Nieres un urīnceļu darbības traucējumi
Gremošana un gremošanas traucējumi
Vīriešu veselība
Sirds un asinsvadu slimības
Vitamīni
Organisma attīrīšanās un atjaunošanās
Imunitāte
Acis un acu darbības traucējumi
Nervu darbības traucējumi
Alerģija
Saaukstēšanās
Sieviešu veselība
Kaitīgie ieradumi
Iesnas un deguns
Āda un ādas slimības
Mutes dobuma higiēna
Aktuālie un citi jautājumi
Galvas smadzeņu darbības traucējumi
Sāpes
Klepus
Aknu un žultspūšļa darbības traucējumi
Ausis un ausu darbības traucējumi
Vēnu slimības
Vakcinācija
Bērnu veselība
Jautājums farmaceitam?
Jautājums
Šajā sadaļā Jūs varat uzdot jautājumu farmaceitam. Jautājuma maksa ir 0.50 Ls. Atbilde tiks sniegta 24 stundu laikā un tiks nosūtīta uz Jūsu norādīto e-pastu un tiks publicēta arī portalā Zalesinfo.lv.

Uzdodot jautājumu, lūdzu, smalkāk aprakstiet problēmu – kad tā ir paradījusies, kādi simptomi, ko esat veikuši, kādas zāles esat lietojuši, kādas zāles lietojat pastāvīgi, aprakstiet arī sevi (vecums, augums, hroniskās kaites u.c.).
Jo kvalitatīvāk Jūs uzdosiet jautājumu, jo precīzāk mēs varēsim atbildēt Jums.
Ņemiet vērā to, ka Jūs uzdodat jautājumu farmaceitam, nevis ārstam.
Vēlams, visas portāla Zalesinfo.lv norādītas rekomendācijas apspriest ar savu ārstu.
Zalesinfo.lv nenes atbildību par informācijas izmantošanas sekām.
Portāla Zalesinfo.lv materiālu saturs nav oficiālās ārstēšanās vadlīnijas, tiem ir tikai informatīvs un rekomendācijas raksturs.
*Vārds:
*E-pasts:
*Jautājums:
*Ievadi paroli šeit

Lai saņemtu paroli un uzdotu jautājumu farmaceitam, nosūtiet īsziņu ar tekstu:

ZLI123569

uz numuru:

144 (LMT, Tele2, Bite, Triatel abonentiem)

Šī pakalpojuma maksa ir 0.50 Ls.

*Pēc dažām sekundēm uz Jūsu mobīlo tālruni Jūs saņemsiet īsziņu ar paroli, kuru ievadot, varēsiet nosūtīt jautājumu farmaceitam.

Jautājumu meklēšana pēc datuma
Datums:
2009-12-17
Iesūtīja:
Andža
man uz mēles ir tāda kā pumpa, kad to spiež no tās ārā nāk želeij veida šķidrums. tad kad visu izspiedu ārā pēc pārs dienām mēle atkal pilna ar to šķidrumu, un tā jau mēnesi man. kas tas ir un kā ārstēt???
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Šajā gadījumā nepieciešams griezties pie ārsta. Varat griezties pie stomatologa-ķirurga, kas noteiks problēmu un piedāvās pareizu risinājumu šajā gadījumā. Iesakām griezties Stomatoloģijas institūtā Dzirciema ielā Rīgā. Šajā institūtā ir orālās patoloģijas nodaļa, kur ir iespējams saņemt ārsta konsultāciju sejas periorālo audu un mutes dobuma mīksto audu saslimšanu (baktēriju, vīrusu, sēnīšu, vezikulāri - bullozu, eroziju, čūlu, autoimūnu u.c.) diagnostikā un ārstēšanā. Sīki varat interesēties pa informācijas tālruni 67453323. Mājas apstākļos diez vai izdosies pilnīgi iztīrīt šo veidojumu no šķidruma, kurš ir līdzīgs strutām. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-12-16
Iesūtīja:
Inga
Sveiki!!! Man ir sekojosha probleema probleema, domaaju, k ataa vareetu buut alergjija, bet neesmu paarliecinaata, jo ieprieksh man nekas taads nav bijis!!!Saakaas ar to, ka vienaa diena apamaniiju uz sejas pazu plekjiiti ar mazaam siikaam pumpinjaam, domaaju nekas iipashs un paaries, naakoshajaa riitaa jau pumpinjas bija izplatiijushaas vairaak un taa peec 4raam dienaam gandriiz visa seja ir ar pumpinjaam un tad taa kaa rupja un pretiiga, taa kaa buutu kaada eede, niezeet itkaa neniez!!!Alergjija ieprieksh nekaada nav bijusi un itkaa ari neesmu eedusi nekaadu sproduktus ko ieprieksh nebuutu eedusi, taapeec nezinu!!..Pie aarsta aiziet i rproblemaatiski, jo neesmu Latvijaa, bet aarzemees!!!Paldies!!
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Grūti ko pateikt bez analīžu veikšanas un vizuālās apskates. Būtu ideāli atrādīties ārstam dermatologam. Ja nav niezes, tad tā diez vai ir alerģiskā reakcija, ēde, sēnīte vai kašķis, jo visu šo saslimšanu pamatā viens no simptomiem ir tieši mazāk vai vairāk izteikta nieze noteiktajās vietās. Varbūt Jums ir tāda specifiska reakcija uz ūdeni vai klimata apstākļiem, kas ir tajā valstī, kur patreiz esat. Apmeklējiet vismaz aptieku, iespējams, ka farmaceits, apskatot Jūsu ādu, varēs kaut ko ieteikt no bezrecepšu preparātiem veselības stāvokļa uzlabošanai. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-12-16
Iesūtīja:
Valdis
Labdien! Man ar sirds darbibu problemas.fiziski kaltko padaru,pavisam neilgi,sirds sak stradat 3 reizes atrak .biju ari nokritis.Tagat bez darba ceru kad paries bet neka.Kad pirms gada biju pie arsta izgaju (ko prasija ),arstus ,neko tadu neatrada.Tagat vel atmina sak pasliktinaties.Man 36 gadi augums174. 95 kg. PALDIES!
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Noteikti ir jāiet pie kardiologa uz izmeklēšanu un konsultāciju. Gada laikā varēja daudz kas notikt un izmainīties veselībā. Ķermeņa liekais svars arī var ietekmēt sirds veselības problēmas. Noteikti konsultējieties ar ārstu, pašārstēšanās šajā gadījumā nebūs efektīva. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-12-16
Iesūtīja:
elita
labdien!liekas,ka ir piena senite,bet ir ari nieze!kas tas varetu but?un ko palietot!izdalijumi ir bijusi ari agrak,bet ne tada nieze!no ka tas varetu but?paldies.
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Visdrīzāk Jums ir piena sēnīte. Varat sākt lietot Vagisan - vaginālās svecītes, kuras satur pienskābi, tās atjauno normālu intīmās mikrofloras pH, padara to skābāku, kas neļauj attīstīties sēnītēm, aptur sēnīšu attīstību un veicina labvēlīgo baktēriju attīstību. Vagisan var iegādāties aptiekās bez receptes. Kā arī izlasiet šo rakstu par piena sēnītes ārstēšanu un profilakses pasākumiem. Ārīgi varat lietot Klotrimazola krēmu, kas ir pretsēnīšu līdzeklis. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-12-16
Iesūtīja:
Sanita
Labdien! Es jau ilgstoši - no š.g.maija reaktīvā artīta ārstēšanai lietoju sulfasalazīnu, bet no oktobra ārsts izrakstīja lielāku devu - 4 tabl.dienā un no tās dienas man ir paaugstināta temperatūra, ļoti slikta pašsajūta, asins analīzes novembrī uzrādīja, ka ir arī anēmija. Tikai tagad izlasīju par šī medikamenta blakusparādībām un informēju par to ģimenes ārstu, bet viņš tomēr liek vēl mēnesi dzert palielināto devu. Vai tas nav bīstami? Papildus šīm zālēm vēl dzeru dzelzs preperātus, C vitamīnu, glukozamīnu, litocīnu un arī dārzeņu (bietes, burkānu, ķirbju) sulas, bet stāvoklis nav uzlabojies.
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Sulfasalazīns ir pretiekaisuma līdzeklis. Jūsu diagnozes gadījumā Sulfasalazīns ir jālieto vismaz 6 mēnešus, pie tam diennakts devai ir jābūt 2-3 g, lai sasniegtu labu ārstēšanas rezultātu. Tātad tā arī sanāk, ka dienā ir jālieto vismaz 4 tabletes. Ja jau tika uzsākta terapija ar Sulfasalazīnu, tad pusceļā labāk to neatmest. Blakusparādības ir tiešām bieži sastopamas, lietojot šo zāļu līdzekli palielinātā devā, tajā skaitā sastop paaugstinātu ķermeņa temperatūru, sliktu dūšu, kā arī anēmiju. Ja ārsts uzskata par nepieciešamu vēl palietot šo preparātu, kaut vai mēnesi, iespējams, tas ir ļoti svarīgi Jūsu veselības veicināšanas labā, pat ņemot vērā tik nopietnas un tiešām traucējošas blakusparādības. Iesakām Jums tomēr uzklausīt savu ārstu un turpināt lietot Sulfasalazīnu, it sevišķi, kad jau tik ilgu laiku to lietojat. Sulfasalazīns neietekmē Jūsu iepriekšminēto preparātu iedarbību. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-12-16
Iesūtīja:
lola
Labdien,ko lūdzu jūs varētu ieteikt atmiņas uzlabosanai,ja ir diezgan slikta atmiņa?Paldies.
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Atmiņas uzlabošanai Jūs droši varat lietot Brain booster preparātu, par kuru palasiet šeit. Brain booster ir preparāts, kas veicina smadzeņu darbību un uzlabo visus smadzenēs notiekošos procesus, šādi uzlabojot atmiņu, koncentrēšanās spējas, domāšanas produktivitāti un garīgās spējas. Labs līdzeklis ir Grinvitals Cereloba, kas ir augu valsts līdzeklis, kas satur ginka lapu ekstraktu. Plašāka informācija par Grindeks Cereloba ir šeit. Šie preparāti ir dabīgi, lietojot tos, Jūs noteikti pamanīsiet atmiņas uzlabošanas tendenci, bet šis efekts būs sasniedzams pakāpeniski. Slimnīcā Gaiļezers ir speciālais tā saucamais atmiņas kabinets, kur pieņem sertificēts neirologs. Ja Jums ir vēlēšanās, varat pierakstīties uz konsultāciju pa tālruni 29189993. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-12-16
Iesūtīja:
gunita
Vai piena sēnes arstēšanai drīkst lietot Lomexin, ja ir ieliksta spirāle?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Jā, droši varat lietot. Novēlam Jums būt veseliem!
Datums:
2009-12-16
Iesūtīja:
Džanetta
Labdien! Tiko smagi izslimoju angīnu, kuras sekas joprojām mani nepamet! Biju aptiekā un tur man ieteica imūnsistēmas uzlabošanai dzert wobenzum-pa 6 tabl.dienā. Teicu aptiekārei, ka man iekaisums kaklā bija jau mitējies, bet vakar atkal sajutu sāpes, kaut gan visu laiku cītīgi sēdēju mājās un ārstējos! Vai šajā situācija Wabenzym man līdzēs? p.s.mana ārstējošā ārste izrakstīja man tikai antibiotikas, kuras esmu sen jau izdzērusi!
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Wobenzym ir labs imūnmodulējošais un pretiekaisuma līdzeklis, ko parasti lieto kā papildus līdzekli simptomātiskajai ārstēšanai. Wobenzym bieži nozīmē hronisku un recidivējošu mutes dobuma, ausu, kakla, deguna, elpceļu un citu orgānu iekaisumu gadījumā. Jūsu gadījumā šis līdzeklis arī būtu lietderīgs, bet kā papildus līdzeklis, jo kakla sāpes tas nenoņem. Wobenzym ir jālieto ilgstoši, lai sasniegtu labus rezultātus imūnās sistēmas stiprināšanā, jo tas savu darbību sāk uzrādīt pakāpeniski. Galvenais, lai Jūs lietotu šo līdzekli no rīta tukšā dūšā, uzdzerot pilnu glāzi ūdens, var pat 2 glāzes, tikai tad preparāts darbosies pilnā mērā. Visas 6 tabletes var ieņemt vienā reizē. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-12-16
Iesūtīja:
dace
Vai es varu lietot Ginko Biloba ja man ir 2 menesus vecs berns , kuru baroju ar kruti. Aptieka man teica, ka drikstu dzert jo ir dabisks produkts un uz pacinas uzrakstits , ka nedrikst ja baro ar kruti tikai formalitates pec. Vai taa tiesham ir?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Parasti, ja nav zināms, vai preparāta aktīvā viela vai palīgvielas izdalās mātes pienā, šo līdzekli nerekomendē lietot sievietēm laktācijas periodā. Ņemot vērā, ka šis ir dabisks preparāts, tad to droši varat lietot. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-12-15
Iesūtīja:
sarmite
Labdien! Gribēju pajautāt par hemoroīdiem.Ja šī problēma ir jau vairāku gadu garumā,vai pastāv iespēja,ka hemoroīdu bumbulīšos,ja neiejaucas ķirurģiski,vieta labvēlīga audzējam?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Diez vai, ka tas tā varētu būt. Jūsu gadījumā, ja hemoroīdu problēma pastāv jau ilgāku laiku, apgrūtina ikdienas dzīvi, rada diskomfortu un sāpes, tomēr būtu lietderīgi apmeklēt proktologu. Hemoroīdu mezgli nenozīmē uzreiz operāciju,  tagad ir pieejama alternatīva ķirurģiskai hemoroīdu ārstēšanai. Tā ir Doplera vadīta hemoroīdu artēriju fotokoagulācija ar lāzera staru. Prasmīga ķirurga rokās jaunā metode ir vienkārša, droša un efektīva. Tā ir nesāpīga, tāpēc nav nepieciešama atsāpināšana, netiek bojāti audi, tāpēc pacientam nav pēcoperāciju sāpes un jau procedūras dienā pacients var atgriezties mājās. Vismaz Jūs varat saņemt proktologa konsultāciju par iespējamo situācijas atvieglošanu. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-12-15
Iesūtīja:
Sieviete
Sveiki! Gandrīz gadu lietoju hormonālo kontrcepciju un viss bija kārtībā, bet pēc pārtraukšanas pirmos 3 mēnešu mēnešreizes bija regulāras, tomēr tagad ar katru reizi intervāls kļūst arvien lielāks. Pašlaik iet jau 8. nedēļa bez mēnešreizēm. Stāvoklī neesmu, bet ļoti uztraucos, ka ar veselību kaut kas nav kārtībā. Vai jūs varētu ieteikt kā rīkoties un vai tas ir normāli, vai ir nepieciešami kādi medikamenti, lai atjaunotu normālu (kaut cik paredzamu) ciklu? Paldiea jau iepriekš!
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Protams, šajā situācijā, pirmām kārtām, ir nepieciešams apmeklēt savu ginekologu. Otrkārt, ir dabas līdzekļi, ko var lietot menstruālā cikla normalizēšanai, kas nav hormonālie zāļu līdzekļi un nekaitē veselībai. Šādi līdzekļi ir Prefemin tabletes, Agnucaston pilieni un tabletes. Vienīgais, tā kā šie preparāti ir dabiski, tad ārstēšanas efektivitāte parādīsies pakāpeniski, apmēram pēc 3 lietošanas mēnešiem. Ir gadījumi, kad dabiski līdzekļi nespēj normalizēt menstruālo ciklu, tāpēc ginekologi nozīmē jau nopietnāko ārstēšanas terapiju, piemēram, hormonālo. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-12-15
Iesūtīja:
ilona
Iesakiet, kādu tēju un zales padzert, lai uzlabot intīmo mikrafloru? Paldies
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Būtisks priekšnoteikums sievietes intīmo zonu veselības saglabāšanai ir labvēlīgo pienskābo baktēriju klātbūtne un viegli skāba vide (pH 3,5- 4,5). Pirmām kārtām, ir obligāti jālieto speciālās intīmās ziepes, želejas vai geli, nevis parastās ziepes, jo  parastās sārmu saturošās ziepes bojā intīmo zonu dabisko vidi. Par intīmajiem kopšanas līdzekļiem varat palasīt šeit. Otrkārt, profilaktiski varat lietot  vaginālās svecītes vai lodītes, kuras satur „labās” baktērijas, kas palīdz normalizēt vaginālo mikrofloru – Vagilac un Floragyn. Kā arī labs līdzeklis, kas uzlabo intīmās mikrofloras vidi, ir Vagisan - vaginālās svecītes, kuras satur pienskābi, tās atjauno normālu intīmās mikrofloras pH, padara to skābāku, kas neļauj attīstīties sēnītēm, aptur sēnīšu attīstību un veicina labvēlīgo baktēriju attīstību. Pamēģiniet ievērot šīs rekomendācijas, kas pakāpeniski uzlabos intīmo zonu mikrofloru. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-12-15
Iesūtīja:
OSKARS
Sveiki, var ir iespējams, ar tautas medicīnas līdzekļiem, ārstēt žultspūšļa polipu? Ja jā, tad ar kādiem? Jau iepriekš saku, liels paldies!
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Šajā gadījumā labāk neeksperimentēt ar tautas medicīnu, jo polips ir labdabīgs audzējs, kas ir rūpīgi jākontrolē. Jums ir jābūt zem ārsta uzraudzības, jo šādi polipi nav uzreiz jāoperē, ir jānovēro, cik ātri tas aug, kur tieši žultspūslī ir novietots. Parunājiet ar savu ārstu par turpmāko novērošanu, iespējams, ka šis polips ir ļoti mazs un to nemaz nebūs nepieciešams operēt. Novēlam Jums būt veseliem!  

Datums:
2009-12-15
Iesūtīja:
Dace
Labvakar.Vai US uzrādās grūtniecība,ja esmu stāvokli tikai 3nedēļas....Paldies
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Parasti ultrasonogrāfijas izmeklēšanā grūtniecības esamība tiek apstiprināta 5.-6. gr. nedēļā. Agrāk par 4 nedēļām grūtniecību var apstiprināt ar asins analīžu palīdzību un grūtniecības testu, ko veic mājas apstākļos. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-12-15
Iesūtīja:
Laila
Sveiki.Esmu pašā grūtniecības sākuma.Sakiet lūdzu vai tiešām mazasinība HGB 8,5 var draudēt grūtniecībai.Man jau mazasinība ir gadu gadiem.Stāvokli paliku nejauši,pat lietojot pret apaugļošanās tabletes.Nezinu ko darīt.Manai ginekoloģei tas īsti nepatīk.Vai es varu situāciju vērst par labu.Arī tagad turpinu dzert dzelzs preperātu-Ferrum lek....
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Vēl ir jāskatās, kāds ir dzelzs depo organismā. Dzelzs depo rādītājs ir ferritīns - lielākais dzelzs depo olbaltums organismā. Galvenais, ir censties uzturēt kaut vai šo pašu hemoglobīna skaitli (8,5), jo bija gadījumi, kad sievietēm grūtniecības laikā hemoglobīna rādītājs krita zem 6 vienībām. Noteikti būs jālieto dzelzs preparāti visu grūtniecības laiku un būs rūpīgi jākontrolē hemoglobīna un ferritīna rādītāji. Protams, Jūsu ginekoloģei šī situācija var nepatikt, bet zem ārstes kontroles un uzmanības neko sliktu negaidiet. Viss būs labi! Lietojot dzelzs preparātus, nepieciešams atteikties no kafijas, tējas, piena, olu, pupiņu lietošanas, jo šie produkti mazina dzelzs uzsūkšanos. Ja Jūs lietojiet kalciju saturošus medikamentus, kaut vai uztura bagātinātājus, tad tas arī mazina dzelzs uzsūkšanos, tāpēc lietojiet šādus preparātus (kalciju un dzelzs saturošus līdzekļus) noteikti ar lielu starplaiku. Novēlam Jums būt veseliem!

<< < 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103/330 | 104 | 105 | 106 | 107 | > >>
Pielāgota meklēšana
Jautājums
Vai Jūs regulāri lietojat zivju eļļu?


Lietoju periodiski
Jūsu atbilde
 

  Galvenā  Ziņas  Jautājums farmaceitam  Reklāmas iespējas  Autortiesības un atbildība  Autori  Kontakti