Nieres un urīnceļu darbības traucējumi
Gremošana un gremošanas traucējumi
Vīriešu veselība
Sirds un asinsvadu slimības
Vitamīni
Organisma attīrīšanās un atjaunošanās
Imunitāte
Acis un acu darbības traucējumi
Nervu darbības traucējumi
Alerģija
Saaukstēšanās
Sieviešu veselība
Kaitīgie ieradumi
Iesnas un deguns
Āda un ādas slimības
Mutes dobuma higiēna
Aktuālie un citi jautājumi
Galvas smadzeņu darbības traucējumi
Sāpes
Klepus
Aknu un žultspūšļa darbības traucējumi
Ausis un ausu darbības traucējumi
Vēnu slimības
Vakcinācija
Bērnu veselība
Jautājums farmaceitam?
Jautājums
Šajā sadaļā Jūs varat uzdot jautājumu farmaceitam. Jautājuma maksa ir 0.50 Ls. Atbilde tiks sniegta 24 stundu laikā un tiks nosūtīta uz Jūsu norādīto e-pastu un tiks publicēta arī portalā Zalesinfo.lv.

Uzdodot jautājumu, lūdzu, smalkāk aprakstiet problēmu – kad tā ir paradījusies, kādi simptomi, ko esat veikuši, kādas zāles esat lietojuši, kādas zāles lietojat pastāvīgi, aprakstiet arī sevi (vecums, augums, hroniskās kaites u.c.).
Jo kvalitatīvāk Jūs uzdosiet jautājumu, jo precīzāk mēs varēsim atbildēt Jums.
Ņemiet vērā to, ka Jūs uzdodat jautājumu farmaceitam, nevis ārstam.
Vēlams, visas portāla Zalesinfo.lv norādītas rekomendācijas apspriest ar savu ārstu.
Zalesinfo.lv nenes atbildību par informācijas izmantošanas sekām.
Portāla Zalesinfo.lv materiālu saturs nav oficiālās ārstēšanās vadlīnijas, tiem ir tikai informatīvs un rekomendācijas raksturs.
*Vārds:
*E-pasts:
*Jautājums:
*Ievadi paroli šeit

Lai saņemtu paroli un uzdotu jautājumu farmaceitam, nosūtiet īsziņu ar tekstu:

ZLI124569

uz numuru:

144 (LMT, Tele2, Bite, Triatel abonentiem)

Šī pakalpojuma maksa ir 0.50 Ls.

*Pēc dažām sekundēm uz Jūsu mobīlo tālruni Jūs saņemsiet īsziņu ar paroli, kuru ievadot, varēsiet nosūtīt jautājumu farmaceitam.

Jautājumu meklēšana pēc datuma
Datums:
2013-04-26
Iesūtīja:
ralfs
Pirms pāris nedēļām parādījās reiboņi,kas nu jau turpinās trešo nedēļu. Tie sākas pat pie minimālām slodzēm, neliela smaguma pacelšanas vai straujākas pabraukšanas ar mašīnu. Esmu bijis slimnīcā, pie ģimenes ārsta un uz neskaitāmām pārbaudēm( ehokardiograma, asinsvadu, kakla skriemeļu) viss bezmaz ideāli. Spiediens vienureiz paaugstināts, citreiz atkal pazemināts. Ārsts izrakstīja lexotanil pirms gulēt iešanas plus tanakan40mg. Vai tanakan der gan pie paaugstināta, gan pazemināta asinsspiediena? Kas vispār ar mani notiek? Nesmēķēju,nedzeru kafiju, arī alkoholu vairs nelietoju. Visu mūžu esmu sportojis, bet šobrīd pat nespētu noskriet simts metrus, lai nesāktos reiboņi. Man 28 gadi, agrāk veselības problēmu nav bijis.

Tas var būt saistīts ar laika apstākļu maiņu un veģetatīvās distonijas pazīmēm. Lexotanils šajā gadījumā var palīdzēt, bet to ilgstoši nedrīkst lietot. Mēs papildus iesakām lietot Nervostrong pa 2 kapsulām dienā, jo tas palīdz veģetatīvās distonijas gadījumā. Nervostrong droši var lietot ilgstoši. Ir arī cilvēku atsauksmes, ka tieši pie reiboņiem Nervostrong palīdzēja veģetatīvās distonijas gadījumā. Tanakan arī ir ieteicams pie reiboņiem. Iesakām palasīt arī šo rakstu. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2013-04-25
Iesūtīja:
Sanita
Sveicināti. :) Mani moka kāda urīnceļu infekcija, ātrā palīdzība minēja, ka var būt hronisks cistīts. :( Ginekoloģiski esmu pārbaudījusies, bet viss esot kārtībā... bet lai tiktu pie Urologa, vispirms ir jāiziet sonogrāfija un tie visi pieraksti ar garajām rindām. Dažreiz liekas, ka vnk vairs neizturēšu sāpes. Kamēr ap 1,5 mēnesi gaidu rindu pie ārstiem vai ir kādi līdzekļi, kas varētu noņemt sāpes. Šobrīd dzeru nieru tējas, daudz šķidruma, urinal tabletes un Ciprofloxacin Sandoz 500mg antibiotikas. Vai drīkst tam visam paralēli vēl dzert fitolizyn pastu? Un vēl man ginekologs ieteica ļoti labus pilienus "cistenāls" , bet diemžēl tos laikam vairs nekur nevarot dabūt. Vai tomēr var kkur? Tiku sabiedēta, ka hronisks cistīts vairs nav ārstējams. Gaidu atbildi ar nepacietību... Sanita

Šajā gadījumā tiešām ir jāizmeklējas, jo ir pareizi jādiagnosticē problēma. Iespējams, tā ir nierakmeņu problēma. Fitolizin pastu droši var lietot arī papildus. Cistenal pilieni vairs diemžēl nav Latvijā, bet to vietā droši varat palietot Canephron pilienus. Ja tie ir nierakmeņi, tad pie sāpju pastiprināšanas varat iedzert arī Nošpa tabletes. Nieru tējas arī turpiniet dzert. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2013-04-25
Iesūtīja:
Zane
Labdien. Pēc ginekoloģes ieteikuma pārbaudīju hormonus un viss ir OK. Cikls regulārs -28 dienas. Tomēr, ņemot vērā to, ka nesanāk ieņemt bēbi jau gadu, viņa ieteica palietot Clostilbegyt un Duphaston. Lietoju 1x. Rīt pēdējā Duphaston tablete un 28.aprīlī būtu tā diena, kad būtu jāsākas menstr. bet pazīmju nekādu nav. Vai var būt tā, ka cikls pagarinās?

Jā, šo zāļu lietošana var radīt menstruālā cikla traucējumus. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2013-04-24
Iesūtīja:
Liene
Sveiki.Man ir 20 gadi Jau aptuveni nedēļu ik pa laikam noreibst galva un ik pa laiciņam dziļi jāievelk gaiss, jo tāda sajūta ka trūktu skābeklis, bet neverētu teikt, ka trūkst elpa vairāk tāda sajūta, ka aizkūstu. Arī bieži jāžāvājas. Kas tas varētu būt, iepriekš tā nekad nav bijis.

Tas var būt saistīts ar laika apstākļu maiņu un arī vieglās pazīmes par veģetatīvo distoniju. Ieteicams šādā gadījumā palietot kādas nomierinošās tējas. Iesakām arī preparātu Nervostrong, kas ļauj stiprināt nervu sistēmu, kas parasti pēc ziemas ir iztukšota un pavasarī sākas problēmas ar visādiem nogurumiem, nervozitātēm, noskaņojuma maiņu utt. Lietojiet sākumā pa 2 kapsulām dienā, pēc tam pa 1 kapsulai. Vairāk par Nervostrong varat palasīt šeit. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2013-04-23
Iesūtīja:
Valdis
Labdien. Par ko liecina durieni acis,reizem itka aizpeld sudrabaina posmaina lenta gar acim,tapat reizem neredz atsevishkjus attela fragmentus? Paldies

Obligāti pēc iespējas ātrāk griezieties pie acu ārsta un izmeklējieties. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2013-04-22
Iesūtīja:
Liene
Sveiki. Man ir aizdomas par hemoroīdiem, bet pie proktologa ātrākais kad varu tikt ir pēc 2 mēnešiem. Vēl man jau 2 mēnešus ir caureja, kas nu jau rada sāpes vēderā visas dienas garumā. Sāpes brīžiem ir trakas, nevaru neko citu darīt kā gulēt. Ko man darīt? Vai pagaidām līdz ārsta vizītei palietot kaut kādas tautas metodes cīņā ar hemoroīdiem? Un kā lai es cīnos ar caureju, kas izraisa sāpes?

Hemoroīdi tā ir viena problēma, bet sāpes vēderā un caureja ir visdrīzāk cita. Mēs iesakām griezties pie ģimenes ārsta vai gastroenterologa un izmeklēties šajā jautājumā. Sāpes vēderā var liecināt par daudzām kaitēm, tāpēc labāk nevilciniet un griezieties pie ārsta. Noteikti varat sākt lietot probiotiķus zarnu mikrofloras regulēšanai, lai mazinātu caurejas simptomus un sekas. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2013-04-15
Iesūtīja:
Agnese
Ladien. Man pēdējā laikā ir problēmas ar kunģi. Ar gastrītu esmu kādreiz jau mocijusies, tas bija no 9 - 13 g.vec. Gan ar caureju, vemšanu. Bet pēc apendicīta izoperēšanas šī problēma mani nebija skārusi līdz šim brīdim, vienīgi tagad ir vēl kāda problēma. Kunģa sāpes sākas pēc jebkādu piena produktu lietošanas. Reizēm pievienojas arī citi iepriekšs minētie simptomi. Varu ēst asu, ceptu, treknu, bet ne piena produktus. Nesaprotu, tā nekad nebija bijis...

Šajā gadījumā mēs neiesakām nodarboties ar pašārstēšanos, bet vēlams apmeklēt ārstu gastroenterologu. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2013-04-13
Iesūtīja:
Ēriks
Labdien! Pirms dažiem mēnešiem uz vaiga sāka mesties furunkuls,kuru ik dienu dezinficēju ar ūdeņraža peroksīda škidrumu,nespaidiju jo zinu ka to darīt nedrīkst, domaju pāries un pie ārsta negāju.. tiešām pārgāja, bet mazs sarkans plekis uz vaiga joprojām palicis (jau 4 mēneši),gribētu no tā tikt vaļā..varbūt varētu ieteikt kadu padomu.. Paldies!

Jā, varat sākt smērēt ar Dermatix gelu vai Contratubex gelu. Tie ir pretrētu geli, kas palīdz mazināt to apsārtumu. Jāsmērē ir ilgāks laika periods līdz pat pusgadam. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2013-04-10
Iesūtīja:
Sindija
sveiki.man ir tads jautajums..nesen man bija dzemdibas,bebis man bija liels 3,550kg un pati es esmu looti tieva un tapec dzemdibas bija grutas bija daudz plisumi gan arejie liidz pat dibenam un ieksejie daudz.jau pagajis gandriz menesis biju pie ginekaloga itka teica ka vis sadzijis ir labi,bet man blakus retai kas iet uz analo atveri ir tads ka uzpampums,itka tas pamazitinam paliek mazaks,bet vai ir kas tads ko varetu es palietot lai tas atrak izzud?jo del ta nevaru apsesties uz pilna dupsa.un vai ir iemesls uztraukumam? paldies

Mēs varam rekomendēt Wobenzym tabletes palietot, jo tās uzlabo organisma atjaunošanos pecoperācijas periodā. Papildus varat pasmērēt uzpampuma vietu ar Hepagel vai Lioton gelu. Tie paātrina uzpampuma mazināšanos. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2013-04-09
Iesūtīja:
Iveta
Manam dēlam 10 gadi.Ir problēmas ar lasīšanu,nespēj ilgstoši koncentrēties.Ārsts izrakstīja piracetāmu- lietot divas nedēļas.Vai šīs zāles neatstāj pierašanas efektu un citas sekas.Vai tām nav līdzvērtīgas dabiskās zāles.Bērns arī slikti guļ, tāpēc vai šīs zāles neradīs papildus nemieru,stresu.

Piracetāms nerada nekādu pierašanu un atkarību. No dabiskām zālēm alternatīvas praktiski nav un tās diez vai spēs nodrošināt piracetāmam līdzīgu efektu. Droši lietojiet un neuztraucieties. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2013-03-10
Iesūtīja:
Marta
Sveiki! Sakiet ludzu vai nervostrongu var leitot kopa ar greifruta sulu? Tas neietekme neka?

Jā, droši varat lietot ar sulu. Nedrīkst dažas citas zāles, par ko parasti arī brīdina lietošanas instrukcijā, ka nedrīkst lietot kopā ar uzturu vai sulām. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2013-03-06
Iesūtīja:
Inga
Labdien! Gribētu uzzināt, ko es drīkstu lietot - man pulsē nervi, tad pie acs, tad kājas ceļa, baroju mazo ar krūti. Kad nebaroju, ārsts ieteica magniju + B6, vai tagad to varu? Grūtnieču vitamīnu sastāvā (multitotal) tas ir, bet magne b6 instrukcijā to barojošām māmiņām aizliedz.

Magne B6 devas ir lielākas nekā Multitotal, tāpēc arī neiesaka zīdīšanas periodā. Pēc zīdīšanas perioda gan iesakām palietot gan Magne B6, gan arī Nervostrong kapsulas, lai atjaunotu nervu sistēmu un nostiprinātu nervus, kuri tiek iztukšoti barošanas periodā. Vairāk par Nervostrong palasiet šeit. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2013-03-06
Iesūtīja:
Zane
Labdien. Man bija regulārs menstruālais cikls 28 dienas +/- 2 dienas. Sāku lietot PREFEMIN, lai atvieglotu PMS. Iesāku lietot Prefemin un menstruācijas sākās 7 dienas ātrāk. Izlietoju tikai vienu plāksnīti un pārtraucu lietot Prfemin jau 2 nedēļas atpakaļ. Tagad šodien man būtu jāsākas menstr., bet nekā. Skaitu no menstr. 1.dienas un šodien sanāk cikla 28 diena. Pazīmju nekādu. Vai vainīgs prefemin? neko citu nelietoju - ne medikamentus, ne vitamīnus.

Nē, Prefemin šajā gadījumā nav nekādas vainas. Iemesls visdrīzāk ir cits. Visbiežāk tas ir stresa sekas, iespējams, kaut kas bija pēdējā laikā noticis. Jāpavēro kā būs tālāk un papildus iesakām konsultēties ar ginekologu. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2013-03-05
Iesūtīja:
Laura
Labdien es gribeju uzninst kapec man sap galva katru dienu un pat ieduras pat citas reizes stiprak sap un vemsana pat uznak del ta ka galva sap un sap jau 3menesus es domaju ka tapat sap bet tas iet parak traki zales dzeru pretsapju parecetomolu ta pariet uz kadu laiku pate esmu slimojusi ar celijakiju bet tas ta newaret but no ta un vairak sap kreisa puse un ieduras ik pa laikam vai var kaut kas slikts notikt
Galvassāpēm var būt dažādi iemesli. Pēs Jūsu aprakstītiem simptomiem, tas vairāk izskatās pēc migrēnas. Pamēriet arī tomēr asinsspiedienu, vai tas nav paaugstināts, jo pie stipri paaugstināta asinsspiediena tādi simptomi arī ir iespējami. Mēs rekomendējam konsultēties ar neirologu pēc iespējas ātrāk. Novēlam Jums būt veseliem!
Datums:
2013-03-04
Iesūtīja:
Elīna
Labdien!Esmu 23 gadus veca.Otro mēnesi lietoju tabletes YAZ.Dzerot 1.paciņu,viss bija kārtībā,bez jebkādām blaknēm.Šobrīd dzeru otro zāļu iepakojumu,menstruācijas sākās un beidzās normāli,taču neilgi pēc to beigšanās,parādījās neliela asiņu smērēšanās,pēc tam brūni izdalījumi un tagad,kad līdz menstruācijām atlikušas 5 dienas,ir jau kādu 5.dienu asiņošana,ne pārāk liela,bet ir un to pavada nelielas vēdersāpes.Respektīvi,menstruācijas sākušās krietni ātrāk kā parasti.Vai šāda situācija ir normāla?Līdz vizītei pie ārsta jāgaida kāds laiciņš,tāpēc vēršos pie Jums.Paldies!
Principā, tā var būt, kamēr organisms pielāgosies šīm zālēm. Tas var ilgt līdz pusgadam. Turpiniet lietot zāles, bet papildus konsultējieties arī ar ārstu. Novēlam Jums būt veseliem!
<< < 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12/334 | 13 | 14 | 15 | 16 | > >>
Pielāgota meklēšana
Jautājums
Vai Jūs regulāri lietojat zivju eļļu?


Lietoju periodiski
Jūsu atbilde
 

  Galvenā  Ziņas  Jautājums farmaceitam  Reklāmas iespējas  Autortiesības un atbildība  Autori  Kontakti