Nieres un urīnceļu darbības traucējumi
Gremošana un gremošanas traucējumi
Vīriešu veselība
Sirds un asinsvadu slimības
Vitamīni
Organisma attīrīšanās un atjaunošanās
Imunitāte
Acis un acu darbības traucējumi
Nervu darbības traucējumi
Alerģija
Saaukstēšanās
Sieviešu veselība
Kaitīgie ieradumi
Iesnas un deguns
Āda un ādas slimības
Mutes dobuma higiēna
Aktuālie un citi jautājumi
Galvas smadzeņu darbības traucējumi
Sāpes
Klepus
Aknu un žultspūšļa darbības traucējumi
Ausis un ausu darbības traucējumi
Vēnu slimības
Vakcinācija
Bērnu veselība
Jautājums farmaceitam?
Jautājums
Šajā sadaļā Jūs varat uzdot jautājumu farmaceitam. Jautājuma maksa ir 0.50 Ls. Atbilde tiks sniegta 24 stundu laikā un tiks nosūtīta uz Jūsu norādīto e-pastu un tiks publicēta arī portalā Zalesinfo.lv.

Uzdodot jautājumu, lūdzu, smalkāk aprakstiet problēmu – kad tā ir paradījusies, kādi simptomi, ko esat veikuši, kādas zāles esat lietojuši, kādas zāles lietojat pastāvīgi, aprakstiet arī sevi (vecums, augums, hroniskās kaites u.c.).
Jo kvalitatīvāk Jūs uzdosiet jautājumu, jo precīzāk mēs varēsim atbildēt Jums.
Ņemiet vērā to, ka Jūs uzdodat jautājumu farmaceitam, nevis ārstam.
Vēlams, visas portāla Zalesinfo.lv norādītas rekomendācijas apspriest ar savu ārstu.
Zalesinfo.lv nenes atbildību par informācijas izmantošanas sekām.
Portāla Zalesinfo.lv materiālu saturs nav oficiālās ārstēšanās vadlīnijas, tiem ir tikai informatīvs un rekomendācijas raksturs.
*Vārds:
*E-pasts:
*Jautājums:
*Ievadi paroli šeit

Lai saņemtu paroli un uzdotu jautājumu farmaceitam, nosūtiet īsziņu ar tekstu:

ZLI124569

uz numuru:

144 (LMT, Tele2, Bite, Triatel abonentiem)

Šī pakalpojuma maksa ir 0.50 Ls.

*Pēc dažām sekundēm uz Jūsu mobīlo tālruni Jūs saņemsiet īsziņu ar paroli, kuru ievadot, varēsiet nosūtīt jautājumu farmaceitam.

Jautājumu meklēšana pēc datuma
Datums:
2011-11-02
Iesūtīja:
Edvins
Sveiki, man ir tāda problēma ka jau kādas 4 dienas mocos ar augoņiem, nekad pirms tam nebiju saskāries ar tādām problēmām, vislaik ja bij tad kādas maziņas pumpiņas kuras arī ātri pazuda. Sāka samesties uz sejas, apakšā ar strutām, tiklīdz apārstēju izleca blakām, pēc tam uz rokas, vienu izdūru, iztecēja šķidrums, bet tagad izveidojies caurums uz rokas, kas negrib augt ciet īsti. uz rokas vienam vai diviem augoņiem vēl ir strutas. Lietoju ihtiolu lai dabūtu arā viņas, tagad lai saudzētu caurumus, ja nemaldos smēre Ftorocort. Varbūt ir kādas antibiotikas jādzer vai kas? Esmu mazliet izbijies, vai nav kāda infekcija saķerta.

Augoņi parasti rodas jaunībā, kad notiek hormonālā līdzsvara izmaiņas. Diez vai šajā gadījumā ir infekcija, bet samazināta imunitāte gan ir, jo augoņi aktivizējas tad, kad ir pazeminātas organisma aizsargspējas. Tāpēc nepieciešams lietot gan vitamīnu kompleksus, gan arī kādus līdzekļus ādai (gurķeņu eļļa, alus rauga tabletes un ādas vitamīnu kompleksi). Ļoti labi šajā gadījumā derēs preparāts Wobenzym, kas palīdz pie hroniskām infekcijām, uzlabojot imunitāti. Protams, nepieciešams arī apstrādāt vietas ar šīm pašām smērēm. Labākai dzīšanai var izmantot Solcoseryl smēri. Ādas attīrīšanai izmantojiet arī smēri Pica-n-derm, kā arī citus līdzekļus, par kuriem palasiet šeit. Izmantojiet arī speciālās antiseptiskās ziepes (Dermowas u.c.). Antibiotikas visdrīzāk nav vajadzīgas, bet tomēr būtu labi atrādīties ārstam un izmeklēties, nodot asins analīzes, un ārsts jau varēs pieņemt galīgo lēmumu par antibiotikām un arī citiem terapijas līdzekļiem. Pasekojiet, vai neēdat par daudz saldo produktu. Ādai nepatīk saldumi (paaugsināts cukura daudzums asinīs sāk provocēt mikroiekaisumu veidošanos ādā, no kuriem sāk veidoties augoņi). Ir ieteicams dzert zāļu attīrošas tējas, kas palīdz izvadīt prom no organisma toksīnus, kas arī var piedalīties ādas iekaisuma procesos. Papildus konsultējieties arī ar ārstu. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2011-10-31
Iesūtīja:
Sandris
Labdien! Man zem priekšādiņas nāk nost āda un ir neliela nieze,kaut kāda infekcija.Man ja vienreiz tā bija no peldēšanos jūrā un ārsts man izrakstīja vienu palielu kapsulu(tableti) un viss bija kārtībā.Gribēju uzzināt zāles nosaukumu lai varētu nopirkt.Iepriekš jau pateicos.Vecums 27

Tas varēja būt flukonazolu saturošs medikaments - vienā kapsulā 150mg, ko parasti arī nozīmē vienreiz. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2011-10-30
Iesūtīja:
Zita
Sveiki! Man ir tā ka man noteica VĢ, bet jau labu laiku tirpst labā roka un kāja, un jau divas dienas arī pie labās mutes apakšējā lūpa un reizēm kaktiņš tirpst, varbūt tas ir no tā ka zobs man sāp? bet varbūt tas ir no VĢ? varbūt arī vainīgs ir muguras nervs jo tas ar ļoti sāp! nespēju rast iskaidrojumus tirpšanai, reizēm pat iedurās mazliet pie sirds!Un citeiz uznāk arī reibonis, varbūt kautkas nopietns?? kad steidzami jāmeklē ārstu?

Iesakām apmeklēt neirologu, jo tas tiešām var būt viss saistīts ar nerviem un to darbību. Neirologs kārtīgi izmeklēs Jūs un varēs atbildēt uz šiem jautājumiem, jo tā uzreiz noteikt, kas tomēr ir vainīgs nevar. Par labu nāks arī padzert preparātus, kas satur magniju un B grupas vitamīnus. Tie uzlabo nervu darbību. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2011-10-30
Iesūtīja:
Māris
Sveiki. Man ir 20 gadu un jau ilgi mocos rast atbildi uz jautājumu, kāpēc man ir pietūkuši plakstiņi un zili riņķi zem acīm. Asins, urīna analīzes ideālas, biju arī pie neirologa, pārbaudīja orgānus, vienīgais kas bija, nedaudz noslīdējusi niere, taču viss cits kārtībā. Man gan teica, ka ir pazemināts assinspiediens, apmēram 118 uz 70. Bet tiešām vairs nezinu kur vērsties un ko labot, lai šie riņķi un plakstiņu uztūkums pazustu. Skats nepatīkams, acis tumšas, izskatās ka nebūtu gulējis vai arī būtu dzēris. Arī atmetot smēķēšanu nekas nemainījās.

Ir ļoti grūti kaut ko iedomāties, kāda problēma šeit varētu būt. Var domāt, ka ir vainīgi vāji kapilāri (tiem ir paaugstināta caurlaidība un viegli veidojas tūska), ka tiem pietrūkst asinsvadu sieniņas tonizācijas. Vajadzētu pakonsultēties vēl ar vēnu speciālistu, kas pārbaudītu vēnu tonusu. Kapilārus un arī vēnas palīdz stiprināt līdzekļi, kas satur tā saucamos flavonoīdus – Detralex, Endotelon, Troxevasin. Tie ir kapsulās vai tablešu formā. Tos vajadzētu palietot kādu periodu. Tie mazina kapilāru sieniņas caurlaidību un apgrūtina līdz ar to tūsku veidošanos. Vēl šajā gadījumā pasekojiet, vai nav par daudz ēsti sāļi produkti un daudz dzerts šķidrums? Sāls un pārlieku daudz izdzertais šķidruma daudzums arī veicina tūsku veidošanos. Vēl varam ieteikt palietot tēju (miltenes un brūkleņu lapas), kurām piemīt urīndzenoša ietekme un palīdz parasti tūsku gadījumā. Iesakām konsultēties ar vēnu speciālistu un var būt ir nepieciešams arī apmeklēt endokrinologu, kas izvērtēs un pārbaudīs hormonālo stāvokli. Diemžēl dažos gadījumos ir nepieciešams apstaigāt daudzus ārstus, lai atrastu īstu cēloni. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2011-10-30
Iesūtīja:
Sanita
Labdien!Man nav menesreizu man pedejas bija 1oktobri parasti man menesreizes ir ik pa 3nedelam tagad ir pagajusas 4nedelas. Man dzimumattiecibas ari nav bijusas vairak ka 2menesus. Man labaja puse ik pa reizei sak sapet,bet sapes nav stipras. Pie sava ginegologa netieku,jo esmu anglija.

Mēnešreizes var kavēties vairāku iemeslu dēļ. Visbiežākie tie ir stress un nepietiekams uzturs, kas rada vitamīnu trūkumu organismā. Obligāti palasiet šo rakstu, lai izprastu problēmu un tās risinājumu. No preparātiem varam ieteikt palietot dabīgos līdzekļus, kas normalizē menstruālo ciklu – Agnucaston, Remens u.c.. Papildus lietojiet arī divgadīgās naktssveces eļļu, kas ļoti ir nepieciešama sieviešu veselībai šādos periodos. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2011-10-29
Iesūtīja:
Daina
Pēdējās dienas mani nomoka slikta dūša, nav tā, ka līdz vemšanai, bet manu dzīves kvalitāti tomēr ietekmē. Slikti ir gan no rītiem pirms ēšanas un vairākas reizes dienā, neatkarīgi no tā ko ēdu.Sāku lietos Tereško tēju žultspūslim. Man ir 55 gadi.Bērnībā esmu izslimojusi Botkina slimību vieglā formā. Lūdzu, ko man darīt?

Slikta dūša var būt simptoms daudziem patoloģiskiem stāvokļiem organismā. Lai pareizi diagnosticētu, ir nepieciešams griezties pie ārsta palīdzības. Diez vai tā ir saindēšanās vai rotavīruss. To Jūs būtu pati noteikusi. Tāpēc centieties pēc iespējas ātrāk griezties pēc palīdzības pie ārsta. Iesakām padzert arī piparmētru tēju, kas satur mentolu un tas palīdzēs nedaudz atvieglot slikto dūšu un piparmētra darbojas arī antispazmatiski, kas arī ir pozitīvi šajā gadījumā. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2011-10-29
Iesūtīja:
Dina
Sveiki! Man ir tāds jautājums. Man tieši uz augšējās lūpas līnijas ir tādas daudz mazas pumpiņas izskatās ādas krāsā. Kad viņas spiež ir ļoti lielas sāpes ,jo ļoti grūti izspiest. Samoku tikai lūpu. Spiežot iznāk cieta masa . Bet viņas pēc tam rodas atkal un atkal . Kā lai no viņām tiek vaļā un ko lai dara!? Jau vairākus mēnešus netieku no viņām vaļā, un pašas nepāriet tikai rodas jaunas. Un tagad jau uz apakšējās lūpas līnijas sak pāris parādīties.

Obligāti atrādieties ārstam dermatologam un izmeklējieties. Tā grūti kaut ko precīzi teikt un rekomendēt kādu terapiju. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2011-10-28
Iesūtīja:
Ilze
Labdien! Ik pa reizei uznāk stipras, spiedošās sāpes sejā, tā kā zem auss ļipiņas, be vēl mazliet zemāk, vairāk uz vaiga pusi. Pie zobu ķirurga biju - tās pēc viņa teiktā nav žokļa problēmas, pie auss ārsta biju - pēc viņās teiktā nav ausu problēmas, bet viņa ko minēja par iekaisušu vai pārāk sasprindzinātu muskuli, kur nepieciešama ārstnieciskā vingrošana vai slinga terapija. vai tā varētu būt un kas man īsti sāp, kapēc un ko var darīt, jo sāp pamatīgi.

Mēs iesakām apmeklēt neirologu, lai pārbaudītu, vai tas nav iekaisis nervs. Pieļaujam, ka šajā gadījumā ir nepieciešamas neiroloģiskās zāles ar pretsāpju darbību. Līdz šim varat palietot kādu pretsāpju medikamentu – ibuprofēnu un arī Neurorubine tabletes, kas satur B grupas vitamīnus, kas nepieciešamas pie neiralģiskām sāpēm. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2011-10-27
Iesūtīja:
Ess
Cik ir maksimāli pieļaujamais laiks, pēc ierastā laika, kad var iedzert Yasminelle tableti un nebūs nepieciešams lietot papildus izsargāšanās līdzekļus.? piemēram, pēc divām ar pusi stundām iedzerot tableti, nav jālieto papildus izsargāšanās līdzekļi. Un tas ir pilnīgi droši.? Paldies. :)

Iedzerot kontracepcijas līdzekli Yasminelle, maksimāla koncentrācija asinīs jau tiek sasniegta 1-2 stundu laikā. Tāpēc pēc 2 stundām jau drīkst neizmantot papildus aizsargāšanas līdzekļus. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2011-10-26
Iesūtīja:
Mārīte
Labdien.Vīrietis 28.g.,1.90m.Pirms 1.5gada vasaras laikā sākas saberzums cirkšņa rajonā. lietojām streptacīda ziedi.Nepalīdzēja.Saberzums pārgāja stipri niezošā iekasumā uz iekšstilbiem nedaudz uz sēkliniekiemun un uz augšu gar apakšbikšu malu.Sāka lietot streptacīda PŪLVERI,sākās uzlabojums, pazuda apsārtum uz iekšstilbiem.Pārējais iekaisums nepāriet jau vesalu gadu visu laiku lieto streptacīda pūlveri,vakaros. Šovasar gandrīz pārgāja pavisam,bet tagad atkal stipri niez arī naktīs sakasa līdz asinīm āda sausa,kad sakasa tad arī pietūkusi tajā vietā.Kas tas ir,ko darīt? Ko lietot? Pie ārsta nav bijis.Paldies.

Būtu tomēr labi arī pie ārsta dermatologa aiziet. Mēs varam pieļaut, ka šī kaite var būt ādas sēnīte, kas to niezi arī var dot. Aptiekā varat nopirkt klotrimazola krēmu un smērēt ar to 2-3 reizes dienā. Tas ir pretsēnīšu krēms. Bet, lai pareizi diagnosticētu šo kaiti, ir nepieciešams atrādīties dermatologam. Parasti rudenī šīs kaites arī parādās, kad organisma aizsargspējas ir mazākas nekā vasarā. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2011-10-25
Iesūtīja:
linda
Labdien,man ir loti niezosas pumpas uz sejas,pleciem un muguras.Adas senite vai ercite ta nav,jo biju pie arsta.Niez ta,ka naktis nevaru gulet,jau kadu gadu netieku vala no sis kaites.Man ir 29 gadi,ir kunga cula varbut tas ir kaut ka saistits.

Mums grūti kaut ko rekomendēt šajā gadījumā. Jums nepieciešams atrādīties profesionālam dakterim dermatologam. Tā vienkārši grūti kaut ko teikt. Iespējams, tā ir kāda hroniskā ādas saslimšana. Ir jāatrādās dakterim, kas var šo lietu prātīgi diagnosticēt. Rekomendēt kaut ko, nezinot pret ko, nevar. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2011-10-23
Iesūtīja:
Aija
Labdien!Man ir sasāpējusi problēma.Sāķšu ar to,ka 2008.gadā man bija zarnas plīsums,biju Rīgā uz operāciju pie dr.Ļebedkova.(nu bija stress līdz tam,neko neēdu un tāpēc tā notika).Pēc kāda laika jutu,ka bieži pūšas vēders,lietoju ''Antiflat'',nu jutos daudzmaz labi,bet izvairījos ēst produktus,kas pūš vēderu.Tā jutos normāli.,bet pēdējā laikā it sevišķi vakaros kad esmu gultā,piepūšas vēders un nāk tādas kā nelielas spazmas un pāriet,tas traucē...Esmu izlietojusi ''Lactobex'',bet tas senāk atpakaļ.Vasarā bija labi.Tagad nodzēru 1 plāksnīti ''lacto seven'',bet...esmu nodevusi fēču analīzes,tās bija negatīvas.Daktere saka,ka izjaukta mikroflora.Ko Jūs ieteiktu?Esmu trūcīgā persona,tāpēc nav par ko nopirkt tas''šķidrums'',kas jādzer pirms kolonoskopijas.Paldies jau iepriekš!!

Varam ieteikt ilgstošai lietošanai preparātu Fibrolakts, kas domāts zarnu mikrofloras uzturēšanai. Par vienu nedēļu to nevar ātri atjaunot, šeit ir nepieciešams ilgāks laiks. Fibrolakts nav dārgs, bet efektīvs ir. Klāt tam iesakām vakaros vēl dzert piparmētru tēju, kurai piemīt spazmolītiska un nomierinoša iedarbība uz gremošanas traktu, kas palīdzēs mazināt spazmas vakaros. Līdzekli, ko dzer pirms kolonoskopijas, mēs uzskatām, ka nevajag dzert, jo tas vēl varēs sarežģīt problēmu ar zarnu trakta mikrofloru. Šie līdzekļi akūti izjauc zarnu trakta mikrofloru un tai ir ļoti grūti atjaunoties – mikroflora ļoti lēni atjaunojas. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2011-10-22
Iesūtīja:
Oskars
Sveiki Kadu neilgu laiku atpakal man uz augsstilba (augsdala) paradijas tadi ka izsitumi un saka nIezet bet ne parak tapec lielu veribu tam nepieversu bet nu jau Ir pagajusas kadas 4 varbut 6 dinas un nu jau sie izsitumi ir kluvusi neciesami pastaigat pat ta laga vairs nevar jo loti niez un nu Isak sakot diezgan neizturama sajutas Aizgaju uz aptieku paprasiju kadu smeri prieks Iekaisuma un es nopirku Diclac smeri nu tagad jau 2. Dienu smereju un lietoju vinu un nevaretu teikt ka jutos labak pat kad uzziezu tad ir tada ka dedzinosa sajuta Tad man ir jautajums. Vai nevaretu ludzu ieteikt kadu bezrecepsu lidzekli prieks manas kaites Un kas ta pa kaiti vispar varetu but Paldies liels jau ieprieks.

Grūti teikt, kas tas varētu būt, bet varam pieļaut, ka tā ir ādas sēnīte. Tas nekas briesmīgs nav, vienkārši noteiktos gadījumos tā var aktivēties, kad ir samazinātas organisma aizsargspējas, par daudz ir dažādu stresu, kas arī negatīvi ietekmē imunitāti. Šī nav līpīga kaite, bet aptiekā būs nepieciešams nopirkt pretsēnīšu krēmu Klotrimazols. Smērējiet to 2-3 reizes dienā 7 dienu laikā. Diclac smērēt nevajag. Papildus, ja stāvoklis neuzlabosies, noteikti dodieties pie ārsta. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2011-10-21
Iesūtīja:
Dace
Labdien.vēršo pie Jums ar savu jautājumiņu.kopš dzemdībām jau ir pagājuši 8mēneši,mazo esmu sākusi atradināt no krūts-mēnešreizes atsākās pusgadu pēc dzemdībām.pirmās noritēja normāli,4dienas,varbūt izdalījumu bija vairāk,nekā agrāk,bet pirms nākošajām dienas kādas 3 bija ļoti viegla asiņošana izdalījumu veidā tad sākās mēnešreizes,arī pirms nākošajām mēnešreizēm bija tāpatas dienas trīs četras viegla asiņošana(nav ne recekļu,ne smakas),tad sākas mēnešreizes(tā kā agrāk,ne smērējumi,bet normāli noris mēnešreizes).gribēju paprasīt padomu,vai par tiem smērējumiem pirms mēnešreizēm ir pamats uztraukties? pie dakteres veicu analīzes pēc dzemdībām,viss bija ok.varbūt tas ir pamatojams tāpēc,ka vēl naktī baroju bērnu+negulēts un izjaukts miegs+dažādi stresi,kas piemīt jaunajām mammam?

Tā var būt, ka pēc dzemdībām ir jāpaiet ilgam laikam, kamēr menstruālais cikls noregulēsies, jo tas ir saistīts ar hormonālo līdzsvaru organismā. Kamēr Jūs barojat, hormoni vēl būs tā saucamajā disbalansā, kas normalizējas pēc tam, kad atmetīsiet krūšu barošanu pilnīgi. Pamatam uztraukties nav. Varat padzert dažādas nomierinošas tējas, lai mazinātu stresa ietekmi uz veselību. Laikā, kad atmetīsiet barošanu, visdrīzāk būs ieteicams padzert kādus menstruālo ciklu regulējošos pilienus vai tabletītes. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2011-10-19
Iesūtīja:
Ilona
Labdien! Loti uztraucos pa bernu.bernam 2 gadini un es nepareizi iedevu tableti prospan.vajadzeja izskidinat pussglaze ceturdalu tabletes bet es izskaidiju tikai 4 mazas tejkarotes.Un ta iedevu divas reizes no rita un vakara.Kadas varetu but sekas?

Nekas briesmīgs nenotiks, nevajag tā uztraukties, jo organismā ir nonākusi pareizā deva, vienkārši ar mazāku šķidruma daudzumu. Turpmāk rīkojieties pareizi atbilstoši rekomendācijām. Novēlam Jums būt veseliem!

<< < 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30/335 | 31 | 32 | 33 | 34 | > >>
Pielāgota meklēšana
Jautājums
Vai Jūs regulāri lietojat zivju eļļu?


Lietoju periodiski
Jūsu atbilde
 

  Galvenā  Ziņas  Jautājums farmaceitam  Reklāmas iespējas  Autortiesības un atbildība  Autori  Kontakti