba preparātus, bet būs nepieciešami arī citi. Bet to labāk nozīmēs Jūsu ārsts. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-08
Iesūtīja:
Linda
labvakar!!!esmu grutniece 25 nedela un esmu saauksetjusies bija iesnas kuras dabuju ar tejam ara,bet tagad nu ir klepus un nekadi neavru tikt vala.vai ir kadi ieteikumi vai sirupi,ko var dzert grutn.laika?palidziet ludzu.jau ieprieks paldies.
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Rekomendējam padzert pretklepus tēju Bronchial fix. Šai tējai nav kontrindikāciju grūtniecības periodā. Lietojiet tēju vairākas reizes dienā. Klāt var lietot medu. Sīrupus vairumā gadījumu nerekomendē lietot, jo trūkst klīniskās pieredzes par to lietošanu. Var lietot arī homeopātiskās tabletes Bronchalis-Heel. Papildus konsultējieties ar savu ārstu. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-08
Iesūtīja:
Agnese
Sveiki. Man ir 13 gadi. Nesen sākās mēnešreizes. Tagad lietoju tamponus. Dažreiz ir tāda diskonforta sajūta, nedaudz sāp vēders lejas daļā. Vai tas ir no tamponiem? vai vienkārši mēnešreižu sāpes?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Visdrīzāk, tas ir saistīts ar tamponu lietošanu, jo tie var izraisīt arī iekaisuma procesus makstī. Tāpēc vēlams izvairīties no to lietošanas. Papildus konsultējieties ar ginekologu. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-08
Iesūtīja:
Līva
labdien! Iesakiet ludzu, ko lietot, ja visu laiku "grauž" acis. Sajūta tāda, kā visu laiku būtu samiegojusies un nepieciešams berzēt acis, tikai daudz nopietnāk. Kad dienām ilgi biju spiesta strādāt ar datoru lietoju visine pilienus nogurušām acīm. Tagad nestrādāju, bet paliek tikai sliktāk. (No acu kosmētikads esmu jau atteikusies). Varbūt ir vērts aiziet pie acu ārsta? Bet manā pilsētā rindas ir 2 mēnešus garas un par redzi kā tādu man pagaidām sūdzību nav.
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Ja Jūs neesat pieradusi ilgstoši strādāt pie datora, tādas problēmas mēdz būt. Iesakām Jums vēl kādu laiku pilināt Visine nogurušām acīm vai Ocu-Flash pilienus un aptiekā nopirkt acu vitamīnus Healinature Formula redzei un acīm un no tās pašas sērijas Melleņu ekstraktu. Šie acu vitamīni satur pilnvērtīgu acīm nepieciešamu bioloģiski aktīvo vielu kombināciju, lai maksimāli stiprinātu acu veselību. Acu vitamīni ir nepieciešami vienmēr pie jebkādām acu slodzēm un slimībām, lai nepieļautu acu slimību ātrāku progresēšanu. Lietojiet tos pa 1 kapsulai no „Formula redzei un acīm” un 1 kapsulu „Melleņu ekstrakta” triju mēnešu laikā. Šie acu vitamīni nav dārgi. Vairāk par tiem palasiet šeit. Rekomendējam papildus arī aiziet pie acu ārsta un izmeklēties. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-07
Iesūtīja:
Vineta
Ja ir nepieciesams gan kalcija lietosana, gan dzelzs lietosana, to var darit ar dazu stundu starplaiku, vai ka savadak?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Jā, šos preparātus labāk lietot ar 2-3 stundu starplaiku. Tas vecinās šo minerālvielu labāku uzsūkšanos. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-07
Iesūtīja:
Raimonds
Vai LITOZIN var lietot ar Glikozaminu un zivju ellu reize? Vai varbut ir kads labaks, iedarbigaks preperats?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Tehnisko iemeslu dēļ atbilde ir aizkavēta. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām! Jā, šos preparātus var lietot vienlaicīgi. Rekomendējam vienkāršu Glikozamīnu pamainīt uz Glikozamīnu ar hondroitīnu vai arī uz preparātu Folrex, kas ir kombinēts līdzeklis šķīstošu pulveru veidā. Tie abi iedarbosies stiprāk par vienkāršo glikozamīnu. Vairāk par Folrex šeit. Lietojiet šos preparātus vismaz 3 mēnešus divreiz gadā. Tas ir pietiekoši, lai uzlabotu locītavu skrimšļu veselību, kas arī nosaka kustību komfortu, bez sāpēm. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-07
Iesūtīja:
Irina
Labdien! Sakiet lūdzu vai medikaments Myolastan var izraisīt atkārību, lietojot to ilgstoši, un cik ilgi var lietot nimesulīdus pie mugurkaula trūcem, nekaitējot nopietni veselībai? Paldies!
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Jā, Myolastan var izraisīt atkarību. Ir vairāki faktori, kas veicina atkarības rašanos: ārstēšanas ilgums, deva, kombinācija ar citām zālēm: psihotropiem, anksiolītiskiem, miega līdzekļiem, kombinācija ar alkoholu. Nimesulīdu lietot pārāk ilgstoši nav vēlams, dēļ tā kaitīgas ietekmes uz kuņģi un aknām, kaut gan tas ir ļoti atkarīgs no cilvēka veselības. Ir pētījumi, kur cilvēki lietojuši to ilgstoši un nekādu veselības problēmu nebija. Profilakses pēc varat papildus lietot aknu darbību uzlabojošus preparātus – Carsil, Liv52, Essentiale forte, lecitīnu, artišoku. Vairāk var palasīt šeit. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-07
Iesūtīja:
rebeka
labdien! man sap visa labaa puse zobu. vai tas vareetu buut sapuusts? Jo kad eedu ausktu, nezeliiigi saap. Paliidziet luduzu
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Jā, tas var būt no tā, ka sapūta caurvējš vai arī no kondicioniera. Zobu nervi palika jūtīgāki un tāpēc sāp. Var dažas dienas lietot Ibuprofēnu kā pretsāpju un pretiekaisuma preparātu. Rekomendējam Ibuprofen-Grindeks, jo tas ir lētāks un ražots pie mums. Vairāk šeit. Par labu nāks arī mutes dobuma skalošana ar kumelīšu tēju. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-07
Iesūtīja:
Sintija
Labdien! Man ir liels liekais svars.Kādus līdzekļus jūs ieteiktu svara samazināšanai?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Iesakām risinājumu kompleksu – diēta, fiziskā slodze (kaut nedaudz) un daži preparāti. Vienmēr pirms ēšanas lietojiet Ecocolon. Tas mazinās kuņģa tilpumu, ierobežos ēdiena uzņemšanu, mazinās tauku uzsūkšanos un veidos ilgstošu sāta sajūtu. Vairāk šeit. Ja uzturā lietojat putras, kartupeļus, makaronus, maizi un bulciņas, tad jālieto preparāts Phase 2, kas neļauj tiem uzsūkties organismā. Vairāk šeit. Esošo tauku dedzināšanai lietojiet zaļās tējas kapsulas un preparātu, kas satur CLA (Bio.CLA vai Optishape CLA). Var lietot klāt arī Garcīnijas preparātu vai līdzekli Ajurslim. Vairāk šeit. Šo preparātu lietošana nebūs ļoti lēts process, bet, ja Jūs pildīsiet šīs prasības, tad svars sāks mazināties. Nemeklējiet ātros risinājumus, tie Jums pēc tam atspēlēsies uz veselības. Rekomendējam šo procesu veikt sadarbībā ar endokrinologu, kas sekos līdzi Jūsu veselībai un sasniegumiem. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-07
Iesūtīja:
Soja
Vai lietojot medikamentu No-spa ilgstoši, nerodās pieradums? Ilgstoši šajā gadījumā ir gadi 20. Katru dienu nav vajadzība, bet lietoju reizēs, kad ir meteorism, jo tad ir mežonīgas vēdergraizes. Piebildīšu, ka izmeklējumi ir veikti, gan sonoskopija, gan zondēšana.Un tātad- no-spa ir vienīgais, kas palīdz. Bet, vai tas nav liels ļaunums organismam? Kaut gan reklāmā stāsta-ieņem 2 tbl un būs OK.
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Īpašs pieradums neveidojas. Galvenais nelietot šo preparātu katru dienu. Ja tas notiek pie vēdera spazmām, tad nekas slikts nebūs. Praktiski 72 stundu laikā No-spa tiek izvadīta no organisma pilnībā. Vienīgais ir jānosaka, kas izraisa tādas spazmas, jo tikai likvidējot cēloni var atbrīvoties no problēmas. Meteorismu var izraisīt vairāki iemesli – fermentu trūkums pie aizkuņģa dziedzera darbības traucējumiem, žultsizvades traucējumi, nesabalansēta diēta vai kas cits. Tādos gadījumos ir jālieto preparāti, kas likvidē tos cēloņus – Fermentu preparāti, žultsdzenošie preparāti, šķiedrvielu un baktēriju preparāti, vai vienkārši jāizslēdz kādi produkti no ēdienkartes. Konsultējieties par šiem risinājumiem ar savu ārstu. Nošpa šajā gadījumā ir tikai ātrā palīdzība. Profilakses pēc pamēģiniet lietot preparātu Ecocolon, kas saved zarnu traktu kārtībā un regulē tā darbību. Tas palīdz pareizi funkcionēt zarnām. Vairāk šeit. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-06
Iesūtīja:
Edgars
Vai "slēptais cukurs" asins analīzē ir kaut kas bīstams? Parastā cukura saturs pēc analīzes datiem esot normāls.
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Tehnisko iemeslu dēļ atbilde ir aizkavēta. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām! Slēptais cukurs var runāt par iespējamo saslimšanu ar diabētu nākotnē, pēc dažiem gadiem. Ja neko nedarīt, tad ir iespējams, ka lieta progresēs un var saslimt ar 2. tipa diabētu. Ir jāievēro diēta, mazāk jāēd saldās lietas un jānodarbojas arī ar fizisko slodzi. Rekomendējam konsultēties ar savu ārstu. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-06
Iesūtīja:
Vineta
Kur var nopirkt vai sastadit vienkarsako edienkarti katrai dienai, lai ta butu puslidz sabalanseti un kadus vitaminus vajadzetu pievienot, vai uztura bagatinatajus?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Tehnisko iemeslu dēļ atbilde ir aizkavēta. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām! Vislabākais šajā gadījumā ir griezties tieši pie dietologa un konsultēties ar viņu. Par cik mūsdienās produkti nespēj nodrošināt organismu ar visiem nepieciešamajiem vitamīniem, tad droši var lietot vitamīnu kompleksus, kas ir pārdodāmi aptiekās. Ļoti labs un sabalansēts vitamīnu komplekss ir Alfavit. Tas ir izgudrots, ievērojot organisma bioķīmiskās reakcijas un vitamīnu savstarpējas reakcijas, tādēļ nodrošinot maksimālu vitamīnu uzsūkšanos un iedarbību. Vairāk var palasīt šeit. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-06
Iesūtīja:
Vineta
Vai Alfavit var lietot vienlaicigi, ar Herbium zalo teju kapsulam un Zivju ellu? Vai ka savadak? Cik maksa Alfavit?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Tehnisko iemeslu dēļ, atbilde ir aizkavēta. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām! Jā, Alfavit droši var lietot kopā ar Herbium zaļo tēju kapsulām un zivju eļļu. Alfavit aptuvenā aptiekas cena ir 3,50-4,00 Ls. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-06
Iesūtīja:
Raimonds
Man ir 35 gadi, svars 85kg. Kaitigus ieradumus nelietoju. Esmu nodevis asinsanalizes, neko neatrada. Bet, man ir katru dienu nogurums,miegainiba, bezspegs darba, ilgi nevaru nostavet vai nosedet viena poza, tupulojot darba sap ceigali un mugura, nesaprotu!? Varbut trukst kautkadu vitaminu, bet kadus lai lieto, lai justos nenoguris???
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Tehnisko iemeslu dēļ atbilde ir aizkavēta. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām! Ļoti labi tonizē organismu žeņšeņ ekstrakta preparāti kombinācijā ar vitamīnu kompleksiem. Žeņšeņ jālieto vismaz 3 mēneši, lai spēcinātu organismu. Par žeņšeņ šeit. Nogurums dažreiz nāk arī no stresa pārslodzēm, tādēļ varam rekomendēt arī kādu dabisko nomierinošo preparātu – Herbastress, Persen forte, Dormiplant. Herbastress ir labs ar to, ka satur arī Sibīrijas žeņšeņ. Vairāk šeit. Labi, ja vakaros tiks dzerta piparmētru vai kāda cita nomierinoša tēja. Pēc iespējas mazāk jālieto saldie produkti, jo bioķīmisko reakciju īpatnību dēļ, tie arī nedaudz veicina nogurumu. Klāt rekomendējam nodarboties ar sportu, vairāk kustēties un atrasties svaigā gaisā. Ja nedaudz sāp locītavas, rekomendējam 2-3 mēnešus lietot glikozamīna preparātus. Tie uzlabo locītavu vielmaiņu un bremzē locītavu sāpju slimību attīstību. Vairāk šeit. Mugurai nāks par labu klasiskā muguras masāža. Visu šo darbību komplekss noteikti Jums pacels gan veselības potenciālu, gan arī enerģijas potenciālu. Novēlam Jums būt veseliem!

<< < 257 | 258 | 259 | 260 | 261 | 262/332 | 263 | 264 | 265 | 266 | > >>
Pielāgota meklēšana
Jautājums
Vai Jūs regulāri lietojat zivju eļļu?


Lietoju periodiski
Jūsu atbilde
 

  Galvenā  Ziņas  Jautājums farmaceitam  Reklāmas iespējas  Autortiesības un atbildība  Autori  Kontakti