Nieres un urīnceļu darbības traucējumi
Gremošana un gremošanas traucējumi
Vīriešu veselība
Sirds un asinsvadu slimības
Vitamīni
Organisma attīrīšanās un atjaunošanās
Imunitāte
Acis un acu darbības traucējumi
Nervu darbības traucējumi
Alerģija
Saaukstēšanās
Sieviešu veselība
Kaitīgie ieradumi
Iesnas un deguns
Āda un ādas slimības
Mutes dobuma higiēna
Aktuālie un citi jautājumi
Galvas smadzeņu darbības traucējumi
Sāpes
Klepus
Aknu un žultspūšļa darbības traucējumi
Ausis un ausu darbības traucējumi
Vēnu slimības
Vakcinācija
Bērnu veselība
Jautājums farmaceitam?
Jautājums
Šajā sadaļā Jūs varat uzdot jautājumu farmaceitam. Jautājuma maksa ir 0.50 Ls. Atbilde tiks sniegta 24 stundu laikā un tiks nosūtīta uz Jūsu norādīto e-pastu un tiks publicēta arī portalā Zalesinfo.lv.

Uzdodot jautājumu, lūdzu, smalkāk aprakstiet problēmu – kad tā ir paradījusies, kādi simptomi, ko esat veikuši, kādas zāles esat lietojuši, kādas zāles lietojat pastāvīgi, aprakstiet arī sevi (vecums, augums, hroniskās kaites u.c.).
Jo kvalitatīvāk Jūs uzdosiet jautājumu, jo precīzāk mēs varēsim atbildēt Jums.
Ņemiet vērā to, ka Jūs uzdodat jautājumu farmaceitam, nevis ārstam.
Vēlams, visas portāla Zalesinfo.lv norādītas rekomendācijas apspriest ar savu ārstu.
Zalesinfo.lv nenes atbildību par informācijas izmantošanas sekām.
Portāla Zalesinfo.lv materiālu saturs nav oficiālās ārstēšanās vadlīnijas, tiem ir tikai informatīvs un rekomendācijas raksturs.
*Vārds:
*E-pasts:
*Jautājums:
*Ievadi paroli šeit

Lai saņemtu paroli un uzdotu jautājumu farmaceitam, nosūtiet īsziņu ar tekstu:

ZLI146789

uz numuru:

144 (LMT, Tele2, Bite, Triatel abonentiem)

Šī pakalpojuma maksa ir 0.50 Ls.

*Pēc dažām sekundēm uz Jūsu mobīlo tālruni Jūs saņemsiet īsziņu ar paroli, kuru ievadot, varēsiet nosūtīt jautājumu farmaceitam.

Jautājumu meklēšana pēc datuma
Datums:
2013-02-01
Iesūtīja:
Irina
Labdien. Gribeju pajautat vai pretapauglosanas zales Diane var dabut tikai ar recepti? Un vai ir pieejams tads lidzeklis ka goodlife2000 original?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Zāles Diane ir recepšu zāles un tāpēc izsniedz tikai pret ārsta recepti, bet recepte var būt izrakstīta uz vairākiem iepakojumiem. Goodlife 2000 aptiekās nebūs pieejams, jo tas nav reģistrēts Latvijā. Novēlam Jums būt veseliem!
Datums:
2013-02-01
Iesūtīja:
Lolita
Labdien! Bernam 9.gadi,bieži sāp galva.Bijām uz magnētisko rezonansi,konstatēja :Mugurējā smadzeņu bedrē iegarenas formas,aptuveni 4x1.3 cm liela arahnoidāla cista. Ko tas varētu nozīmēt? Pie neirologa ejam tikai pēc 2.ned. Paldies.
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Uz tādiem jautājumiem atbild tikai ārsti speciālisti. Novēlam Jums būt veseliem!
Datums:
2013-02-01
Iesūtīja:
Helēna
Kur es varu pasūtīt homeopātiskās zāles aptaukošanās ārstēšanai "Cefamadar"? Dzīvoju Daugavpilī, mēģināju pasūtīt eiroaptiekā, pateica, ka nav noliktavā
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Iesakām piezvanīt uz homeopātisko aptieku pa tālruni 67-240-095 un noskaidrot pie viņiem. Novēlam Jums būt veseliem!
Datums:
2013-01-31
Iesūtīja:
Elīna
Labdien, man ir akne, it sevišķi pēc grūtniecības - pastiprinātas strutainas pumpas. Gribēju zināt vai Skinoren var lietot, ja zīdu bērnu ar krūti(1. mēnesītis). Instrukcijā rakstīts ka ir jauzmanās. Tad kā būt ar to lietošanu! Paldies
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Mums grūti tā ieteikt, jo nav zināma slimības pakāpe. Iesakām labāk konsultēties ar dermatologu. Novēlam Jums būt veseliem!
Datums:
2013-01-31
Iesūtīja:
Diāna
Labdien! Manam draugam ir dažādas problēmas ar zobiem-parodontoze,kariess utt,turklāt viņš par tiem negrib pienākoši rūpēties.Gribēju uzzināt,vai smaganu slimības nevar nodot otram cilvēkam skūpstoties?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Tāda slimība kā parodontoze nevar tikt nodota otram cilvēkam. Tā ir ģenētiskā un vielmaiņas slimība. Novēlam Jums būt veseliem!
Datums:
2013-01-30
Iesūtīja:
Olga
Sveiki!! Vai Jūs varētu kādus vitamīnus, vai zāles?? Man ir aizdoma ka man vajadzīgs D vitamīns.. Tas bija kauliem? Vai pareizi? Redziet.. man šķeļās nagi.. zobi visu laiku bojājas... saliecot.. kājas krakšķ kauli.. sāp plaukstu locītavas.. Bet galvenokārt cieš zobi.. viens pēc otra tik bojājas.. :( Vai ir kaut kas kā nostiprināt manus kaulus?? Esmu jauna.. 23 gads, meitene. 178 cm.. uz 85 kg aptuveni. Varbūt man Kalcijs jālieto?? Palīdziet. Kaut kā man jārīkojas.. ja gribu vēl visus zobus.. Paldies. Var ieteikt arī ko spēcīgu..
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Iesakām Jums lietot kalcija preparātus, kam sastāvā obligāti ir D vitamīns. Atsevišķi to nevajag lietot. Papildus varat lietot vitamīnu kompleksu, kas paredzēts matiem, nagiem un ādai. To, ka locītavas krākšķ, nav jāuztraucas, tas var būt. Novēlam Jums būt veseliem!
Datums:
2013-01-30
Iesūtīja:
ilona
ja zalem rakstits nedalit un nesasmalcinat kas notiek ja tas dala jo tik lielu tableti 7 gadiga meita nevar norit [eretromicins]vai sadalot mazakos gabalos tas var ka kaitet
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Apvalks ir paredzēts, lai aizsargātu zāles no kunģa sulas iedarbības un nepieļautu zāļu inaktivēšanu. Apvalks nodrošina zāļu nonakšanu zarnās, kur sākas to darbība. Tāpēc jācenšas iedzert veselu tableti vai arī ar ārstu ir jāizrunā par iespēju nomainīt uz kādu citu antibiotiku ar citu zāļu formu. Novēlam Jums būt veseliem!
Datums:
2013-01-29
Iesūtīja:
agris
Sveiki. Sakiet luudzu par ko var liecinaat tuuska uz sejas,jeb precizak sejas pampshana?Biju nodevis gan urina gan asins analizes,bet nekas netika atrasts.Vai ir vel kadas analizes ko varetu nodot lai atrastu celoni?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Iesakām konsultēties ar ārstu un ar pašārstēšanos nenodarboties. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2013-01-24
Iesūtīja:
Kristīne
Labdien! Pirms mēneša pārstāju lietot kontracepcijas tabletes. Šo otrdien vai trešdien vajadzēja sākties MR, bet nav vēl šodien. Visu nedēļu bija tāda sajūta, ka esmu stāvoklī- sāpēja krūtis, krūšgali, bieži bija uz toleti jāstaigā, sāpēja vēdera lejasdaļa, taka pirms MR.(Pirms sāku lietot Kontracepcijas tabletes nebija izteiktu PMS sindromu, nebija nekas no augstāk minētā) Cik ilgam laikam jāpaiet līdz ieiet normālās sliedēs organisms un kāds ir optimālais laiks, lai veiktu grūtniecības testu? Uztaisīju vakar-negatīvs.
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Pēc kontracepcijas tablešu lietošanas tā var būt, jo organisms nevar tik ātri pielāgoties hormonālām izmaiņām, kas notiek pārtraucot lietot orālos kontracepcijas līdzekļus.Tas var turpināties 3-6 mēnešu garumā. Iesakām palietot pilienus Remens vai tabletes Agnucaston vai Prefemin. Tie palīdz noregulēt gan ciklu, gan atvieglot PMS simptomātiku. Grūtniecības testu var taisīt jebkurā laikā. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2012-12-12
Iesūtīja:
Katrīna
Sveiki! Man ir 18 gadi un nekad nav bijušas problēmas ar nagiem, bet tagad jau kādu laiciņu (mēnesi, varbūt vairāk) ir pārstājis augt kājas īkšķa nags un ap nagu (pirksta virspusē)ir tāds kā pampums. Sāp tikai tad, kad uzspiež, un tas pampums ir ciets. Nezinu vai tā varētu būt sēnīte, jo nav ne apsārtis, ne niez, ar pašu nagu arī izskatās, ka viss kārtībā, bet kas notiek tur zem ādas(?) Varbūt varat kaut ko ieteikt?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Būtu labi atradīties ārstam. Tā varētu būt kāda infekcija, kas iekļuvusi iekšā, vai arī nodarīta pirkstam kāda trauma, kurai seko šie simptomi tagad. Iesakām atradīties ārstam un konsultēties. Novēlam Jums būt veseliem!
Datums:
2012-12-07
Iesūtīja:
Rita
Labdien! Šajā portālā izlasīju noderīgu informāciju par zāļu lietošanu grūtniecības laikā. Mani interesē sekojošs jautājums, kādus dabīgus nomierinošus preparātus būtu ieteicams lietot grūtniecei,piemēram, baiļu lēkmju, depresijas gadījumā. Īpaši mani interesē informācija par preparātu Nervostrong. Informācijā ir iekļauts tas, ka Nervostrong ir dabisks preparāts, bet nav informācijas, vai to var lietot grūtniecības laikā. Iepriekš pateicos par atbildi.
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Grūtniecības periodā vislabākais ir izvēlēties nomierinošas tējas ar melisu, piparmētru. Var arī kadu dabisko sīrupu - Relaxen, vai homeopātiskās zāles Sedatif PC. Nervostrong būs ideāls variants jau pēc dzemdību un zīdīšanas perioda, kad nervu sistēma būs ļoti iztukšota un būs nepieciešams stiprināt nervus. Patreiz dzeriet grūtnieču vitamīnus. Tie arī palīdz nerviem, jo parasti satur B grupas vitamīnus un folskābi. Novēlam Jums būt veseliem!
Datums:
2012-12-04
Iesūtīja:
izmisusī
esmu izmisumā, man 22 gadi.vasarā dzēru amoksiklāvu skarā ar zoba izraušanu, pēc nedēļas bija pamatīga caureja, vēlāk uzlabojumi(probiotiķus lietoju), un tagad jau kādu laiku atkal ir mīksta vēera izeja 1x dienā, pēc tam dienas laikā it kā normāla,nedaudz varbūt pat cietāka(dzēru probiotiķus tagad nomainīju uz jogurta kapsulām)bet viss tā pat,mīksts vēders+gļotas parādījās fēcēs.taisīju koprogrammu viss kārtībā,tikai muskuļu šķiedras+++..āŗsts plāta rokas,neko nezinot..nekas nesāp...nezinu ko iesākt.paldies
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Ieteicams probiotiķus lietot ilgāku laiku. Papildus iesakām produktu Ecocolon, kas normalizē vēdera izeju un gremošanas trakta darbību. Uzturā vairāk ēdiet augļu, dārzeņu un putru, kas arī sakārto gremošanas trakta darbību. Zarnu trakta mikroflorai ir nepieciešams ilgs laiks, lai atjaunotos. Vēl iesakām preparātu Enterol, kas satur rauga sēnītes, kas arī ir nepieciešamas normālai mikroflorai. Jums ir intensīvi jāatjauno zarnu trakta mikroflora. Novēlam Jums būt veseliem!
Datums:
2012-12-01
Iesūtīja:
Inguna
Vai Latvijas aptiekas var iegadaties Klosterfrau Hypericum un kadas?Vai ir pieejama ari tinktura?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Nē, tāds produkts nav reģistrēts Latvijā, tāpēc nav pieejams aptiekās. Novēlam Jums būt veseliem!
Datums:
2012-11-30
Iesūtīja:
katrīna
labdien. Lieta sekojoša, regulāri man ir paaukstināts ALAT un ASAT rādītaji. Paaugstinas, idzeru zāles, mēnesi labi un atkal augšā, netiku es gudra vērsos pie homeopāta, ar folla metodi man veica parbaudi,kurā secināja,ka ir aknu, žultsceļu darbības traucējumi, orgāni nestrāda vispār kā vajaga. Simptomii man: slikta dūša, šķebināšana, ik pa laikam sāpīga laba paribe, tad nu man jautājums tāds, vai pie vienkārši aknu darbības ttraucējumiem var bū paaukstinātie šie rādītaji, vai ja viņi ir paaukstināti tas nozīme,ka akna ir slima. Paaukstinas parasti līdz 2x. paldies
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Jā, protams, pie aknu darbības traucējumiem šie rādītāji var būt paaugstināti. Mēs iesakām konsultēties pie gastroenterologa, kas smalkāk Jūs izmeklēs un nozīmēs atbilstošu terapiju. Novēlam Jums būt veseliem!
Datums:
2012-11-29
Iesūtīja:
Rita
Nesen atklāja divus mazus žultsakmeņus. Tagad sēžu uz diētas. 1,5mēn. laikā esmu nometusi 10kg, vēl tikpat priekšā. Ievēroju Pjēra Dukāna diētu, kur var ēst gaļu, zivis, vājpiena produktus un katru 2.dienu arī dārzeņus. Lietoju saldinātāju cukura vietā, bet šķiet, ka to nevar? Arī paipalu olas ideālā gadījumā nedrīkst? Šobrīd papildus dzeru Dr.Tereško tēju žultspūslim, kā arī Lagosa uztura bagātinātāju, mēreni sportoju(kaut gan ja skrienot paliek grūti, pēc tam durās labais sāns dažreiz). Vēl bez iepriekšējiem jautājumiem gribu uzzināt vai ir ārsti kas specializējas tieši žultspūšļa ārstēšanā? Vai man ar diviem akmentiņiem vajadzētu uztraukties un apsvērt lapraskopiju? Žultspūsli esmu jutusi tikai pāris reizes uz īsu brīdi no ātras un ilgstošas skriešanas.
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Iesakām konsultēties ar gastroenterologu. Gastroenterologs arī ieteiks, vai vajag papildus izmeklēties. Par diētu iesakām konsultēties ar dietologu, bet mums liekas, ka tik stingru diētu nevajag ievērot. No zālēm nav ieteicams lietot žultsdzenošos preparātus, kā arī tējai nedrīkst būt žultsdzenoša darbība. Novēlam Jums būt veseliem!
<< < 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12/332 | 13 | 14 | 15 | 16 | > >>
Pielāgota meklēšana
Jautājums
Vai Jūs regulāri lietojat zivju eļļu?


Lietoju periodiski
Jūsu atbilde
 

  Galvenā  Ziņas  Jautājums farmaceitam  Reklāmas iespējas  Autortiesības un atbildība  Autori  Kontakti