Nieres un urīnceļu darbības traucējumi
Gremošana un gremošanas traucējumi
Vīriešu veselība
Sirds un asinsvadu slimības
Vitamīni
Organisma attīrīšanās un atjaunošanās
Imunitāte
Acis un acu darbības traucējumi
Nervu darbības traucējumi
Alerģija
Saaukstēšanās
Sieviešu veselība
Kaitīgie ieradumi
Iesnas un deguns
Āda un ādas slimības
Mutes dobuma higiēna
Aktuālie un citi jautājumi
Galvas smadzeņu darbības traucējumi
Sāpes
Klepus
Aknu un žultspūšļa darbības traucējumi
Ausis un ausu darbības traucējumi
Vēnu slimības
Vakcinācija
Bērnu veselība
Jautājums farmaceitam?
Jautājums
Šajā sadaļā Jūs varat uzdot jautājumu farmaceitam. Jautājuma maksa ir 0.50 Ls. Atbilde tiks sniegta 24 stundu laikā un tiks nosūtīta uz Jūsu norādīto e-pastu un tiks publicēta arī portalā Zalesinfo.lv.

Uzdodot jautājumu, lūdzu, smalkāk aprakstiet problēmu – kad tā ir paradījusies, kādi simptomi, ko esat veikuši, kādas zāles esat lietojuši, kādas zāles lietojat pastāvīgi, aprakstiet arī sevi (vecums, augums, hroniskās kaites u.c.).
Jo kvalitatīvāk Jūs uzdosiet jautājumu, jo precīzāk mēs varēsim atbildēt Jums.
Ņemiet vērā to, ka Jūs uzdodat jautājumu farmaceitam, nevis ārstam.
Vēlams, visas portāla Zalesinfo.lv norādītas rekomendācijas apspriest ar savu ārstu.
Zalesinfo.lv nenes atbildību par informācijas izmantošanas sekām.
Portāla Zalesinfo.lv materiālu saturs nav oficiālās ārstēšanās vadlīnijas, tiem ir tikai informatīvs un rekomendācijas raksturs.
*Vārds:
*E-pasts:
*Jautājums:
*Ievadi paroli šeit

Lai saņemtu paroli un uzdotu jautājumu farmaceitam, nosūtiet īsziņu ar tekstu:

ZLI145789

uz numuru:

144 (LMT, Tele2, Bite, Triatel abonentiem)

Šī pakalpojuma maksa ir 0.50 Ls.

*Pēc dažām sekundēm uz Jūsu mobīlo tālruni Jūs saņemsiet īsziņu ar paroli, kuru ievadot, varēsiet nosūtīt jautājumu farmaceitam.

Jautājumu meklēšana pēc datuma
Datums:
2011-05-18
Iesūtīja:
Dagne
Vai jūs lūdzu varētu ieteikt vislabāko ārstu proktologu?Nevaru saņemties un pierakstīties uz vizīti.Pārbaudes ir ļoti sāpīgas?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Mūsu rīcībā nav informācijas par to, kurš ārsts no proktologiem būtu vislabākais. Visu informāciju par pārbaudēm vēlams jautāt ārstam. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2011-05-16
Iesūtīja:
Inga
Labdien! Pirms trim dienām daktere konstatēja "strutaino angīnu" un izrakstīja Ospamox 1000mg (man ir 30gadi, izrakstīja 3x dienā, 5 dienas). Recepti aptiekā paņēma, bet skatos, ka paciņā tabletes tikai četrām dienām. Vai varu turpināt atlikušajā dienā dzert kādas citas antibiotikas - konkrēti mājās ir Hiconcil 250mg (arī Amoxicilīns).. Vai arī kategoriski nē, un rīt man no rīta jābrauc pie ārsta pēc vēl vienas Ospamox 1000mg receptes. Ja tomēr izrādītos, ka iespējams dzert Hiconcil - kāda būtu pareizā attiecīgā deva? Paldies!
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Principā var dzert arī Hiconcil, bet tad jālieto pa 4 kapsulām 3 reizes dienā. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2011-05-16
Iesūtīja:
Kaspars
Labdien! Esmu 20 gadus vecs students. Pēdējās nedēļās nejūtos pārlieku labi, vairāk emocionāli, nekā fiziski. Galvā nepārtraukti lien dažādas drūmas domas, par smagām slimībām, nāvi. Negribas smaidīt, neko īsti negribas darīt, vislabāk jūtos tad, kad guļu. Reizēm iesāpas galva. Vienmēr esmu bijis optimists, bet tagad reizēm ir tā, ka nekam tā pa īstam neredzu jēgu, arī ne savai nākotnei. Nav pat bijis nekāda iemesla, lai kas tāds notiktu.
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Jūsu vecumā medz būt arī tādi „drūmie” laiki. Ir jācenšās to pārvarēt. Uzreiz teiksim, ka dažādas zāles mēs uzreiz nerekomendēsim. Nebūs tā, ka iedzerot kādu burvju tabletīti, uzreiz viss pāries. Šajā gadījumā nepieciešams strādāt gan pašam ar sevi gan ar citu cilvēku palīdzību, komunicējot ar tiem. Par cik Jūs teicat, ka Jūs esat optimists, tad tas ir ļoti labi. Izmantojiet veiksmīgu cilvēku enerģiju – tai ir ļoti liels spēks, kas noskaņos Jūs uz pozitīvu lādiņu. Kontaktējieties ar veiksmīgiem cilvēkiem, izvairieties no negatīviem cilvēkiem, no tiem, kas runā tikai par sliktu un bezjedzību. Lasiet dažādus veiksmes stāstus, stādiet arī sev mērķus. Lasiet grāmatas par cilvēku psiholoģiju – tur bieži vien var daudz atbildes atrast uz iekšējiem jautājumiem. Papildus nāks par labu, ja Jūs lietosiet vitamīnu kompleksus, jo pavasaris ir tāds periods, kad organisms mostas pēc ziemas, intensificējas vielmaiņa un, ja papildus neuzņemt vitamīnus, tad sākas pavasara nogurums, pavasara depresija, slikts garastāvoklis utt. Tāpēc ir jāuzņem vitamīni papildus. Vēl iesakam uzsākt lietot preparātu Nervostrong, kas stiprina nervu sistēmas darbību, veicina garastāvokļa uzlabošanos un palīdz pārvarēt stresus, it sevišķi mācību eksāmenu periodā. Vairāk par Nervostrong palasiet šeit. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2011-05-13
Iesūtīja:
guntars
Labdien!Mani mac nedaudz bazas.kad es stradaju karstaa laikaa un sasvistu man uz krutim paradas diezgan daudz mazi udens puslisi,pumpinas apmeram ka rasa.Vai man ir bazas uztraukumam,vai ari tas ir normali?Ziemas laikaa svistot neparadas.
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Mēs iesakām griezties pēc konsultācijas pie dermatologa. Dermatologs nozīmēs noteiktās zāles šai kaitei. Pašārstēšanās šajā gadījumā nebūs efektīva. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2011-05-12
Iesūtīja:
Olga
Labdien.sakiet luudzu vai no paaugstinaataa kunģa skaabe var izraisiit šķidraakas konsistences veedera izeju?pirms dažaam dienaam saaku lietot gasec(ir diafragmas truuce) liidz ar to arii ir normaala veedera izeja.
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Principā, noteiktos gadījumos var būt, ka pie paaugstinātas kuņģa skābes izdalīšanas var būt šķidra vēdera izeja. Tāpēc, kad Jūs sakat lietot Gasec, Jums normalizējas vēdera izejas konsistence, jo Gasec mazina kuņģa skābumu. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2011-05-11
Iesūtīja:
emma
Labdien, jau vairāk kā gadu mani piemeklē tādas kā spazmas resnajā zarnā, apmeklējot tualeti. Sākumā reizi mēnesī un pēc tam rodas liels vājums, nespēks kājās, liekas, ka nav sevi, kur likt..vēlāk jau kartru nedēļas nogali, līdz spazmas koncentrējās tikai uz vēdera izeju, lai gan tas ir izgājis.. un lidz pat asiņošanai..Tas ir sāpīgi un pēc tam ir tas lielais nespēks..Lietoju kadu pretsapju sveciti vai noshpas tb, bet tas nelīdz...Kas tas varētu būt un pie kāda ārsta būtu jāvēršas?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Vai tas nevarētu būt kairinātas zarnas sindroms? Jebkurā gadījumā Jums noteikti būtu jāgriežas pie gastroenterologa. Pašārstēšanās šajā gadījumā nav vēlamā. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2011-05-11
Iesūtīja:
M
Labdien! Drīzumā gatavojos iet pie dermatologa, lai uzlabotu ādas stāvokli. Problēma ir izsitumi un nopietnu furunkuļu veidošanās. Ir izmēģināti neskaitāmi līdzekļi - smēres, ziedes, zāles, lāzeri. Līdz šim nekas nav palīdzējis. Pēdējais risinājums ir zāles Roaccutane. Esmu informēta par zāļu nopietnajām blakusparādībām, iedarbību un izmaksām. Pirms eju pie dermatologa vēlējos uzzināt, kādas analīzes ir jāveic pirms Roaccutane zāļu lietošanas? Paldies!
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Vajag pārbaudīt aknu stāvokli, nododot asins analīzes uz ALAT un ASAT. Ja tie ir āugsti, tad nekādā gadījumā nedrīkst lietot. Un ir jāpārbauda holesterīna līmenis (asins analīzes) - ja tas ir ļoti augsts, tad arī ir kontrindicēts šis medikaments. Ja pastav papildus nepieciešamās pārbaudes, tad par tām informēs ārsts. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2011-05-09
Iesūtīja:
Dagne
Labdien,nu jau kādu ceturto dienu,pēc tualetes apmeklējuma,uz tualetes papīra ir nedaudz asinis,un vēdera lejasdaļā liekas tā kā burbuļo,bet tās nav gāzes.Nopirku aptiekā Posterizan svecītes un Ginkor Fort tabletes.Vai tas ir kaut kas ļoti nopietns?Sāpes nav vispār.Pēc dzemdībām bija problēmas ik pa laikam ar sāpošiem hemoroīdiem,bet tā kā tagad bez sāpēm nav bijis.Bērnam jau ir 16gadi.Vai tagad man varētu būt lielas problēmas?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Būtu labi atrādīties ārstam. Grūti tā diagnosticēt. No zālēm Ginkor forte vietā būtu labāk palietot Detralex vai Phlebodia – tie ir efektīvāki pie hemoroīdiem (stiprāk spēcina vēnas, ko nepieciešams hemoroīdu gadījumā). Izlasiet arī šo rakstu. Par cik, iespējams, ir asiņošana, ieteicams palietot smiltsērkšķu eļļu, kas uzlabo gļotadas dzīšanas procesus. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2011-05-09
Iesūtīja:
Marija
Labdien! Gribētu uzzināt, cik maksā zāles Roaccutane (20, 30 mg)? Kādas analīzes jāveic PIRMS Roaccutane zāļu lietošanas? Vai šīs zāles ir ieteicamas lietot no 16 gadiem, ja citi līdzekļi nepalīdz ādas taukainības un izsitumu ārstēšanā? Un, uz cik ilgu laiku ir rezultāts? Liels paldies jau iepriekš!
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Roaccutane ir ļoti stipri iedarbīgas zāles, kas var izraisīt noteiktus bojājumus veselībai. Šo preparātu var nozīmēt tikai ārsts dermatologs. Mēs Jums neiesakām uz savu galvu šo preparātu lietot. Pastāv risks dažāda veida problēmām, kad Jūs plānosiet bērniņu. Zāles ir dārgas – 26-44 Ls par iepakojumu 10mg un 20mg uz 30 kapsulām. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2011-05-09
Iesūtīja:
Kristīne
Labdien. Mazāk kā gadu nācās lietot, sākotnēji- Lamictal, pēc tam Absenor. Cik ilgam laikam jāpaiet pēc zāļu pārtraukšanas, lai varētu iestāties mazulim droša grūtniecība? Paldies jau iepriekš.
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Principā nedēļas laika jau pietiks, bet lai Jūs būtu droša, varat nogaidīt 3-4 nedēļas. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2011-05-09
Iesūtīja:
Dzintars
Vai zales var dabut tikai pasutot,un cik ilga laika tiek piegadatas,vai ari es varu pats aizbraukt pie Jums,un vel gribetu zinat,vai vairogdziedzerim kautkas ir dabujams,man sieva ar vinu mokas jau gadiem,paldies.
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Mēs neizplatām zāles. Tāpēc pasūtīt nav iespējams. Caur internetu zāles var pasūtīt www.pilsaptieka.lv. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2011-05-09
Iesūtīja:
dagnija
Labdien. Man jau ilgāku laiku, kad eju pa ielu viena, reizēm noreibst galva, liekas, ka nostreipuļoju un ir nepatīkama sajūta. Kad esmu ar kādu kopā, nekā tamlīdzīga nenotiek. Kad iedzeru vienu relanija tableti, viss ir labi un jūtos labi uz ielas arī tad, kad esmu viena. Gribētu uzzināt, kādas ir jūsu domas par šo manu problēmu. Paldies jau iepriekš par atbildi.
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Visdrīzāk tā ir veģetatīvā distonija, jo ja jau palīdz tablete nerviem, tad visdrīzāk tā ir veģetatīvā distonija. Veģetatīvā nervu sistēma regulē asinsvadu tonusu un spiedienu. Visticamāk Jums spiediens ir pazemināts, kas izraisa galvas reiboņus. Palasiet vairāk par veģetatīvo distoniju šeit. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2011-04-30
Iesūtīja:
zigrīda
slimoju ar vidussauss iekaisumu no 18.03.2011.esmu nodzērusi zāles Biodroxil 500 mg,amoksiklav 875/125 mg ,Clarinase,pilieni Xymelin,budesonid sandoz 50,pēc pēdējās vizītes pie LOR 26.04.2011. vēlreiz jālieto amkoksiklav un pilieni un ja līdz 17.05.2011. nebūs šķidrums kreisajā ausī uzsūcies būs jāpārdur bungādiņa un šķidrums jāiztecina.Jautājums,vai nav par ilgu dzert zāles,varbūt jāmeklē palīdzība Rīgā pie special.Man ir 52 gadi.sajūta ka runāju ,kā tukšā mucā,nesāp.
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Nozīmētās zāles var dzert tik, cik nepieciešams, bet ir jāskatās, vai tās sniedz nepieciešamo terapeitisko efektu. To parasti jau novēro ārsts. Varbūt nepieciešamas citas antibiotikas. Var griezties arī Rīgā pie speciālista. Komentēt, vai nozīmētā terapija bija atbilstoša, nav mūsu kompetencē. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2011-04-30
Iesūtīja:
Marta
Sveiki! Sakiet ludzu ka es lietoju persen forte 1 kapsula 2 reizes diena, es drikstu lietot magni b6 klat? Un kadas devas drikst lietot? Varbut pirms tam vajadzetu nodot asinsanalizes lai zinatu vai vispar magnijs trukst organisma lai nav parf daudz, vai vinju nevar ta pardozet..........Loti gaidisu atbilsi
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Jā, Magne B6 var lietot kopā ar Persen forte. Magne B6 dienas deva ir 6-8 tabletes. Droši lietojiet, jo magniju pārdozēt ir ļoti grūti. Nekādas analīzes pirms nav nepieciešams veikt. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2011-04-29
Iesūtīja:
Sabīne
Labdien!Vakar darbā man bija slikta dūša,varbūt no tā,ka no rīta neko neēdu,kaut gan parasti to daru!Tad visu laiku vēderā bija tāds kā satraukums-viss griezās un sirds pamatīgi sitās!un ļoti trīcēja rokas!izmērīju asinsspiedienu-ideāls!kas tas varētu būt?aptiekā man iedeva antistress tabletes!šodien jau ir labāk,bet tik un tā jūtu,ka būtu tāda kā muskuļu trīce (viegla).PALDIES!
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Visdrīzāk Jūsu gadījumā runa iet par veģetatīvo distoniju. Jūsu aprakstītie simptomi liek aizdomāties, ka tā ir veģetatīvā distonija. Palasiet šo rakstu. Veģetatīvās distonijas gadījumā svarīgi ir lietot nervu zāles. Aptiekā Jums iedeva Antistress tabletes, bet mēs iesakām Herbastress vai Nervostrong tabletes. Šie preparāti ir daudz efektīvāki šajā gadījumā, jo sastāvs ir daudz bagātāks. Preparātu lietošanas laiks šajā gadījumā ir ieteicams 3-4 mēneši. Pret muskuļu trīci ieteicams Magne B6 dzerama forma. Tas relaksē muskuļu šūnas un palīdz mazināt muskuļu trīci. Klāt iesakām lietot arī kādu vitamīnu kompleksu (Vitiron, Zentrum, Livol, Dynamisan u.c.). Noteikti pievērsiet uzmanību arī savam dzīvesveidam, it sevišķi atpūtai, jo bez atpūtas, grūti būs panākt labus ārstēšanas rezultātus. Novēlam Jums būt veseliem!

<< < 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30/330 | 31 | 32 | 33 | 34 | > >>
Pielāgota meklēšana
Jautājums
Vai Jūs regulāri lietojat zivju eļļu?


Lietoju periodiski
Jūsu atbilde
 

  Galvenā  Ziņas  Jautājums farmaceitam  Reklāmas iespējas  Autortiesības un atbildība  Autori  Kontakti