Nieres un urīnceļu darbības traucējumi
Gremošana un gremošanas traucējumi
Vīriešu veselība
Sirds un asinsvadu slimības
Vitamīni
Organisma attīrīšanās un atjaunošanās
Imunitāte
Acis un acu darbības traucējumi
Nervu darbības traucējumi
Alerģija
Saaukstēšanās
Sieviešu veselība
Kaitīgie ieradumi
Iesnas un deguns
Āda un ādas slimības
Mutes dobuma higiēna
Aktuālie un citi jautājumi
Galvas smadzeņu darbības traucējumi
Sāpes
Klepus
Aknu un žultspūšļa darbības traucējumi
Ausis un ausu darbības traucējumi
Vēnu slimības
Vakcinācija
Bērnu veselība
Jautājums farmaceitam?
Jautājums
Šajā sadaļā Jūs varat uzdot jautājumu farmaceitam. Jautājuma maksa ir 0.50 Ls. Atbilde tiks sniegta 24 stundu laikā un tiks nosūtīta uz Jūsu norādīto e-pastu un tiks publicēta arī portalā Zalesinfo.lv.

Uzdodot jautājumu, lūdzu, smalkāk aprakstiet problēmu – kad tā ir paradījusies, kādi simptomi, ko esat veikuši, kādas zāles esat lietojuši, kādas zāles lietojat pastāvīgi, aprakstiet arī sevi (vecums, augums, hroniskās kaites u.c.).
Jo kvalitatīvāk Jūs uzdosiet jautājumu, jo precīzāk mēs varēsim atbildēt Jums.
Ņemiet vērā to, ka Jūs uzdodat jautājumu farmaceitam, nevis ārstam.
Vēlams, visas portāla Zalesinfo.lv norādītas rekomendācijas apspriest ar savu ārstu.
Zalesinfo.lv nenes atbildību par informācijas izmantošanas sekām.
Portāla Zalesinfo.lv materiālu saturs nav oficiālās ārstēšanās vadlīnijas, tiem ir tikai informatīvs un rekomendācijas raksturs.
*Vārds:
*E-pasts:
*Jautājums:
*Ievadi paroli šeit

Lai saņemtu paroli un uzdotu jautājumu farmaceitam, nosūtiet īsziņu ar tekstu:

ZLI123679

uz numuru:

144 (LMT, Tele2, Bite, Triatel abonentiem)

Šī pakalpojuma maksa ir 0.50 Ls.

*Pēc dažām sekundēm uz Jūsu mobīlo tālruni Jūs saņemsiet īsziņu ar paroli, kuru ievadot, varēsiet nosūtīt jautājumu farmaceitam.

Jautājumu meklēšana pēc datuma
Datums:
2010-01-22
Iesūtīja:
Liliana
Sveiki.Esmu grūtniece 9nedēļā.Ja pirms grūtniecības nebija tādu problēmu,kā tagad-salst kājas,pat ar vilnas zeķēm,ļoti siltā mājā,ir mainījusies garšas izjūta,liekas,ka daudz kas ir palicis rūgts,skābs.Tāpat ir ar ožu,daudz ko nesaožu,vai pārāk spēcīgi saožu.Vai ir pamats uztraukumam???Paldies

Tas, ka ir mainījušās ožas un garšas sajūtas, nav ko pārdzīvot, tas ir normāli. Parasti oža un garša saasinās, kādas smaržas pēkšņi kļūst ļoti patīkamas, kādas var kairināt. Grūtniecības laikā var būt nepietiekama asinsrites regulācija organismā,  var būt asinsrites traucējumi, kas parasti izpaužas kā vēsas plaukstas un pēdas. Pārbaudiet savu asinsspiedienu, iespējams, ka tas ir pārāk zems. Nākamajā vizītē pie sava ginekologa pastāstiet par pastiprinātu kāju salšanu, iespējams, ārste izrakstīs kādu no homeopātijas līdzekļiem asinsrites uzlabošanai. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2010-01-22
Iesūtīja:
alise
Sveiki ,Manai meitiņai 5 mēneši,Kakā parādījās tādi brūni salmiņi,kas tas varētu būt un vai tas ir normāli!!! Varbūt tas varētu būt no banāna Pāris dienas esmu viņai devusi!Tā viņa ēd tikai krūti!!!

Vienreiz pusgadā Jūs droši varat palūgt savu bērnu ārsti iedot nosūtījumu uz fēču koprogrammu - speciālā fēču izmeklēšana zīdaiņiem. Šīs analīzes var daudz ko uzrādīt, piemēram, gļotu, cietes, tauku esamību fēcēs, vai pieļaujami daudzumi netiek pārsniegti, kā arī parazītu oliņu klātbūtni fēcēs. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2010-01-22
Iesūtīja:
Lidija
Cik maksā Catrix?

Catrix cena ir 128, 66 Ls (iepakojumā ir 14 paciņas pa 1 g katra). Patreiz Latvijā šis preparāts nav pieejams. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2010-01-22
Iesūtīja:
olita
Labdien.Esmu grūtniece un man uz lūpas uzmetās aukstumpumpa(Herpes).Sakiet kā lai ar to cīnos, jo iepriekš es lietoju smēres, bet tagad grūtniecības laikā tās nedrīkst lietot.Vai Compeed plāksterus drīkst izmantot, vai tie nav kaitīģi?

Jūs varat lietot Compeed plāksterus, jo šie plāksteri ir veidoti no droša materiāla un neapdraud veselību. Lai turpmāk sevi pasargātu no herpes uzliesmojumiem, ieteicams dzert mikroelementus, vitamīnu kompleksus, nepārkarst un neatdzist, ieteicamas ūdens procedūras. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2010-01-22
Iesūtīja:
EVITA
LABDIEN,mana parciesta slimiba ir anemija un ta joprojam atkartojas, man loti stipras sapes muguraa nevaru nosedet pat stundu, galvassapes, negribas est, esmu bala,un loti stipra asinosana, ka ari iekaisums taisnaja zarna... kur lai es versos, lai noskaidrotu, vai tiesam man ir anemija.un kas man var palidzet kadas tabletes.jau 3 gadu nevaru palikt stavokli.ludzu paliidziet..ar cienu evita

Iesakām Jums griezties tieši pie hematologa, kas ir ārsts, kas ārstē asins sistēmas slimības, tajā skaitā nosaka mazasinības veidu, cēloni. Nav brīnums, ka Jums varētu būt anēmija, jo ir stipra asiņošana, ēstgribas trūkums, bālums. Hematologs varēs piemeklēt ārstēšanas kursu tieši Jums. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2010-01-21
Iesūtīja:
Jānis
kam domātas zāles Ospamox 500 mg?

Ospamox ir antibiotika, ar ko visbiežāk ārstē elpceļu un urīnceļu infekcijas, kā arī visas deguna, ausu, rīkles infekcijas, ādas un mīksto audu infekcijas, gonoreju. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2010-01-21
Iesūtīja:
Diana
Sveiki!Sakiet,es gribetu zinat,kada zivju ella ir vislabaka un ciki ilgi vina jalieto!un kaa vislabak uznemt kaciju ar tabletem vai kompleksajiem vitaminiem?vai dzerot kalciju un zivju ellu,vajadzigi partraukumi,un cik ilgi?

Zivju eļļu var droši lietot bez ārsta uzraudzības un visa gada garumā, jo tā palīdz tādējādi pareizi funkcionēt imūnajai sistēmai un stiprināt organisma pretošanās spējas cīņā pret ikdienas stresiem. Ja pieaugušā cilvēka priekšā ir izvēle, kādā veidā labāk pirkt zivju eļļu – kapsulās vai šķidrajā zāļu formā, tad tomēr labāk izvēlēties kapsulās, jo tajās zivju eļļa saglabājas ilgāk un neoksidējas. Zivju eļļas rekomendējamā dienas deva ir 1000 mg jeb 1 gr. Parasti aptiekās var nopirkt zivju eļļu kapsulās pa 500 mg vai arī pa 1000 mg. Tad attiecīgi to var ieņemt pa 500 mg divas reizes dienā vai pa 1000 mg vienreiz dienā. Pacientiem, kas cieš no sirds-asinsvadu slimībām, zivju eļļa būtu ieteicama lietot lielākās devās – 2 g dienā. Kompleksajos preparātos pārsvarā ir vitamīni. Ja tie satur kalciju, tad tikai nelielā daudzumā, tāpēc labāk uzņemt kalciju atsevišķi, jo kalcijs normālos apstākļos nevar uzsūkties par daudz, jo tas tiek izvadīts no kuņģa zarnu trakta. Kā pilnvērtīgu kalcija avotu iesakām Jums lietot KalcijsDepo, kura priekšrocība ir tā spējā uzsūkties arī pie pazemināta kuņģa skābuma, tas samērā bieži novērojams vecākiem cilvēkiem (ja kuņģa skābums ir pazemināts, tad tradicionālie kalcija preparāti, kuri satur kalcija karbonātu, praktiski neuzsūcas). Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2010-01-21
Iesūtīja:
baiba
Es arvien biežāk ''dabūju pa nagiem'',ja kautkur pieskaros.Ļoti sākuši elektrizeties pirksti.No kā tas radies un kā atbrīvoties?

Tas var notikt statiskās elektrības iedarbības rezultātā. Mājas apstākļos statiskās elektrības lādiņi var veidoties, piemēram, uz datoru un televizoru monitoriem. Vislabāk šajā gadījumā palīdz intensīva un regulāra gaisa mitrināšana istabā, jo tad statiskās elektrības lādiņi praktiski neveidojas. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2010-01-21
Iesūtīja:
martins
Sveicināti! Man ir asas sāpes vēderā un tās uzliesmo ik pa laiciņam, ģimenes ārsts izraksta visādas zāles, bet tās nepalīdz, tāda sajūta, ka visa aptieka mājās. Ko darīt, pie kāda ārsta griezties? Paldies!

Kad ir jebkura veida sāpes vēderā (kad nav zināms šo sāpju iemesls), gastroenterologi neiesaka lietot pretsāpju zāles. Pretsāpju medikamentu lietošana neārstē sāpju cēloni, noņem tikai simptomu. Ja sāpes ir ik pa laikam, tad griežaties pie gastroenterologa, kas Jūs izmeklēs un norīkos tālākajai izmeklēšanai, ja būs nepieciešams. Ja pēkšņi parādīsies asas neciešamas sāpes, var droši saukt ātro palīdzību. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2010-01-21
Iesūtīja:
juris
labdien!mani interese jeutajums par dzimumlocekla izmeru palielinasanu.vai Jums tadi ir un vai pieejami,cik maksa?zinu,ka ir dazadi veii un cenaas.paldies

Mūsu rīcībā nav šādas informācijas. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2010-01-21
Iesūtīja:
Kristina
Labdien, vai Jūs varbūt zināt, vai Latvijā var nopirkt Квасцы жженые (Alumen ustum)?

Latvijas aptiekās Alumen ustum nav pieejams, tā vietā varat iegādāties dermatoloģisku un higiēnisku līdzekli Borozin. Preparāta raksturīgākā iezīme ir tā lieliskā uzsūkšanās spēja un aizsargspēju ilgums. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2010-01-21
Iesūtīja:
Ilze
Labdien! Man ir tāds jautājums.Manam vīram jau kādu laiku galvā pie ādas ir tādi nesmuki pušumi.Itkā ir virsū vātītes,bet kad tās noplēš apakšā ir tāda dzeltena veida suliņa(izskatās pēc strutām),bet vietām ir tikai vātīte un apakšā nekā nav.Kas tas varētu būt,un kā to var ārstēt?

Grūti pateikt, vai tas ir vienkārši kāds ādas iekaisums, vai kas cits. Ja tas ir jau labu laiku, labāk atrādīties ādas ārstam dermatologam, jo tomēr precīzāku diagnozi ir iespējams uzstādīt vizuālajā apskatē. Varat patreiz lietot Bepanthen Plus krēmu, kas labi sadziedē pušumus un dezinficē. Pirms lietot Bepanthen Plus krēmu, ādu ir nepieciešams nomazgāt, nosusināt. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2010-01-21
Iesūtīja:
ieva.krumholca
Labdien! Pacientam ar hipertensiju un tahikardiju kā vienas no zālēm nozīmētas Preductal MR 35 mg. Preductal MR pieder pie beta blokatoru grupas, kurus lietojot iespējams psoriāzes saasinājums, kas konkrētajā gadījumā arī ir novērojams jau pie Preductal MR lietošanas 3 nedēļas. Vai ir iespējama citu zāļu kombinācija, tādu, kas nepieder pie beta blokatoru grupas. Cik man zināms, tad šajos gadījumos iespējamas kombinācijas ar kalcija kanālu blokatoriem vai digoksīnu (ģimenes ārste apgalvo,ka beta blokatoru vietā citu zāļu nav, jo bija nozīmējusi sākotnēji Accuzide un Betac). Pēc mēģinājumiem pašiem sameklēt kardiologu, sarosījās un nosūtīja pie kardiologa uz konsultāciju, kura Betac aizvietoja ar Preductal MR un Concor.

Preductal MR aktīvā viela ir trimetazidīns, kas nepieder pie beta adrenoblokatoru grupas, tas ir antioksidants ar miokarda citoprotektīvo darbību, kavē brīvo radikāļu veidošanos, uzlabo miokarda metabolismu. Preductal MR darbības rezultātā tiek saglabātas miokarda kontraktīlās funkcijas. Trimetazidīna izraisītās galvenās blakusparādības ir slikta dūša, galvassāpes, ādas nieze. Accuzide satur aktīvo vielu kvinaprils, kas pieder AKE inhibitoriem, Betac ir kardioselektīvs beta adrenoreceptoru blokators. Concor arī ir selektīvs beta adrenoblokators. Tā kā pacientam ar psoriāzi beta adrenoblokatorus vajadzētu dot tikai pēc rūpīgas riska un ieguvumu attiecības izvērtēšanas, tādējādi Concor un Betac (šie abi preparāti ir beta adrenoblokatori) pēc iespējas labāk nelietot, lai neprovocētu šā stāvokļa saasinājumu. Preductal MR psoriāzes saasinājumu neizraisa, vaininieks ir tieši Concor vai Betac, skatoties tieši ko Jūs patreiz lietojat. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2010-01-21
Iesūtīja:
DAIGA
Labdien!Sakiet lūdzu vai VIA UNA poliklīnikā var griezties pie plastiskā ķirurga, lai veiktu procedūru degunam, vai Jūs ieteiktu kur citur???????????Jau iepriekš paldies!

Vislabāk ir apmeklēt vairākus plastikas ķirurgus un saņemt no viņiem konsultācijas, jo ir svarīgi arī iegūt emocionālo kontaktu ar savu ārstu. Visi Latvijā esošie plastikas ķirurģi (sertificēti) ir augsti kvalificēti speciālisti, kas ilgi mācījās un specializējās arī ārzemēs, tāpēc teikt kaut ko sliktu ne par vienu mēs nevaram. Parasti prakse rāda, ka cilvēks vispirms saņem ārsta konsultāciju, kuras laikā pacients izstāsta un parāda to, ko vēlas redzēt pēc operācijas, ārsts apsver šo iespēju tieši no medicīniskās un estētiskās puses, vai ir iespējams sasniegt gaidāmo rezultātu, izejot no Jūsu slimību vēstures, vecuma un vairākiem citiem faktoriem. Pēc šīs konsultācijas, ja Jūs būsiet apmierināta ar ārstu, viņa sniegtajām atbildēm, vispār jūtīsieties komfortabli, tad tikai uz priekšu. Novēlam Jums būt veseliem!  

Datums:
2010-01-21
Iesūtīja:
ilze
Nopirku naktssveces eļļas kapsulas.Tur rakstīts,ka nelietot,ja epilepsijas ārstēšanai tiek lietoti fenotiazīna grupas preparāti.Es lietoju lamictal.vai es varu dzert šīs kapsulas?

Lamictal zāļu aprakstā nav rakstīts, ka nedrīkst lietot naktssveces eļļas preparātus. Novēlam Jums būt veseliem!

<< < 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103/333 | 104 | 105 | 106 | 107 | > >>
Pielāgota meklēšana
Jautājums
Vai Jūs regulāri lietojat zivju eļļu?


Lietoju periodiski
Jūsu atbilde
 

  Galvenā  Ziņas  Jautājums farmaceitam  Reklāmas iespējas  Autortiesības un atbildība  Autori  Kontakti