Nieres un urīnceļu darbības traucējumi
Gremošana un gremošanas traucējumi
Vīriešu veselība
Sirds un asinsvadu slimības
Vitamīni
Organisma attīrīšanās un atjaunošanās
Imunitāte
Acis un acu darbības traucējumi
Nervu darbības traucējumi
Alerģija
Saaukstēšanās
Sieviešu veselība
Kaitīgie ieradumi
Iesnas un deguns
Āda un ādas slimības
Mutes dobuma higiēna
Aktuālie un citi jautājumi
Galvas smadzeņu darbības traucējumi
Sāpes
Klepus
Aknu un žultspūšļa darbības traucējumi
Ausis un ausu darbības traucējumi
Vēnu slimības
Vakcinācija
Bērnu veselība
Jautājums farmaceitam?
Jautājums
Šajā sadaļā Jūs varat uzdot jautājumu farmaceitam. Jautājuma maksa ir 0.50 Ls. Atbilde tiks sniegta 24 stundu laikā un tiks nosūtīta uz Jūsu norādīto e-pastu un tiks publicēta arī portalā Zalesinfo.lv.

Uzdodot jautājumu, lūdzu, smalkāk aprakstiet problēmu – kad tā ir paradījusies, kādi simptomi, ko esat veikuši, kādas zāles esat lietojuši, kādas zāles lietojat pastāvīgi, aprakstiet arī sevi (vecums, augums, hroniskās kaites u.c.).
Jo kvalitatīvāk Jūs uzdosiet jautājumu, jo precīzāk mēs varēsim atbildēt Jums.
Ņemiet vērā to, ka Jūs uzdodat jautājumu farmaceitam, nevis ārstam.
Vēlams, visas portāla Zalesinfo.lv norādītas rekomendācijas apspriest ar savu ārstu.
Zalesinfo.lv nenes atbildību par informācijas izmantošanas sekām.
Portāla Zalesinfo.lv materiālu saturs nav oficiālās ārstēšanās vadlīnijas, tiem ir tikai informatīvs un rekomendācijas raksturs.
*Vārds:
*E-pasts:
*Jautājums:
*Ievadi paroli šeit

Lai saņemtu paroli un uzdotu jautājumu farmaceitam, nosūtiet īsziņu ar tekstu:

ZLI135789

uz numuru:

144 (LMT, Tele2, Bite, Triatel abonentiem)

Šī pakalpojuma maksa ir 0.50 Ls.

*Pēc dažām sekundēm uz Jūsu mobīlo tālruni Jūs saņemsiet īsziņu ar paroli, kuru ievadot, varēsiet nosūtīt jautājumu farmaceitam.

Jautājumu meklēšana pēc datuma
Datums:
2013-09-05
Iesūtīja:
sola
Labdien! Es jau kadau laiku mokos ar niezi. Vakaros nevaru iemigt. Nieze ir jostas vieta, veders, uz augstilbiem. Man ir kiezara reta, gads pagajis kops kezara, ari niez. Sasmerejus ar kadu kremu, bet tad sakasos, ka sarkans un sak suloties, pasmereju cutivate ziedi. Viss sakalst, bet niez taaa. Pa nakti jutu, ka kasu roku iekspusi, kaklu, bet nav tik traki ka ar jostas vietu. Lai gan knud viss kermenis. Nezinu, ko iesakt. Un kapec. Nekadas alergijas pirms tam nebija manits. Ko man tadu palietot, pasmeret? Paldies.

Cutivate ziede ir diezgan stipras iedarbības līdzeklis, kas mazina apsārtumu un niezi noteiktu ādas slimību gadījumā,  piemēram, dermatīts, ekzēma, psoriāze. Vislabāk būtu apmeklēt ārstu dermatologu. Iespējams, Jums ir kāda alerģiskā reakcija, kad nepieciešami prethistamīna zāļu grupas līdzekļi, piemēram, Claritine tabletes. Claritine var lietot arī alerģiska ādas stāvokļa − nātrenes – ārstēšanai, lai mazinātu tādus simptomus kā nieze, apsārtums, izsitumu skaitu un izmēru. Uz ādas varat lietot Fenistil gelu, ko iesaka ādas alerģiju atvieglošanai un dažādas izcelsmes niezes mazināšanai. Novēlam Jums būt veseliem!
 

Datums:
2013-09-04
Iesūtīja:
Jūlija
Lauzu kājas pēdu (multipli plaknes un pamatnes lūzumi), apmēram pirms 1 mēn. man veica operāciju, kuras laikā kājas pēdā ievietoja 2 stieples. 4 ned. es nostaigāju ar šīm stieplēm un ģipsi, un pirms nedēļas man visu noņēma, un tagad mani sagaida fizioterapijas kurss. Šobrīd visa pēda ir piepampusi, grieztā brūce (operācijas laikā ārsts veica griezienu) ir sadzijusi un palikusi sārta sāpīga rēta, kurai apkārt visi audi ir ļoti cieti. Vēlējos pavaicāt, kāds būtu visefektīvākais veids pēc iespējas ātrāk noņemt tūsku kājas pēdai, varbūt ir kādas tējas vai smēres, kuras varētu palietot paralēli fizioterapijas kursam? Kā var padarīt rētu mazāk sāpīgu un likvidēt sacietējumu apkārt tai?

Varam rekomendēt Jums sākt lietot līdzekļus, kas padara rētu gludāku, mīkstāku, noņem apsārtumu, tūsku. Tādi līdzekļi ir Contractubex gels, kuram ir  pretiekaisuma, irdinoša un piegludinoša iedarbība uz rētaudiem. Contractubex parasti lieto vairākas reizes dienā un rūpīgi iemasē rētaudos līdz gels pilnīgi absorbējas. Labs ir silikona gels Dermatix ultra, kas nogludina, mīkstina un padara rētas gludākas, mazina niezi un nepatīkamo sajūtu rētu apvidū, kā arī mazina ar rētu saistītās krāsu pārmaiņas. Abi līdzekļi nav lēti, bet tie ir jāuzklāj diezgan plānā kārtā. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2013-09-04
Iesūtīja:
Agnese
Labdien! Man ir 24 gadi.Es nespēju izskaidroti savas stresa rīcības sekas. Esmu mierīga pat tad kad esmu ļoti nogurusi un neizgulējusies, bet tiklīdz uz manis uzbļauj un aizvien vairāk man iestājas stres. Sāku raudāti,trīcēti pie visas miesas, reibst galva,trīc rokas,kājas-bezspēks un viss krīt no rokām. Man ir noslogots darbs strādāju ,pavārs, 4-5 dienām pat ieskaitot naktis 14 stundas dienā Un ja naktis paņemu klāti tad 20 stundas diennaktī.Maiņu beidzot man ir tikai 1 diena brīva un atkal jāiesāk darbs. Man bieži jāaizstāj citas kolēģes. un ar to neesmu atpūtusies. Atvaļinājumu mums tādu nepiešķir. Man ir meitiņa 1 gadiņs un 7 mēneši. Liela saimniecība. Man neatliek atpūsties un veltīti savai ģimenei. Lūdzu iesakiet ko man darīti. Liels paldies jau iepriekš!

Protams, Jums ir ļoti liela slodze, kas gulstas uz Jūsu pleciem - intensīvs darbs bez atvaļinājuma, gandrīz bez brīvdienām, bērniņš, kas prasa arī uzmanību un spēku, liela saimniecība. Tādā pārslogotā režīmā var izsīkt pēdējie fiziskie un emocionālie spēku krājumi. Ja Jūs nevarat samazināt savu darba slodzi, tad stipriniet organismu ar vitamīniem, minerālvielu kompleksiem, kā arī stipriniet savu nervu sistēmu. Ilgstošs stress, psihiskas pārslodzes, regulāri sasprindzināti nervi darbā, dažādas mājas rūpes, pārdzīvojumi, uztraukumi, ilgstošs garīgs darbs – tas ir liels spiediens uz nervu sistēmu. Jūsu gadījumā šie visi minētie faktori eksistē un tāpēc dažreiz varat sākt raudāt, uzvesties neierasti. Pamēģiniet lietot dabīgus nervus stiprinošus preparātus. Šāda veida preparāti efektu uzrāda pakāpeniski (apmēram otrajā preparāta lietošanas nedēļā), piesātinot nervu sistēmu ar nepieciešamiem komponentiem - minerālvielām, vitamīniem, ārstniecības augu ekstraktiem. Lietošanas ilgums ir vismaz 3 mēneši. Centieties arī izgulēties, vismaz savā brīvdienā. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2013-09-04
Iesūtīja:
Madara
Labdien!Mes no 19. datuma ar draugu ar dazu dienu partraukumiem taisijam berninu,un man pirms divam dienam mazliet bija nelaba dusa,un jau krutis ir uzbriedusas un vel vedera lejas dala sap ik pa laikam + vel mugura sap...Man vajadzetu but 13.datuma gruttajam dienam...sodien uzstaisiju testu grutniecibas bet tas bija Negativs tagad domaju vai nav parak atri lai iestatos grutnieciba?

Vislielākās apaugļošanās iespējas ir divas dienas pirms un divas pēc ovulācijas — tātad tikai četras dienas mēnesī. Ovulāciju var noteikt, ja Jūsu menstruācijas cikls ir regulārs, tad atskaitot 14 dienas pēc menstruācijas sākumdienas, var pareizi izskaitļot. Tās auglīgākās dienas ir 2 dienas pirms un 2 dienas pēc noteiktā ovulācijas datuma. Tieši šajās 4 dienās ir vislielākā iespējamība palikt stāvoklī. Sieviete pati var sajust ovulācijas laiku, tad arī var parādīties sāpes vēdera lejasdaļā, uzbriest krūtis. Normāli grūtniecība var iestāties gada laikā. Jūsu gadījumā visticamāk norādītie simptomi liecina par hormonālajām svārstībām organismā sakarā ar gaidītajām mēnešreizēm. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2013-07-03
Iesūtīja:
Ruta
Man pāris mēnešu bijis stress, pārslodze.Tagad aizdomas uz kuņģa čūlu, jo pāris nedēļas piepūties vēders. Nupat vakar nozīmēja omeprazolu, bet pirms tam pati lietoju aktīvo ogli. Kādas trīs dienas pamanu, ka ir melnas feces. Vai tās VAR BŪT MELNAS ARĪ NO OGLES LIETOŠANAS, vai arī jādomā par asins piejaukumu? Ogles lietošanas blaknēs par krāsas izmaiņām informācijas nav, bet kaut kur ir lasīts, ka ogle var feces iekrāsot melnas. Mans vecums 53 gadi.Paldies par atbildi.

Čūlas esamību var noteikt tikai ārsts. Vēdera uzpūšanās  iemesls var būt arī cits - zarnu mikrofloras traucējumi. Tad šādā gadījumā ieteicams palietot probiotikas. Aktīvās ogles lietošanas laikā fēces var būt iekrāsotas melnā krāsā. Vajag pavērot dažas dienas pēc ogles atcelšanas. Ja krāsa nepaliks normāla, tad vajadzētu griezties pie ārsta un nodot analīzes. Ja dzīvē bieži nākas saskarties ar stresu un izjūtat stresa sekas (nervozitāte, aizkaitināmība un citi simptomi), tad iesakām stiprināt nervu sistēmu. Šim mērķim ļoti labi der preparāts Nervostrong, par ko labi atsaucas arī cilvēki, kas to ir lietojuši. Lietojiet pa 1-2 kapsulām dienā 3 mēnešu laikā. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2013-06-22
Iesūtīja:
Māris
Man ir 18 gadi. Pirms pāris dienām man bija dzimumakts ar meiteni, bez izsargāšanās. Aiznākamajā dienā es jutu, ka mana dzimumlocekla galvina ir iekaisusi un mazliet niez. Pavelkot zemāk ādinu pamanīju, ka zen galvinas izdalās strutveidīgas glotas. Tas varētu būt vienkārši iekaisums vai arī kaut kas nopietnāks.

Grūti tā teikt, kas īsti varētu būt. Iesakām griezties pie ārsta. Šajās dienās varat smērēt Klotrimazola krēmu. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2013-06-22
Iesūtīja:
Rudīte
Labdien! Vēlos jautāt vai ir iespējamība, ka šādu medikamentu "APONIL" un "MEDOCLAV" lietošana var izsaukt paātrinātas mēnešreizes. Lietoju šo zāļu salikumu 1 dienu un pirmās dienas vakarā sākās mēnešreizes, kurām bija jābūt pēc 8 -10 dienām. Iepriekš mēnešreizes bija regulāras.Paldies jau iepriekš!

Nē, šiem preparātiem nav tādas ietekmes uz menstruālo ciklu. Visdrīzāk tam ir cits iemesls. Vēlams griezties pie ārsta pēc konsultācijas. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2013-06-17
Iesūtīja:
Liga
Labdien.Gribetu uzzinat vai man ir jagriezas pie arsta ar savu problemu.Man jau kadus 2 menesus sad un tad sirds taisa parsitienus ipasi vakara kad aizeju gulet.Neko tadu neesmu lietojusi,tikai kadu menesi dzeru B6 vitaminu no sakuma tas palidzeja nebija ne sapju sirds rajona ne parsitienu,bet tagad atkal viss sakas no gala.Man miegs ari nava no labajiem,vakara loti gruti aizmigt.B6 vitaminu dzeru ari tapec ka jutu it ka nervi mierigaki nava tada stresa,bet tagad nezinu ko darit varbut par daudz organisma B6 vitamina,vai tas ari var ietekmet sirds darbibu?Esmu 43 gadus veca un gribetu uzzinat vai man griezties pie arsta un ko tiesi vajadzetu parbaudit.Kardiogrammas ir taisitas neko neuzrzda.Paldies jau ieprieks.Liga.

Ja kardiogrammas ir taisītas un ir viss kārtībā, tad visdrīzāk tā arī ir. Tās ir kāda iekšējā stresa sekas, kas izpaužas ar sirds pārsitieniem. Tas vairāk varētu norādīt uz veģetatīvo distoniju. Mēs ieteiktu Jums uzsākt lietot preparātu Nervostrong, kas stiprina nervus un palīdz normalizēt nervu sistēmas darbību. Sākumā lietojiet 2 kapsulas dienā, bet pēc tam pa vienai. Papildus varat palietot Valeron, kas tieši sirdij atvieglo darbību un normalizē tās funkcionēšanu. Ja tomēr stāvoklis neuzlabosies, tad labāk apmeklējiet ārstu. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2013-06-07
Iesūtīja:
Marta
Krūšu veselības stāvokļa dēļ man ir jādzes Agnucaston un Veselības tēju sievietēm, kas satur asinszāli. Vēlos sākt lietot pretapaugļošanas tabletes Yasminelle, ko izrakstīja daktere (itkā kopā ar agnucaston un tēju, bet instrukijā rakstīts, ja asinszāli saturošie medikamenti var mazināt Yasminelle iedarbību. Ko darīt? vai nebūs tā, ka lietojot Yasminelle kopā ar Agnucaston un to tēju, no pretapaugļošanas tabletēm nebūs nekādas jēgas un būs liels risks palikt stāvoklī?

Jā, tā ir, lietojot kontracepcijas tabletes, ir jāizvairās no asinszāles lietošanas. Mēs ieteiktu papētīt tējas ar aptiekāru uz vietas aptiekā, un izvēlēties to tēju, kuras sastāvā nebūtu asinszāles. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2013-06-04
Iesūtīja:
Alise
Labdien. Vai Novynette iedarbību kaut kādā veidā ietekmē Lexotanil un Relaxen caps? Un kādus vēl bezrecepšu nomierinošos līdzekļus var lietot, aizvietojot iepriekš minētos?Es tā saprotu,ja sastāvā nav asinszāle, tad var lietot, tā ir? Paldies!

Lexotanil un Relaxen praktiski neietekmē Novynette iedarbību. Varam vēl rekomendēt preparātu Herbastress, kam ir bagāts sastāvs un labvēlīga ietekme uz nerviem. Ieteicamas ir arī augu tējas, kam piemīt nomierinoša iedarbība. Jā, asinszāle nav vēlama, lietojot kontracepcijas tabletes. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2013-06-03
Iesūtīja:
Singa
Labdien, ja pazemināts ferritīns 7.6 (norma no 12-122), dzelzs 7.9 (norma no 6.6-28.3), hemoglobīns 128 (norma no 120-153) vai tas var izraisīt sliktu pašsajūtu, ko šis rādītājs nozīmē?

Pazemināts ferritīna līmenis liecina par to, ka organismā ir iztukšotas dzelzs rezerves. Pārējie rādītāji ir normas robežās, bet arī pie zemāka līmeņa. Slikta pašsajūta var būt daudzu citu iemeslu sekas. Iesakām apmeklēt ārstu hematologu, lai konsultētos ar viņu un izmeklētos. Iespējams, Jums ir arī kādi citi papildus simptomi. Novēlam Jums bū veseliem!

Datums:
2013-05-31
Iesūtīja:
Inga
Labdien.Vēlējos uzzināt ko ir ieteicams palietot profilaksei pēc ilkstoša bronhīta slimošanas smagā formā?Un vel vēlētos uzzināt ko ieteicams lietot un kā ārstēt plaušu plēves iekaisumu,jo ārste neko neieteica....Paldies jau iepriekš.

Pēc bronhīta ļoti ieteicams dzert dažādas bronhiālās tējas. Tās veicina bronhu veselību, veicina bronhu attīrīšanu no krēpām un mazina iekaisuma procesus. Ērti lietošanai šajā gadījumā ir Termobronx, kas ieteicams gan slimošanas periodā, gan arī pēc. Termobronx tā kā ''izsilda'' bronhus un padara bronhu veselību stiprāku. Vairāk par Termobronx varat palasīt šeit. Plaušu plēves iekaisumu vēlams ārstēt zem ārsta uzraudzības. Var, protams, kādu pretiekaisuma tableti iedzert, bet mēs iesakām tomēr parunāt ar ārstu par šo jautājumu. Novēlam Jums bū veseliem!

Datums:
2013-05-02
Iesūtīja:
Lily
Labdien man ir radies jautājums. Man jau ilgu laiku ir tā, ka lūpu katiņi ir sārti, tie nav plaisājuši, bet sārtums turās. Brīdi dzēru B grupas vitamīnus un dzelzi, it kā pārgāja un kā pārstāju dzert (jo slimoju) tad atkal palika sārti... No rītiem uz sarkaniem pleķīšiem ir balts - kā sausa āda.... vai tas ir stomatīts, jo pielūpām arī tāda jūtīga gļotāda... Vai vaina jāmeklē kuņģī? Paldies!

Tas varētu būt B grupas vitamīnu trūkums, kas var izpausties ar lūpu kaktiņu apsārtumu un plaisumiem. Iesakām padzert B vitamīnus. Stomatīts tas nav un kuņģim visdrīzāk arī nav vainas, ja nav citu simptomu - kuņģa dedzinošas sajūtas utt. Varat palietot smiltsērķšķu eļļu arī. Tā satur karotinoīdus, kas arī uzlabo dzīšanas procesus. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2013-04-30
Iesūtīja:
Linda
Labdien! Man pirms pāris dienām piesaldēja dzemdes kakla čūlu.Man teica,ka būs ūdeņaini izdalījumi līdz pāris nedēļām. Pirmās dienas tie izdalījumi bija bez kādas smakas,bet tagad ir izdalījumi ar nepatīkamu smaku. Vai tas ir normāli? Un vai tā tagad būs līdz tām divām nedēļām? Un no kurienes rodas tik daudz ūdeņainu izdalījumu?

Izdalījumi rodas dēļ tās operatīvās procedūras. Smaka var veidoties intīmās mikrofloras līdzsvara traucējumu dēļ. Mēs iesakām labāk šajā gadījumā konsultēties ar ārstu ginekologu un pašārstēšanos neveikt. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2013-04-29
Iesūtīja:
Uldis
Labdien. Gribeju jautat kas varetu but par problemu, kad piemeram dara kadu darbu, kas prasa piepuli un liek nedaudz iesvist, tad pār ķermeni itka parriet karstuma vilnis un tad pec dazham sekundem taka par muguru parriet skudrinjas un sajuta tada ka ar adatinjam padurstitu. tad taka gribas to vietu pakasit un tad atkal taka pazud, nav biezhi bet ta notiek! protams tas nav sapigi, bet nepatikami!

Parasti tādas sajūtas novēro pie kāda nervu iekaisuma vai magnija trūkuma organismā. Arī var liecināt par veģetatīvās distonijas sākumu. Varam rekomendēt palietot Nervostrong kapsulas, kas satur gan magniju, gan arī citas bioloģiski aktīvās vielas, kas stiprina nervu sistēmu, kas īpaši nepieciešams pavasara periodā pēc ziemas. Ja stāvoklis neuzlabosies pēc kāda perioda, iesakām apmeklēt neirologu un izmeklēties. Iespējams, vajadzētu pārbaudīt mugurkaulu. Novēlam Jums būt veseliem!

<< < 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12/335 | 13 | 14 | 15 | 16 | > >>
Pielāgota meklēšana
Jautājums
Vai Jūs regulāri lietojat zivju eļļu?


Lietoju periodiski
Jūsu atbilde
 

  Galvenā  Ziņas  Jautājums farmaceitam  Reklāmas iespējas  Autortiesības un atbildība  Autori  Kontakti