Nieres un urīnceļu darbības traucējumi
Gremošana un gremošanas traucējumi
Vīriešu veselība
Sirds un asinsvadu slimības
Vitamīni
Organisma attīrīšanās un atjaunošanās
Imunitāte
Acis un acu darbības traucējumi
Nervu darbības traucējumi
Alerģija
Saaukstēšanās
Sieviešu veselība
Kaitīgie ieradumi
Iesnas un deguns
Āda un ādas slimības
Mutes dobuma higiēna
Aktuālie un citi jautājumi
Galvas smadzeņu darbības traucējumi
Sāpes
Klepus
Aknu un žultspūšļa darbības traucējumi
Ausis un ausu darbības traucējumi
Vēnu slimības
Vakcinācija
Bērnu veselība
Jautājums farmaceitam?
Jautājums
Šajā sadaļā Jūs varat uzdot jautājumu farmaceitam. Jautājuma maksa ir 0.50 Ls. Atbilde tiks sniegta 24 stundu laikā un tiks nosūtīta uz Jūsu norādīto e-pastu un tiks publicēta arī portalā Zalesinfo.lv.

Uzdodot jautājumu, lūdzu, smalkāk aprakstiet problēmu – kad tā ir paradījusies, kādi simptomi, ko esat veikuši, kādas zāles esat lietojuši, kādas zāles lietojat pastāvīgi, aprakstiet arī sevi (vecums, augums, hroniskās kaites u.c.).
Jo kvalitatīvāk Jūs uzdosiet jautājumu, jo precīzāk mēs varēsim atbildēt Jums.
Ņemiet vērā to, ka Jūs uzdodat jautājumu farmaceitam, nevis ārstam.
Vēlams, visas portāla Zalesinfo.lv norādītas rekomendācijas apspriest ar savu ārstu.
Zalesinfo.lv nenes atbildību par informācijas izmantošanas sekām.
Portāla Zalesinfo.lv materiālu saturs nav oficiālās ārstēšanās vadlīnijas, tiem ir tikai informatīvs un rekomendācijas raksturs.
*Vārds:
*E-pasts:
*Jautājums:
*Ievadi paroli šeit

Lai saņemtu paroli un uzdotu jautājumu farmaceitam, nosūtiet īsziņu ar tekstu:

ZLI345789

uz numuru:

144 (LMT, Tele2, Bite, Triatel abonentiem)

Šī pakalpojuma maksa ir 0.50 Ls.

*Pēc dažām sekundēm uz Jūsu mobīlo tālruni Jūs saņemsiet īsziņu ar paroli, kuru ievadot, varēsiet nosūtīt jautājumu farmaceitam.

Jautājumu meklēšana pēc datuma
Datums:
2011-10-04
Iesūtīja:
baiba
Sveiki,man ir neliels gastrīts,pavasarī dzēru zāles vasarā vēders nesāpēja,tagad atkal sāk sāpēt!Kādas zāles labāk lietot,kuras labāk,tagad lietoju Gasek 20. Vai drīkst lietot svaigi spietu ķirbja ,burkānu sulu.Vai drīkst Dzert Ingvera tēju,piparmētru tēju,medu,?Ēst kukurūzas pārslas?Ko labāk ēst un dzert!
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Parasti gastrīts aktivizējas pavasarī un rudenī. Visu to dzert un ēst var, ko Jūs minējat. Papildus iesakām pieturēties pie diētas, kurā nav asu un piparotu, marinētu, treknu, ceptu un kupinātu produktu. Arī neiesakām dzert pārāk daudz kafijas un vajag izslēgt no raciona alkoholu. Nav ieteicams arī regulāri pārēsties, jo tas arī veicina kuņģa problēmas. No zālēm papildus varat lietot Fitesten kapsulas. Tas ir preparāts, kas dziedē kuņģi, kuņģa bojātas sieniņas un kopsummā uzlabo kuņģa veselību. Lietojiet to pa 2 kapsulām vismaz 1 mēneša garumā. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2011-10-03
Iesūtīja:
vizbulite
Labdien!es gribeju pajautaat,man ap dzimumzimi ir uzmetusas pumpinjas ,un vinjas niez ,tada sajuta kaa butu uzmetusas herpes,smereju pretniezes smeri ,bet tapatas mazliet niez.ko varetu dariit.man ta bija paris gadus atpakal ,smereju ar propolisu un peec kadas nedelas pargaja,ko varetu darit lietas laba? ir velviens jautajuminjs,ir ta sanacis ka biezi sanak iekost vaiga vai luupaa,un man tie kodumi iekaist ,izskatas ka mazas kulinjas ,bet agrak ta nebija vis pargaja atri un nemanami ,bet kadu pusgadu atpakal sakas ja iekozu mocos nedelu biezak divas. smereju ari visadas smeres pret glotadu iekaisumiem ,propolisu vazelinu jo vazelins reizem labi palidz.varetu ludzu pateikt ko man darit tados gadiijumos vai iet pie kkada arsta un pie kada lai noverstu tadas nepatikamas lietas
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Runājot par pumpiņām – grūti teikt kaut ko precīzi. Iespējams, tā varētu būt ādas sēnīte, kas arī dod to niezi. Šajā gadījumā var palīdzēt pretsēnīšu krēms – klotrimazola krēms. Sēnīte parasti medz aktivizēties rudens periodā, kad organismā sak trūkt vitamīnu. Ar to var būt saistīta arī otra problēma – slikta gļotādas dzīšana. Parasti trūkst A vitamīns. Šajā gadījumā iesakām palietot smiltsērkšķu eļļu, kas ir bagāta ar betakarotīniem, no kuriem veidojas A vitamīns. Smiltsērkšķu eļļa uzlabo un paātrina gļotādas dzīšanas spējas. Papildus iesakām konsultēties arī ar ārstu. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2011-09-20
Iesūtīja:
Edgars
Labdien! Gan Viardo gan Tribestan ir testosterona līmeņa paaugstināšanas līdzekļi? Bet kāda ir atšķirība? Kurš ir labāks, kurš dabiskāks? Vai tie abi ir bezrecepšu līdzekļi? Paldies!
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Abi šie līdzekļi ir dabiski, bet jautājums visdrīzāk ir, kurš no tiem ir efektīvāks. Viardo satur kviešu dīgstu eļļu, kas ir bagāta ar polinepiesātinātām taukskābēm, un teikt, ka tam ir īpaša testosteronu stimulējoša ietekme, negribētos. Savukārt, Tribestan plus satur divu augu ekstraktus – Tribulus terrestris un žeņšeņ. Tribulus terrestris stimulē smadzenēs centru, kas atbild par testosterona izstrādi, savukārt žeņšeņ mobilizē organisma spēkus un arī veicina dzimumtieksmi. Tāpēc varam teikt, ka Tribestan plus šajā ziņā būs daudz efektīvāks, nekā Viardo. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2011-09-18
Iesūtīja:
Laila
Labdien! jau gads būs riņķī, kā esmu atmetusi kontracepcijas tabletes Mercolin...un mans cikls ir diez ko neregulārs. Ir 30,32,24,36,35,22,32,29 dienu cikli, kā redzat nju dien neregulāras man tās MR...tad no maija aizlidoju uz Krētu (praksē) uz 3 mēnešiem un no pēdējām MR vispār cikls bija jau 59 dienas, tad 22. Tadad ir septembris esmu atlidojusi mājās. noslimojusi nedēļu un manas mēnešreizes kavējas jau pagājušas 37 dienas un nav nekā. Vienīgais esmu salasījusies visas tās grūtniecības pazīmes un jau liekas, ka esmu. Esmu uztaisījusi testu 32 dienā un tas bija negatīvs....tagad es nesaprotu, kas ar manu organismu notiek. Ko jūs iesakat? Patreiz ir riktīgs nervu sabrukums, jo neparko citu nespēju domāt.
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Nervu slodzes un stresi ir spēcīgs faktors, kas izjauc menstruālo ciklu. Tāpēc pirmais, ko nepieciešams lietot, ir nomierinošas grupas lūdzekļi (Nervostrong, Herbastress u.c.). Tie nomierina nervus, mazina iekšējo nemieru, palīdz vieglāk pārvarēt stresus, emocionālo pārpuli. Nervostrong vēl ir labs ar to, ka tas no nomierinošiem ir vienīgais līdzeklis, kas stiprina nervu sistēmu, lai tā viegli izturētu emocionālas slodzes. Otrais ir jālieto preparāti, kas regulē menstruālo ciklu – Agnucaston, Remens, Mastodynon N. Lietojot regulāri, vismaz 3 mēnešu garumā, tie pamazam saved kārtībā menstruālo ciklu. Palasiet arī obligāti šo rakstu. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2011-09-18
Iesūtīja:
Silva
Mans darbs 30 gadus ir saistīts ar grāmatām- gan ar jaunām, gan arī ar vecām.Pirms diviem gadiem sajutu niezēšanu. Visbiežāk tā sākas tad, kad esmu saskarsmē ar vecāka gada grāmatām, tad man sāk niezēt āda vairākās vietās - visvairāk uz galvas matos un zonā apmēram līdz viduklim.Ir tāda sajūta it kā tev no vairākām vietām uz ādas uzreiz kas sāktu niezēt un tad rāpot, it kā uz tava ķermeņa būtu uzrāpušās skudras un kustētos.Kad pakasu to vietu, tad niezēšana pāriet, taču tā uzreiz atsākas kādā citā vietā.Tas ļoti apgrūtina manu darbu, jo neļauj koncentrēties darbam un arī darba biedri sākuši uz mani skatīties ar aizdomām.Darbu mainīt nevaru, tāpēc lūdzu palīdziet ar padomu ko man darīt?Varbūt ir kādas zāles vai smēres ar kurām var šo niezēšanu pārtraukt.Mans e-pasts: susurs63@tvnet.lv.
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Tas varētu būt saistīts ar grāmatu putekļiem, it sevišķi vecām grāmatām, kas izraisa alerģijai līdzīgos simptomus. Ieelpojot tos un tiem nonākot uz ādas, tie sāk provocēt šos simptomus. Iesakām Jums deguna aerosolu Nasaleze vai Nasaleze allergy. Tas ir ļoti unikāls pūšamais līdzeklis, jo tas nav ķīmijas produkts, bet gan dabisks. Tas satur vielu, kas uz deguna gļotādas izveido aizsargplēvīti, kas neļuj caur deguna gļotādu organismā iekļūt allergēniem. Ir ļoti labas atsauksmes par šo produktu, it sevišķi tiem cilvēkiem, kas ir alerģiski un, kam darbs ir saistīts ar putekļiem. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2011-09-17
Iesūtīja:
Dagne
Labdien,sakiet lūdzu vai nagu sēnītei iekšķīgi lietojamās zāles visas ir uz receptēm,vai arī ir tādas kur tā nav vajadzīga?Paldies.
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Jā, šīs zāles ir visas recepšu medikamenti un izsniedz tikai pret recepti. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2011-09-15
Iesūtīja:
Dace
Labdien! Man ir atopiskais dermatīts,diezgan patstāvigi lietoju Claritin un pratigi ziežu Celestoderm ziedi. Mazās ūdeņainās pumpiņas man ir diez gan ierasta lieta,BET nu es nezinu ko darit.Man apkart acij un uz vaiga šīs sāpīgās pumpiņas ir kā izsetas un protams ir arī pampums.Apmēram jau 3. diena,uzsmērējot Celestodermu itkā paliek labak,bet tomēr vēlāk apkopjot brūcites ,kas izveidojušās nak nedaudz ādiņa nost.Lai savilktu "caurumus" uzsmērēju smēri Spasateļ.Un protams ari savas jau minētās tabletites lietojuApsārtums,nieze un asas,bet ne patstāvigas sāpes. Ko Jus man ieteiktu darit? Uz ielas tādā paskatā,ni ni!
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Visdrīzāk Jums ir paasināšanās. Šajā gadījumā būtu labi konsultēties ar savu dermatologu. Claritin vietā var palietot Tavegyl vai Suprastin tabletes. Tās ir ātrākas iedarbības, bet ir jālieto 2 reizes dienā. Pieļaujam, ka terapijai būtu nepieciešams uz šo momentu pievienot klāt klotrimazola smēri, kas ir ar pretsēnīšu iedarbību. Sēnītes arī var provocēt alerģisko reakciju Jūsu gadījumā. Var taisīt ozola mizas kompreses, jo tam piemīt savelkošas īpašības un uzlabo ādas pretestības spējas šajā gadījumā. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2011-09-14
Iesūtīja:
dace
Labdien, Mans jautājums ir par zālēm Vertigoheel. Vai tās var lietot 2 gadus vecam bērnam? Man šīs zāles tika ieteiktas kā asinsvadu "attīrītājas " vai , ja kaut kur ir kāds asinsvadu bloķējums. Taču lasot instrukciju lasu, ka tās ir reibonīem. Bērnam ne tuvu nav nekādu reiboņu. Bērnam ir valodas aizture.
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Vertigoheel ir domāts reiboņiem. Tas ir homeopātisks medikaments. Tas nav domāts kaut kādai asinsvadu attīrīšanai. Ja tā nebija ārsta rekomendācija, kas nebija pavadīta ar ārsta izmeklēšanu, tad šo preparātu, lūgums, nelietot. Jūsu gadījumā, vēlams, konsultēties ar bērnu neirologu. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2011-07-15
Iesūtīja:
Marta
Labdien! Probleema ar paduseem. Izskuvu apmatojumu padusees kaa parasti, driiz peec tam devos peldeet. Peec tam padusees uzmetaas dazas pumpinjas kuras pildiitas ar uudeni[taadas baltas ne ar strutaam bet ar uudeni]. Domaaju ka driiz paaries. Diemzeel taas pumpas pamatiigi izplatiijaas ir ljoti saapiigas. Kad pumpu paardur paliek saaapiigs plekis uz aadas.iisti labi negrib dziit. uz viena taa pleka jau saak mesties taada pati pumpa. Diemzeel esmu aarzemees un baidos apmekleet aarstu. Luudzu iesakiet kaut kaadu ziedi. Kaa arii veeleejos noskaidrot vai driikstu iet peldeet, nodarboties ar ikriita skreejienu un citiem sporta veidiem[man bail ka pastiprinaata sviisana vareetu pastiprinaat pumpu izplatiisanoas] Ceriibaa uz driizu atbildi. Paldies!
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Tā varētu būt sviedrene vai ienesta kāda infekcija. Nepieciešama antibakteriālā smēre, kur sastāvā būtu antiseptiskā viela. Tā var būt Bepanthen plus, cinka smēre vai arī kāda cita, ko varat pajautāt farmaceitam aptiekā. Varat arī apmazgāt ar kumelīšu vai kliņģerīšu novārījumu, kuram piemīt pretiekaisuma īpašības un veicina dzīšanu. Ja stāvoklis neuzlabosies pēc tā, tad noteikti jāgriežas pie ārsta. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2011-07-14
Iesūtīja:
Krista
man jau kops dēla piedzimšanas (6 gadus) ir izdalījumi.tie ir dažādi, kā kuro reizi. citreiz tie ir lielā daudzumā un ar smaku, citreiz atkal ir bet bez smakas. ginekologi, kuri ir atraduši sēnīti, izrakstīja dažādas svecītes (nevarēšu pateikt kādas, jo tās bij dažādas.pati arī pirku kapsulas gynocaps, bet rezultāti nav mainījušies. tas takā nebūtu trakākais,man nesen mans partneris paziņoja, ka pēc sexa ar mani viņam uz locekļa parādījušās pumpiņas un ir sārtums.tagad es sāku baidīties, vai visus šos gadus tad man nav bijusi gonoreja, kuru neesmu ārstējusi?itkā pēc visiem aprakstiem man neatbilst, kas ir i-netā pieejami.tagad man pat 3 nedēļas nesanāk aiziet pie ginekologa pārbaudīties.cik ilgi gonoreju izārstē un vai tam ir kādas sekas,ja ilgi neārstē? un vai tad var izārstēties? paldies
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Diez vai tā ir gonoreja, ja Jums nebija nekādi šaubīgie dzimumsakari. Tā visdrīzāk ir piena sēnīte gan Jums, gan Jūsu partnerim. Ir ieteicams griezties pēc palīdzības pie dermatovenerologa Jums abiem. Obligāti ir jāiziet visu nozīmēto terapijas shēmu abiem, kur tiks nozīmētas gan anitbiotikas, gan pretsēnīšu līdzekļi. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2011-07-14
Iesūtīja:
Elilll
Labdien!Es gribētu noskaidrot, kāds varētu būt iemesls tam, ka man pampst rokas un kājas. Man ir 30 gadi.Ja visu laiku nēsāju 39.izmēra apavus, tad tagad jau 40-tie ir par šauru, arī no zeķītēm, pat ar pavāju gumiju, paliek nospiedumi. Roku pirksti tā sapampst, ka nepatīkami locīt. Cukura un holesterīna līmenis ie normāls, asinsspiediens mēdz būt paaugstināts max 90/140 (bet reti uz laika maiņām). Kauns atzīt, bet pirms pāris gadiem 1 gadu lietoju Reductil tabletes, bail, ka neesmu ko sliktu nodarījusi savam organismam.
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Iesakām Jums pārbaudīt nieru funkcionēšanu. Vajag noskaidrot, vai nenotiek nātrija elektrolītu aizture organismā, jo tas aiztur šķidrumu, kas ved arī pie pampšanas. Grūti teikt, vai tas ir no Reductil lietošanas, bet iespējams arī var. Jebkurā gadījumā nepieciešams izmeklēties pie sava ārsta un pie endokrinologa. Viņi arī nozīmēs noteiktu medikamentu. Uz savu roku līdz šim, kamēr neaizgājat pie ārsta, varat palietot nieru un urīndzenošas tējas. Tās palīdzēs izvadīt lieku šķidrumu no organisma un uzlabos nieru darbību. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2011-07-12
Iesūtīja:
Anna
Sveiki,problēma tāda, ka ilgu laiku bija pinnes uz sejas, tad sāku smērēt skinoren krēmu un nu pinnes vairs no jauna nerodas, bet piņņu vietās ir palikuši tādi apsārtumi. Kā mazināt apsārtumu?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Šie apsārtumi var liecināt par mazu rētu veidošanos un tāpēc šajā gadījumā iesakām pasmērēt Dermatix gelu. Rētas bieži vien rodas piņņu gadījumos, tāpēc papildus nepieciešama pretrētu smēre. Vairāk par Dermatix palasiet šeit. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2011-07-12
Iesūtīja:
Liene
Lietoju Yasminelle kontracepcijas tabletes. Šoreiz vēlos par pāris dienām aizkavēt mēnešreižu sākumu - lai tās sākas nevis piektdienā kā parasti, bet pirmdienā. Tātad vai es drīkstu iedzert papildus 3 tabletes no jaunā iepakojuma uzreiz pēc tam, kad iepriekšējais beidzies? Un ja iedzeru šīs 3 papildus tabletes, ieturu 7 dienu pārtraukumu, kuru laikā ir mēnešreizes - vai tad pēc tam man tāpat sākt jaunu 21 tablešu ciklu vai pabeigt to, ko esmu iesākusi (tātad tikai 18 tabletes)un sagaidīt nākamās mēnešreizes? Vai arī labāk izdzert visu jauno iepakojumu līdz beigām un tādā veidā izlaist šīs vienas menustrācijas un nemainīt tablešu dzeršanas sākuma dienu? Paldies
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Jūs drīkstat iedzert papildus trīs tabletes no jauna iepakojuma. Pēc parastā 7 dienu tablešu lietošanas pārtraukuma jāatsāk regulāra Yasminelle lietošana (jāsāk jaunu iepakojumu). Vai arī cikla pagarinājumu var turpināt, cik ilgi vien vēlaties, līdz izlietots otrais iepakojums. Cikla pagarinājuma laikā var būt starpmenstruāla asiņošana vai smērēšanās. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2011-06-16
Iesūtīja:
Krista
Sveiki.Problēma sekojoša-pirms divām dienām uz muguras kreisajā pusē atklāju pēkšņi uzmetušos 1 pleķīti (aptuveni 2x4cm)ar mazām čūliņām. no sākuma sāpēja, tagad niez. nekur citur uz ķemeņa nekā līdzīga nav. vēl 2 dienas pirms tam, ļoti sāpēja visa āda uz vēdera un muguras kreisajā pusē-sāp vēljoprojām. Vienīgais iemesls, ko spēju iztēloties, ka tas varētu būt sakasīts odu kodums un tad iegūta kaut kāda infekcija peldoties ezerā..(pirms pāris gadiem tur 'nebija ieteicams' peldēties, tagad it kā drīkst,sūdzību nav bijis)cik zinu, tādā gadījumā esot caureja, sāpoša galva, reiboņi utt(?) - visi simptomi atbilst, bet tik pat labi es varēju būt ko neriktīgu ieēdusi un galvassāpes vienkārši no karstuma..ģimenes ārsts atrodas citā pilsētā!Vai drīkstu lietot psilo-balsam,zyrtec vai fucidin h?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Tā tiešam, var būt ienesta kāda infekcija. Tāpēc varat pasmērēt ar Fucidin H. Psilo-balsam palīdzēs mazināt niezi, Zyrtec šajā gadījumā nevajag. Vispār noteikti vajag aiziet pie ārsta ķirurga un atrādīties viņam, jo šajā gadījumā var ielaist šo problēmu tālāk, bet lai tas nenotiktu, labāk aiziet pie ārsta. Ārsts pareizi apkops brūci un teiks kā rīkoties arī pēc tam. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2011-06-15
Iesūtīja:
Dace
Labdien! Sakiet vai Driclor pretsviedru līdzekli drīkst lietot grūtnieces? Tam nav (nevar būt?) nelabvēlīgas ietekmes uz grūtniecību? Un ar ko tas atškiras no parastajiem antiperspirantiem? Tam pēc būtības ir vai nav kāda negatīva ietekme, vai arī tas ir ārīgi lietojams un viss.
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Driclor ir ārīgi lietojams līdzeklis, kam grūtniecība nav kontrindikācija lietošanai, tāpēc to var lietot arī grūtnieces. Sistēmiskās darbības tam nav, tā izpaužas vienīgi uz ādas virspusēja slāņa. Aktīva viela veido ar ādas olbaltumvielām kompleksu, kas aizprosto daļēji poras, un sviedru iztvaikošana nedaudz pārorientējas uz citiem ceļiem, kur tas notiek vieglāk, un uz organisma iekšējo ekskrēciju (izdalīšanu), piem. caur nierēm. Tāpēc mazinās pastiprināta svīšana. Šis izveidotais komplekss ir ļoti izturīgs un ilgstošs, tāpēc šim antiperspirantam ir ilgstoša iedarbība. Retos gadījumos var būt alerģija. Ja būs tāda, tad noteikti pārtraukt to izmantošanu. Novēlam Jums būt veseliem!

<< < 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30/333 | 31 | 32 | 33 | 34 | > >>
Pielāgota meklēšana
Jautājums
Vai Jūs regulāri lietojat zivju eļļu?


Lietoju periodiski
Jūsu atbilde
 

  Galvenā  Ziņas  Jautājums farmaceitam  Reklāmas iespējas  Autortiesības un atbildība  Autori  Kontakti