Nieres un urīnceļu darbības traucējumi
Gremošana un gremošanas traucējumi
Vīriešu veselība
Sirds un asinsvadu slimības
Vitamīni
Organisma attīrīšanās un atjaunošanās
Imunitāte
Acis un acu darbības traucējumi
Nervu darbības traucējumi
Alerģija
Saaukstēšanās
Sieviešu veselība
Kaitīgie ieradumi
Iesnas un deguns
Āda un ādas slimības
Mutes dobuma higiēna
Aktuālie un citi jautājumi
Galvas smadzeņu darbības traucējumi
Sāpes
Klepus
Aknu un žultspūšļa darbības traucējumi
Ausis un ausu darbības traucējumi
Vēnu slimības
Vakcinācija
Bērnu veselība
Jautājums farmaceitam?
Jautājums
Šajā sadaļā Jūs varat uzdot jautājumu farmaceitam. Jautājuma maksa ir 0.50 Ls. Atbilde tiks sniegta 24 stundu laikā un tiks nosūtīta uz Jūsu norādīto e-pastu un tiks publicēta arī portalā Zalesinfo.lv.

Uzdodot jautājumu, lūdzu, smalkāk aprakstiet problēmu – kad tā ir paradījusies, kādi simptomi, ko esat veikuši, kādas zāles esat lietojuši, kādas zāles lietojat pastāvīgi, aprakstiet arī sevi (vecums, augums, hroniskās kaites u.c.).
Jo kvalitatīvāk Jūs uzdosiet jautājumu, jo precīzāk mēs varēsim atbildēt Jums.
Ņemiet vērā to, ka Jūs uzdodat jautājumu farmaceitam, nevis ārstam.
Vēlams, visas portāla Zalesinfo.lv norādītas rekomendācijas apspriest ar savu ārstu.
Zalesinfo.lv nenes atbildību par informācijas izmantošanas sekām.
Portāla Zalesinfo.lv materiālu saturs nav oficiālās ārstēšanās vadlīnijas, tiem ir tikai informatīvs un rekomendācijas raksturs.
*Vārds:
*E-pasts:
*Jautājums:
*Ievadi paroli šeit

Lai saņemtu paroli un uzdotu jautājumu farmaceitam, nosūtiet īsziņu ar tekstu:

ZLI234569

uz numuru:

144 (LMT, Tele2, Bite, Triatel abonentiem)

Šī pakalpojuma maksa ir 0.50 Ls.

*Pēc dažām sekundēm uz Jūsu mobīlo tālruni Jūs saņemsiet īsziņu ar paroli, kuru ievadot, varēsiet nosūtīt jautājumu farmaceitam.

Jautājumu meklēšana pēc datuma
Datums:
2008-08-14
Iesūtīja:
Ligita
Sveiki.Vīrietim(35g.) zem ķermeņa ādas(uz rokām,kājām,muguras,vēdera) ir tādi sacietējumi,lielāki un mazāki.Kas būtu jālieto un kāpēc tādi ir?

Grūti spriest, kas tas var būt. Noteikti jāgriežas pie ārsta un jākonsultējas ar viņu. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-14
Iesūtīja:
Ligita
Labdien.Man ir 31gads.Dažreiz saliecoties uzpriekšu spiež zem kreisās krūts(līdzīgi kā krampi sarauj),arī guļot uz kreiso pusi ir jūtamas sāpes.Taisni stāvot un staigājot viss ir normāli.Vai varētu pateikt ar ko tas saistīts un kas man būtu jādara?

Rekomendējam Jums griezties pie ārsta un izmeklēties. Iespējams, tas var būt saistīts ar aizkuņģa dziedzeri. Obligāti griezieties ātrāk pie ārsta. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-13
Iesūtīja:
Anna
Labdien. Esmu pamanījusi, ka man uz kājām ir tādas kā pumpas. Man ir 17 gadu un šīs pumpas jau ir kopš 15 g.v., ja nemaldos. Neko neesmu darījusi un smērējusi lai tās pazustu, jo nezinu, kas tieši vajadzīgs. Varētu teikt tā - Man ir paveicies ar sejas ādu, bet tādas pumpas, kādas man ir uz kājām, citiem ir uz sejas. Man ir diezgan neērti atkailināt kājas, jo dažas esmu plēsusi un nu ir rētas. Vai ir kāds speciāls krēms, kas tās likvidētu vai samazinātu to rašanos? Paldies jau iepriekš.

Jūsu vecumā tādu pumpu rašanās nav brīnums. Vislabākais aiziet pie ārsta dermatologa un konsultēties ar viņu. Var izmantot antibakteriālos līdzekļus – Aknefug vai Akne BP5, kas satur antibakteriālo vielu un neļauj baktērijām, kas rada pinnes, attīstīties. Labs dabisks līdzeklis ir arī Granex, kas satur Aloe vera vai ziede Pica-n-derm, kas mazina piņņu veidošanos un attīra poras. Palasiet arī šo rakstu. Rētu mazināšanai izmantojiet Dermatix vai Cicatrix. Dermatix ir silikona gels, vairāk šeit, par Cicatrix šeit. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-13
Iesūtīja:
Rich
Labdien, Kaut kad jau raksstiju šo jautājumu, bet nevaru atrast atbildi... Kāds preperāts ir ieteicams, lai likvidētu kondilomas (kārpiņas uz dzimumlocekļa)? Esmu dzirdejis par kaut kādu Aldara smēri vai ko tamlīdzigu...

Terapiju šajā gadījumā Jums nozīmēs ārsts dermatologs. Krēms Aldara ir recepšu medikaments, ko var izrakstīt tikai ārsts. Lūdzu, griezieties pēc palīdzības pie ārsta. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-13
Iesūtīja:
Elīna
Sveiki, vēlos uzzināt vai Latvijā šobrīd kaut kur ir iespējams Kerasal šampūnu? Izstaigāju daudz aptiekas un man atbildēja, ka šobrīd lielitrgotavās neesot. Vai patiešām preparāts nekur nav pieejams? Paldies! :)

Jā, tādi gadījumi mēdz būt. Patreiz ir pieejama tikai Kerasal ziede. Šķīdums ir jāgaida, kad parādīsies tirgū. Ir iespēja piezvanīt uz Lietuvas šī produkta pārstāvniecību un pajautāt viņiem - tel.: +370 37 321738. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-13
Iesūtīja:
Ina
Labdien! Man ir 59 gadi.35 gadu vecumā ir izoperēta(izņemta) dzemde.Visu šo laiku ir lieli karstuma viļņi, kas traucē labi justies un kuru laikā nespēju strādāt. Esmu lietojusi dažādus medikamentus.Vienu gadu lietoju hormonu tabletes(jutos ļoti labi).Par cik slimoju ar spondelozi un gūžu artrozi,izejot osteoporozes pārbaudi pie veca profesora,bija kategorisks aizliegums lietot hormonu tabletes, ja gribu saglabāt kaulus.Pašlaik lietoju Femarelle un man ir šāusmīga apetīte.Uzlabojumu nejūtu.Kādus un cik ilgi drīkst lietot menopauzes medikamentus. Paldies.

Iespējams, ka tomēr vajadzētu izvērtēt hormonu preparātu lietošanu, ja Jūs bijāt labi jutusies. Osteoporozes ārstēšanai arī ir medikamenti, kas saglabā kaulaudus un neļauj tiem "izšķīst," un bieži vien Jūsu vecumā tie ir jālieto daudzām sievietēm, ja ir diagnoze osteoporoze. Visādi citi Femarelle tipa preparāti īpaši neuzlabos situāciju. Pieļaujam, ka ir jāizvērtē situācija, kad būs atkal nepieciešams lietot hormonālo preparātu, bet kopā ar osteoporozes medikamentu. Jebkurā gadījumā lietojiet obligāti arī kalcija preparātu. Konsultējieties ar ārstu. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-13
Iesūtīja:
Aleksandra
Labdien, man ir viens jautājums. man konstatēja acu alerģiju, vai Jūs varat ieteikt kādu klīniku vai alerģijas ārstu. Paldies

Varat griezties Alergoloģijas centrā Sadovņikova 20, Rīgā, tālr. (+371) 67221082. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-13
Iesūtīja:
baiba
Sveiki! Vai kunģa čūlas gadījumā- Var lietot medu,dzert tējas(piparmētras,kumelīšu),jogurtus,putras,Zupas? Un cik bieži būtu jālieto smiltsērkšķu eļļu?

Jā, to visu droši varat ēst un dzert. Smiltsērkšķu eļļu rekomendējam lietot 2-3 reizes dienā pa vienai tējkarotei 2-3 nedēļu laikā. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-13
Iesūtīja:
Anna
Labdien, cik dienas pēc kārtas var lietot Floragyn Gel un cik reizes mēnesī, vai to var lietot neierobežotā daudzumā (izrakstīts, jo sēnīte un maksts sausums)?

Floragyn ir jālieto 6 dienas pēc kārtas, tad 10-20 dienu pārtraukums. Tādi lietošanas kursi (6 dienas lietojat, tad 10-20 dienas pārtraukums) ir jāatkārto 3-4 mēnešu laikā. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-12
Iesūtīja:
Anna
Labdien! Ārsts man izrakstīja Floragyn Gel, jo bieži ir sēnīte un maksts sausums. Cik bieži būtu ieteicams lietot šo gelu

Šis gels ir jālieto vienreiz dienā uz nakti. Ja ir bijis sekss, tad pēc dzimumakta. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-12
Iesūtīja:
smaida
sweiki!Vai jūs lūdzu varētu ieteikt, kaut ko(vitamīni, serumi, eļļas, šampuni) kas uzlabotu bojātus matus, un paātrinātu to augšanu? paldies!

Varam rekomendēt izmantot matu kopšanas sērijas Fitoval vai Hair-Stabil, kas ir nopērkami aptiekās. Tie ir labi un efektīvi līdzekļi. Palasiet arī šo rakstu. No vitamīniem rekomendējam izvēlēties vitamīnus no sērijas Fitoval vai arī kādu citu. Vairāk par matu vitamīniem šeit. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-12
Iesūtīja:
Ina
Labdien! Sakiet,lūdzu,kas ir jālieto,ja sirds sitās pārāk lēni -50 sitieni.Paldies.

No preparātiem varam rekomendēt Pumpan pilienus. Tie stiprina sirdi, palielina sirds saraušanās spēku, izmanto pie sirds vājuma, neregulāra, vāja un reta pulsa un citām sirdsklauvēm. Vēlams konsultēites arī ar kardiologu, lai izmeklētos un nepieļautu slimības attīstību. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-12
Iesūtīja:
Iveta
Labdien! Kā lai likvidēju depigmentācijas plankumus, tie ir gana redzami uz muguras un ipashi uz iesauļotas ādas!
Var būt divi iemesli šiem plankumiem - daudzkrāsainā ēde (ādas sēnīšu slimība) un vitiligo (depigmentācijas plankumi). Tik vienkārši no šiem plankumiem nevar atbrīvoties. Rekomendējam ar šo jautājumu griezties pie speciālista dermatologa. Novēlam Jums būt veseliem!
Datums:
2008-08-12
Iesūtīja:
Vita
Kā ārstē trīszaru nerva iekaisumu? Loti bieži atkārtojas tādas kā loti neciešamas sāpīgas dures galvā .Tad lietoju Ibuprofen pret sāpēm un Finlepsin pret iekaisumu.Bet pēc nenoteikta laika atkārtojas atkal un atkal.Paldies!

Tāda veida traucējumu ārstēšanu Jums var nozīmēt ārsts neirologs. Sāpes var parādīties jebkurā laikā. Nepieciešama rūpīga neirologa izmeklēšana, kas pēc tam nozīmēs atbilstošu terapiju. Simptomātiski Jūs droši varat lietot ibuprofēnu pret sāpēm, bet tas ir tikai uz laiku. Konsultējieties par šiem jautājumiem ar neirologu. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-12
Iesūtīja:
Baiba
Jau divus gadus lietoju kontracepcijas tabletes, bet pārtraucu tās lietot personisku iemeslu dēļ. Pēc kāda neilga laika (trīs nedēļām) bija sekss bez izsargāšanās. Vai man drošibas pēc vajadzētu lietot avārijas kontracepciju, lai izvairītos no grūtniecības. Jau iepriekš paldies!

Kontracepcijas tablešu efektivitāte praktiski beidzas tad, kad Jūs atmetat tās lietot. Tāpēc, lai pasargātu sevi no nevēlamās grūtniecības, 72 stundu laikā varat ieņemt avārijas kontracepciju. Novēlam Jums būt veseliem!

<< < 257 | 258 | 259 | 260 | 261 | 262/334 | 263 | 264 | 265 | 266 | > >>
Pielāgota meklēšana
Jautājums
Vai Jūs regulāri lietojat zivju eļļu?


Lietoju periodiski
Jūsu atbilde
 

  Galvenā  Ziņas  Jautājums farmaceitam  Reklāmas iespējas  Autortiesības un atbildība  Autori  Kontakti