Nieres un urīnceļu darbības traucējumi
Gremošana un gremošanas traucējumi
Vīriešu veselība
Sirds un asinsvadu slimības
Vitamīni
Organisma attīrīšanās un atjaunošanās
Imunitāte
Acis un acu darbības traucējumi
Nervu darbības traucējumi
Alerģija
Saaukstēšanās
Sieviešu veselība
Kaitīgie ieradumi
Iesnas un deguns
Āda un ādas slimības
Mutes dobuma higiēna
Aktuālie un citi jautājumi
Galvas smadzeņu darbības traucējumi
Sāpes
Klepus
Aknu un žultspūšļa darbības traucējumi
Ausis un ausu darbības traucējumi
Vēnu slimības
Vakcinācija
Bērnu veselība
Jautājums farmaceitam?
Jautājums
Šajā sadaļā Jūs varat uzdot jautājumu farmaceitam. Jautājuma maksa ir 0.50 Ls. Atbilde tiks sniegta 24 stundu laikā un tiks nosūtīta uz Jūsu norādīto e-pastu un tiks publicēta arī portalā Zalesinfo.lv.

Uzdodot jautājumu, lūdzu, smalkāk aprakstiet problēmu – kad tā ir paradījusies, kādi simptomi, ko esat veikuši, kādas zāles esat lietojuši, kādas zāles lietojat pastāvīgi, aprakstiet arī sevi (vecums, augums, hroniskās kaites u.c.).
Jo kvalitatīvāk Jūs uzdosiet jautājumu, jo precīzāk mēs varēsim atbildēt Jums.
Ņemiet vērā to, ka Jūs uzdodat jautājumu farmaceitam, nevis ārstam.
Vēlams, visas portāla Zalesinfo.lv norādītas rekomendācijas apspriest ar savu ārstu.
Zalesinfo.lv nenes atbildību par informācijas izmantošanas sekām.
Portāla Zalesinfo.lv materiālu saturs nav oficiālās ārstēšanās vadlīnijas, tiem ir tikai informatīvs un rekomendācijas raksturs.
*Vārds:
*E-pasts:
*Jautājums:
*Ievadi paroli šeit

Lai saņemtu paroli un uzdotu jautājumu farmaceitam, nosūtiet īsziņu ar tekstu:

ZLI145789

uz numuru:

144 (LMT, Tele2, Bite, Triatel abonentiem)

Šī pakalpojuma maksa ir 0.50 Ls.

*Pēc dažām sekundēm uz Jūsu mobīlo tālruni Jūs saņemsiet īsziņu ar paroli, kuru ievadot, varēsiet nosūtīt jautājumu farmaceitam.

Jautājumu meklēšana pēc datuma
Datums:
2008-08-10
Iesūtīja:
jukka
Sveicināti, Jūs varētu ieteikt kādus vitaminus kuros būtu B5 un kas palīdzētu ciņā pret akni. Cenas arī ļoti noderētu . Paldies
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Vitamīns B5 ir pantotēnskābe, kas praktiski ir jebkurā ādas un matu vitamīnu kompleksā. Matu vitamīni ir domāti arī ādas stāvokļa uzlabošanai. Labi ādas vitamīni ir „Komplekss ādai, matiem, nagiem,” „Fitoval,” „Merz Special,” „Futura Silica Beauty + Omega 6.” Vairāk varat palasīt šeit. Visizdevīgākā cena ir Latvijā ražotam preparātam „Komplekss ādai, matiem un nagiem” – ap 5-6 Ls. Fitoval cena ir ap 6-7 Ls, Merz Special ap 8-10 Ls. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-10
Iesūtīja:
inese
vai sieviete kas baro bērnu ar krūti drīkst lietot preperātu Phase2®?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Kaut preparāts Phase2 ir dabisks, kas iegūts no Baltām pupiņām, vēlams no tā lietošanas izvairīties zīdīšanas periodā. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-10
Iesūtīja:
Liena
Kā nopirkt bezrecepšu medikamentus citās Eiropas valstīs? Ar to domāju - nopirkt tām pašām indikācijām tādus pašus vai līdzīgus kādus lieto Latvijā. Jāzina latīniskie nosaukumi? Un vai piemēram Beniluksa valstīs vispār ir atrodami to pašu ražotāju medikamenti pie kuriem pierasts Latvijā? (Lai nav jāeksperimentē)...
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Bezrecepšu medikamenti ir iegādājami aptiekās bez īpašām grūtībām. Var meklēt tieši tādus pašus zāļu preparātus ar tādiem pašiem nosaukumiem, kā pie mums, ja tie ir ražoti Eiropā, bet, ja tādu nav, tad vadīties vajag pēc latīniskā nosaukuma (aktīvās vielas), kas vienmēr ir uzrakstīts uz iepakojuma ar maziem burtiem. Ievērojiet tikai devas, lai tās būtu tādas pašas, kādas Jūs lietojat. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-09
Iesūtīja:
Vineta
Labdien!Man jau daudzus gadus ir paātrināta sirds darbība,ārsts saka,ka uz nervu pamata.Katru rītu ,kad pieceļos mana sirdsdarbība ir paātrināta,ļoti reti,kad tā nav.Jau ilgstoši lietoju zāles ATENOLOL,lietoju pavisam nelielās devās,bet gandrīz katru rītu.Vai šīs zāles nav pārāk kaitīgas ilgstoši lietojot,vai tās man nevar radīt kādus blakus efektus?Cik ilgi tās ir ieteicams lietot?Ārsts saka,ka pēc vajadzības tās jālieto un ka drīkst ilgstoši lietot,citiem esot tās jālieto visu mūžu.Gribētos dzirdēt jūsu viedokli.Paldies jums jau iepriekš!
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Jā, ārsts pareizi saka, ka ir jālieto šis preparāts. Kaitīgs šis medikaments nav un tāpēc droši var lietot. Tāda tipa medikamenti ir bez īpašām blakusparādībām. Tiešām daudziem nākas lietot katru dienu un lielākās devās, bet tas nepasliktina viņu veselību, tieši otrādi, regulāri lietojot, sirdsdarbība tiek kontrolēta un tādējādi neizpaužas veselības pasliktināšanās. Par cik Jums sirdsdarbība ir paātrināta uz nervu pamata, tad rekomendējam dzert vakaros nomierinošās tējas un arī kādus dabiskus nomierinošus līdzekļus – Herbastress, Dormiplant, Persen forte u.c. Herbastress ir labs ar to, ka satur arī nervu sistēmas tonizēšanai Eleiterokoku. Vairāk šeit. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-09
Iesūtīja:
imiks
vai drikst lietot antidepresantus neejot pie arsta.vai vispar ir bezrecepsu
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Antidepresantu lietošanai jānotiek ārstu uzraudzībā. Visi antidepresanti ir recepšu medikamenti, ko izrakstīt var tikai ārsts. Antidepresantiem ir ļoti svarīga lietošanas beigšana – tos nedrīkst beigt lietot uzreiz, lietošana jābeidz pakāpeniski ārsta uzraudzībā. Ir tikai vienīgais preparāts, kas ir bezrecepšu un skaitās dabisks antidepresants – Cesradyston, kas satur asinszāles ekstraktu. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-09
Iesūtīja:
sandris
Sveika! Man neliela nepatīkama,kad viņa biežāk slaucīt govju piens...turpmāk viņa pēkšņi rokas alerģija pret govju tesmeni. man reāli,šausmīga skatiens,viņā roka ir sārta kārpa vai nobrāzums kārpa piepumpēt.. Kā Jums vajadzīga ārstēšana roka alerģija pret govju tesmeni vai piens..? Ludzu palīdziba!!
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Rekomendējam pasmērēt gelu Solcoseryl, ja ir nobrāzums. Uz nakti smērēt barojošo krēmu, lai veicinātu ādas atjaunošanu, nomierinātu ādu un mazinātu kairinājumu. Vēlams kādu laiku nepakļaut rokas ilgstošam darbam. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-09
Iesūtīja:
Kitija
Ko dariit ja saap auss?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Ja sāp auss ir jāgriežas pie LORa. Tas var būt saistīts ar iekaisumu un infekciju. Ārsts izmeklējot nozīmēs atbilstošu terapiju. Var pa šo brīdi pilināt ausu pilienus Otinum vai Otipax, kas mazinās iekaisumu un sāpes. Ja sāpes ir saistītas ar apaukstēšanos, tad ir jālieto arī vitamīni, lai palielinātu imūnitāti, un preparāti, kas domāti imunitātes stiprināšanai. Vairāk šeit. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-09
Iesūtīja:
Liene
Labdien! Man uz kājām lejā ir balti punktiņi, kas laikam ir no sliktas asinsrites. Kādus preparātus būtu labāk palietot? Vai Ginkgo arī derētu? Paldies!
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Grūti teikt, no kā Jums ir šie baltie punktiņi. Tāpēc arī rekomendēt kādus preparātus mēs īsti nevaram. Vēlams atradīties ārstam. Ja tas ir no nepietiekošas asinsrites, tad var mēģināt lietot arī Ginkgo biloba preparātus, bet būs nepieciešami arī citi. Bet to labāk nozīmēs Jūsu ārsts. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-08
Iesūtīja:
Linda
labvakar!!!esmu grutniece 25 nedela un esmu saauksetjusies bija iesnas kuras dabuju ar tejam ara,bet tagad nu ir klepus un nekadi neavru tikt vala.vai ir kadi ieteikumi vai sirupi,ko var dzert grutn.laika?palidziet ludzu.jau ieprieks paldies.
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Rekomendējam padzert pretklepus tēju Bronchial fix. Šai tējai nav kontrindikāciju grūtniecības periodā. Lietojiet tēju vairākas reizes dienā. Klāt var lietot medu. Sīrupus vairumā gadījumu nerekomendē lietot, jo trūkst klīniskās pieredzes par to lietošanu. Var lietot arī homeopātiskās tabletes Bronchalis-Heel. Papildus konsultējieties ar savu ārstu. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-08
Iesūtīja:
Agnese
Sveiki. Man ir 13 gadi. Nesen sākās mēnešreizes. Tagad lietoju tamponus. Dažreiz ir tāda diskonforta sajūta, nedaudz sāp vēders lejas daļā. Vai tas ir no tamponiem? vai vienkārši mēnešreižu sāpes?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Visdrīzāk, tas ir saistīts ar tamponu lietošanu, jo tie var izraisīt arī iekaisuma procesus makstī. Tāpēc vēlams izvairīties no to lietošanas. Papildus konsultējieties ar ginekologu. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-08
Iesūtīja:
Līva
labdien! Iesakiet ludzu, ko lietot, ja visu laiku "grauž" acis. Sajūta tāda, kā visu laiku būtu samiegojusies un nepieciešams berzēt acis, tikai daudz nopietnāk. Kad dienām ilgi biju spiesta strādāt ar datoru lietoju visine pilienus nogurušām acīm. Tagad nestrādāju, bet paliek tikai sliktāk. (No acu kosmētikads esmu jau atteikusies). Varbūt ir vērts aiziet pie acu ārsta? Bet manā pilsētā rindas ir 2 mēnešus garas un par redzi kā tādu man pagaidām sūdzību nav.
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Ja Jūs neesat pieradusi ilgstoši strādāt pie datora, tādas problēmas mēdz būt. Iesakām Jums vēl kādu laiku pilināt Visine nogurušām acīm vai Ocu-Flash pilienus un aptiekā nopirkt acu vitamīnus Healinature Formula redzei un acīm un no tās pašas sērijas Melleņu ekstraktu. Šie acu vitamīni satur pilnvērtīgu acīm nepieciešamu bioloģiski aktīvo vielu kombināciju, lai maksimāli stiprinātu acu veselību. Acu vitamīni ir nepieciešami vienmēr pie jebkādām acu slodzēm un slimībām, lai nepieļautu acu slimību ātrāku progresēšanu. Lietojiet tos pa 1 kapsulai no „Formula redzei un acīm” un 1 kapsulu „Melleņu ekstrakta” triju mēnešu laikā. Šie acu vitamīni nav dārgi. Vairāk par tiem palasiet šeit. Rekomendējam papildus arī aiziet pie acu ārsta un izmeklēties. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-07
Iesūtīja:
Vineta
Ja ir nepieciesams gan kalcija lietosana, gan dzelzs lietosana, to var darit ar dazu stundu starplaiku, vai ka savadak?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Jā, šos preparātus labāk lietot ar 2-3 stundu starplaiku. Tas vecinās šo minerālvielu labāku uzsūkšanos. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-07
Iesūtīja:
Raimonds
Vai LITOZIN var lietot ar Glikozaminu un zivju ellu reize? Vai varbut ir kads labaks, iedarbigaks preperats?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Tehnisko iemeslu dēļ atbilde ir aizkavēta. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām! Jā, šos preparātus var lietot vienlaicīgi. Rekomendējam vienkāršu Glikozamīnu pamainīt uz Glikozamīnu ar hondroitīnu vai arī uz preparātu Folrex, kas ir kombinēts līdzeklis šķīstošu pulveru veidā. Tie abi iedarbosies stiprāk par vienkāršo glikozamīnu. Vairāk par Folrex šeit. Lietojiet šos preparātus vismaz 3 mēnešus divreiz gadā. Tas ir pietiekoši, lai uzlabotu locītavu skrimšļu veselību, kas arī nosaka kustību komfortu, bez sāpēm. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-07
Iesūtīja:
Irina
Labdien! Sakiet lūdzu vai medikaments Myolastan var izraisīt atkārību, lietojot to ilgstoši, un cik ilgi var lietot nimesulīdus pie mugurkaula trūcem, nekaitējot nopietni veselībai? Paldies!
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Jā, Myolastan var izraisīt atkarību. Ir vairāki faktori, kas veicina atkarības rašanos: ārstēšanas ilgums, deva, kombinācija ar citām zālēm: psihotropiem, anksiolītiskiem, miega līdzekļiem, kombinācija ar alkoholu. Nimesulīdu lietot pārāk ilgstoši nav vēlams, dēļ tā kaitīgas ietekmes uz kuņģi un aknām, kaut gan tas ir ļoti atkarīgs no cilvēka veselības. Ir pētījumi, kur cilvēki lietojuši to ilgstoši un nekādu veselības problēmu nebija. Profilakses pēc varat papildus lietot aknu darbību uzlabojošus preparātus – Carsil, Liv52, Essentiale forte, lecitīnu, artišoku. Vairāk var palasīt šeit. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-07
Iesūtīja:
rebeka
labdien! man sap visa labaa puse zobu. vai tas vareetu buut sapuusts? Jo kad eedu ausktu, nezeliiigi saap. Paliidziet luduzu
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Jā, tas var būt no tā, ka sapūta caurvējš vai arī no kondicioniera. Zobu nervi palika jūtīgāki un tāpēc sāp. Var dažas dienas lietot Ibuprofēnu kā pretsāpju un pretiekaisuma preparātu. Rekomendējam Ibuprofen-Grindeks, jo tas ir lētāks un ražots pie mums. Vairāk šeit. Par labu nāks arī mutes dobuma skalošana ar kumelīšu tēju. Novēlam Jums būt veseliem!

<< < 257 | 258 | 259 | 260 | 261 | 262/332 | 263 | 264 | 265 | 266 | > >>
Pielāgota meklēšana
Jautājums
Vai Jūs regulāri lietojat zivju eļļu?


Lietoju periodiski
Jūsu atbilde
 

  Galvenā  Ziņas  Jautājums farmaceitam  Reklāmas iespējas  Autortiesības un atbildība  Autori  Kontakti