Nieres un urīnceļu darbības traucējumi
Gremošana un gremošanas traucējumi
Vīriešu veselība
Sirds un asinsvadu slimības
Vitamīni
Organisma attīrīšanās un atjaunošanās
Imunitāte
Acis un acu darbības traucējumi
Nervu darbības traucējumi
Alerģija
Saaukstēšanās
Sieviešu veselība
Kaitīgie ieradumi
Iesnas un deguns
Āda un ādas slimības
Mutes dobuma higiēna
Aktuālie un citi jautājumi
Galvas smadzeņu darbības traucējumi
Sāpes
Klepus
Aknu un žultspūšļa darbības traucējumi
Ausis un ausu darbības traucējumi
Vēnu slimības
Vakcinācija
Bērnu veselība
Jautājums farmaceitam?
Jautājums
Šajā sadaļā Jūs varat uzdot jautājumu farmaceitam. Jautājuma maksa ir 0.50 Ls. Atbilde tiks sniegta 24 stundu laikā un tiks nosūtīta uz Jūsu norādīto e-pastu un tiks publicēta arī portalā Zalesinfo.lv.

Uzdodot jautājumu, lūdzu, smalkāk aprakstiet problēmu – kad tā ir paradījusies, kādi simptomi, ko esat veikuši, kādas zāles esat lietojuši, kādas zāles lietojat pastāvīgi, aprakstiet arī sevi (vecums, augums, hroniskās kaites u.c.).
Jo kvalitatīvāk Jūs uzdosiet jautājumu, jo precīzāk mēs varēsim atbildēt Jums.
Ņemiet vērā to, ka Jūs uzdodat jautājumu farmaceitam, nevis ārstam.
Vēlams, visas portāla Zalesinfo.lv norādītas rekomendācijas apspriest ar savu ārstu.
Zalesinfo.lv nenes atbildību par informācijas izmantošanas sekām.
Portāla Zalesinfo.lv materiālu saturs nav oficiālās ārstēšanās vadlīnijas, tiem ir tikai informatīvs un rekomendācijas raksturs.
*Vārds:
*E-pasts:
*Jautājums:
*Ievadi paroli šeit

Lai saņemtu paroli un uzdotu jautājumu farmaceitam, nosūtiet īsziņu ar tekstu:

ZLI134689

uz numuru:

144 (LMT, Tele2, Bite, Triatel abonentiem)

Šī pakalpojuma maksa ir 0.50 Ls.

*Pēc dažām sekundēm uz Jūsu mobīlo tālruni Jūs saņemsiet īsziņu ar paroli, kuru ievadot, varēsiet nosūtīt jautājumu farmaceitam.

Jautājumu meklēšana pēc datuma
Datums:
2008-08-13
Iesūtīja:
Aleksandra
Labdien, man ir viens jautājums. man konstatēja acu alerģiju, vai Jūs varat ieteikt kādu klīniku vai alerģijas ārstu. Paldies

Varat griezties Alergoloģijas centrā Sadovņikova 20, Rīgā, tālr. (+371) 67221082. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-13
Iesūtīja:
baiba
Sveiki! Vai kunģa čūlas gadījumā- Var lietot medu,dzert tējas(piparmētras,kumelīšu),jogurtus,putras,Zupas? Un cik bieži būtu jālieto smiltsērkšķu eļļu?

Jā, to visu droši varat ēst un dzert. Smiltsērkšķu eļļu rekomendējam lietot 2-3 reizes dienā pa vienai tējkarotei 2-3 nedēļu laikā. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-13
Iesūtīja:
Anna
Labdien, cik dienas pēc kārtas var lietot Floragyn Gel un cik reizes mēnesī, vai to var lietot neierobežotā daudzumā (izrakstīts, jo sēnīte un maksts sausums)?

Floragyn ir jālieto 6 dienas pēc kārtas, tad 10-20 dienu pārtraukums. Tādi lietošanas kursi (6 dienas lietojat, tad 10-20 dienas pārtraukums) ir jāatkārto 3-4 mēnešu laikā. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-12
Iesūtīja:
Anna
Labdien! Ārsts man izrakstīja Floragyn Gel, jo bieži ir sēnīte un maksts sausums. Cik bieži būtu ieteicams lietot šo gelu

Šis gels ir jālieto vienreiz dienā uz nakti. Ja ir bijis sekss, tad pēc dzimumakta. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-12
Iesūtīja:
smaida
sweiki!Vai jūs lūdzu varētu ieteikt, kaut ko(vitamīni, serumi, eļļas, šampuni) kas uzlabotu bojātus matus, un paātrinātu to augšanu? paldies!

Varam rekomendēt izmantot matu kopšanas sērijas Fitoval vai Hair-Stabil, kas ir nopērkami aptiekās. Tie ir labi un efektīvi līdzekļi. Palasiet arī šo rakstu. No vitamīniem rekomendējam izvēlēties vitamīnus no sērijas Fitoval vai arī kādu citu. Vairāk par matu vitamīniem šeit. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-12
Iesūtīja:
Ina
Labdien! Sakiet,lūdzu,kas ir jālieto,ja sirds sitās pārāk lēni -50 sitieni.Paldies.

No preparātiem varam rekomendēt Pumpan pilienus. Tie stiprina sirdi, palielina sirds saraušanās spēku, izmanto pie sirds vājuma, neregulāra, vāja un reta pulsa un citām sirdsklauvēm. Vēlams konsultēites arī ar kardiologu, lai izmeklētos un nepieļautu slimības attīstību. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-12
Iesūtīja:
Iveta
Labdien! Kā lai likvidēju depigmentācijas plankumus, tie ir gana redzami uz muguras un ipashi uz iesauļotas ādas!
Var būt divi iemesli šiem plankumiem - daudzkrāsainā ēde (ādas sēnīšu slimība) un vitiligo (depigmentācijas plankumi). Tik vienkārši no šiem plankumiem nevar atbrīvoties. Rekomendējam ar šo jautājumu griezties pie speciālista dermatologa. Novēlam Jums būt veseliem!
Datums:
2008-08-12
Iesūtīja:
Vita
Kā ārstē trīszaru nerva iekaisumu? Loti bieži atkārtojas tādas kā loti neciešamas sāpīgas dures galvā .Tad lietoju Ibuprofen pret sāpēm un Finlepsin pret iekaisumu.Bet pēc nenoteikta laika atkārtojas atkal un atkal.Paldies!

Tāda veida traucējumu ārstēšanu Jums var nozīmēt ārsts neirologs. Sāpes var parādīties jebkurā laikā. Nepieciešama rūpīga neirologa izmeklēšana, kas pēc tam nozīmēs atbilstošu terapiju. Simptomātiski Jūs droši varat lietot ibuprofēnu pret sāpēm, bet tas ir tikai uz laiku. Konsultējieties par šiem jautājumiem ar neirologu. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-12
Iesūtīja:
Baiba
Jau divus gadus lietoju kontracepcijas tabletes, bet pārtraucu tās lietot personisku iemeslu dēļ. Pēc kāda neilga laika (trīs nedēļām) bija sekss bez izsargāšanās. Vai man drošibas pēc vajadzētu lietot avārijas kontracepciju, lai izvairītos no grūtniecības. Jau iepriekš paldies!

Kontracepcijas tablešu efektivitāte praktiski beidzas tad, kad Jūs atmetat tās lietot. Tāpēc, lai pasargātu sevi no nevēlamās grūtniecības, 72 stundu laikā varat ieņemt avārijas kontracepciju. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-12
Iesūtīja:
baiba
Sveiki! Ja ir kunģā iekaisums! Vai drīkst ēst ābolus un citus augļus(bananus,bumbierus) Ko labāk ēst tādā gadījumā! Vai ir kādas tējas ko lietot! Paldies

Rekomendējam ievērot diētu, ko rekomendē ievērot kuņģa čūlas gadījumā. Par to šeit. Nav rekomendēts ēst skābus, marinētus, ceptus un taukainus produktus, kafiju tukšā dūšā un alkoholu. Tas viss kairina kuņģa gļotādu un neļauj normāli tai sadziedēt. Nav vēlams ēst ābolus un citus skābus augļus. Tie palielina kuņģa skābumu, kas kairina kuņģa gļotādu. Rekomendējam 2-3 nedēļas palietot smiltsērkšķu eļļu, lai veicinātu un paātrinātu gļotādas sadzīšanu. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-12
Iesūtīja:
Gunta
Manai meitai ir 14gadi un šovasar pamanīju, ka viņai uz kājām, laikam no straujas augšanas,ir parādījušās strijas zilganā krāsā. Vai ir kāds risinājums šai problēmai?

Rekomendējam par šo jautājumu griezties pie ārsta dermatologa dr. Valentīnas Ožiginas. Viņa tieši specializējas striju ārstēšanā pusaudžiem. Viņas tālrunis ir 29129331. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-12
Iesūtīja:
Sintija
Labdien! Man ir jautājums par preperātiem, kas veicinātu PIEŅEMŠANOS svarā. Esmu 22 g.v, 1,70cm sveru 48-50kg.Slaidums man ir dabisks. Man nav ēšānas traucējumu. Esmu aktīva.Diezgan daudz sportoju, diezgan daudz šķidruma lietoju uzturā, pārtiku uzņemu dažādu. Esmu arī sportojusi, bet muskuļu masa nav palielinājusies. Domāju par iešanu pie dietologa,sakiet,cik izmaksā šāda veida konsultācijas (apmēram)? cik ilgs ir ārstēšanas kurss (kaut apmēram)? Vai pēc preperātu lietošanas pārtraukšanas samazinās arī svars?;( Esmu dzirdējusi par kaut kādiem sprotistu vitamīniem,muskuļiem, kur tādus var nopirkt, un cik ļoti tie kaitē veselībai? Ļoti ceru uz Jūsu atbildi,neizsakāmi, jo vienkārši agrāk biju pašpārlieicnāta, bet pēdējā gada laikā cilvēki man aizrāda par izskatu (kas ļoti sāpina,esmu arī adekvāti viņiem atbildējusi, bet nekas nemainās attieksmē,cik tad var cīnīties ar citu stulbumu,un tagad pašai šķiet,ka neesmu skaista) l udzu,norādiet kaut vai interneta adreses,kur info var izlasīt,jo esmu pārmeklējusies informāciju. Visur tik raksta par to,ka jāuzņem daudz kaloriju (tiek uzņemtas pietiekani),kāds paņirgājas,ali eļļu iedzer, bet ja nopietni runā - vajag palīdzību

Iespējams, Jums trūkst uzturā olbaltumvielu, kas ir galvenais muskuļu veidošanas materiāls. Muskuļi var augt tikai tad, kad ir pietiekoši daudz uzņemtas olbaltumvielas. Par cik Jūs nodarbojaties ar sportu, tad rekomendējam lietot olbaltumvielu (proteīnu) kokteiļus, ko lieto daudzi sportisti, lai palīdzētu muskuļiem ātrāk atjaunoties pēc trēniņiem, ātrāk augtu un pareizi veidotos. Tie nav kaitīgi, jo Jums ir aktīvs dzīves veids un nāks tikai par labu. Sporta uztura interneta veikals ir šeit. Mums nav informācijas par dietologu konsultāciju izmaksām, bet tās nav 10 Ls izmaksas (būs dārgāk). Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-11
Iesūtīja:
Edgars
Man jau 2 nedēļas ir sīkas stipri niezošas (sevišķi vakaros un naktīs)sārtas pumpiņas un ādas - padusēs, uz vēdera, muguras lejasdaļā. Esmu pensijas vecuma, ar alerģiju agrāk neesmu slimojis. Sieva saka - varbūt alerģija uz aspirīnu? Bet es to lietoju jau 2 gadus un nekas tāds nav bijis. Būs jāiet pie ārsta. Bet, kamēr pienāks rinda, uzdodu jautājumu arī Jums. Kas tas varētu būt? Kašķi, domāju, var izslēgt, jo dzīvnieku mums nav un aizdomīgu paziņu arī nav. Piedodiet par garo tekstu.

Iespējams, ka tā tiešām ir alerģija (līdzīgie simptomi), bet ne uz aspirīnu, bet uz ko citu (kaut kas no pārtikas vai kāds cits alergēns). Varat dzert antialerģisko preparātu Loratin vai Aceterin, lai mazinātu niezi. Ja tā ir alerģija, tā var pāriet dažu dienu laikā. Ja nieze pāries, tad paanalizējiet uz ko tā varētu būt. Ja tomēr tā nav alerģija, tad rekomendējam ātrāk nonākt pie ārsta un konsultēties ar viņu. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-11
Iesūtīja:
Gunta
Labdien! Man ir 54 gadi. Ļoti sāp kāju pēdas pēc lielākas slodzes.Kad apsēžos ,pēc tam grūti piecelties un iesākt staigāt.Papēdī ir radziņš, bet vai no tā varētu sāpēt pēdas?Arī mugura sāp krustu rajonā ,ja ilgāk paguļ.Arī gūžas locītavas sāpīgas ,sevišķi kreisajā pusē.Nezinu ko darīt.Lietoju pretsāpju tabletes, bet cik ilgi? Gaidīšu jūsu viedokli.Paldies!

Jūsu vecumā ir obligāti jādzer preparāti priekš locītavu veselības, lai mazinātu locītavu sāpju progresēšanu. Tie uzlabo locītavu skrimšļa barošanu un atjaunošanu. Locītavu skrimslis ir galvenais, kas pasargā locītavas no sāpēm. Lietojiet preparātu Glikozamīns ar hondroitīnu vai kādu citu preparātu, kas satur glikozamīnu. Labs kombinēts līdzeklis ir Folrex. Vairāk šeit. Papildus Jūsu vecumā ir jādzer arī kalcija preparāti, kas stiprina kaulus, jo kaulaudu masa tādā vecumā jau sāk mazināties un kauli paliek trauslāki. Ar kalcija preparātiem var panākt, lai šīs process nebūtu pārāk aktīvs. Rekomendējam izvēlēties koraļļu kalciju, kas ir visstiprākais no kalcijiem un satur ļoti daudz citu minerālvielu un mikroelementu. Kalcija trūkums var arī dot sāpes papēdī un mugurā, jo kauli ir palikuši vājāki. Iesakām regulāri taisīt arī vingrinājumus muguras stiprināšanai. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-08-11
Iesūtīja:
Aija
Arsti atrada papedi piesi, loti saap, nevar pastaigat. vieniga izeja esot blokaada. vai tiesaam neko nevar darit un arsteet ?! kadas zaales lieto sados gdiijumos ? gaidu atbili !

Šajā gadījumā ātrāka un efektīvāka ārstēšana būs blokāde. Ārstēšana ar visādām ziedēm īpašu efektu nedos. Novēlam Jums būt veseliem!

<< < 257 | 258 | 259 | 260 | 261 | 262/334 | 263 | 264 | 265 | 266 | > >>
Pielāgota meklēšana
Jautājums
Vai Jūs regulāri lietojat zivju eļļu?


Lietoju periodiski
Jūsu atbilde
 

  Galvenā  Ziņas  Jautājums farmaceitam  Reklāmas iespējas  Autortiesības un atbildība  Autori  Kontakti