Nieres un urīnceļu darbības traucējumi
Gremošana un gremošanas traucējumi
Vīriešu veselība
Sirds un asinsvadu slimības
Vitamīni
Organisma attīrīšanās un atjaunošanās
Imunitāte
Acis un acu darbības traucējumi
Nervu darbības traucējumi
Alerģija
Saaukstēšanās
Sieviešu veselība
Kaitīgie ieradumi
Iesnas un deguns
Āda un ādas slimības
Mutes dobuma higiēna
Aktuālie un citi jautājumi
Galvas smadzeņu darbības traucējumi
Sāpes
Klepus
Aknu un žultspūšļa darbības traucējumi
Ausis un ausu darbības traucējumi
Vēnu slimības
Vakcinācija
Bērnu veselība
Jautājums farmaceitam?
Jautājums
Šajā sadaļā Jūs varat uzdot jautājumu farmaceitam. Jautājuma maksa ir 0.50 Ls. Atbilde tiks sniegta 24 stundu laikā un tiks nosūtīta uz Jūsu norādīto e-pastu un tiks publicēta arī portalā Zalesinfo.lv.

Uzdodot jautājumu, lūdzu, smalkāk aprakstiet problēmu – kad tā ir paradījusies, kādi simptomi, ko esat veikuši, kādas zāles esat lietojuši, kādas zāles lietojat pastāvīgi, aprakstiet arī sevi (vecums, augums, hroniskās kaites u.c.).
Jo kvalitatīvāk Jūs uzdosiet jautājumu, jo precīzāk mēs varēsim atbildēt Jums.
Ņemiet vērā to, ka Jūs uzdodat jautājumu farmaceitam, nevis ārstam.
Vēlams, visas portāla Zalesinfo.lv norādītas rekomendācijas apspriest ar savu ārstu.
Zalesinfo.lv nenes atbildību par informācijas izmantošanas sekām.
Portāla Zalesinfo.lv materiālu saturs nav oficiālās ārstēšanās vadlīnijas, tiem ir tikai informatīvs un rekomendācijas raksturs.
*Vārds:
*E-pasts:
*Jautājums:
*Ievadi paroli šeit

Lai saņemtu paroli un uzdotu jautājumu farmaceitam, nosūtiet īsziņu ar tekstu:

ZLI123678

uz numuru:

144 (LMT, Tele2, Bite, Triatel abonentiem)

Šī pakalpojuma maksa ir 0.50 Ls.

*Pēc dažām sekundēm uz Jūsu mobīlo tālruni Jūs saņemsiet īsziņu ar paroli, kuru ievadot, varēsiet nosūtīt jautājumu farmaceitam.

Jautājumu meklēšana pēc datuma
Datums:
2013-02-19
Iesūtīja:
silva
Sveiki. Ar abiem vecakajiem esmu piedzivojusi pēcdzemdību depresiju. Pirmaja reize ta vilkas diezgan ilgi kamer pārgāja. Lietoju antidepresantus vienu posmu. Pec tam viss pārgāja. Pec 5 gadiem paliku stāvoklī un piedzima otrs berninjs un ka bērnam bij 3 mēneši atkal piedzivoju pecdzemdibu depresiju. Psihoterapeits izrakstija man fevarin 50mg ja nemaldos. To palietoju nepilnu menesi un ari ne pilnu devu un paliku stavokli ar treso berninju. Tad vairs šīs zāles nelietoju. Grutnieciba visu sakārtoja jutos briniskjigi. Tagad berninjam 3 nedeljas saku just tadu bez iemesla stresu kas bij par pamatu ieprieksejai depresija. Ja to ta var nosaukt. Tad nu negribu ilgak gaidit un velos so stresu kka meginat noverst ar dabigiem lidzekljiem. Ko jus man ieteiktu? Baroju ar kruti!
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Kamēr barojat ar krūti, neko īsti nevar, bet var Magniju ar B6 vitamīnu, jo stresa nepatīkamās sekas rodas kad ir šo vitamīnu trūkums organismā. Tāpēc varat uzsakt lietot Magne B6 pa 1 tabletei 2-3 reizes dienā. Bet, kad beigsiet bārot ar krūti, tad obligāti sāciet lietot Nervostrong. Tas Jums palīdzēs atjaunot un nostiprināt nervu sistēmu, kas tiek iztukšota pecdzemdību perioda laikā. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2013-02-18
Iesūtīja:
Sandra
Labdien esmu nodevusi asins analizes Helikobakterijas noteikšanai (be zarsta norikojuma) tagad visur lasu, ka šo bakteriju var noteikt tikai rijot''kobru'', izelpā vai vēl kaut kādos izmeklējumos, bet nekur nav atrodama informācija, ka to var konstatēt asinīs. tagad nesaprotu - vai esmu nodevusi pareizas analīzes (Gulbja labarotorijā) un vai ir vērts ar šiem rezulatētiem doties pie gastroendrologa ( jo uzrādija pozit'vu - virs 60) jau iepreikš paldies
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Pareizāk būtu rīkoties sākumā apmeklēt ārstu, izklastīt simptomus, lai ārsts varētu izprast problēmu. Tad tālāk kā nozīmēs ārsts - analīzes, izmeklēšana utt. Asins analīzes arī ir nepieciešamas, jo katras analīzes dod ārstam savu informāciju. Ne velti ārsts parasti nozīmē dažādu izmeklējumu kompleksu. Novēlam Jums būt veseliem!
Datums:
2013-02-12
Iesūtīja:
Kristīne
Sveiki, Man ir 23 gadi un ir radusies visai nepatīkama problēma.Pagāšonedēļ biju pirtī,kad ievēroju ka man uz vēdera un zem krūtīm ir izsitušās mazas, ūdeņainas pumpiņas lielā daudzumā. No sākuma nobijos ka kašķis, taču man tās neniezēja. Nākamajā rītā pumpiņas vairs nebija. Šodien biju aizgājusi uz solāriju, kad beidzu sauļošanās seansu ievēroju ka ATKAL uz vēdera un ap krūtīm ir tās pašas mazās, ūdeņaiņas pumpiņas! Kas tas varētu būt un kā to ārstēt? Ņemot vērā ka man pumpiņas parādās tikai no karstuma, nevēlētos lai vasarai tuvojoties man ir jāslēpjas džemperos! Paldies jau iepriekš!
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Iesakām apmeklēt dermatologu un izmeklēties. Pāšārstēšanās šajā gadījumā nav vēlama. Nepieciešams noskaidrot šīs kaites dabu un tikai tad var piemeklēt pareizu ārstēšanas metodi. Novēlam Jums būt veseliem!
Datums:
2013-02-12
Iesūtīja:
inga
man ir cermes. gaju pie gimenes arsta bez analizem izrakstija vermox un nepateica ka nedrikstu est saldu. pagajusa 2ned bet taroi vel ir. nomainuju gimenes arstu un pec paris dienam brauksu uz analizem. gribeju zinat vai ja es iedzrtu loti vieglu udeni ar zilajiem graudiniem tas man nepalidzetu tikt vala no tarpiem? edu tgd kirbju seklas bet ir aizcietejums domaju varbut zilie graudini palidzes
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Iesakām pieturēties pie ārsta rekomendācijām. Zilos graudiņus nevajag dzert. Vēlams sagaidīt analīžu rezultātus un tad ārsts piemeklēs atbilstošas zāles. Novēlam Jums būt veseliem!
Datums:
2013-02-10
Iesūtīja:
solvita
sveicinati,somenes nesaprotama situacija man ir 40 gadi svars 47kg menesreizu cikls sajucis galigi.menesreizes sakaas ik pa 15 -10 dienaam.janvvarii bija noteiktaa laikaa tad uzbruka suns un tajaa pasa diena domaju no stresa saakas menesreizes bet peec kalendaaraam dienaam bija jaabuut tagad un tagad arii saakaa 10 dienas starpaa.kas tas ir varbuut klimaksv69bg
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Visdrīzāk tās ir stipra stresa sekas. Stress ir viens no galvenajiem faktoriem, kas var izjaukt sievietēm menstruāla cikla regularitāti. Iesakām palietot pilienus Remens vai Agnucaston, kas palīdz to lietu noregulēt. Papildus iesakām stiprināt arī nervu sistēmu. Šim mērķim ļoti labi der preparāts Nervostrong, kas nomierinās nervu sistēmu sākumā un, lietojot tālāk, nostiprina to. Lietojiet 2 kapsulas dienā. Ja simptomi neizzudīs, iesakām apmeklēt arī ārstu ginekologu. Novēlam Jums būt veseliem!
Datums:
2013-02-08
Iesūtīja:
Inese
Labdien! Vai grūtniecības laikā, saaukstēšanās gadījumā drīkst lietot aflubin tabletes? Vai tas nekaitē? Grūtniecība - 20. nedēļa.
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Par zāļu lietošanu grutniecības periodā iesakām labāk konsultēties ar ārstu. Par Aflubin nav nekādu ziņu par riskiem, lietojot to grūtniecības periodā. Novēlam Jums būt veseliem!
Datums:
2013-02-08
Iesūtīja:
Līga
esmu 22 gadus veca svars man ir 60 kg,augums 1,65,divu bernu mamina.man jau 7 menesus ir problemas ar veselibu,viss sakas ar to kad paradijas caureja un slikta dusa,tam visam pievienojas galvas reiboni un bezspeks,gaju pie gimenes arsta vina mani sutija uz analizem,nodot fekaliju,asins un urinu vel aizsutija pie ginekalogo,neko neatklaja,tad lika ilgstosi lietot enterolu 3xdiena un smektu,tad uz bridi likas kad paliek labak,bet vis atgriezas,tad meginaju enterollu un rc floru,biju parbaudit galvu,taisiju rengenu parbaudiju asinsvadus,gaju pie neiraloga,bet ari neko neatklaja,tikai izrakstija nomierinosu sirupu.nepalidzeja tikai pastripinajas caureja bija 4-5 reizes diena un jutos sliktak,viena nevaru iziet ara,bij pie dziedn,vina teica ka ir probl.ar aizkungi un iekaisis zulcpus.ko man dar
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Jā, mums arī ir aizdomas, ka tas varētu būt aizkuņģa dziedera darbības trūkums, respektīvi fermentu izdalīšanas trūkums, kuras rezultātā uzturs slikti pārgremojas un izraisa šos nepatīkamus simptomus. Tas varētu būt enterovīrusa sekas. Iesakām kādu nedēļu pie katras ēdienreizes lietot fermentu preparātus (Mezym u.c.). Tie satur fermentus, kas palīdz pārgremot uzturu un mazina šo simptomātiku. Novēlam Jums būt veseliem!
Datums:
2013-02-07
Iesūtīja:
Agate
Labdien! Man jau kādu laiku (apmēram mēnesi) intīmajā zonā ir nepatīkams aromāts un arī mazliet diskomforts. Jau iepriekšējos jautājumos lasīju, ka tie visdrīzāk ir intīmās mikrofloras traucējumi, kuras rezultātā ir aktivizējusies patogēnā mikroflora un tajā skaitā tāda baktērija kā Gardnerella vaginalis. Pašlaik esmu ārzemēs un apmeklēt ārstu nav tik vienkārši, man līdzi ir paņemtas mīkstās vaginālās kapsulas Polygynax un ziede Clotrimazolum. Vai es šajā gadījumā varētu izmantot šīs zāles? Vai man tomēr nepieciešamas citas? Paldies!
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Jā, uz doto brīdi varat izmantot šīs zāles. Bet, ja stāvoklis neuzlabosies, tad vajadzētu tomēr ar ārstu konsultēties. Novēlam Jums būt veseliem!
Datums:
2013-02-05
Iesūtīja:
zanda
Vai Latvijā ir pieejama vakcīna pret rota vīrusu PIEAUGUŠAJIEM? kur to veic un cik tā maksā?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Jā, to var meklēt aptiekās zem nosaukuma Rotarix. To izsniedz pret ārsta recepti. Cena ir aptuveni 40 Ls. Novēlam Jums būt veseliem!
Datums:
2013-02-03
Iesūtīja:
Natella
Lvdien,esmu grutniecibas 15 nedelaa un ir piemeties sauss klepus.Farmaceite ieteic Bronchicum elixir s sirupu.Vai to varu lietot?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Zāļu aprakstā ir minēts, ka nav ieteicams. Mēs iesakām dzert pēc iespējas vairāk tējas - kumelīšu, liepziedu, piparmētru u.c. kopā ar medu, citronu. Tējas palīdz organismam pretoties infekcijai. Novēlam Jums būt veseliem!
Datums:
2013-02-02
Iesūtīja:
Aija
Labdien! Esmu grūtniecības 6. mēnesī. Esmu stipri saaukstējusies, gripa tā nav, iesnas vairs nav, temperatūras arī nav, bet ir ļoti liels un biežs klepus. Mans ģimenes ārsts ir kā traks uz antibiotiku lietošanu neskatoties ka esmu stāvoklī. Jautājums vai grūtnieces var lietot antibiotikas un cik ilgi Amoksiklav un Klacid un kādu ietekmi tas atstāj uz māti un bērnu. Un vai var lietot homeopātisko līdzekli ICHTHYOLUM. Paldies. Ko vēl varētu lietot grūtnieces?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Grūtnieces var lietot antibiotikas tikai tādos gadījumos, kad ārsts uzskata, ka tas ir nepieciešams, izvērtējot risku. Runājot par šīm antibiotikām, tad Amoksiklav ir ieteicamāks. Mums liekas, ka uzreiz sākt lietot antibiotikas nevajag. Iesakām dzert karstās zāļu tējas ar citronu, medu un aveņu ievārījumu. Novēlam Jums būt veseliem!
Datums:
2013-02-01
Iesūtīja:
paula
Labvakar! Pirms aptuveni nedelas nokritu un loti sasitu roku pareizak sakot elkoni biju pie sava gimenes arsta jo loti sap roka,arsts pateica,ka esot iekaisums miksto audu bojajums,izrakstija Feloran sopharma skidumu injekcijam 75MG/3ML N10 lietot 6 dienas 50mg 2x dienā, man jautājums ja man ir recepte kurā aptiekā varu dabut sis zales,cik tas apmeram maksa un vai ta var izrakstit injekcijas,vai nebutu jataisa injekcijas pasam arstam? Ceru uz atru jusu atbildi un jau ieprieks paldies.
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Šīs zāles var nopirkt jebkurā aptiekā. Dārgas tās nav - ap 2 Ls. Ārsts ir nozīmējis injekcijas, jo tā acīmredzot būs efektīvāk pie Jūsu traumas. Špricēt Jūs varat iet uz poliklīniku. Novēlam Jums būt veseliem!
Datums:
2013-02-01
Iesūtīja:
Irina
Labdien. Gribeju pajautat vai pretapauglosanas zales Diane var dabut tikai ar recepti? Un vai ir pieejams tads lidzeklis ka goodlife2000 original?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Zāles Diane ir recepšu zāles un tāpēc izsniedz tikai pret ārsta recepti, bet recepte var būt izrakstīta uz vairākiem iepakojumiem. Goodlife 2000 aptiekās nebūs pieejams, jo tas nav reģistrēts Latvijā. Novēlam Jums būt veseliem!
Datums:
2013-02-01
Iesūtīja:
Lolita
Labdien! Bernam 9.gadi,bieži sāp galva.Bijām uz magnētisko rezonansi,konstatēja :Mugurējā smadzeņu bedrē iegarenas formas,aptuveni 4x1.3 cm liela arahnoidāla cista. Ko tas varētu nozīmēt? Pie neirologa ejam tikai pēc 2.ned. Paldies.
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Uz tādiem jautājumiem atbild tikai ārsti speciālisti. Novēlam Jums būt veseliem!
Datums:
2013-02-01
Iesūtīja:
Helēna
Kur es varu pasūtīt homeopātiskās zāles aptaukošanās ārstēšanai "Cefamadar"? Dzīvoju Daugavpilī, mēģināju pasūtīt eiroaptiekā, pateica, ka nav noliktavā
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Iesakām piezvanīt uz homeopātisko aptieku pa tālruni 67-240-095 un noskaidrot pie viņiem. Novēlam Jums būt veseliem!
<< < 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12/333 | 13 | 14 | 15 | 16 | > >>
Pielāgota meklēšana
Jautājums
Vai Jūs regulāri lietojat zivju eļļu?


Lietoju periodiski
Jūsu atbilde
 

  Galvenā  Ziņas  Jautājums farmaceitam  Reklāmas iespējas  Autortiesības un atbildība  Autori  Kontakti