Nieres un urīnceļu darbības traucējumi
Gremošana un gremošanas traucējumi
Vīriešu veselība
Sirds un asinsvadu slimības
Vitamīni
Organisma attīrīšanās un atjaunošanās
Imunitāte
Acis un acu darbības traucējumi
Nervu darbības traucējumi
Alerģija
Saaukstēšanās
Sieviešu veselība
Kaitīgie ieradumi
Iesnas un deguns
Āda un ādas slimības
Mutes dobuma higiēna
Aktuālie un citi jautājumi
Galvas smadzeņu darbības traucējumi
Sāpes
Klepus
Aknu un žultspūšļa darbības traucējumi
Ausis un ausu darbības traucējumi
Vēnu slimības
Vakcinācija
Bērnu veselība
Jautājums farmaceitam?
Jautājums
Šajā sadaļā Jūs varat uzdot jautājumu farmaceitam. Jautājuma maksa ir 0.50 Ls. Atbilde tiks sniegta 24 stundu laikā un tiks nosūtīta uz Jūsu norādīto e-pastu un tiks publicēta arī portalā Zalesinfo.lv.

Uzdodot jautājumu, lūdzu, smalkāk aprakstiet problēmu – kad tā ir paradījusies, kādi simptomi, ko esat veikuši, kādas zāles esat lietojuši, kādas zāles lietojat pastāvīgi, aprakstiet arī sevi (vecums, augums, hroniskās kaites u.c.).
Jo kvalitatīvāk Jūs uzdosiet jautājumu, jo precīzāk mēs varēsim atbildēt Jums.
Ņemiet vērā to, ka Jūs uzdodat jautājumu farmaceitam, nevis ārstam.
Vēlams, visas portāla Zalesinfo.lv norādītas rekomendācijas apspriest ar savu ārstu.
Zalesinfo.lv nenes atbildību par informācijas izmantošanas sekām.
Portāla Zalesinfo.lv materiālu saturs nav oficiālās ārstēšanās vadlīnijas, tiem ir tikai informatīvs un rekomendācijas raksturs.
*Vārds:
*E-pasts:
*Jautājums:
*Ievadi paroli šeit

Lai saņemtu paroli un uzdotu jautājumu farmaceitam, nosūtiet īsziņu ar tekstu:

ZLI123578

uz numuru:

144 (LMT, Tele2, Bite, Triatel abonentiem)

Šī pakalpojuma maksa ir 0.50 Ls.

*Pēc dažām sekundēm uz Jūsu mobīlo tālruni Jūs saņemsiet īsziņu ar paroli, kuru ievadot, varēsiet nosūtīt jautājumu farmaceitam.

Jautājumu meklēšana pēc datuma
Datums:
2009-10-04
Iesūtīja:
dzintars
sveicinati.Jаu vairak ka pusgadu jutos slikti mani moka nemiers dusmas biezi uznak sirds parsitieni ka ari nespeju parvaret domas ka ari ir tada sajuta it ka juktu prata biju pie gimenes arsta izrakstija zales feverin 50 mg kamer lietoju jutos labak ka parstaju ta pat ko jus man ieteiktu
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Šī tipa zāles ir jālieto ilgstoši, gadu noteikti. Vēlāk var lietot medikamenta minimālo efektīvo devu, lai uzturētu efektu. Turpiniet lietot Fevarin sakarā ar ārsta norādīto devu. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-10-04
Iesūtīja:
dina
Labdien!Man meitiņai ir pāri gadiņam un guļot viņa rij siekalas un tad tāda sajūta ka aizrijās un sāk raudāt es rauju augšā un tad pēc laika nomierinās.Kad bija maza laikam neprata norīt ,aizrijās saucam ātros.Ārsti ir pārbaudījuši vairākas reizes un neko neatrod.Svarā arī pieņemas ļoti maz,pēdējā pusgada laikā 180.gr.bet aug un attīstās itkā normāli.Par svaru dakteri arī saka,kad nevisi bērni pienēmās svarā vienādi.Es ļoti uztraucos,varbūt saistīts ar vairogdziedzeri,maziem bērniem vairogdziederi nebauda.Paskaidrojat lūdzu vairāk?Visu labu!
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Jūs varat noteikti palūgt savam pediatram norīkojumu pie bērnu endokrinologa, lai tomēr speciālists vizuāli izpēta bērniņa vairogdziedzeri, var nodot arī asins analīzes uz vairogdziedzera hormoniem. No asins analīzēm pēc hormonu rādītājiem var spriest par vairogdziedzera funkciju traucējumiem, hipofunkciju vai hiperfunkciju. Spriežot pēc tā, ka bērniņš attīstās normāli, bet pieņemas svarā maz, tad vairogdziedzera hipofunkcija nevar būt. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-10-04
Iesūtīja:
rita
Labdien!Man ir pāri 50 gadiem Samērā ilgu laiku mokos ar 'trokšņiem ausīs un brīžiem galva griežas kā virpulī,paliek slikta dūša un sāk sāpēt galva.Ārsts raksta Kaventonu 10mg 3X dienā ,vai šīs zāles jādzer visu mūžu vai pietiek izrakstītā kursa?Atmiņa arī pasliktinās.Varbūt ir kas pielietojams efektīgāk.Mans ārsts saka ,kad ir jāsadzīvo ar šo slimību.Visu labu!
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Tagad lietojiet zāles kādu periodu, vismaz 4 mēnešus noteikti, tad varat uztaisīt pārtraukumu un pavērot kā mainās Jūsu veselības stāvoklis. Parasti šāda tipa zāles ļoti atvieglo Jūsu iepriekšminētos simptomus. Iespējams, ka vēlāk ārsts samazinās medikamenta devu uz 5 mg, tad varēsiet iegādāties Cavintone lētāko analogu Vinpocetine Covex 5 mg. Atmiņas uzlabošanai un kopējā organisma veselības stāvokļa normalizēšanai varat palietot preparātu Grinvitals Cereloba Plus, par ko palasiet sīkāk šeit. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-10-04
Iesūtīja:
Aina
Labdien!Pašreiz ļoti reklamē infrasarkanos sildītājus telpām arī guļamistabām. Vai tie stari nav kaitīgi? Man ļoti noderētu dzivojamājā istabā, bet īsti nav ticība tiem infrasakanajiem stariem. Paldies jau iepriekš par atbildi.
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Infrasarkano staru sildītāji no tradicionālajiem atšķiras ar to, ka nemaz nesamazina gaisā esošā skābekļa daudzumu un nepadara gaisu sausu, tādējādi tie neizraisa galvassāpes, nespēka un noguruma sajūtu. Tādēļ ļoti labi noderēs tieši guļamistabai. Infrasarkanie sildītāji izstaro tikai siltuma spektru un ir pilnīgi nekaitīgi arī bērniem. Ieteicamākais attālums no cilvēka būtu 1,5 metri. Novēlam Jums būt veseliem!  

Datums:
2009-10-03
Iesūtīja:
zoja
Man uz galvas ādas ir ļoti daudz blaugznu. Mazgājot ar pretblaugznu šampuniem , nekas nemainās. Arī uz elkoņiem ir specifiski raupja un blaugznaina āda. Kas tas ie un kā man rīkoties?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Pēc Jūsu aprakstītajiem simptomiem tā varētu būt psoriāze - hroniska (ilgstoša) ādas slimība, kad veidojas irdenas, sudraboti baltas zvīņas. Šīs zviņas visbiežāk ir uz elkoņiem, ceļgaliem un galvas matainā daļā, taču mēdz būt jebkurā ķermeņa vietā. Obligāti nepieciešams atrādīties ādas ārstam dermatologam, lai nozīmētu atbilstošu terapiju. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-10-03
Iesūtīja:
Vivita
Labdien.Man jau vairākus mēnešus,ka ir klāt reizes(ir spēcīga asiņošana)man klāt ir arī caureja.Tā visas 8dienas dienas.Pēc tām 8dienām man ir grūti atgūties,esmu galīgi izsmelta,nav ne spēka kaut ko padarīt,ir liels nogurums.Tā mēnesis pēc mēneša......Sakiet lūdzu,vai es kaut ko varu darīt lietas labā? P.S.28gadi. Paldies
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Ja ir stipra asiņošana un nogurums, tad, iespējams, Jums ir anēmija. Obligāti aizejiet pie sava ģimenes ārsta, lai viņš izraksta norīkojumus uz asins analīzēm, kā arī pie gastroenterologa, ja ir ilgstošas caurejas. Lietojiet vitamīnus, iespējams, ārsts nozīmēs arī dzelzi saturošus preparātus. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-10-03
Iesūtīja:
Mazinjaaa
Labdien! Šobrīd ir radusies tāda situācija, ka pie anālās atveres ir izveidojieskaut kas kas zilā krāsā? Iespējams ka atgādina pumpu, taču ie arī zila pleķīša veidā? Vai tas varētu būt kas nopietns?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Ja Jums ir arī citas sūdzības, piemēram, tādas kā asiņošana no taisnās zarnas, diskomforts anālās atveres rajonā, mitrošanās, nieze un ādas iekaisums, tad varētu būt hemoroīdi. Pavērojiet, varbūt kāds no iepriekšminētajiem simptomiem ir konstatēts, tad var lietot  siltuma procedūras (sēdvanniņas) un dažādus medikamentus ziežu vai svecīšu veidā, ko var iegādāties bez receptes. Iespējams, ka Jums ir vienkārši ādas kairinājums. Novēlam Jums būt veseliem!  

Datums:
2009-10-02
Iesūtīja:
gita
man ir vedera aizcietejumi 3 nedelu garuma ,tad saku tikkai just diskomfortu un bez zalem nekas ara nenak,3med vedars uzputies ka grutnieces vpiespiezot roku pie vedera kreisaja puse vienmer sajutu bumbuli ,pielauju ka tur viss uzskrajies ,kad iedzeru zales viss iztiras un veders gluds un miksts.par ko tas vart liecinat ka zarnas galigi negrib stradat?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Paanalizējiet, kas varētu izraisīt aizcietējumu, iespējams, diētas maiņa, mazkustīgs dzīvesveids, šķidruma daudzuma ierobežošana. Uzturā lietojiet vairāk tādu produktu, kas satur grūti sagremojamas balastvielas, piemēram, kviešu kliju vai graudu produkti, kliju vai graudu maize, lapu dārzeņi, svaigi augļi, īpaši tagad svaigi āboli, žāvētas plūmes, vīģes, dateles, banāni. Palieliniet uzņemtā šķidruma daudzumu, vēdera uzpūšanās gadījumā dzeriet ķimeņu un fenheļa augu tējas. Ja lietojat caurejas līdzekļus, tad labāk tos, kas satur laktulozi, piemēram, Duphalac. Duphalac labāk ieņemt tukšā dūšā kopā ar 2 glāzēm ūdens. Paralēli droši varat lietot arī Ecocolon, kas satur daudz vērtīgo šķiedrvielu. Par Ecocolon varat palasīt šeit. Papildus, lai samazinātu vēdera uzpūšanos un normalizētu zarnu trakta mikrofloru, varat palietot baktēriju preparātus Liveo, Fibrolakts, Linex, Jogurta kapsulas vai kādu citu. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-10-02
Iesūtīja:
Evelina
Tā kā mēs daudzi neizprotam medicīnas vārdus,tad sakiet lūdz,ko izsaka - incisio glandulle Bartholini dxtr.,drainage.Es vairākas reizes esmu ārstējusies ģinekoloģiskajā nod.Sūdzības bija,kaunuma lūpas liels uz iekšu strutojoš bummbulis.Nevar ne pastaigāt,ne apsēsties,ne pagulēt,tik ļoti sāpīgi,augsta temperatūra.Esot kaut kāds iekaisums.Un kāpēc viņi tik bieži atkārtojas,vai es varu kaut kā viņu apkarot.man 26g.
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Šī diagnoze nozīmē maksts priekštelpas lielā dziedzera (Bartolīna dziedzera) vai tā izvadkanāla iekaisumu. Slimības sākumā iekaist un uzbriest dziedzera izvadkanāla gļotāda, izraisot dziedzera izvadkanāla aizsprostojumu. Sakarā ar to dziedzerī uzkrājas gļotas un strutas — izveidojas iekaisuma cista. Rodas apsārtums, tūska, stipras sāpes ārējo dzimumorgānu apvidū. Kā šāda iekaisuma profilaksi var ieteikt personiskās higiēnas ievērošanu, it īpaši menstruāciju laikā, siltas peldes ar kumelītēm. Akūtajā stadijā, protams, ārstēšana notiek tikai slimnīcā. Bieži vien, ja šī kaite nedod mieru un dziedzerim sastrutojot, to ārstē ķirurģiski. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-10-02
Iesūtīja:
Signija
Man ir neliela anemija,HGB 9,1,feritīns 3,45.Vai es tikai ar pārtiku varu dabūt normālu HGB un fertinu? Paldies
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Ar pilnvērtīgu uzturu var uzturēt hemoglobīna līmeni, bet Jūsu gadījumā būtu labāk padzert kādu no dzelzs preparātiem, piemēram, Fenules, kas ir bezrecepšu un nekairina kuņģi. Lietojiet to 2 reizes dienā līdz pat 6 mēnešiem, lai atjaunotu dzelzs depo organismā. Nelietojiet pienu, tēju, kafiju, olas, pupiņas un šķiedrvielām bagātus maizes izstrādājumus ātrāk nekā 1 stundu vai 2 stundas pēc dzelzs preparātu ieņemšanas. Ēdiet zaļumus, žāvētos augļus, pākšaugus, graudu pārslas un liesu gaļu, kas palielina dzelzs krājumus organismā. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-10-02
Iesūtīja:
natalija
Labdien! Man biezi samazinas leikociti.Nesen nodavu asins analizes un rezultati neiasi labi,taja skaita atkas leikocitu dauzums sakas krist.Pagajusaja gada pat nokluvu slimnica,jo vairs nebija speka piecelties,leikociti bija kritiska stavokli un loti daudz 355 antivielas.Arst teica,ka nezin kapec antivielas saka est leikocitus.Ka paaugstinat leikocitus? PALDIES.
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Bieži vien leikocītu daudzuma samazināšanos izraisa kāds faktors, piemēram, kāda hroniskā infekcija organismā, ilgstošs gastrīts, kā arī dažu medikamentu lietošana. Tāpēc galvenais leikopēnijas (leikocītu daudzuma samazināšanās) ārstēšanas princips ir novērst to slimību vai faktoru, kas izraisīja tik krasu leikocītu daudzuma samazināšanos. Proti, to ir nepieciešams darīt zem ārsta uzraudzības, pirms tam rūpīgi izmeklējoties. Savukārt, samazināts leikocītu daudzums padara cilvēkus uzņēmīgākus pret infekcijām, tāpēc obligāti stipriniet savu imūno sistēmu, piemēram, lietojot ehinacejas ekstrakta kapsulas, C vitamīnu, kādu vitamīnu kompleksu, dzeriet karstās augu tējas (liepziedu, eikalipta, kumelīšu, salvijas). Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-10-02
Iesūtīja:
Dace
Sveiki.Ja man ir nemitīga caureja,pēc noteiktiem produktiem(miltu,piena izstrādājumi,no dažām desām,šokolādēm,tomātiem....)Vai man tā caureja var kaitēt man un manam organismam? Jo esmu dzirdējusi,ka no caurejām var pakāpeniski veidoties anēmija,vai tieši otrādi vēl vairāk likt progresēt anēmijai? Tgad ,lai mazinātu caureju lietoju -Loperamīda un Linex kapsulas. Paldies
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Ar loperamīdu neaizraujieties, jo var pārdozēt, Linex vietā lietojiet kādu citu probiotiķi - Liveo vai Fibrolaktu, vai Enterolu. Tie satur pietiekošas baktēriju devas, atšķirībā no Linex. Anēmija, iespējams, arī neattīstīsies tik ātri, bet noteikti var iestāties minerālvielu vielmaiņas traucējumi, jo tiek izjauktā minerālvielu un ūdens uzsūkšanās no zarnu trakta. Centieties arī izvairīties no tādiem produktiem, kas izraisa caureju. Palasiet arī šo rakstu. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-10-02
Iesūtīja:
Smaida
Sveicināti.Divas nedēļas jau bērns mokas ar klepu.Dzer Pertusīnu.Varbūt dot citu sīrupiņu,vai labāk vest pie ārsta? Paldies
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Vēlams atrādīties ārstam. Noteikti dzeriet vitamīnus un karstās tējas. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-10-02
Iesūtīja:
Denija
Sveicināti.Es pirms 2menešiem biju uz poliknīniku,uz plaušu rengenu,bez ārsta norīkojuma.Un nedēļu vēlāk mani ģimenes ārsts nosūtīja uz slimnīcu,par aizdomām uz plaušu karsoni. Jo man jau iepriekš pirms tiem diviem mēnešiem bija patstāvīgs klepu,augsta,mainīga temperatūra.Pati jutu,ka nav ok.Jo nekad tā nebiju jutusies ka tad. Protams slimnīca man atkal veica plaušu rengenu un uzrādīja-kreisās plauša pneimoniju. Sakiet lūdzu,vai viņiem vajadzēja ziņot ģimenes ārstam,par situāciju?Jo es jau tikai uztraucos par to,vai man pārāk nekaitēja tas,ka divos mēnešos man ir veikti divi plaušu rengeni. Vakar mani palaida mājas,vai jūs man ieteiktu palietot kaut kādus vitamīnus,kamēr tieku pie ģimenes ārsta. Sirsnīgs paldies par atbildi. man ir 26gadi
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Nekas bīstams nav ar rentgenu (2 reizes 2 mēnešos). Tas ir labi, kad slimnīcas ārsts ir kontaktējis ar Jūsu ārstējošo ārstu, slikti, kad tie nekontaktē. Noteikti lietojiet vitamīnu kompleksus, ko piedāvā aptiekās un dzeriet kādas 2 nedēļas eikalipta lapu tēju ar citronu (nekas labāk neattīra plaušas kā eikalipta karstā tēja). Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-10-02
Iesūtīja:
Dace
Labdien.Vel jo projām 6gadus vecs bērns neatļauj pilināt deguntiņā.Visu laiku ir histērijā,kā taisos pilināt.Jau mēnesi bērns šņaukājas,nemierīgs.Vai jūs varētu ieteikt kaut kādu gēlu vai smērīti iesniņām. Paldies
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Var droši izmantot Rinogelu vai Nazogelu. Var lietot arī iekšķīgi dabiskās tabletes pret iesnām - Sinupret, Cinnabsin N vai Sinunorm. Tās palīdzēs ātrāk tikt vaļā no iesnām. Dzeriet dažādas karstas augu tējas, lietojiet vitamīnus, lai ātrāk nostiprinātu bērna imunitāti. Novēlam Jums būt veseliem!

<< < 138 | 139 | 140 | 141 | 142 | 143/333 | 144 | 145 | 146 | 147 | > >>
Pielāgota meklēšana
Jautājums
Vai Jūs regulāri lietojat zivju eļļu?


Lietoju periodiski
Jūsu atbilde
 

  Galvenā  Ziņas  Jautājums farmaceitam  Reklāmas iespējas  Autortiesības un atbildība  Autori  Kontakti