Nieres un urīnceļu darbības traucējumi
Gremošana un gremošanas traucējumi
Vīriešu veselība
Sirds un asinsvadu slimības
Vitamīni
Organisma attīrīšanās un atjaunošanās
Imunitāte
Acis un acu darbības traucējumi
Nervu darbības traucējumi
Alerģija
Saaukstēšanās
Sieviešu veselība
Kaitīgie ieradumi
Iesnas un deguns
Āda un ādas slimības
Mutes dobuma higiēna
Aktuālie un citi jautājumi
Galvas smadzeņu darbības traucējumi
Sāpes
Klepus
Aknu un žultspūšļa darbības traucējumi
Ausis un ausu darbības traucējumi
Vēnu slimības
Vakcinācija
Bērnu veselība
Jautājums farmaceitam?
Jautājums
Šajā sadaļā Jūs varat uzdot jautājumu farmaceitam. Jautājuma maksa ir 0.50 Ls. Atbilde tiks sniegta 24 stundu laikā un tiks nosūtīta uz Jūsu norādīto e-pastu un tiks publicēta arī portalā Zalesinfo.lv.

Uzdodot jautājumu, lūdzu, smalkāk aprakstiet problēmu – kad tā ir paradījusies, kādi simptomi, ko esat veikuši, kādas zāles esat lietojuši, kādas zāles lietojat pastāvīgi, aprakstiet arī sevi (vecums, augums, hroniskās kaites u.c.).
Jo kvalitatīvāk Jūs uzdosiet jautājumu, jo precīzāk mēs varēsim atbildēt Jums.
Ņemiet vērā to, ka Jūs uzdodat jautājumu farmaceitam, nevis ārstam.
Vēlams, visas portāla Zalesinfo.lv norādītas rekomendācijas apspriest ar savu ārstu.
Zalesinfo.lv nenes atbildību par informācijas izmantošanas sekām.
Portāla Zalesinfo.lv materiālu saturs nav oficiālās ārstēšanās vadlīnijas, tiem ir tikai informatīvs un rekomendācijas raksturs.
*Vārds:
*E-pasts:
*Jautājums:
*Ievadi paroli šeit

Lai saņemtu paroli un uzdotu jautājumu farmaceitam, nosūtiet īsziņu ar tekstu:

ZLI123689

uz numuru:

144 (LMT, Tele2, Bite, Triatel abonentiem)

Šī pakalpojuma maksa ir 0.50 Ls.

*Pēc dažām sekundēm uz Jūsu mobīlo tālruni Jūs saņemsiet īsziņu ar paroli, kuru ievadot, varēsiet nosūtīt jautājumu farmaceitam.

Jautājumu meklēšana pēc datuma
Datums:
2012-11-16
Iesūtīja:
Anonīms
Labdien, man ir 24 gadi. Jau kadus divus gadus man ir problemas ar kungi. Arsts konstateja, ka man nepilnigi nosledzas baribas vada. Paradyi sapes izjutu, kad esmu parak daudz ieedusi vakara. Bet pedejas divas nedelas, man ir paradijies jauns simptoms. Dienas laika biezi paradas speciga, kas lidzinas nelabumam, izsalkuma sajuta.... Loti traicejosa un pat neskatoties uz to, k a esmu pirmstam paedusi, pec divu/ tris stundu ilga laika rodas sajuta itka nebutu edusi divas dienas.... Tiklidz paedu, si sajota rimstas, bet neesmu radusi est ik pec divam trim stundam, tapec saku. Uztraukties, kapec sadas izmainas ir radusas mana passajuta? Butu pateiciga pat padomu vai viedokli...
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Grūti komentēt kaut ko šajā gadījumā. Iespējams, tas ir īslaicīgi un pēc kāda brīža pāries. Ja nē, tad iesakām konsultēties ar ārstu, izmeklēties un tad skatīties, kas tur pa vainu varētu būt. Novēlam Jums būt veseliem!
Datums:
2012-11-15
Iesūtīja:
Dzintra
Lym% Limfocīti 48,2 norma(20-45) man 50 gadi
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Limfocīti ir nedaudz palielināti, kas varētu norādīt uz kādu vieglo infekciju organismā. Papildus mēs iesakām konsultēties ar ārstu. Novēlam Jums būt veseliem!
Datums:
2012-11-14
Iesūtīja:
Eva
Sveiki! Vai neregulāri lietojot pretapaugļošanās tabletes(2 mēnešus lieto, 2 mēnešus nelieto gada garumā un ilgāk)es kaitēšu savam organismam vai tas ir samērā labi, tādējādi tik ļoti nepiesārņojot to.Lietoju ,,Logest,,. Paldies!
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Šādi lietojot šīs grupas medikamentus, Jūs varat nodarīt kaitējumu organismam, jo hormonālais stāvoklis visu laiku mainās un organismam grūti to būs saprast un kādā brīdī tas sāks kaut kādā veidā pasliktināt Jūsu veselību. Ar šīm zālēm ir tā - vai nu Jūs tās lietojat regulāri, vai arī nelietojiet vispār. Novēlam Jums būt veseliem!
Datums:
2012-11-14
Iesūtīja:
Laima
Antibiotiku terapijas laikā, man tika izrakstīts Mycosyst, jo lietojot antibiotikas man parasti aktivizējas arī sēnīte makstī. Vakar iedzēru noteikto vienu kapsulu. Pēc cik ilga laika kapsula iedarbojas un cik ilgi pēc Mycosyst lietošanas nedrīkst mīlēties?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Mycosyst lietošana neietekmē mīlēšanas procesu. Tas sāk darboties dažas stundas pēc lietošanas un darbība ilgst vairāku dienu garumā. Novēlam Jums būt veseliem!
Datums:
2012-11-13
Iesūtīja:
sandra
Esmu uztaisījusi neiedomājami daudz un dažādas analīzes,kur viss ar mani ir \\\\\\\\\\\\\\\"bez pataloģijas\\\\\\\\\\\\\\\".Asinsanalīzes tuvu ideālam,hormonu limenis normāls,vairogdziedzeris kārtībā,nieres un aknas arī,parbaudīju galvas asinsvadus,kompjūtertomogrāfija galvai arī bez pataloģijas,neirologs manī neko neatrada,psihiatrs un psihologs arī,sirds arī izmeklēta krustu šķersu ar visām slodzes parbaudēm,ehokardiogrammām.Veģetatīvā distonija neapstiprinājās,spondiloze arī nē,bet man paliek aizvien sliktāk. Pamstu visa,kājas rokas seja,sirdsdarbība paātrināta,reiboņi ,galvassāpes,vājums,nespēks,redze ik pa brīdim deformējās,slikti guļu,bet labi ēdu.Biju par astrumu medicīnas centrā,kur teica ka visas čakras ciet,bet esmu diezgan skeptiska pret tadām lietām....Varbūt Jums būs kāda ideja,KO VĒL!!!
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Grūti komentēt šajā situācijā kaut ko. Pirmais, kas ienāk prātā, vai atpūtaties pietiekoši, vai labi guļat un izguļaties? Otrais, kas arī ir svarīgi - fiziskās aktivitātes, dažreiz tās nepieciešamas un to trūkums arī var radīt diskomfortu. Trešais, kas noteikti varētu nākt par labu, ir pirts procedūras un baseina apmeklēšana. Ūdens ļoti labi noņem negatīvo. Un iesakām lietot vitamīnu kompleksus, kas arī saved kārtībā organismu. Tas dažiem cilvēkiem liekas skeptiski, bet tomēr palīdz noteiktos gadījumos. Papildus iesakām stiprināt nervu sistēmu, lietojot Nervostrong. Dažreiz liekas, ka viss ir kārtībā, bet visi zin, ka no nerviem sākas daudzas slimības un, ja šodien Jūs esat vesela, tad pēc kāda laika varētu būt citādi - dzīve bieži ievieš savas korekcijas. Tāpēc iesakām stiprināt nervus arī. Un arī svarīgs darbs ar sevi, psiholoģiski censties noskaņot sevi Jums vajadzīgajā režīmā; labi starp citu palīdz dažādas psiholoģijas grāmatas, kas palīdz atvērt iekšējo potenciālu. Novēlam Jums būt veseliem!
Datums:
2012-11-11
Iesūtīja:
Anna
Man konstatēts refluks ezofagīts A pakāpe un Hr žults refluks slimības. Vai pietieks, ja es lietoju Kreon 40000V cietās kapsulas un Controloc uz nakti. Satraukums rodas, jo, lasot par GERS, nekur Kreon kapsulas nav minētas kā medikaments pie šāda veida slimība. Dzeru regulāri zāles sakarā ar vairogdziedzeri - L -Thyroxin, vai tās var izsaukt blakusparādības, kas saistās ar kuņģi un barības vadu? No rīta, kādu brīdi pēc vairogdziedzera tabletes iedzeršanas, rodas sajūta, ka kaklā ir " aplikums un ir jākrekškina" Ikdienā lietoju Aterin Man 57gadi, izoperetas olnīcas, vienu vajadzēja, otra gadījās...Mokos ar gļotādu sausumu
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Jūsu gadījumā vajadzētu konsultēties papildus ar ārstu gastroenterologu, kas arī izvērtēs terapijas atbilstību un, ja nepieciešams, nozīmēs papildus zāles. L-thyroxin tādas blakusparādības nedod, krekšķis vairāk nāk no tā refluksa. Kreon lieto pie aizkuņģa dziedzera darbības traucējumiem. Novēlam Jums būt veseliem!
Datums:
2012-11-11
Iesūtīja:
Santa
Sweiki!vai vegetativas distonijas arstesanai drikstu lietot arsta uzraxtitos antidepresantus Efexor kopaa ar baldrianu tinkturu?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Jā, var droši lietot. Novēlam Jums būt veseliem!
Datums:
2012-11-10
Iesūtīja:
Ieva
Labdien! Man 38g un meitai 16g uz zoda ir nedzīstošas šausmas!Sākumā likās,ka tā ir aukstumpumpa,tikai liela.Sākumā likās,ka tikai mazliet paniez un tāda kā krevelīte uzmetās,patrinu,atkal uzmetās.Nākamajā rītā jau bija pa visu zodu,gan vidū,gan sānos.Sapirku visu iespējamo pret aukstumpumpām,gan sākumstadijai,gan citus,arī smiļšērkšķa ziedi.Trīs nedēļas pagājušas,vēl joprojām ir.Gar malām pazudušas,vidū - liels!Ar viņu ir tā,ļoti sausa sajūta,kad uzsmērē smērītes,tad sāk sulot.Tā kā man ir jāiet uz darbu,nevaru visu laiku viņu turēt mitru,lieku arī tonālo virsū,bet tad viņš paliek ļoti sauss un sasprēgā,tad pat asinis parādās,un tā visu laiku.Šodien nopirku antibiotikas Hervian,dzeru 1x5 dienā. Bet cita aptiekāre teica,ka tā ir epidermija vai piodermija,īsti neatceros,tagad smērēju Levome
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Šajā gadījumā nodarboties ar pašārstēšanos ir bīstami un maz efektīvi. Rekomendējam pēc iespējas ātrāk griezties pie dermatologa. Novēlam Jums būt veseliem!
Datums:
2012-11-10
Iesūtīja:
Elvis
Sveiki! Man ap manu locekļa galviņas maliņam ir baltas pumpinas esmu loti uztraucies un velos noskaidrot kas tas varetu but. Daudzreiz man loceklis sak smirdet pec veca nostavejusa urina, pats no sevim un izdala specefisku smaku regulari apmazgaju vinu ar ziepitem un pats ari eju katru dienu dušā.... daudzeiz paliek mikls . Ludzu palidziet man ar so problemu...kas tas varetu but? man 17 gadi
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Mēs jau vienreiz rekomendējam griezties pie ārsta. Varam ieteikt profilakses pēc pasmērēt Klotrimazola krēmu 2-3 reizes dienā. Tas ir pretsēnīšu krēms. Par pārējo konsultējieties ar ārstu. Novēlam Jums būt veseliem!
Datums:
2012-11-07
Iesūtīja:
vivita
Vai drīkst lietot pretsviedru līdzekli maxim grūtniecības laikā (man rit 1.trimestris)? Esmu nozaudējusi lietošanas instrukciju.
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Grūtniecības periodā mēs iesakām atturēties no līdzekļiem, kuriem piemīt stiprās īpašības uz organismu, pat ārīgi lietojamiem līdzekļiem. Tāpēc iesakām atturēties arī no šī antiperspiranta. Novēlam Jums būt veseliem!
Datums:
2012-11-06
Iesūtīja:
Jānis
Sveicināti!Preparātu rekomendē lietot uzdzerot lielu daudzumu ūdens! Kāds tam ir pamatojums? Palielinās preparāta efektivitāte? Labāk to lietot ēšanas laikā, vai starp ēdienreizēm? Paldies!
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Parasti zāles rekomendē lietot, uzdzerot ūdeni. Ūdens var teikt ir neitrāls zāļu šķīdinātājs, kas neietekmē zāļu iedarbību, atšķirībā no citiem šķidrumiem - sulas, piens u.c. Ūdens daudzumam bieži vien lielās nozīmes nav, izņemot noteiktus preparātus. Par lietošanu ēšanas laikā vai tukšā dūšā - tas ir atkarīgs no medikamenta, jo ir tādi medikamenti, ko labāk lietot ēšanas laikā, un ir tādi, ko vajadzētu lietot tukšā dūšā. Tas ir atkarīgs, vai preparāts kairina kuņģi, kā labi uzsūcas kopā ar ēdienu, medikamenta darbības ilgums u.c. faktori. Tāpēc iesakām pieturēties pie rekomendācijām, ko sniedz instrukcijās par zāļu lietošanu. Novēlam Jums būt veseliem!
Datums:
2012-11-04
Iesūtīja:
Elvis
Sveiki... Man 17 gadi ,jau vairaākus gadus ir baltas mazas pumpiņas uz dzimumlocekļa galviņas maliņām , kas tas varētu būt? Ko varētu darīt lietas labā lai pazustu tās pumpiņas? Regulāri mazgāju savu draudziņu ,bet nekas nepāriet varbūt varat ko ieteikt? Paldies.
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Grūti kaut ko komentēt bez vizuālas izmeklēšanas. Iesakām konsultēties pie dermatovenerologa. Novēlam Jums būt veseliem!
Datums:
2012-11-03
Iesūtīja:
iluta
Mans virs nesen bij slimnica un vinam nepareizi uzlika katetru,sapeja roka.Pec dazam dienam uzpampa vena un loti sap roka.Bij pie arsta uzrakstija zales un jaliek kompreses,bet vel nepariet. Vai tas ir nopietni? un k'a to arstet ?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Iesakām pasmērēt ar Lioton gelu, kas mazina uzpampumu un iekaisumu. Ja sāks strutot, tad noteikti griezieties pie ārsta, lai nozīmētu atbilstošu terapiju. Novēlam Jums būt veseliem!
Datums:
2012-11-01
Iesūtīja:
Andris
42 gadi, 1.88 hroniskais gastrīts, bija 4 čūlas 12-pirkstu zarnā 1,5 ... 4 mm. Staigājot pa pilsētu, vai braucot autobusā, kur nav WC, stundas laikā rodas sajūta, ka vajag uz tualeti un līdz galam neizturēšu! Kad esmu galapunktā, visu aizmirstu un 2 stundas nekur nevajag. Problēma sākās, kad autobusā pēkšņi savajadzējās un radās bailes, ka tas var atkārtoties. Nostiprinājās problēma, kad atvēru SIA un sākās visas ar to saistītās problēmas. Uztaisīju Prostatas testu - 1.87 ng/ml
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Visi šie simptomi visdrīzāk ir saistīti ar nervu pārslodzi un ļoti pārmērīgu stresu un tā ir tā saucamā veģetatīvā distonija, kas raksturojas ar iekšējo orgānu darbības traucējumiem. Pirmkārt, iesakām konsultēties ar ārstu - gan ģimenes ārstu, gan urologu. Visdrīzāk šajā gadījumā tiks nozīmētas dažādas nervu zāles, kas līdzsvaros nervu sistēmas darbību. Jūsu gadījumā lielā nozīme ir nervu sistēmas stiprināšanai. Iesakām jau uzsākt lietot preparātu Nervostrong, kas ļoti labi stiprina nervus, normalizē nervu sistēmas darbību un padara cilvēku daudz izturīgāku pret stresiem. Pārējo ārstēšanu Jums nozīmēs ārsti, jo tur būs nepieciešami recepšu medikamenti. Novēlam Jums būt veseliem!
Datums:
2012-10-31
Iesūtīja:
zaiga
vai latvijas aptiekas ir hioksizona ziede agrak bija bet tad pazuda vai kas mainqijies varbut ir lidzigas ziedes ar citu nosaukumu ko nezinu man tā loti palīdz citādi nemeklētu.
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Jā, aptiekās tāda ziede ir tagad. Pēc mūsu datiem aptuvena cena ir 2.80 Ls. Novēlam Jums būt veseliem!
<< < 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12/330 | 13 | 14 | 15 | 16 | > >>
Pielāgota meklēšana
Jautājums
Vai Jūs regulāri lietojat zivju eļļu?


Lietoju periodiski
Jūsu atbilde
 

  Galvenā  Ziņas  Jautājums farmaceitam  Reklāmas iespējas  Autortiesības un atbildība  Autori  Kontakti