Nieres un urīnceļu darbības traucējumi
Gremošana un gremošanas traucējumi
Vīriešu veselība
Sirds un asinsvadu slimības
Vitamīni
Organisma attīrīšanās un atjaunošanās
Imunitāte
Acis un acu darbības traucējumi
Nervu darbības traucējumi
Alerģija
Saaukstēšanās
Sieviešu veselība
Kaitīgie ieradumi
Iesnas un deguns
Āda un ādas slimības
Mutes dobuma higiēna
Aktuālie un citi jautājumi
Galvas smadzeņu darbības traucējumi
Sāpes
Klepus
Aknu un žultspūšļa darbības traucējumi
Ausis un ausu darbības traucējumi
Vēnu slimības
Vakcinācija
Bērnu veselība
Jautājums farmaceitam?

Iespēja uzdot jautājumus šobrīd ir slēgta! Novēlam Jums būt veseliem!

Jautājumu meklēšana pēc datuma
Datums:
2008-08-21
Iesūtīja:
Kristīne
Gribēju uzzināt kuras ir labākas zāles urinal vai cran berry,vai varbūt vēl ir kādas labākas? un vai tas var lietot diendienā?
Atbilde 

Urinal ir tikai dzērveņu ekstrakta preparāts, bet Cran Berry ir kombinēts, kas satur dzērveņu ekstraktu, kukurūzas drīksnu ekstraktu, timiāna ekstraktu un zeltgalvītes ekstraktu. Ir pieejams arī Dzērveņu koncentrāts ar C un E vitamīniem. Vairāk šeit. Šos preparātus droši var lietot katru dienu 3-4 mēnešu laikā vai pat ilgāk, ja ir nepieciešamība (urīnceļu iekaisums). Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-20
Iesūtīja:
ina
Labdien,esmu uzzinājuse par folla diagnostiku vai nezinat kādu labu speciālistu šajā jomā un cik patiesa ši diagnostika vispār ir gribētos zināt ko vairāk?
Atbilde 

Mūsu rīcībā nav informācijas par Folla diagnostikas speciālistiem. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-20
Iesūtīja:
Liene
labdien.velejos uzzinat ka visefektivak var arstet piena seniti?
Atbilde 

Piena sēnītes ārstēšana ir ārstējama ar dažādiem medikamentiem, ko parasti nozīmē ārsts. Tie ir recepšu pretsēnīšu medikamenti. Visbiežāk izmanto flukonazolu. Klāt rekomendējam ārstēšanu papildināt ar baktēriju vaginālajām svecītēm Vagilac. Šajā gadījumā Vagilac paātrina vaginālās mikrofloras normalizāciju un palīdz iznīcināt piena sēnīti. Iesakām vienmēr, kad lietojat antibiotikas, prasīt ārstam izrakstīt arī pretsēnīšu līdzekli, lai uzreiz sākumā neitralizētu piena sēnīti, jo antibiotikas izmaina mikrofloru un rezultātā aktivizējas piena sēnīte. Ievērojiet arī pareizu intīmo higiēnu. Vairāk šeit. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-20
Iesūtīja:
Ilona
Labdien! Sakiet lūdzu ko jūs ieteiktu grūtniecei pret muguras laušanu, dakters saka ka tas ir normāli jo bērnīņs stiepjās, bet es nevaru pa naktīm gulēt. Paldies!
Atbilde 

Medikamentu lietošana šajā gadījumā nav pareizs risinājums. Ievērojiet Jūsu ārsta rekomendācijas. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-20
Iesūtīja:
maija
Labdien! Rakstu jums šādā sakarā- dažas dienas atpakaļ man uz kājām sāka parādīties nelielas pumpas ar baltiem galiem, nedaudz niezošas. Uz apakšstilbiem to ir vairāk, kā uz augšstilbiem. Arī uz rokām ir dažas, bet krietni mazāk. Smērēju kājas visā garumā ar atšķaidītu kliņģerīšu tinktūru, bet izmaiņu nav. Vai tas izskaidrojams ar imunitātes trūkumu, vai arī tas ir kas cits? Kā iespējams no pumpām atbrīvoties? Ja nepieciešams ārsta apmeklējums, kas tas būtu: dermatologs vai dietologs? Paldies, iepriekš!
Atbilde 

Diez vai tas ir vienkārši imunitātes trūkums. Tas varētu būt alerģiska reakcija, tad vajadzētu lietot antialerģisku medikamentu (Aceterin, Claritine, Tavegyl u.c.). Ja nav, tad kaut kas cits, ko Jums būtu jānoskaidro pie dermatologa. Dietologs šajā gadījumā maz līdzēs. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-20
Iesūtīja:
Dina
Sakiek ko darīt, ja man jau kādas 5 dienas ir paaugstināta temperatūra? Vislaik lēkā no 37 līdz 37,3. Augstāk nekāpj. Citreiz nokrītas pavisam līdz normālai 36,6, un noturas vairākas stundas, bet tad atkal uzkāpj. Dzeru paracetomolu. Vai palīdz, nezinu, kā jau teicu - temperatūra lēkā. Ko tas varētu nozīmēt, kāpēc temperatūra nepāriet? (esmu stāvoklī, 2 mēnesī un varbūt, ka tas ir normāli?)
Atbilde 

Nedaudz paaugstināta temperatūra var liecināt uz kādu hronisku, pastāvīgu infekciju organismā. Jums būtu nepieciešams padzert līdzekļus, kas paaugstinātu imunitāti. Varam rekomendēt šajā gadījumā Citrosept vai Citrobiotic pilienus. Grūtniecēm ieteicams lietot devas, kas nepārsniedz 20 pilienus preparāta dienā. Klāt rekomendējam sākt dzert kompleksos vitamīnus. Nākot rudens periodam, cilvēkam ir nepieciešami vitamīni. Ļoti labs ir Alfavit komplekss, kas ir interesants ar to, ka satur 3 dažāda veida tabletes ar vitamīniem, kas nodrošina pareizu vitamīnu uzsūkšanos. Vairāk šeit. Ja stāvoklis neuzlabojas, tad obligāti griezieties pie ārsta un konsultējieties ar viņu. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-20
Iesūtīja:
Aija
Sakiet ,ludzu, vai Lanzul kapsulas var lietot ilgstosi.Man aptieka ieteica , ka labas bakterijas ,palietot Linex, bet vai tas ir labakas zales ?
Atbilde 

Lanzul medikamenta lietošanas ilgumu nosaka tikai ārsts, vadoties no terapijas rezultātiem. Lanzul kapsulas nav baktēriju preparāts. Ja interesē baktēriju preparāti, tad skatieties šo sadaļu. Varam teikt, ka lielās baktēriju devas satur preparāti Fibrolakts un Liveo. Baktēriju preparātus jau var lietot ilgstoši 2-3 mēnešus, it sevišķi, ja ir lietotas antibiotikas. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-19
Iesūtīja:
hy
Labdien. Vai iespējams palikt stavokli ja ar partneri iet dušā un ir pentings?
Atbilde 

Ja nav seksuālā kontakta un spermas nokļūšanas vagīnā, tad palikt stāvoklī nav iespējams. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-19
Iesūtīja:
ina
Labdien, sakiet lūdzu kādu zivju eļļu jūs man ieteiktu izvēlēties no lielā klāsta kas aptiekās pieejams kura būtu labāka un kuru varētu dzert vienu reizi dienā?
Atbilde 

Lai varētu dzert zivju eļļu vienu reizi dienā, rekomendējam izvēlēties to, kas satur 1 gramu zivju eļļas. Tā būs no Futura sērijas zivju eļļa pa 60 vai 120 kapsulām (5,50 Ls un 9,00 Ls) vai no Aptiekas Produkcijas klāsta zivju eļļa 1000mg 40 kapsulas 3,00-3,50 Ls. Laba ir arī zivju eļļa ar lecitīnu, kas labāk ir priekš aknām, smadzenēm, holesterīna līmenim un citiem mērķiem. To arī var dzert reizi dienā, bet tikai uzreiz visu zivju eļļas dienas devu (1-2g vai 2-4 kapsulas). Aptuvenā cena ir 4,00-4,50 Ls par 60 kapsulām. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-19
Iesūtīja:
Santa
labdien, man slimnica izrakstija zales adaptol, bet arsts teica, ka tas nav psihotropas vielas, vai ta tas ir? vai nebus ta, ka pec 2 nedeljam man no tam zalem izveidosies atkariiba?? respektivi, vai shis zales pieder pie tas pashas klases kur ir lexotanil, seroxat, fluanxol??? uztraucos, jo negribu lietot nekadus transkvilizatorus vai antidepresantus. paldies
Atbilde 

Adaptols tomēr skaitās psihotropās zāles, bet tas ir pielidzināms pie viegliem dienas trankvilizatoriem. To droši var lietot pa dienu, jo nerada nekādas miegainības un domāšanas traucējumus. Nekādas pierašanas par šo preparātu nav aprakstītas, tāpēc nevajag par to pārdzīvot, ja būtu, tad tā būtu aprakstīta zāļu aprakstā. Adaptols nav no tās pašas klases, kur atrodas Jūsu minētie preparāti. Tāpēc, ja ārsts Jums ir nozīmējis šo preparātu un Jums ir indikācijas, kas ir minētas lietošanas instrukcijā, mēs rekomendējam to lietot. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-19
Iesūtīja:
Ilona
Labdien, sakiet lūdzu vai grūtniecības laikā var lietot Ibumetin 5% gēlu, pret muguras sāpēm. Paldies!
Atbilde 

Zāļu aprakstā ir rakstīts, ka labāk tomēr izvairīties no lietošanas grūtniecības laikā. Varat pamēģināt homeopātisko smēri Traumeel S, ko var lietot grūtniecības laikā. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-19
Iesūtīja:
Gunta grabuste
Kur Latvijā var nopirkt BIOSTIMS preparātu?
Atbilde 

Interesējieties šeit - "DVS Urantijas fonds" E. Birznieka Upīša ielā 18a, (ieeja no Visvalža ielas). Tel. 67286363, 29276118, 29835369. E-pasts: urantija@e-apollo.lv. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-19
Iesūtīja:
Ieva
Sveiki! Ko būtu ieteicams lietot, lai samazinātu helikobaktērijas kunģī??? Vai vienīgās zāles, kas palīdz - ir antibiotikas??? Pirms kāda pus gada ārsts man izrakstīja šīs antibiotikas, kas nedaudz samazināja baktērijas, taču tās nesamazinājās līdz normālam daudzumam.
Atbilde 

Helikobaktēriju apkarošanai izmanto antibiotikas. Latvijā visbiežāk tiek lietota trīskāršā 10 dienu terapija ar omeprazolu pa 20 mg divas reizes dienā pirms ēšanas. Šai laikā baktērijas sāk vairoties, un jaunās baktērijas iznīcina ar antibakteriāliem līdzekļiem – klaritromicīnu (pa 500 mg divas reizes dienā) un amoksicilīnu (pa 1000 mg divas reizes dienā) vai klaritromicīnu (pa 250 mg), vai metronidazolu (pa 400 mg). Tā kā Latvijā novērota diezgan augsta Helikobaktēriju rezistence pret metronidazolu, biežāk tomēr lieto klaritromicīnu. Šīs terapijas efektivitāte ir 80%, pārējiem 20% slimnieku tiek veikts atkārtots 14 dienu ārstēšanas kurss. Lietojot antibiotikas, neaizmirstiet lietot „labo” baktēriju preparātus, lai mazinātu antibiotiku lietošanas blakusparādības. Vairāk šeit. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-19
Iesūtīja:
Solvita
Labdien. Vēlējos jautāt- patreiz profilaktiskos nolūkos dzeru Gurķeņu eļļu, bet sāku pamanīt, ka man pastiprināti taukojās sejas āda( arī iepriekš bija nosliece uz taukainu ādu). Sajūta tāda, ka uzsmērēts taukains sejas krēms ļoti biezā slānī. Vai tas varētu būt šī preperāta ietekmē, vai vienkārši tā ir sagadīšanās.Un cik ilgu laiak posmuman būtu profilakt. nolūkos jālieto gurķeņu eļļa? Liels paldies Jums par atbildi.
Atbilde 

Jā, gurķeņu eļļa veicina ādas barošanu un var veicināt taukainas ādas veidošanos. Gurķeņu eļļa ir ļoti rekomendējama pie sausās ādas. Varat samazināt lietošanas devu līdz 1 kapsulai dienā. Parasti lietošanas kurss ilgst 2-3 mēnešus, bet nepieciešamības gadījumā to var lietot ilgāk. Nākamreiz varat pāriet uz divgadīgās naktssveces eļļas lietošanu, jo tur ir mazāka omega-6 taukskābju koncentrācija. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-19
Iesūtīja:
Anita
Labdien! Sakiet, vai var sieviete dzert Prenetal vitamīnus grūtniecēm, ja sieviete nav stāvoklī(man viņi vienkārši ir mājās. Kā tas iespaidotos?), vai tomēr labāk nevajag un izvēlēties parastus vitamīnus sievietēm?
Atbilde 

Labāk izvēlēties parastos sieviešu vitamīnus. Prenatal vitamīni domāti grūtniecēm, kur devas atsevišķiem vitamīniem ir lielākas, nekā parastos kompleksos vitamīnos. Novēlam Jums būt veseliem!

<< < 257 | 258 | 259 | 260 | 261 | 262/336 | 263 | 264 | 265 | 266 | > >>
Pielāgota meklēšana

Jautājums
Vai Jūs regulāri lietojat zivju eļļu?


Lietoju periodiski
Jūsu atbilde
 

  Galvenā  Ziņas  Jautājums farmaceitam  Reklāmas iespējas  Autortiesības un atbildība  Autori  Kontakti