Nieres un urīnceļu darbības traucējumi
Gremošana un gremošanas traucējumi
Vīriešu veselība
Sirds un asinsvadu slimības
Vitamīni
Organisma attīrīšanās un atjaunošanās
Imunitāte
Acis un acu darbības traucējumi
Nervu darbības traucējumi
Alerģija
Saaukstēšanās
Sieviešu veselība
Kaitīgie ieradumi
Iesnas un deguns
Āda un ādas slimības
Mutes dobuma higiēna
Aktuālie un citi jautājumi
Galvas smadzeņu darbības traucējumi
Sāpes
Klepus
Aknu un žultspūšļa darbības traucējumi
Ausis un ausu darbības traucējumi
Vēnu slimības
Vakcinācija
Bērnu veselība
Jautājums farmaceitam?
Jautājums
Šajā sadaļā Jūs varat uzdot jautājumu farmaceitam. Jautājuma maksa ir 0.50 Ls. Atbilde tiks sniegta 24 stundu laikā un tiks nosūtīta uz Jūsu norādīto e-pastu un tiks publicēta arī portalā Zalesinfo.lv.

Uzdodot jautājumu, lūdzu, smalkāk aprakstiet problēmu – kad tā ir paradījusies, kādi simptomi, ko esat veikuši, kādas zāles esat lietojuši, kādas zāles lietojat pastāvīgi, aprakstiet arī sevi (vecums, augums, hroniskās kaites u.c.).
Jo kvalitatīvāk Jūs uzdosiet jautājumu, jo precīzāk mēs varēsim atbildēt Jums.
Ņemiet vērā to, ka Jūs uzdodat jautājumu farmaceitam, nevis ārstam.
Vēlams, visas portāla Zalesinfo.lv norādītas rekomendācijas apspriest ar savu ārstu.
Zalesinfo.lv nenes atbildību par informācijas izmantošanas sekām.
Portāla Zalesinfo.lv materiālu saturs nav oficiālās ārstēšanās vadlīnijas, tiem ir tikai informatīvs un rekomendācijas raksturs.
*Vārds:
*E-pasts:
*Jautājums:
*Ievadi paroli šeit

Lai saņemtu paroli un uzdotu jautājumu farmaceitam, nosūtiet īsziņu ar tekstu:

ZLI134567

uz numuru:

144 (LMT, Tele2, Bite, Triatel abonentiem)

Šī pakalpojuma maksa ir 0.50 Ls.

*Pēc dažām sekundēm uz Jūsu mobīlo tālruni Jūs saņemsiet īsziņu ar paroli, kuru ievadot, varēsiet nosūtīt jautājumu farmaceitam.

Jautājumu meklēšana pēc datuma
Datums:
2009-10-05
Iesūtīja:
Zanna
Здравствуйте! Я сделала диагностику на проверку плотности кости. Результат:шейка бедра -остеопения, а на позвоночнике -остеопороз (T score -2,5). Посоветуйте пожалуйста, надо ли при этих показателях принимать специальный лекарства, или еще можно обойтись препаратами кальция. Какие лекарства эффективней? Я знаю что они дорогие, а финансовые возможности ограничены. Мне 57 лет. Спасибо за ответ.

По поводу медикаментов Вам необходимо проконсультироваться с врачом и лучше со специалистом по остеопорозу. Все эти медикаменты стоят в районе 20 латов, а специалист поможет Вам выбрать оптимальный. В Вашем случае обязательно необходимо продолжать принимать препараты кальция, но рекомендуем мы в этом случае препарат КальцийДепо. Дело в том, что традиционные препараты кальция (содержащие в себе соль кальция карбонат) плохо усваиваются и в результате кости недополучают той дозы кальция, которая необходима им. Также при длительном применении, способствуют образованию камней в почках. Препарат КальцийДепо содержит в основе другую соль – кальция цитрат – которая легко усваивается из желудочно-кишечного тракта и кальций в полной мере поступает в кости, а также при длительном применении КальцийДепо не потенцирует образование камней в почках. Поэтому Вам мы рекомендуем принимать КальцийДепо. Подробнее с ним можете ознакомиться здесь. Желаем Вам здоровья!

Datums:
2009-10-05
Iesūtīja:
sergejs
Varat ieteikt kadas potences uzlabojosas zales un kur tas var iegadaties !!??

Var lietot preparātu Prelox, kas ir jauns līdzeklis potences uzlabošanai. Vairāk palasiet šeit. Efektu dod arī žeņšeņ ekstrakta lietošana. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-10-05
Iesūtīja:
Silvija
Pēc ginekoloģiskas operācijas 11.08.ļoti lēni dzīst rēta vēdera vidū,lietoju salkoserila gelu un ziedi;vai ieteicams vēl kāds efektīvāks līdzeklis? Paldies!

Labas atsauksmes no plastikas ķīrurgiem nāk par Dermatix Ultra gelu. Vairāk palasiet par to šeit. Solkoserīla ziede domāta labākai un ātrākai brūču dzīšanai. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-10-05
Iesūtīja:
anita
Kādas zāles var lietot grūtniecības 3.trimestrī,ja sāp galva?Es iedzēru -Ibumetinu-400,vai tagad tas ļoti kaitēs mazajam -vienu tableti izdzēru?

Nekas slikts šajā nav, bet zāļu aprakstā ir rakstīts, ka nevajadzētu lietot grūtniecības trešajā trimestrī. Mēs ieteiktu vairs nelietot, bet labāk uztaisīt galvas masāžu (sāpošas vietas masāžu) un biežāk atrasties svaigā gaisā, kā arī vienmēr labi izgulēties. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-10-05
Iesūtīja:
Inese
Vācot ābolu nedaudz ieskrāpēju pie īķšķa pirksta naga sānu maliņu, sāka sāpēt un no iekšpuses parādījās tā ka ino iekšpuses izspiests adas sarkans bumbulis. Domaju strutas liku višņevski , ihtiolu, bet strutu nav , ļoto sāpīgs , varbūt vajag jau iet pie hirurga nepariet jau nedēļu vairak, ne labak ne sliktak.

Jā, šajā gadījumā labāk būs jau griezties pie ārsta palīdzības. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-10-05
Iesūtīja:
Juris
Man ir tads autajums, ap dzimumlocekļa galviņu man ir tadas kā mazas kārpiņas vai pumpiņas, tas nepazud jau kadu ilgaku laiku, vai ir kada smēre pret to, kas tas aretu but, vai ari pie kāda ārsta man būtu javēršas ar šo problēmu?

Kārpiņas uz dzimumlocekļa gļotādas tiek sauktas par kondilomām, ko izraisa papilomas vīruss. Tās var liecināt arī par samazināto imūno sistēmu. Labāk Jums būtu vērsties pie dermatovenerologa. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-10-05
Iesūtīja:
Aija
Labdien! Diezgan bieži man ir sāpes labajā sānā, bieži tās uznāk naktīs.Tad pat baidos paelpot, bet pēc laika pāriet. Ginekologs teica, ka neko sliktu neatrod.Arī nieres esot kārtībā.Vai varētu būt kads sakars ar aklo zarnu?

Vajadzētu izmeklēties pie gastroenterologa. Vēdera sāpes var būt bīstamas un ar pašārstēšanos šajā gadījumā labāk neaizrauties. Tas var būt saistīts gan ar aklo zarnu, gan ar žultspūsli. Noteikti ir jāgriežas pie ārsta. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-10-05
Iesūtīja:
Anita
Labrīt,esmu grūtnīcības 38.nedēļā un mansāpēja galva es izdzēru Ibumetin-400,vienu tableti un man liekas ka tagad mazais mazāk spārdās ,vai tas ir nodarījis kādu ļaunumu?Ko darīt?

Nelietojiet vairāk Ibumetin tabletes, grūtniecības trešajā trimestrī tās nav ieteicamas. Neuztraucieties, no vienas tabletes nekas nenotiks. Galvassāpju gadījumā droši varat ieņemt paracetamola tableti. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-10-04
Iesūtīja:
Laura
Labvakar! Sodien ir paradijusies vel viena balta pumpiņa uz acs plakstina. Pirmais pardijās pirms nedelas un nedaudz sāpēja un grauza, tad pārgaja sāpet un uz paris dienām aizmirsu tagad skatos, ka pie paša plakstinā ir vēl viena pumpa un sāp, isti nezinu, kas ta ir iespejams mieža grauds, bet nekad agrāk nav bijis. Nezinu ko darīt mazgāju aci ar melno tēju un vairāk arī nezinu ko darīt, ko Jūs ieteiktu? Jau iepriekš paldies!

Ja nav  strutains iekaisums, tad, iespējams, Jums ir blefarīts - ļoti izplatīta acu saslimšana, kas skar plakstiņu malas. Šajā gadījumā kā simptomi parādās nieze, smilšu sajūta acīs, zvīņaina, kreveļaina āda ap plakstiņu malām. Turpiniet lietot plakstiņu kompreses ar kumelītēm, melno tēju, rūpīgi ievērojiet plakstiņu higiēnu. Pavērojiet, ja situācija nemainīsies dažu dienu laikā, tad vēlams atrādīties ārstam. Novēlam Jums būt veseliem!


Datums:
2009-10-04
Iesūtīja:
dzintars
sveicinati.Jаu vairak ka pusgadu jutos slikti mani moka nemiers dusmas biezi uznak sirds parsitieni ka ari nespeju parvaret domas ka ari ir tada sajuta it ka juktu prata biju pie gimenes arsta izrakstija zales feverin 50 mg kamer lietoju jutos labak ka parstaju ta pat ko jus man ieteiktu

Šī tipa zāles ir jālieto ilgstoši, gadu noteikti. Vēlāk var lietot medikamenta minimālo efektīvo devu, lai uzturētu efektu. Turpiniet lietot Fevarin sakarā ar ārsta norādīto devu. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-10-04
Iesūtīja:
dina
Labdien!Man meitiņai ir pāri gadiņam un guļot viņa rij siekalas un tad tāda sajūta ka aizrijās un sāk raudāt es rauju augšā un tad pēc laika nomierinās.Kad bija maza laikam neprata norīt ,aizrijās saucam ātros.Ārsti ir pārbaudījuši vairākas reizes un neko neatrod.Svarā arī pieņemas ļoti maz,pēdējā pusgada laikā 180.gr.bet aug un attīstās itkā normāli.Par svaru dakteri arī saka,kad nevisi bērni pienēmās svarā vienādi.Es ļoti uztraucos,varbūt saistīts ar vairogdziedzeri,maziem bērniem vairogdziederi nebauda.Paskaidrojat lūdzu vairāk?Visu labu!

Jūs varat noteikti palūgt savam pediatram norīkojumu pie bērnu endokrinologa, lai tomēr speciālists vizuāli izpēta bērniņa vairogdziedzeri, var nodot arī asins analīzes uz vairogdziedzera hormoniem. No asins analīzēm pēc hormonu rādītājiem var spriest par vairogdziedzera funkciju traucējumiem, hipofunkciju vai hiperfunkciju. Spriežot pēc tā, ka bērniņš attīstās normāli, bet pieņemas svarā maz, tad vairogdziedzera hipofunkcija nevar būt. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-10-04
Iesūtīja:
rita
Labdien!Man ir pāri 50 gadiem Samērā ilgu laiku mokos ar 'trokšņiem ausīs un brīžiem galva griežas kā virpulī,paliek slikta dūša un sāk sāpēt galva.Ārsts raksta Kaventonu 10mg 3X dienā ,vai šīs zāles jādzer visu mūžu vai pietiek izrakstītā kursa?Atmiņa arī pasliktinās.Varbūt ir kas pielietojams efektīgāk.Mans ārsts saka ,kad ir jāsadzīvo ar šo slimību.Visu labu!

Tagad lietojiet zāles kādu periodu, vismaz 4 mēnešus noteikti, tad varat uztaisīt pārtraukumu un pavērot kā mainās Jūsu veselības stāvoklis. Parasti šāda tipa zāles ļoti atvieglo Jūsu iepriekšminētos simptomus. Iespējams, ka vēlāk ārsts samazinās medikamenta devu uz 5 mg, tad varēsiet iegādāties Cavintone lētāko analogu Vinpocetine Covex 5 mg. Atmiņas uzlabošanai un kopējā organisma veselības stāvokļa normalizēšanai varat palietot preparātu Grinvitals Cereloba Plus, par ko palasiet sīkāk šeit. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-10-04
Iesūtīja:
Aina
Labdien!Pašreiz ļoti reklamē infrasarkanos sildītājus telpām arī guļamistabām. Vai tie stari nav kaitīgi? Man ļoti noderētu dzivojamājā istabā, bet īsti nav ticība tiem infrasakanajiem stariem. Paldies jau iepriekš par atbildi.

Infrasarkano staru sildītāji no tradicionālajiem atšķiras ar to, ka nemaz nesamazina gaisā esošā skābekļa daudzumu un nepadara gaisu sausu, tādējādi tie neizraisa galvassāpes, nespēka un noguruma sajūtu. Tādēļ ļoti labi noderēs tieši guļamistabai. Infrasarkanie sildītāji izstaro tikai siltuma spektru un ir pilnīgi nekaitīgi arī bērniem. Ieteicamākais attālums no cilvēka būtu 1,5 metri. Novēlam Jums būt veseliem!  

Datums:
2009-10-03
Iesūtīja:
zoja
Man uz galvas ādas ir ļoti daudz blaugznu. Mazgājot ar pretblaugznu šampuniem , nekas nemainās. Arī uz elkoņiem ir specifiski raupja un blaugznaina āda. Kas tas ie un kā man rīkoties?

Pēc Jūsu aprakstītajiem simptomiem tā varētu būt psoriāze - hroniska (ilgstoša) ādas slimība, kad veidojas irdenas, sudraboti baltas zvīņas. Šīs zviņas visbiežāk ir uz elkoņiem, ceļgaliem un galvas matainā daļā, taču mēdz būt jebkurā ķermeņa vietā. Obligāti nepieciešams atrādīties ādas ārstam dermatologam, lai nozīmētu atbilstošu terapiju. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-10-03
Iesūtīja:
Vivita
Labdien.Man jau vairākus mēnešus,ka ir klāt reizes(ir spēcīga asiņošana)man klāt ir arī caureja.Tā visas 8dienas dienas.Pēc tām 8dienām man ir grūti atgūties,esmu galīgi izsmelta,nav ne spēka kaut ko padarīt,ir liels nogurums.Tā mēnesis pēc mēneša......Sakiet lūdzu,vai es kaut ko varu darīt lietas labā? P.S.28gadi. Paldies

Ja ir stipra asiņošana un nogurums, tad, iespējams, Jums ir anēmija. Obligāti aizejiet pie sava ģimenes ārsta, lai viņš izraksta norīkojumus uz asins analīzēm, kā arī pie gastroenterologa, ja ir ilgstošas caurejas. Lietojiet vitamīnus, iespējams, ārsts nozīmēs arī dzelzi saturošus preparātus. Novēlam Jums būt veseliem!

<< < 138 | 139 | 140 | 141 | 142 | 143/333 | 144 | 145 | 146 | 147 | > >>
Pielāgota meklēšana
Jautājums
Vai Jūs regulāri lietojat zivju eļļu?


Lietoju periodiski
Jūsu atbilde
 

  Galvenā  Ziņas  Jautājums farmaceitam  Reklāmas iespējas  Autortiesības un atbildība  Autori  Kontakti