Nieres un urīnceļu darbības traucējumi
Gremošana un gremošanas traucējumi
Vīriešu veselība
Sirds un asinsvadu slimības
Vitamīni
Organisma attīrīšanās un atjaunošanās
Imunitāte
Acis un acu darbības traucējumi
Nervu darbības traucējumi
Alerģija
Saaukstēšanās
Sieviešu veselība
Kaitīgie ieradumi
Iesnas un deguns
Āda un ādas slimības
Mutes dobuma higiēna
Aktuālie un citi jautājumi
Galvas smadzeņu darbības traucējumi
Sāpes
Klepus
Aknu un žultspūšļa darbības traucējumi
Ausis un ausu darbības traucējumi
Vēnu slimības
Vakcinācija
Bērnu veselība
Jautājums farmaceitam?
Jautājums
Šajā sadaļā Jūs varat uzdot jautājumu farmaceitam. Jautājuma maksa ir 0.50 Ls. Atbilde tiks sniegta 24 stundu laikā un tiks nosūtīta uz Jūsu norādīto e-pastu un tiks publicēta arī portalā Zalesinfo.lv.

Uzdodot jautājumu, lūdzu, smalkāk aprakstiet problēmu – kad tā ir paradījusies, kādi simptomi, ko esat veikuši, kādas zāles esat lietojuši, kādas zāles lietojat pastāvīgi, aprakstiet arī sevi (vecums, augums, hroniskās kaites u.c.).
Jo kvalitatīvāk Jūs uzdosiet jautājumu, jo precīzāk mēs varēsim atbildēt Jums.
Ņemiet vērā to, ka Jūs uzdodat jautājumu farmaceitam, nevis ārstam.
Vēlams, visas portāla Zalesinfo.lv norādītas rekomendācijas apspriest ar savu ārstu.
Zalesinfo.lv nenes atbildību par informācijas izmantošanas sekām.
Portāla Zalesinfo.lv materiālu saturs nav oficiālās ārstēšanās vadlīnijas, tiem ir tikai informatīvs un rekomendācijas raksturs.
*Vārds:
*E-pasts:
*Jautājums:
*Ievadi paroli šeit

Lai saņemtu paroli un uzdotu jautājumu farmaceitam, nosūtiet īsziņu ar tekstu:

ZLI345689

uz numuru:

144 (LMT, Tele2, Bite, Triatel abonentiem)

Šī pakalpojuma maksa ir 0.50 Ls.

*Pēc dažām sekundēm uz Jūsu mobīlo tālruni Jūs saņemsiet īsziņu ar paroli, kuru ievadot, varēsiet nosūtīt jautājumu farmaceitam.

Jautājumu meklēšana pēc datuma
Datums:
2009-10-02
Iesūtīja:
natalija
Labdien! Man biezi samazinas leikociti.Nesen nodavu asins analizes un rezultati neiasi labi,taja skaita atkas leikocitu dauzums sakas krist.Pagajusaja gada pat nokluvu slimnica,jo vairs nebija speka piecelties,leikociti bija kritiska stavokli un loti daudz 355 antivielas.Arst teica,ka nezin kapec antivielas saka est leikocitus.Ka paaugstinat leikocitus? PALDIES.
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Bieži vien leikocītu daudzuma samazināšanos izraisa kāds faktors, piemēram, kāda hroniskā infekcija organismā, ilgstošs gastrīts, kā arī dažu medikamentu lietošana. Tāpēc galvenais leikopēnijas (leikocītu daudzuma samazināšanās) ārstēšanas princips ir novērst to slimību vai faktoru, kas izraisīja tik krasu leikocītu daudzuma samazināšanos. Proti, to ir nepieciešams darīt zem ārsta uzraudzības, pirms tam rūpīgi izmeklējoties. Savukārt, samazināts leikocītu daudzums padara cilvēkus uzņēmīgākus pret infekcijām, tāpēc obligāti stipriniet savu imūno sistēmu, piemēram, lietojot ehinacejas ekstrakta kapsulas, C vitamīnu, kādu vitamīnu kompleksu, dzeriet karstās augu tējas (liepziedu, eikalipta, kumelīšu, salvijas). Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-10-02
Iesūtīja:
Dace
Sveiki.Ja man ir nemitīga caureja,pēc noteiktiem produktiem(miltu,piena izstrādājumi,no dažām desām,šokolādēm,tomātiem....)Vai man tā caureja var kaitēt man un manam organismam? Jo esmu dzirdējusi,ka no caurejām var pakāpeniski veidoties anēmija,vai tieši otrādi vēl vairāk likt progresēt anēmijai? Tgad ,lai mazinātu caureju lietoju -Loperamīda un Linex kapsulas. Paldies
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Ar loperamīdu neaizraujieties, jo var pārdozēt, Linex vietā lietojiet kādu citu probiotiķi - Liveo vai Fibrolaktu, vai Enterolu. Tie satur pietiekošas baktēriju devas, atšķirībā no Linex. Anēmija, iespējams, arī neattīstīsies tik ātri, bet noteikti var iestāties minerālvielu vielmaiņas traucējumi, jo tiek izjauktā minerālvielu un ūdens uzsūkšanās no zarnu trakta. Centieties arī izvairīties no tādiem produktiem, kas izraisa caureju. Palasiet arī šo rakstu. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-10-02
Iesūtīja:
Smaida
Sveicināti.Divas nedēļas jau bērns mokas ar klepu.Dzer Pertusīnu.Varbūt dot citu sīrupiņu,vai labāk vest pie ārsta? Paldies
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Vēlams atrādīties ārstam. Noteikti dzeriet vitamīnus un karstās tējas. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-10-02
Iesūtīja:
Denija
Sveicināti.Es pirms 2menešiem biju uz poliknīniku,uz plaušu rengenu,bez ārsta norīkojuma.Un nedēļu vēlāk mani ģimenes ārsts nosūtīja uz slimnīcu,par aizdomām uz plaušu karsoni. Jo man jau iepriekš pirms tiem diviem mēnešiem bija patstāvīgs klepu,augsta,mainīga temperatūra.Pati jutu,ka nav ok.Jo nekad tā nebiju jutusies ka tad. Protams slimnīca man atkal veica plaušu rengenu un uzrādīja-kreisās plauša pneimoniju. Sakiet lūdzu,vai viņiem vajadzēja ziņot ģimenes ārstam,par situāciju?Jo es jau tikai uztraucos par to,vai man pārāk nekaitēja tas,ka divos mēnešos man ir veikti divi plaušu rengeni. Vakar mani palaida mājas,vai jūs man ieteiktu palietot kaut kādus vitamīnus,kamēr tieku pie ģimenes ārsta. Sirsnīgs paldies par atbildi. man ir 26gadi
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Nekas bīstams nav ar rentgenu (2 reizes 2 mēnešos). Tas ir labi, kad slimnīcas ārsts ir kontaktējis ar Jūsu ārstējošo ārstu, slikti, kad tie nekontaktē. Noteikti lietojiet vitamīnu kompleksus, ko piedāvā aptiekās un dzeriet kādas 2 nedēļas eikalipta lapu tēju ar citronu (nekas labāk neattīra plaušas kā eikalipta karstā tēja). Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-10-02
Iesūtīja:
Dace
Labdien.Vel jo projām 6gadus vecs bērns neatļauj pilināt deguntiņā.Visu laiku ir histērijā,kā taisos pilināt.Jau mēnesi bērns šņaukājas,nemierīgs.Vai jūs varētu ieteikt kaut kādu gēlu vai smērīti iesniņām. Paldies
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Var droši izmantot Rinogelu vai Nazogelu. Var lietot arī iekšķīgi dabiskās tabletes pret iesnām - Sinupret, Cinnabsin N vai Sinunorm. Tās palīdzēs ātrāk tikt vaļā no iesnām. Dzeriet dažādas karstas augu tējas, lietojiet vitamīnus, lai ātrāk nostiprinātu bērna imunitāti. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-10-01
Iesūtīja:
renāte
Sveicināti! Man pēc ēšanas, īpaši pēc saldumu ēšanas, sirds ritms staruji palielinās, tas kļūst īpaši straujšs, spēcīgs.. Sakiet, lūdzu, par ko tas varētu liecināt un kā to varētu novērst? Jau iepriekš pateicos par atbildi!
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Grūti komentēt Jūsu sūdzības. Mēs rekomendējam labāk atrādīties kardiologam. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-10-01
Iesūtīja:
maruta
Labdien! Sakiet, ko es varētu palietot, lai man pazustu tumšie loki zem acīm, kas parādījušies pēdējā laikā? Paldies!
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Ir ieteicams noskaidrot iemeslu. Biežākais iemesls ir hroniskais nogurums, bieža neizgulēšanās, stresi. Šajā gadījumā nepieciešams regulāri un pietiekoši atpūsties. Cits iemesls var būt pārāk ilgstošs darbs pie datora, kura rezultātā acis nogurst. Būtu labi arī pārbaudīt asinsspiedienu un nieru darbību, nododot analīzes. To izdariet pie ārsta. Pavērojiet arī cik daudz uzturā lietojat sāli. Iespējams, to vajadzētu ierobežot, jo tas noslogo nieru darbību un aizkavē šķidruma izvadīšanu no organisma, veicina asinsspiediena celšanos, kā arī loku parādīšanos zem acīm. Iesakām izmeklēties pie ārsta un noskaidrot savu veselības stāvokli. Kā profilaktisko līdzekli var izmantot melnās tējas kompreses uz acīm, tās palīdz mazināt šos lokus. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-10-01
Iesūtīja:
Vitauts
Vai Jūs lūdzu nevarētu ieteikt kādus vitamīnus vīrietim.Gribām tik pie bērniņa. Nevisai labi spermogrammas rezultāti, nav tik aktīvi kā vajadzētu. Varbūt variet ieteikt kādu labu speciālistu šajā jomā un cik tas varētu izmaksāt. Bet varbūt var padzert, varoet ieteikt vitamīnus, ja nepalīdzēs griezīšos pie speciālista.
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Noteikti palietojiet antioksidantu kompleksus, kuros ietilpst arī cinks, kas ir īpaši ieteicams vīriešiem, piemēram, Selesan vai WM Selezin ACE, kas sniedz unikālu un sabalansētu selēna un cinka kombināciju bagātinātu ar A, C, E, un B6 vitamīnu kompleksu, kas palielina produkta iedarbības efektivitāti. Vīrieša spēka atjaunošanai var lietot tonizējošos līdzekļus, piemēram, žeņšeņ toniku vai tabletes Gerimax. Dabīgais ženšeņ ekstrakts vairo enerģiju un uzlabo prāta spējas, mazina nogurumu un stresu, palīdz uzlabot garīgo un fizisko aktivitāti, seksuālās dzīves kvalitāti un stiprina imunitāti. Ženšeņa ekstrakts stimulē seksuālo aktivitāti un izturību. Kā arī varat lietot bezrecepšu preparātu Silvitagra, kas ir dabīgs līdzeklis vīriešu seksuālās spējas veicināšanai. Lietojot šādu vitamīnu kopumu var pamēģināt atjaunot organisma spēkus. Visbeidzot tagad ir ļoti daudz iespēju tikt pie bērniņa, izmantojot mūsdienīgās medicīnas tehnoloģijas. Rīgā Jūs varat griezties vienā no reproduktīvās medicīnas centriem, piemēram, Embrions, kas atrodas Linezera ielā 6. Šeit ir iespējama visu veidu neauglības diagnostika un ārstēšana. Ārpusķermeņa apaugļošana! Izmantojot gan vīra, gan donora spermu. Vīriešu neauglības ārstēšana. Tiesa gan šāda veida ārstēšana ir diezgan dārga, ir jārēķinās ar kādiem vairākiem simtiem latu noteikti, ja ne vairāk. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-10-01
Iesūtīja:
Daiga
Labdien!man ir tāds jautājums un ko jūs ieteiktu lietot jo esmu izmisumā-man 4mēnešus atpakaļ bija dzemdībad(ķeizargrieziens) un jau apmēram 3 nedēļas atpakaļ sāka ļoti krist mati un nezinu ko iesākt, lietoju fitoval kapsulas, bet bez izmaiņām!
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Šī ir normāla parādība, kad pēc dzemdībām pastiprināti krīt mati, jo organismā notiek izmaiņas, tai skaitā arī hormonu līmenī. Tāpēc lieki neuztraucieties, lietojiet vitamīnu kompleksus visu laktācijas periodu, piemēram, ir ļoti labs Komplekss ādai, matiem un nagiem ar bambusa silīciju. Šis vitamīnu komplekss ir pilnvērtīgs ādas, matu un nagu vitamīnu komplekss, kas ir bagātināts ar Bambusa silīciju. Komplekss ādai, matiem un nagiem ar bambusa silīciju ir labs risinājums trausliem, sausiem, lūstošiem matiem, nagiem, kas šķeļas un ādai, kurai pietrūkst mitrums un elastība. Lietojiet šo kompleksu visu gadu, jo šāda tipa vitamīni ir jālieto ilgstoši. Pirmo efektu Jūs redzēsiet tikai pēc 3-4 mēnešiem, tas ir normāli. Pēc dzemdībām, tā kā Jums ir bijusi nopietna operācija, papildus lietojiet vēl kādus sieviešu vitamīnus, piemēram, Supple Maman, Bio-Multi, Pregnacare, Pregnasan, kas ir paredzēti lietošanai arī laktācijas periodā. Būtu ieteicama zivju eļļa un papildus kalcijs. Īpaši labi kalcijs uzsūcas no preparāta KalcijsDepo, jo šeit kalcijs ir īpatnējā savienojuma formā. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-10-01
Iesūtīja:
Kaija
Sveiki, man intresētu tāda lieta. Man bij mazs caurumīņš bungādiņā, ārsts teica ka sadzīs nu ir pagājušas 2 nedēlās nevar saprast it kā esmu sākusi labi dzidēt un problēmu nav.....bet man tagad ir iesnas nu un drusku sāp austiņa tā kurai bij bungādiņš plēsts.
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Ja bungādiņa ir pārplīsusi, tas var būt iemesls hroniska vidusauss iekaisuma attīstībai. Kā arī vidusauss iekaisums var rasties pēc iesnām, iesnu komplikācijas gadījumā (nepareizi ārstēto iesnu rezultātā). Ārstēšanai obligāti ir jābūt ausu, kakla, deguna ārsta uzraudzībā, pie tam speciālists varēs pavērot bungādiņas stāvokli. Ja ir bojāta bungplēvīte, nekādā gadījumā nepiliniet ausu pilienus. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-09-30
Iesūtīja:
Marina
Sakiet lūdzu,kur Latvijā var nopirkt Civilinu? Tas iespējams ir krievu zales (Цивилин).
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Diemžēl, šis preparāts nav reģistrēts Latvijā, tāpēc to nevarēsiet atrast aptiekās. Novelam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-09-30
Iesūtīja:
Jeļena
Labvakar! Uztraucos par A hepatītu.Vai ir kādas pieejamas potes, ar ko var sapotēties, gan sevi, gan savu ģimeni? Un cik tā pote varētu maksāt? Jau iepriekš saku,paldies!
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Ir pieejama droša un augsti efektīva inaktivēta (nonāvēta) A hepatīta vakcīna. Iesaka pēc 6-24 mēnešiem dot atkārtotas devas. Šis režīms nodrošina aizsardzību uz mūžu. Pieaugušajiem un pusaudžiem no 16 gadu vecuma ir pieejama arī kombinētā A un B hepatīta vakcīna. Vakcinācijas kurss sastāv no trim devām, pirmo injicējot izvēlētā datumā, otro – vienu mēnesi vēlāk, un trešo – sešus mēnešus pēc pirmās devas. Varat griezties Latvijas Infektoloģijas centrā, Linezera ielā 3, Tālr.:67014504. Šeit Jums sniegs precīzu informāciju par vakcīnas cenām. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-09-30
Iesūtīja:
Daina
Labdien! Mani uztrauc sekojoša problēma - asnis analīzes ir normā, bet pēdējā laikā cīnos ar zarnu disbakteriozi, ko izraisīja pirms pusgada lietotās antibiotikas. Tagad pamanīju, ka ir parādījušās sāpes arī vēdera aukšdaļā, vairāk kreisajā sānā.Vai tas varētu būt saistīts ar aizkuņģa dziedzera traucējumiem? Un, kādas zāles Jūs varētu ieteikt. Paldies!
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Tas varētu būt saistīts ar aizkuņģa dziedzera traucējumiem, arī ar pankreatītu, jo bieži vien visbiežākais simptoms ir vidējas vai stipras sāpes vēdera augšdaļā, vairāk kreisajā pusē vai pa vidu. Sāpes bieži izstaro uz muguru, bet dažreiz arī uz krūškurvi. Pie jebkurām vēdera sāpēm labāk nedzert nekādus pretsāpju medikamentus, vēlams uzreiz atrādīties ārstam. Ja ārstam būs aizdomas par pankreatītu, pēc sarunas, apskates un iztaustīšanas viņš nozīmēs asins analīzes. Asins analīzes varēs apliecināt pankreatīta varbūtību. Ja ir ilgstoša disbakterioze, noteikti ir jāievēro diēta (jālieto uzturā rūgušpiens, kefīrs, joguts bez piedevām, laktoprodukti, zaļumi, salāti, kartupeļi, bet jāatsakās no saldumiem, saldiem augļiem, svaiga piena, saldiem dzērieniem). Noteikti lietojiet bakteriālos preparātus, piemēram, Liveo, Fibrolakts, Linex, Jogurta kapsulas. Jūsu gadījumā bakteriālos preparātus ieteicams lietot pa 2 kapsulām 3 reizes dienā vismaz vienu mēnesi, vēlāk devu var samazināt. Lētāks no šiem preparātiem ir Fibrolakts (Latvijā ražots). Vairāk palasiet par šo tēmu šeit. Turpmāk, antibiotikas vēlams lietot kopā ar šiem bakteriāliem preparātiem, lai izvairītos no sarežģījumiem. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-09-30
Iesūtīja:
lata
Labdien, man pie deguna(ārējā malā pie nāss) ir tādi sarkanīgi nelieli pleķīsi, no kā tas varētu būt? Smērēu ar propolisu, nepalīdz.
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Ja nav niezes, vienkārši apsārtums, tad varētu būt ādas kairinājums. Varat palietot kādu nomierinošu ziedi vai krēmu, piemēram, kliņģerīšu ziedi. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-09-30
Iesūtīja:
Vineta
Man uz mēles gala, jau 4 mēnešus ir palielinātas četras kārpiņas(ja tā viņas sauc),kuras tagad veido vienu lielāku..Nesāpīgas, tikai kad sanāk viņas uzkost, tad dažas dienas sāp.Ko darīt? Vai par to būtu jāuztraucas?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Iesakām Jums tomēr atrādīties LOR ārstam, lai varētu vizuāli apskatīt šīs kārpiņas. Novēlam Jums būt veseliem!
<< < 138 | 139 | 140 | 141 | 142 | 143/332 | 144 | 145 | 146 | 147 | > >>
Pielāgota meklēšana
Jautājums
Vai Jūs regulāri lietojat zivju eļļu?


Lietoju periodiski
Jūsu atbilde
 

  Galvenā  Ziņas  Jautājums farmaceitam  Reklāmas iespējas  Autortiesības un atbildība  Autori  Kontakti