Nieres un urīnceļu darbības traucējumi
Gremošana un gremošanas traucējumi
Vīriešu veselība
Sirds un asinsvadu slimības
Vitamīni
Organisma attīrīšanās un atjaunošanās
Imunitāte
Acis un acu darbības traucējumi
Nervu darbības traucējumi
Alerģija
Saaukstēšanās
Sieviešu veselība
Kaitīgie ieradumi
Iesnas un deguns
Āda un ādas slimības
Mutes dobuma higiēna
Aktuālie un citi jautājumi
Galvas smadzeņu darbības traucējumi
Sāpes
Klepus
Aknu un žultspūšļa darbības traucējumi
Ausis un ausu darbības traucējumi
Vēnu slimības
Vakcinācija
Bērnu veselība
Jautājums farmaceitam?
Jautājums
Šajā sadaļā Jūs varat uzdot jautājumu farmaceitam. Jautājuma maksa ir 0.50 Ls. Atbilde tiks sniegta 24 stundu laikā un tiks nosūtīta uz Jūsu norādīto e-pastu un tiks publicēta arī portalā Zalesinfo.lv.

Uzdodot jautājumu, lūdzu, smalkāk aprakstiet problēmu – kad tā ir paradījusies, kādi simptomi, ko esat veikuši, kādas zāles esat lietojuši, kādas zāles lietojat pastāvīgi, aprakstiet arī sevi (vecums, augums, hroniskās kaites u.c.).
Jo kvalitatīvāk Jūs uzdosiet jautājumu, jo precīzāk mēs varēsim atbildēt Jums.
Ņemiet vērā to, ka Jūs uzdodat jautājumu farmaceitam, nevis ārstam.
Vēlams, visas portāla Zalesinfo.lv norādītas rekomendācijas apspriest ar savu ārstu.
Zalesinfo.lv nenes atbildību par informācijas izmantošanas sekām.
Portāla Zalesinfo.lv materiālu saturs nav oficiālās ārstēšanās vadlīnijas, tiem ir tikai informatīvs un rekomendācijas raksturs.
*Vārds:
*E-pasts:
*Jautājums:
*Ievadi paroli šeit

Lai saņemtu paroli un uzdotu jautājumu farmaceitam, nosūtiet īsziņu ar tekstu:

ZLI134579

uz numuru:

144 (LMT, Tele2, Bite, Triatel abonentiem)

Šī pakalpojuma maksa ir 0.50 Ls.

*Pēc dažām sekundēm uz Jūsu mobīlo tālruni Jūs saņemsiet īsziņu ar paroli, kuru ievadot, varēsiet nosūtīt jautājumu farmaceitam.

Jautājumu meklēšana pēc datuma
Datums:
2011-06-16
Iesūtīja:
Krista
Sveiki.Problēma sekojoša-pirms divām dienām uz muguras kreisajā pusē atklāju pēkšņi uzmetušos 1 pleķīti (aptuveni 2x4cm)ar mazām čūliņām. no sākuma sāpēja, tagad niez. nekur citur uz ķemeņa nekā līdzīga nav. vēl 2 dienas pirms tam, ļoti sāpēja visa āda uz vēdera un muguras kreisajā pusē-sāp vēljoprojām. Vienīgais iemesls, ko spēju iztēloties, ka tas varētu būt sakasīts odu kodums un tad iegūta kaut kāda infekcija peldoties ezerā..(pirms pāris gadiem tur 'nebija ieteicams' peldēties, tagad it kā drīkst,sūdzību nav bijis)cik zinu, tādā gadījumā esot caureja, sāpoša galva, reiboņi utt(?) - visi simptomi atbilst, bet tik pat labi es varēju būt ko neriktīgu ieēdusi un galvassāpes vienkārši no karstuma..ģimenes ārsts atrodas citā pilsētā!Vai drīkstu lietot psilo-balsam,zyrtec vai fucidin h?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Tā tiešam, var būt ienesta kāda infekcija. Tāpēc varat pasmērēt ar Fucidin H. Psilo-balsam palīdzēs mazināt niezi, Zyrtec šajā gadījumā nevajag. Vispār noteikti vajag aiziet pie ārsta ķirurga un atrādīties viņam, jo šajā gadījumā var ielaist šo problēmu tālāk, bet lai tas nenotiktu, labāk aiziet pie ārsta. Ārsts pareizi apkops brūci un teiks kā rīkoties arī pēc tam. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2011-06-15
Iesūtīja:
Dace
Labdien! Sakiet vai Driclor pretsviedru līdzekli drīkst lietot grūtnieces? Tam nav (nevar būt?) nelabvēlīgas ietekmes uz grūtniecību? Un ar ko tas atškiras no parastajiem antiperspirantiem? Tam pēc būtības ir vai nav kāda negatīva ietekme, vai arī tas ir ārīgi lietojams un viss.
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Driclor ir ārīgi lietojams līdzeklis, kam grūtniecība nav kontrindikācija lietošanai, tāpēc to var lietot arī grūtnieces. Sistēmiskās darbības tam nav, tā izpaužas vienīgi uz ādas virspusēja slāņa. Aktīva viela veido ar ādas olbaltumvielām kompleksu, kas aizprosto daļēji poras, un sviedru iztvaikošana nedaudz pārorientējas uz citiem ceļiem, kur tas notiek vieglāk, un uz organisma iekšējo ekskrēciju (izdalīšanu), piem. caur nierēm. Tāpēc mazinās pastiprināta svīšana. Šis izveidotais komplekss ir ļoti izturīgs un ilgstošs, tāpēc šim antiperspirantam ir ilgstoša iedarbība. Retos gadījumos var būt alerģija. Ja būs tāda, tad noteikti pārtraukt to izmantošanu. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2011-06-15
Iesūtīja:
Santa
Labdien, man pirms 2 dienām veica olnīcas cistas operāciju ar laparoskopu. Kāds būtu ieteicamais uzturs turpmākajās dienās? Pēc cik ilga laika var sākt strādāt fizisku darbu?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Specifisku uzturu nav jāievēro. Jābūt vienkārši normālai sabalansētai ēdienkartei. Papildus iesakām pa 1 ēdamkarotei lietot smiltsērkšķu eļļu, kas uzlabo gļotādas reģenerācijas spējas. Fizisko darbu var sākt strādāt pēc kāda 1-2 mēnešiem. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2011-06-13
Iesūtīja:
Sigita
Labdien. Vai ir kādi medikamenti,kas saīsina, vai pagarina mēnešreižu ciklu? Negribu, lai ir sabojāta ekskusija:).
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Orālas kontracepcijas līdzekļi ir tie medikamenti, ar kuriem var aizkāvēt mēnešreizes, bet tos ir jālieto regulāri. Pēkšņa to lietošana neko neizdarīs, tikai izraisīs blakusparādības. Citu medikamentu nav. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2011-06-13
Iesūtīja:
Sanda
Labdien. Es velos uzzinat kadas ir iespejamas blakus paradibas pie zalu Fitesten lietosanas, ja man apmeram pirms gada izopereja zultspusli (bija zultsakmeni)? Lasiju, ka sada gadijuma jaievero ipasa piesardziba lietojot sis zales. Gribu lietot Fitesten, jo vienmer ir bijusas problemas ar kungi-gastrits. Biezi dedzina un, ja sak sapet kungis, tad kadas 3-4 dienas, kamer pariet. (Kadas devas butu velamas mana gadijuma un kad labak dzert sis zales? )
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Cilvēkiem, kam ir izoperēts žultspuslis, arī var lietot Fitesten, vienkārši tādiem pacientiem ir iespējama smaguma sajūta vēderā pirmajās lietošanas dienās. Lietojiet Fitesten pēc ēšanas dienas pirmajā pusē, bet ne uz nakti. Tas palīdzēs izvairīties no tās smaguma sajūtas. Lietojiet Fitesten pirmu nedēļu pa 2 kapsulām dienā uzreiz, bet pēc nedēļas pa 1 kapsulai 1 mēneša garumā. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2011-06-12
Iesūtīja:
Agnese
Sveicinati! Lieta tada, ka vaakar atlidoju no Turcijas un man uz kermena ir paradijusas mazas pumpinas ljoti daudz. Puisis man teica, ka tas ir sviedrenes. Ludzu iesakiet ka no vinam lai tieku vala un vai vinas ir lipigas. Un kas tas varetu but pa pumpinam. Es tagad nopirku cinka smeri cerams vins palidzes. Puisim ari tadas pasas pumpinas esmu panika jo man nekas tads nekad nav bijis. Gaidu jusu atbildi ar cienu Agnese.
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Jā, tā var būt sviedrene. Diez vai tā ir kāda ādas slimība. Liels karstums un paaugstināta sviedru izdalīšanās var pie ta novest. Vediniet telpas, ieteicams vairāk atrasties arī svaigā gaisā. Droši smērējiet ar cinka smēri vai ar Bepanthen plus, kam pievienota klāt antiseptiskā viela. Dažu dienu laikā simptomiem ir jāpāriet. Ja vieglāk nekļūs, tad labāk doties pie dermatologa. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2011-06-11
Iesūtīja:
Marala
Labdien.Man ir 31 gads.Mana problēma ir lieli sarkani pietūkuši pleķi.Riezām arī no rīta pamostoties ir aizpampušas acis.šie sarkanie uztūkumi ļoti niez un arī sāp.tie rodas no kukaiņu kodumiem,ja ir rokas saspiestas bijušas(piemēram ja esmu ravējusi ar kapli dārzu vai ar pļaujmašīnu pļāvusi zālāju)nākošajā rītā plaukstas ir pietūkušas un sāp.Acis arī aizpampst tad ja izraustu uzacis.Tas notiek tikai vasarā,un arī ne katru gadu.Pirmo reizi tā bija pirms vienpadsmit gadiem,tad pirms diviem un šogad atkal.Esmu gājusi pie ģimenes ārsta, ieteica man lietot suprestīnu,tavegilu arī esmu lietojusi visādas alerģijai domātas smēres,bet nekas nelīdz.Biju arī pie ādas ārsta,itkā tas varētu būt no saules .Saulē dienas daļā cenšos uzturēties pēc iespējas mazāk,bet nekas nelīdz.
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Ieteicams konsultēties ar alergologu. Visdrīzāk tā tiešam ir alerģiskā reakcija uz sauli un šajā gadījumā grūti būs kaut ko izdarīt. Ir jālieto zāles, kas nedaudz atvieglos situāciju, bet zāļu izvēli vēlams uzticēt alergologam. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2011-06-10
Iesūtīja:
Zane
Man uz pēdām metās mazas ūdeņainas pumpiņas, kas niez (ja tās kasa), sametušās arī uz rokām (plauksas, pirksti), bet te neniez. Ko darīt?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Vai tās nevar būt alerģiskās dabas pumpiņas? Tā var būt reakcija uz sauli. Pasmērējiet ar Fenistil gelu vai pretniezes gelu. Ja dažu dienu laikā tās nepāries, tad vēlams aiziet pie ārsta un izmeklēties. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2011-06-08
Iesūtīja:
Guntis
Man meitene ir stavokli divas nedelas un vai ir iespejas veikt cimisko abortu ar tabletem kuras vat nopirkt aptieka un ja ir cik tas maksa?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Tādas tabletes aptiekās nepārdodas, bet tās, par kurām Jūs domājat, pie ši tērmiņa jau nebūs efektīvas. Rekomendējam griezties pie ginekologa. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2011-06-07
Iesūtīja:
Dane
Sakiet lūdzu,vai tā varētu būt traucēta zarnu mikroflora,ja vēderā burbuļo un tualetes apmeklējums citreiz ir pilnīgi kā ūdens,bet citreiz normāls bet citreiz gļotains?Nekādu sāpju nav,vienīgi tualetes apmeklējums jau izraisa stresu.Biju uz rektoskopiju,tur viss ir labi,tikai neliels gļotādas iekaisums.Paldies.
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Šajā gadījumā noteikti būs traucēta zarnu trakta mikroflora, tāpēc ieteicams palietot probiotiskos līdzekļus. Lietojiet 3-4 menešu garumā, jo ātri mikroflora neatjaunojas, tam nepieciešams laiks. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2011-06-07
Iesūtīja:
Sintija
Labdien! Man ir jautājums saistībā ar paaugstinātu vīrišķo hormonu daudzumu. Tas tika atklāts veicot asinsanalīzes. Zinu, ka tas ir arī iemesls matu izkrišanai un pinnēm uz sejas. Man dermatologs izrakstīja pretapaugļošanās tabletes, bet daudzo blakusparādību dēļ nevēlos tās lietot. Vai ir vēl kāds veids izņemot ok, kā var pazemināt šo hormonu līmeni?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Var pamēģināt lietot dabiskos preparātus, kas satur fitoestrogenus – Femarelle, Femiwell, Inoclim, Vitakur Menofemina u.c. Tie nav kaitīgi organismam un lieto parasti menopauzes laikā, kad sieviešu organismā mazinās sieviešu hormonu līmenis. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2011-06-06
Iesūtīja:
Zane
Sveiki. Kas var būt par iemeslu tam, ka iet nost mutes gļotāda? Tas ir diez gan traucējoši. Varbūt trūkst kādi vitamīni?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Iespējams, tā ir kāda mutes dobuma sēnīte. Nopērciet aptiekā sūkājamās tabletes Chlorchinaldin. Tās ir ar pretsēnīšu iedarbību. Vitamīnu trūkums tas diez vai var būt, ja Jums ir daudz maz normāla ēdienkarte. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2011-06-06
Iesūtīja:
vanesa
Labdien!Vēlētos lai jūs man palīdzat.Braucu prom uz UK tādēl vēlos iegādāties zales.Esmu ļoti nervoza,ātri aizsvilstos,nevaru normāli aizmigt, pat uztraukumā rokas dreb.Esmu vienu mēnesi lietojusi nervostrong.(iespējams ka man ilgāk viņš jālieto).Vēl man ir problēmas ar vēderu ļoti bieži uzpūšas un sāp,Kādas zāles varētu ieteikt.Varbūt varat ieteikt kādas zāles pret muguras sāpēm,ir man problēmas ar muguru bat pie arstiem netieku pārāk tālu esmu.(sāpes ir sprandā,durošas sāpes)Galvenais lai zāles ko lietot var visas kopā lai nau blakusparādības.Paldies
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Jā, nerviem droši varat lietot Nervostrong, no dabiskiem tas ir viens no labākajiem, un to nepieciešams lietot gan ilgāk, citādi nervi nespēj nostiprināties, tam nepieciešams laiks. Tāpēc turpiniet lietot Nervostrong. Nervostrong uzlabo arī miegu, lietojot to pirms gulētiešanas. Vēderam iesakām regulāri lietot probiotiku preparātus – Lactobex, Liveo, Fibrolakts u.c. Tie uztur pareizu zarnu trakta mikrofloru un mazina uzpūšanas iespējamību. Par cik vēdera uzpūšānas var būt arī citu iemeslu dēļ, tad reizēm var palietot arī Espumisan kapsulas vai pilienus. Vēl ir ieteicams uzturā lietot vairāk šķiedrvielu produktus. Šķiedrvielas regulē zarnu trakta darbību, attīra zarnu traktu un izvada dažādas toksiskās vielas. Pret sāpēm var lietot pretsāpju gelus, kā arī pretsāpju zāles – ibuprofēns. Vēl ieteicams šajā gadījumā palietot B grupas vitamīnu preparātu Neurorubine forte, kas uzlabo nervu šūnu darbību un atvieglo sāpes. Vēl palasiet arī šo informāciju. Visus šos līdzekļus var lietot kopā, jo savstarpējas mijiedarbības nav. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2011-06-03
Iesūtīja:
Aiga
Labvakar, pēc asins un urīna analīžu rezultātu saņemšanas manai meitai (1,1 gads) ģimenes ārsts stingri ieteca pārtraukt krūts barošanu un meitai jālieto Ferrum Lek sīrupiņš, zemā hemoglobīna dēļ (dzels deficīts). Grūtniecības laikā arī man bija šāda problēma un ārstējošā ginekoloģe divus mēnešus izrakstīja Ferrum ? tabletes, pēc kā kursu pārtrauca bez asins analīžu pārbaudes. Vai man ir pamats uztraukties arī par savu šā brīža hemoglobīna stāvokli un nepieciešams veikt asins analīzes, ja meitai ir konstatēta šāda problēmiņa?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Ieteicams Jums arī pārbaudīt hemoglobīna līmeni, jo, ja bērnam ir pazemināts, tad visdrīzāk arī Jums tas var būt pazemināts, bet to ir jāpārbauda. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2011-05-31
Iesūtīja:
Petrovič
Pēc analīžu rezultātiem esmu spiests lietot Metronidazolum 250. mg. un Doxylan 100. mg. divas reizes dienā.Norīta stundu pirms antibiotikām Lietoju Wobenzym 2. tabletes ,pēc tam pirms ēšanas Omeprozolu 1.reizi dienā no rīta.Tad ēšanas laikā antibiotikas un stundas trīs pēc tam Lacto seven 2.tabletes.Vakarā tas pats ,tikai bez Omeprozola.Līdz šim viss normāli esmu mundrs,nav sliktas dūšas no antibiotikām vēders normāls.Jau četras dienas. Interesē vai drīkstu lietot klāt vitamīnus Dynamisan kad un cik reizes dienā.Bija straujš svara zudums pirms tam,muskuļu atrofija.
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Jā, droši var lietot arī vitamīnus. Lietojiet Dynamisan pa 1 tabletei dienā kopā ar Lactoseven tabletēm. Novēlam Jums būt veseliem!

<< < 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30/332 | 31 | 32 | 33 | 34 | > >>
Pielāgota meklēšana
Jautājums
Vai Jūs regulāri lietojat zivju eļļu?


Lietoju periodiski
Jūsu atbilde
 

  Galvenā  Ziņas  Jautājums farmaceitam  Reklāmas iespējas  Autortiesības un atbildība  Autori  Kontakti