Nieres un urīnceļu darbības traucējumi
Gremošana un gremošanas traucējumi
Vīriešu veselība
Sirds un asinsvadu slimības
Vitamīni
Organisma attīrīšanās un atjaunošanās
Imunitāte
Acis un acu darbības traucējumi
Nervu darbības traucējumi
Alerģija
Saaukstēšanās
Sieviešu veselība
Kaitīgie ieradumi
Iesnas un deguns
Āda un ādas slimības
Mutes dobuma higiēna
Aktuālie un citi jautājumi
Galvas smadzeņu darbības traucējumi
Sāpes
Klepus
Aknu un žultspūšļa darbības traucējumi
Ausis un ausu darbības traucējumi
Vēnu slimības
Vakcinācija
Bērnu veselība
Jautājums farmaceitam?
Jautājums
Šajā sadaļā Jūs varat uzdot jautājumu farmaceitam. Jautājuma maksa ir 0.50 Ls. Atbilde tiks sniegta 24 stundu laikā un tiks nosūtīta uz Jūsu norādīto e-pastu un tiks publicēta arī portalā Zalesinfo.lv.

Uzdodot jautājumu, lūdzu, smalkāk aprakstiet problēmu – kad tā ir paradījusies, kādi simptomi, ko esat veikuši, kādas zāles esat lietojuši, kādas zāles lietojat pastāvīgi, aprakstiet arī sevi (vecums, augums, hroniskās kaites u.c.).
Jo kvalitatīvāk Jūs uzdosiet jautājumu, jo precīzāk mēs varēsim atbildēt Jums.
Ņemiet vērā to, ka Jūs uzdodat jautājumu farmaceitam, nevis ārstam.
Vēlams, visas portāla Zalesinfo.lv norādītas rekomendācijas apspriest ar savu ārstu.
Zalesinfo.lv nenes atbildību par informācijas izmantošanas sekām.
Portāla Zalesinfo.lv materiālu saturs nav oficiālās ārstēšanās vadlīnijas, tiem ir tikai informatīvs un rekomendācijas raksturs.
*Vārds:
*E-pasts:
*Jautājums:
*Ievadi paroli šeit

Lai saņemtu paroli un uzdotu jautājumu farmaceitam, nosūtiet īsziņu ar tekstu:

ZLI123468

uz numuru:

144 (LMT, Tele2, Bite, Triatel abonentiem)

Šī pakalpojuma maksa ir 0.50 Ls.

*Pēc dažām sekundēm uz Jūsu mobīlo tālruni Jūs saņemsiet īsziņu ar paroli, kuru ievadot, varēsiet nosūtīt jautājumu farmaceitam.

Jautājumu meklēšana pēc datuma
Datums:
2009-04-26
Iesūtīja:
Ģertrūde
Kādas zāles iesakat diagnozei NECROBIOSIS LIPOIDICA.
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Diagnoze ir ļoti nopietna un rekomendēt kādu līdzekli šajā gadījumā grūti. Jums noteikti ir jākonsultējas ar savu ārstu vai endokrinologu, jo, iespējams, šī diagnoze ir saistīta ar diabētu. Griezieties pie ārsta endokrinologa. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-04-26
Iesūtīja:
anita
man ir 51 gads.Uz sejas gadi 2 atpakal izveidojas pigmentacijas plankums.Gribeetu no vina atbrivoties.Un ko darit,ja bus jauzturas saule.
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Varam ieteikt Melanil krēmu (vairāk šeit). Saulē iesakām uzturēties mēreni un obligāti izmantot aizsargkrēmus. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-04-26
Iesūtīja:
rebeka
labdien! iepriekšējā vestulē biju aprasktījusi savu problēmu..nu tad es biju aizgaājusi pie ārsta, bet strutas kaklā- mandelēs nebija, bet tagad tur tāds mazs strutu bumbulītis uzradies, vai tas nozīmē, ka mandelēs tomēr ir strutas??vēl man ir stipri palielināti ,limfmezlgi kalā un vēl acis sapampušas..vai acis var būt sapampušas no limfmezgliem??
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Mums grūti spriest, vai Jums ir strutas, vai nav. Palielināti limfmezgli tikai liecina par infekcijas esamību organismā, liecina par to, ka organisms cīnās. Obligāti ir nepieciešams darīt visu, lai uzlabotu imunitāti. Kaut laiks ir silts ārā, tomēr vēl ir jāģērbjas silti. Diez vai acis ir sapampušas no limfmezgliem, bet tas arī liecina par apaukstēto stāvokli un organisma neizveseļošanos līdz galam. Noteikti dzeriet visus līdzekļus, ko mēs Jums rekomendējam. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-04-25
Iesūtīja:
Lliliana
Labvakarin.Man ir 26.g.Patstavigi sap kajas-tirpst,tad krampi rauj,tad atkal velk.Nevaru vairs normali naktis gulet..Ko jus man ieteiktu? Ar cienu!
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Vajadzētu palietot magnija preparātu intensīvu kursu. Magnijs mazina krampju lēkmes. Vairāk šeit. Papildus ieteicams Ginkgo biloba ekstrakts, kur ir augstā ekstrakta deva. Ginkgo ekstrakts uzlabo asinsriti, kas arī veicina tirpšanas un krampju mazināšanu. Rekomendējama arī kāju vakara masāža, lai noņemtu kāju nogurumu, muskuļu stīvumu un atslabinātu tos. Ja simptomi pēc kāda laika nepāriet, tad noteikti ir jāgriežas pie ārsta un visdrīzāk pie neirologa. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-04-25
Iesūtīja:
Raimonds
Labdien! Ar datotrtomogrāfijas palīdzību man ir notekta diagnoze: hronisks aknu holicistīts, bet pamat diagnoze ir Hronisks B Hepatīts. Ar kādu ārstniecības un profilakses metodi man novērst šis problēmas? Paldies! Ar, Cieņu Raimonds M,
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Mēs rekomendējam regulāri lietot aknu stiprinošus preparātus. Palasiet par tiem šeit. Aknu darbības uzlabošanai laba kombinācija būs fosfolipīdu preparāta (Essentiale vai Essencikaps) un dabiska ārstniecības augu preparāta (Liv52 vai Carsil) kombinācija. Lietojiet tos regulāri. Kā žultsdzenošo preparātu ir jālieto Allohol, kas veicina žults izdali un mazina sliktu dūšu. Iesakām arī dzert žultsdzenošas tējas. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-04-24
Iesūtīja:
Rudite
Labdien, man ir jautajums, ka lietot Nimesil pulveriti? Nopirku tikai divas pacinjas finansialu iemeslu del, ceredama, ka lietosanas instrukcija bus uz iepakojuma kaut vai isuma. Arsts izrakstija, bat laikam jau nedomaja, ka tik taupigi pirksu pa "gabalinjam"...
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Viena pulvera saturu samaisīt pusglāzē siltā ūdens un izdzert divreiz dienā pēc ēšanas. Maksimālais ārstēšanas kursa ilgums ir 15 dienas. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-04-24
Iesūtīja:
LUBOVA
Lūdzu iesakiet, februārī uz ielas kritiena rezultātā salauzu potītes.Bija operācija salika 2 plāksnes un 7 skrūves.Pēc 10 nedēļām ar ārsta atļauju pamazām sāku ar kruķa palīdzību pārvietoties uz sāpošās kājas,kruķis slīdēja un es ar visu svaru uzspiedos uz slimās kājas.Pamatīgas sāpes,bet kāja īpaši neuztūka.Tagad kad kāju lieku uz grīdas viņa ļoti ātri paliek zila,tieši zemāk par lūzuma vietu un izspiežās vēnas.Vīņas uzreiz it kā piepildās ar asinīm.Varbūt varat ko ieteikt.Paldies.
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Noteikti būtu jākonsultējas ar ārstu, kas Jums taisīja operāciju, par šo gadījumu. Var palietot Troxevasin kapsulas 2 mēnešu laikā, kas stiprinās asinsvadus un vēnas un mazinās zilumus. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-04-24
Iesūtīja:
Liene
Bērnam ir gads un mēnesis,kādas zāles var lietot stomatīta gadījumā.Paldies
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Bērniņam var taisīt aplikācijas ar Hexoral šķīdumu (jo skalot bērniņš vēl nevarēs, bet šķīdumu nedrīkst norīt). To var izdarīt ar speciālo vates kociņu, apstrādājot bojāto rajonu, šķīdumu atšķaidīt nevajag. Tad pēc kādām 5 minūtēm muti un rīkli noskalot ar ūdeni. Ja šis pasākums nav iespējams, varat dot bērniņam izsūkāt Decatylen tableti 2 reizes dienā. Ja tablete bērniņam negaršo, var to sadrupināt un aplikācijas veidā uznest uz bojātās vietas. Aptiekās var nopirkt metilēnzilo (ko pagatavo pēc ārsta receptes), ko bieži vien lieto mazajiem stomatīta gadījumā. Var lietot kumelīšu, salviju tējas rīkles skalošanai, kā arī var apstrādāt čūliņas ar propolisu eļļā, ko var arī nopirkt aptiekās. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-04-24
Iesūtīja:
Gita
Labdien. Man ir problema ar hemoroidu. Sakiet ludzu, vai lietojot Detralex tab. kopa ar Preparation H smeri, ir iespeja atbrivoties no lipinas, kura ir izveidojusies pec iekisuma?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Detralex lietošana parasti tiek kombinēta ar kādu citu anālo saslimšanu specifisko terapiju, piemēram, papildus lietojot kādu smēri un anālās svecītes. Tad terapija būs efektīvāka. Ievērojiet ārsta rekomendācijas attiecībā uz Detralex lietošanas ilgumu, bet smēri varat lietot ilgstoši, kamēr sasniedzat stabilo stāvokli. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-04-24
Iesūtīja:
Rahēle
vai r kaut kas jādara, ja izgulsnējumi jau ir vairākus gadus, bet tagad ir sadzijuši, bet tomēr redzami? paldies
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Ja pēc izgulējumu sadzīšanas paliek rētas, tad var lietot rētu mazinošos līdzekļus (Contratubex, Dermatix ultra gel, Cicatrix). Šie preparāti ir lietojami ārīgi uz rētām, kas ir pilnīgi sadzījušas, neasiņo un ir bez infekcijas līdz pat pusgadam, lai mazinātu ar rētām saistīto apsārtumu, stīvumu un niezi. Šie līdzekļi pakāpeniski arī mīkstinās rētaudus, padarīs ādu gludāku, maigāku. Pusgadu lietojot kādu no šiem preparātiem, Jūs pamanīsiet, ka atgriežas normāla ādas krāsa, kas bija līdz šim (kamēr nebija izgulējumu), rētas izskatīsies dabīgi. Tikai jābūt pacietībai lietot kādu no iepriekšminētajiem līdzekļiem katru dienu. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-04-23
Iesūtīja:
kristine
Labien.Man ir jautajums par vegatativo distoniju. VAi kadreiz ta slimiba paries vai ne?Vai ar vinju visu muzu ir jasadzivo? Un ka ir kad gribas bernju ienemt-vai nav gruti but stavokli kad esi slims ar vegetativo distoniju? Un kadas homeopatisaks zales var palietot?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Veģetatīvās nervu sistēmas traucējumi var pāriet paši no sevis, ja Jūs pacenšaties mazināt stresu, lielu fizisko vai garīgo slodzi, vairāk atpūsties, atrasties pozitīvu iespaidu un miera stāvoklī, novērst jebkādu konfliktu gan iekšējo (pašpārmetumi un neapmierinātība ar sevi), gan ārējo (piemēram, ģimenē vai darbā). Veģetatīvās distonijas izpausme, cenšoties realizēt iepriekšminētos ieteikumus, var pazust uz ļoti ilgu laiku. Ieņemt bērniņu var un mierīgi iznēsāt viņu ir iespējams atkal pie visām iepriekšminētajām rekomendācijām, protams, regulāri apmeklējot ginekologu, kurš kontrolēs Jūsu veselības stāvokli. No homeopātijas varat droši lietot Ypsinoheel N un Nervoheel N tabletes pa 1 tabletei 3 reizes dienā katru preparātu, izšķīdinot zem mēles. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-04-23
Iesūtīja:
Zita Civce
vai zales naproxen man var palidzet?man sakas problema uz rokam,pirksti saka pampt,sap un sarkani,nevar neko izdarit,arts izrakstija man sis zales bet es nezinu vai tas var palidzet.man nekad nav bijusas alergijas ne pret ko,tagad stradaju anglija,pakoju zemenes,un tad viss ari sakas,visas rokas niez,pirkstus saliket nevar.no ka tas vispar var but,pirksti uz pusi lielaki paliek un uz abam rokam,ik pa laikam paradas jauns apsartums,un tad pec paris dienam pampums un nieze.pec nedelas pierakstijos nodod asinis
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Visdrīzāk pēc Jūsu aprakstītajiem simptomiem tā ir alerģija un Naproxen šajā gadījumā maz var palīdzēt. Zemenes var izraisīt alerģiskos simptomus, it sevišķi, ja tās tika apstrādātas ar kādiem pesticīdiem, kas arī var izraisīt alerģiju. Mēs rekomendētu Jums palietot pretalerģijas zāles – loratadīnu saturošas (Claritine, Loratin, Lomilan) vai cetirizīna saturošas zāles (Zyrtec, Aceterin). Tie ir bezrecepšu medikamenti. Lietojot šos preparātus, tie mazina alerģiskos simptomus. Vairāk par pretalerģiskiem preparātiem šeit. Ja tā ir alerģija, tad ieteicams būs izvairīties no tālākās saskarsmes ar alergēnu. Papildus nododiet analīzes un konsultējieties pie ārsta. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-04-23
Iesūtīja:
Inese
Sakiet lūdzu, kā pareizi būtu jālieto Magrilan, ja man nav depresija un es neslimoju ar bulīmiju. Vienkārši atmetot smēķēt , rodas pastiprināta ēstgriba un gribētos mazināt lai neuzņemtu lieko svaru?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Parasti preparātu lieto 20 mg vienreiz dienā, bet šajā gadījumā būtu jākonsultējas ar ārstu. Antidepresantu lietošana uz savu roku nav ieteicama. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-04-23
Iesūtīja:
Aris
Labdien! Sakiet, lūdzu, kur Latvijā var nopirkt vai jebkādā veidā pasūtīt GLAUBERSALI? paldies
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Var interesēties aptiekās, kur gatavo zāles uz vietas. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-04-23
Iesūtīja:
Lisa
Sveiki!Kā jālieto Phezam. Rakstīts, ka pirms ēšanas, bet ģimenes ārsts saka, ka uz nakti, jo man naktī tiek savilkta visa kreisā puse. Vienīgais glābiņš, jāguļ uz augsta spilvena.Paldies
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Ja nav citādi norādīts kā lietot, tad jālieto 1-2 kapsulas trīs reizes dienā, atkarībā no slimības smaguma (parasti 1 – 3 mēneši). Parasti šīs zāles rekomendē lietot no rīta vai dienā, bet, ja uz nakti lietojot, nekādu sūdzību nav, tad droši var lietot arī vakarā. Novēlam Jums būt veseliem!

<< < 161 | 162 | 163 | 164 | 165 | 166/330 | 167 | 168 | 169 | 170 | > >>
Pielāgota meklēšana
Jautājums
Vai Jūs regulāri lietojat zivju eļļu?


Lietoju periodiski
Jūsu atbilde
 

  Galvenā  Ziņas  Jautājums farmaceitam  Reklāmas iespējas  Autortiesības un atbildība  Autori  Kontakti