Nieres un urīnceļu darbības traucējumi
Gremošana un gremošanas traucējumi
Vīriešu veselība
Sirds un asinsvadu slimības
Vitamīni
Organisma attīrīšanās un atjaunošanās
Imunitāte
Acis un acu darbības traucējumi
Nervu darbības traucējumi
Alerģija
Saaukstēšanās
Sieviešu veselība
Kaitīgie ieradumi
Iesnas un deguns
Āda un ādas slimības
Mutes dobuma higiēna
Aktuālie un citi jautājumi
Galvas smadzeņu darbības traucējumi
Sāpes
Klepus
Aknu un žultspūšļa darbības traucējumi
Ausis un ausu darbības traucējumi
Vēnu slimības
Vakcinācija
Bērnu veselība
Jautājums farmaceitam?
Jautājums
Šajā sadaļā Jūs varat uzdot jautājumu farmaceitam. Jautājuma maksa ir 0.50 Ls. Atbilde tiks sniegta 24 stundu laikā un tiks nosūtīta uz Jūsu norādīto e-pastu un tiks publicēta arī portalā Zalesinfo.lv.

Uzdodot jautājumu, lūdzu, smalkāk aprakstiet problēmu – kad tā ir paradījusies, kādi simptomi, ko esat veikuši, kādas zāles esat lietojuši, kādas zāles lietojat pastāvīgi, aprakstiet arī sevi (vecums, augums, hroniskās kaites u.c.).
Jo kvalitatīvāk Jūs uzdosiet jautājumu, jo precīzāk mēs varēsim atbildēt Jums.
Ņemiet vērā to, ka Jūs uzdodat jautājumu farmaceitam, nevis ārstam.
Vēlams, visas portāla Zalesinfo.lv norādītas rekomendācijas apspriest ar savu ārstu.
Zalesinfo.lv nenes atbildību par informācijas izmantošanas sekām.
Portāla Zalesinfo.lv materiālu saturs nav oficiālās ārstēšanās vadlīnijas, tiem ir tikai informatīvs un rekomendācijas raksturs.
*Vārds:
*E-pasts:
*Jautājums:
*Ievadi paroli šeit

Lai saņemtu paroli un uzdotu jautājumu farmaceitam, nosūtiet īsziņu ar tekstu:

ZLI123567

uz numuru:

144 (LMT, Tele2, Bite, Triatel abonentiem)

Šī pakalpojuma maksa ir 0.50 Ls.

*Pēc dažām sekundēm uz Jūsu mobīlo tālruni Jūs saņemsiet īsziņu ar paroli, kuru ievadot, varēsiet nosūtīt jautājumu farmaceitam.

Jautājumu meklēšana pēc datuma
Datums:
2009-09-28
Iesūtīja:
ieva
Labdien!! Vēletos pajautāt par to kas ir ja man uz krūrīm sak augt melni matini agrak to bija mazak tagad jau vairka, tas ir sasitis ar vīrišķo hormonu pārsvaru organismā? Un ko lai es daru, jādod pie ginekologa?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Noteikti būtu jādodas pie ginekologa, lai diagnosticētu šo problēmu. Iespējams, būs nepieciešama hormonālo līdzekļu lietošana, lai stabilizētu hormonālo stāvokli organismā. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-09-28
Iesūtīja:
Laila
Vai Noofen var lietot kopā ar sumamed? Un ar cik lielu starplaiku var lietot? Paldies jau iepiekš
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Noofen drīkst lietot kopā ar Sumamed, ar šīm antibiotikām preparātam nav mijiedarbības. Ieturiet 15 minūšu starplaiku, lietojot šīs zāles. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-09-28
Iesūtīja:
Sanda
Sveiki, vēl viens jautājums, agrāk bieži mocīja krampji kreisajā kājā, otrā pusē celim - nezinu nosaukumu šai vietai. Sāku lietot Magnesium Diasporal 300 un krampji pārgāja, vismaz pagaidām nav bijuši, bet tagad man ir cita problēma, krakšķ kauli ceļos un potītēs, ceļos kauli krakšķ jau no bērnības, bet nu arī potītēs un nezinu vai man tas jau ieradums vai kas, bet īpaši vakaros gulētejot tieši prasās pakustināt potīti- palauzīt, lai nokrakšķ, tas vairs nav izturams, turklāt esmu dzirdējusi, ka vecumdienās pēc tādām krakšķināšanām sāpot kauli. Nezinu ko darit, šajā problēmā Diasporal man nelīdz, varbūt pie vainas mazkustība kopš absolvēju visdusskolu ar sportu nenodarbojos (2 gadi), taču agrāk ļoti aktīvi sportoju, varbūt tas ir kāda vitamīna trūkums, ko vajadzētu vairāk lietot? Es prakstiski nelietoju augļus. Varbūt varat kaut ko ieteikt? Jo nav jau tā, ka es eju un grabu, vienkārši jau ķermenim prasās izkrakšķināt tos kaulus arī plauksatas locītavas un pirksti..
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Locītavu krakšķi var būt, tas nav bīstami. Protams, locītavām patīk kustības un tās vajadzētu izkustināt - jo biežāk, jo labāk. Magnesium Diasporal palīdz krampju gadījumos, bet locītavām nelīdz. Šajā gadījumā ir jālieto glikozamīna preparāti. Vairāk palasiet šeit. Glikozamīns palīdz uzturēt locītavu veselību, saglabāt to elastību un barot locītavu skrimšļus, tas ir vitamīna tipa preparāts un droši var lietot ilgstoši. Papildus būs labi, ja lietosiet zivju eļļu. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-09-28
Iesūtīja:
Piladzis
Sveiki, man radusies problema, pēc seksa ejot dušā pamanīju, ka man uz dzimumlocekļa galviņas un zem preiksadiņas ir mazas sarkanas pumpīņas, pirmajā dienā bija diskomforta sajūta un peņa galviņa bija loti jūtīga ir otrā diena, pumpiņas ir mazinājušās, bet vēl ir, kas tas varētu būt? Seksa partneris ir ilglaicīgi.
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Ja sūdzības ir par nepatīkamu niezošu sajūtu zem priekšādiņas, dzimumlocekļa galviņas apsārtums, varētu būt sēnīte. Raugu sēnīšu izraisītas infekcijas profilaksei pēc apmazgāšanās vai pēc kontakta ieteicams ieziest dzimumlocekļa galviņu ar kādu no pretsēnīšu ziedēm, piemēram, ar Clotrimazol krēmu, ko var nopirkt bez receptes. Iespējams, ka Jūsu draudzenei raugu sēnīte pašreiz ir aktivizējusies un līdz ar to Jūs arī inficējāties no viņas, pajautājiet savai partnerei par viņas veselības stāvokli. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-09-28
Iesūtīja:
Sanda
Sveiki man radās tāds jautājums, pirms 2 gadiem mīlējoties ar puisi, viņam tika savainota - ieplēsta priekšādiņa, ļoti stipri asiņoja, bet ātri sadzija, saauga ādiņa kopā, it kā viss kārtībā (pie ārsta negriezās) , nu jau 2 gadi pagājuši, bet visu šo laiku pēc seksa viņš izjūt sāpes dzimumlocekļa apvidū, tad nu gribēju painteresēties, varbūt ir kāda smēre, vai kaut kas, kas palīdzētu, varbūt tā ādiņa kaut kā nepareizi saaugusi, rētiņa ir redzama. Vai varbūt jau ir par vēlu kaut ko darīt lietas labā? Un vispār cik nopietni tas ir?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Šo vietu Jūs varat pasmērēt ar Bepanthen krēmu, kas ir domāts nobrāztas, apsārtušas ādas, saplaisājumu ārstēšanai. Principā, ja priekšādiņa tika savainota pirms 2 gadiem, tad vajadzētu sāpēm pāriet. Drošības pēc Jūsu draugs var apmeklēt dermatovenerologu un pārbaudīties. Novēlam Jums būt veseliem!  

Datums:
2009-09-28
Iesūtīja:
Arturs
Sveiki es dzirdēju, ka askorutīns nostiprina asinsvadus, tāpēc gribēju uzzināt vai to var lietot, lai mazinātu deguna asiņošanu un vai var iegādāties bez receptes? Un vai tas ir vienīgais iemesls - vāji asinsvadi, pie biežas deguna asiņošanas? Paldies
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Šis ir līdzeklis, ko lieto asiņošanas, asinsizplūdumu un varikozu vēnu profilaksei. Medikaments satur rutīnu, kas ir flavonoīds, ko lieto medicīnā, jo tas mazina kapilāru caurlaidību, līdz ar to asiņošanas gadījumā būs lietderīgi lietot preparātu pa 2 tabletēm dienā. Ascorutin var nopirkt bez receptes. Deguna asiņošana mēdz būt, kad ir trausli deguna asinsvadi, ja ir ļoti sauss gaiss vai no kādas fiziskās iedarbības, kā arī pie paaugstināta asinsspiediena. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-09-27
Iesūtīja:
Lena
Labvakar! Man ir lūgums palīdzēt! Vai Jūs varētu man lūdzu pateikt Tiberal zāļu lietošanas blakus parādības, kādas tās ir, jo aptiekā pērkot sīs zāles neiedeva lietošanas instrukciju! Jau iepriekš saku, paldies!
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Iespējamas viegli izteiktas blaknes - miegainība, galvassāpes, gastrointestināli traucējumi, piemēram, var būt slikta dūša un vemšana. Retos gadījumos novēroti centrālās nervu sistēmas traucējumi, tādi kā reibonis, drebuļi, nogurums. Ir novēroti garšas traucējumi, alerģiskās reakcijas. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-09-27
Iesūtīja:
Katrīna.
Labvakar. Man bieži vakaros niez anālā atvere,esmu pabrucinājusi ar pirkstu un parādās tādi kā balti tārpiņi,domāju,ka tie ir spalīši,bail kādam stāstīt par to,kauns. Man ir 18 gadi. Vai viņi paši kā pazudīs? Varam kaut ko ieteikt kā tikt vaļā no viņiem?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Noteikti nopērciet aptiekā līdzekli Helmintox 250 mg tabletes un vienā reizē ieņemiet 3 tabletes, ja Jūsu svars ir līdz 75 kg. Ja svars ir virs 75 kg, tad vienā devā lietojiet 4 tabletes. Šādu procedūru atkārtojiet arī pēc 2 nedēļām. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-09-27
Iesūtīja:
Kristīne
Sveiki. Man ir hroniskās iesnas,gribētu kaut kā izārstēt viņas kaut nedaudz,lai man vislaik nevajadzētu puņķoties. Vai varat ko ieteikt mājas apstākļos? Pašlaik dzeru upeņu tēju un pūšu degunā deguna pilienus "Mar". Ceru,ka palīdzēsiet.
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Sāls šķīduma pilieni (Mar) labi attīra degunu, šķīdina gļotas, uzlabo dzīšanu, tos var lietot ilgstoši. Hronisko iesnu cēlonis var būt arī kāda deguna blakusdobumu slimība, tāpēc mēs ieteiktu atrādīties LOR ārstam. Tikai ārsts varēs diagnosticēt hronisko iesnu formu, tādējādi ārstēšana atkarīga no hronisko iesnu formas. Mājas apstākļos vēl varat lietot ēterisko eļļu, A un E vitamīnu saturošu preparātu Pinosol (ja nav alerģijas uz ēteriskajām eļļām). Novēlam Jums būt veseliem! 

Datums:
2009-09-27
Iesūtīja:
Ieva
Labdien. Problēma tāda, kad man ir mastpātija. Lietoju Mastodenonu. Nu jau lietoju otru mēnesi un krūtī sāpes nepāriet. Krūts gals paliek ļoti jūtigs. Izdalījumi nav. USG un mamaogrāfiju izgāju pavasarī aprīli. Viss bija kārtībā. Bumbuļu nav krūtīs, bet sāp. Kas tas varētu būt? Paldies Ar cieņu IEva.
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Tā kā Mastodynon ir homeopātiskais līdzeklis, tad preparāts ir jālieto vismaz 3 mēnešus, pie tam ārstniecības efekts parādās tikai pēc 6 nedēļu lietošanas. Ja veiktās analīzes un ginekologa apskate neko slikto neapliecināja, lieki neuztraucieties. Visai bieži mazināt sāpes krūtīs palīdz vitamīnu komplekss, īpaši A, E un C vitamīns, kas reāli maina krūts struktūru, kāds nomierinošais preparāts (Persen, Novo-Passit, Dormiplant), burkānu sulas kūres, laba atpūta. Protams, regulāri apmeklējiet savu ginekologu, 2 reizes gadā noteikti, sekojiet ārsta rekomendācijām. Pašreiz pamēģiniet lietot vitamīnus, vairāk atpūsties un pareizi, sabalansēti ēst. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-09-26
Iesūtīja:
Inita
labdien! esmu iegādājusies Anion pakates man ļoti viņas patīk. bet līdzi viņām nāk mikrofloras testi - jautājums? kā šos testus lietot?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Mūsu rīcībā nav informācijas par šo produktu. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-09-25
Iesūtīja:
Baiba
Labvakar! Pirms apm. 5 mēnešiem sāku lietot Prefemin,lai vismaz kaut nedaudz noregulētu neregulārās menstruācijas. Pirmos 3 lietošanas mēnešus m.reizes bija o.k (likās,ka nu beidzot ir rezultāts!), taču pēdējos 2 lietošanas mēnešus menstruācijas ir iztrūkušas! Tagad nesaprotu,vai turpināt lietot Prefeminu (vēl kādu mēnesi) vai pārtraukt lietot. Paldies jau iepriekš! P.S Protams,jau esmu pierakstījusies pie ginekologa.
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Tā kā Prefemin ir dabisks preparāts, tas ir jālieto vismaz 3 mēnešus, lai redzētu rezultātu. Mēdz būt, ka vien ar Prefemin neizdodas uzlabot menstruālā cikla regularitāti, tad ginekologs nozīmē nopietnāko terapiju, piemēram, hormonālo. Varat turpināt lietot pagaidām Prefemin līdz ko iesiet pie ārsta. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-09-25
Iesūtīja:
Aija
labdien, esmu grūtniece 19. nedēļā,uzraugošā ginekoloģe izrakstija Canifug Cremolum 200,taču lietošanas instrukcijā ir rakstīts, ka šo medikamentu nedrīkst lietot grūtniecības laikā.Sakiet, lūdzu, kā šis medikaments var kaitēt mazulim? Varbūt varat ieteikt kādu citu ārstējošu medikamentu piena sēnei, kas nebūtu kaitīgs mazulim?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Īpaši piesardzīgi šīs zāles ir jālieto grūtniecības pirmajā trimestrī, jo var palielināties aborta risks. Savukārt, otrajā un trešajā trimestrī klotrimazolu saturošus medikamentus ir atļauts lietot. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-09-25
Iesūtīja:
natalja
man ir slikta imunitate,kurus vitaminus man jalieto?Es slikti parnesu tabletes,tapec velams lai tie butu dabigie.Varbut varat ieteikt ari kadas tiesi sievietem vitaminus.Varbut ir tadi kuri satur gesteronu? Paldies.
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Imunitātes stiprināšanai Jūs droši varat lietot Livol Cold (sūkājamās tabletes ar augļu garšu, satur C vitamīnu, ehinaceju, mežrozīšu un melnā plūškoka augļus), kā arī WM Imuno Spectrum vitamīnus (pastiprina organisma aizsargmehānismu darbību). Imunitātes spēcināšanai vēl ir LIVE Immune komplekss, Citrosept, greipfrūtu sēklu ekstrakts vai tā analogs CitroBiotic tabletes, homeopātiskās zāles Visamin pilieni, kā arī ļoti labi uzlabo imūno sistēmu Wobenzym tabletes. Wobenzym ir jālieto ilgstoši, vismaz 2-3 mēnešus pa 3-4 tabletēm 2-3 reizes dienā tukšā dūšā. Progesterons ir viens no sieviešu dzimumhormoniem, kas izveidojas olnīcā, tas nevar būt vitamīnu kompleksu sastāvdaļa, jo ir nopietnu medikamentu sastāvā. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-09-25
Iesūtīja:
Ieva
Labdien. Man urīna analīzēs uzrādija leikocītus un eritrocītus. Sāpes bija muguras daļa'krustos(reti), reizēm bieži jačurā, kā'pie cistīta un sāpes ap nabiņu velkošas, urīns no rītiem smako.Vai tas vienmēr simbolizē to, ka ir audzējs? Vēl iešu uz USG. Paldies ar cieņu Ieva.
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Protams, ka tas nenozīmē, ka Jums ir audzējs. Bieži vien tas ir saistīts ar urīnivadceļu vai nieru slimībām. Novēlam Jums būt veseliem!

<< < 138 | 139 | 140 | 141 | 142 | 143/330 | 144 | 145 | 146 | 147 | > >>
Pielāgota meklēšana
Jautājums
Vai Jūs regulāri lietojat zivju eļļu?


Lietoju periodiski
Jūsu atbilde
 

  Galvenā  Ziņas  Jautājums farmaceitam  Reklāmas iespējas  Autortiesības un atbildība  Autori  Kontakti