Nieres un urīnceļu darbības traucējumi
Gremošana un gremošanas traucējumi
Vīriešu veselība
Sirds un asinsvadu slimības
Vitamīni
Organisma attīrīšanās un atjaunošanās
Imunitāte
Acis un acu darbības traucējumi
Nervu darbības traucējumi
Alerģija
Saaukstēšanās
Sieviešu veselība
Kaitīgie ieradumi
Iesnas un deguns
Āda un ādas slimības
Mutes dobuma higiēna
Aktuālie un citi jautājumi
Galvas smadzeņu darbības traucējumi
Sāpes
Klepus
Aknu un žultspūšļa darbības traucējumi
Ausis un ausu darbības traucējumi
Vēnu slimības
Vakcinācija
Bērnu veselība
Jautājums farmaceitam?
Jautājums
Šajā sadaļā Jūs varat uzdot jautājumu farmaceitam. Jautājuma maksa ir 0.50 Ls. Atbilde tiks sniegta 24 stundu laikā un tiks nosūtīta uz Jūsu norādīto e-pastu un tiks publicēta arī portalā Zalesinfo.lv.

Uzdodot jautājumu, lūdzu, smalkāk aprakstiet problēmu – kad tā ir paradījusies, kādi simptomi, ko esat veikuši, kādas zāles esat lietojuši, kādas zāles lietojat pastāvīgi, aprakstiet arī sevi (vecums, augums, hroniskās kaites u.c.).
Jo kvalitatīvāk Jūs uzdosiet jautājumu, jo precīzāk mēs varēsim atbildēt Jums.
Ņemiet vērā to, ka Jūs uzdodat jautājumu farmaceitam, nevis ārstam.
Vēlams, visas portāla Zalesinfo.lv norādītas rekomendācijas apspriest ar savu ārstu.
Zalesinfo.lv nenes atbildību par informācijas izmantošanas sekām.
Portāla Zalesinfo.lv materiālu saturs nav oficiālās ārstēšanās vadlīnijas, tiem ir tikai informatīvs un rekomendācijas raksturs.
*Vārds:
*E-pasts:
*Jautājums:
*Ievadi paroli šeit

Lai saņemtu paroli un uzdotu jautājumu farmaceitam, nosūtiet īsziņu ar tekstu:

ZLI124678

uz numuru:

144 (LMT, Tele2, Bite, Triatel abonentiem)

Šī pakalpojuma maksa ir 0.50 Ls.

*Pēc dažām sekundēm uz Jūsu mobīlo tālruni Jūs saņemsiet īsziņu ar paroli, kuru ievadot, varēsiet nosūtīt jautājumu farmaceitam.

Jautājumu meklēšana pēc datuma
Datums:
2008-05-20
Iesūtīja:
Ilze
Palasot jautājumus un atbilžu sadaļu,lasu ka daudzi cilvēki zarnu mikrofloras uzlabošanai lieto Linex, Jogurta kapsulas utt, bet esmu atklājusi vēl vienu šāda veida unikālu preparātu Probiotics+B.( no firmas Ratiopharm) Jālieto tikai 2 kapsulas dienā, turklāt vēl uzņemot B vitamīnus. Iesaku tiem, kuriem rodas nepieciešamība.
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Jā, var lietot arī šo līdzekli, jo tas satur arī B grupas vitamīnus, kas arī ir nepieciešami organisma vajadzībām. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-05-20
Iesūtīja:
valdis
Sveiki!Sakiet lūdzu kādi ir vis labākie uztura bagātinātāji jeb bezrecepšu zālēs kuras uzlabo kuņģa darbību un visu pārējo organismu vai tādas vispār eksistē?Paldies
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Kuņģa darbības uzlabošanai var lietot kuņģa pilienus, kas veicina kuņģa sekrēciju un apetītes uzlabošanu. Aptiekās ir pieejams arī jaunais preparāts, kas domāts kuņģa darbības uzlabošanai Gastroval, kas satur dabiskos ekstraktus. Var lietot arī speciālas kuņģa tējas - Diges tea, Gastrosan fix vai citas. Tējas veicina kuņģa sekrēciju, fermentu izdalīšanos un kopsummā uzlabo gremošanas procesu. Lai uzlabotu zarnu trakta darbību rekomendējam lietot Ecocolon (vairāk šeit). Tas veicina zarnu trakta darbību, uzlabo vēdera izeju, attīra zarnu traktu un organismu, izvadot ārā kaitīgas vielas no zarnu trakta, kas rodas pūšanas procesu rezultātā. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-05-20
Iesūtīja:
vita
Labdien! Vai ir kaadas zaales uriinpuslja iekaisumu arsteeshanai, kas pieejamas bez arsta receptes??
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Urīnpūšļa iekaisuma ārstēšanai var lietot dzērveņu ekstraktu, Urinal, Cystone, Urosept, nieru tējas, kas dod pretiekaisuma efektu un urīndzenošo efektu. Laba ir šķīstoša pasta Fitolyzin, kas sastāv no augu ekstraktiem. Šie līdzekļi ir obligāti lietojami pie urīnpūšla traucējumiem un urīnceļu traucējumiem. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-05-20
Iesūtīja:
Toms
Labdien! Esmu dzirdejis par kofeinu kapsulās.Lūdzu iesakiet, kur tādu var iegādāties. Sakarā ar studijām augstskolā un lielo slodzi darbā, bieži sanāk gulēt tikai dažas stundas. Vai varat ieteikt ko citu, piemērotāku?!
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Agrāk tiešām bija pieejams kofeīns tabletēs, bet tagad tas nav pieejams. Bet ir pieejams preparāts Guaranas ekstrakts, kas satur lielu kofeīna procentu. Vairāk šeit. Lai smadzenes varētu izturēt lielu slodzi, vajadzēs lietot vairākus preparātus. Guaranas ekstrakts nodrošinās enerģiju un stimulējošo efektu. Žeņšeņ preparāti ar augstu ekstrakta devu nodrošina tonizējošo efektu un stimulē smadzeņu izturību pie lielām slodzēm. Preparāti Neurozan vai Brainbooster uzlabo smadzeņu šūnu vielmaiņu, uzlabojot to darbību. Droši varat lietot šos preparātus vienlaicīgi, tiem nav savstarpējas mijiedarbības. Efekta sasniegšanai būs nepieciešams kāds laiciņš. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-05-19
Iesūtīja:
Gints
Labdien! Man nedzist bruce pec apendicita operacijas(1 menesis), lai gan arst saka ka viss ir kartiba. Varbut var lietot kadu smeri vai ziedi, kas paatrina sadzisanu.
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Brūču dzīšanai var izmantot smēres - Curiosin gel (vairāk šeit), Solcoseryl gel, Brūču ziede (vairāk šeit). Šīs ziedes veicina ādas dzīšanu, saglabā nepieciešamu ādas mitrināšanas pakāpi un veicina ātrāku sadzīšanu. Solcoseryl gēls paredzēts vairāk mitrojošām brūcēm (kad brūces sulo, izdalās kāds šķidrums no tām), bet Solcoseryl ziede ir domāta jau sausām brūcēm, lai ātrāk varētu tās sadziedēt. Kā arī nepieciešams ieksķīgi lietot kompleksus vitamīnus, jo tie arī ir nepieciešami Jums šajā gadījumā. Ātrākai organisma atjaunošanai arī rekomendējam lietot žeņšeņ preparātus, jo žeņšeņ paātrina rehabilitācijas procesu, kā arī var lietot Wobenzym preparātu, kas arī uzlabo atveseļošanos pēc operācijām. Novēlam Jums veselību!

Datums:
2008-05-19
Iesūtīja:
Inese
Jautājums būs par hemoroīdiem. Sakiet lūdzu, vai taisnība, ka pie hemoroīdu ārstēšanas ļoti palīdz anālais sekss (notiek berze un līdz ar to labāk notiek asins cirkulācija šai apvidū)?Ir stāstīts no personīgās pieredzes, ka labi palīdzēts, bet kā tas ir no medicīniskās puses?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Nē, tādas terapijas metodes nav. Ar to var izdarīt pat sliktāk un grūtāk būs izārstēt. Labāk izvēlēties medikamentozu terapiju un, ja ir nepieciešams, ķirurģisko terapiju. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-05-19
Iesūtīja:
Aija
Sakiet lūdzu, kādus vitamīnus vai zāles varētu lietot, lai paātrinātu grūtniecības iestāšanos? Ginekologs ieteica e-vitamīnu, bet varbūt ir vēl kādi preperāti vai metodes?Un vai šo e-vitamīnu var dzert katru dienu?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Īpašu vitamīnu, kas paātrina grūtniecības iestāšanos, nav. Vienkārši ir jālieto sieviešu vitamīni, kas veicina sieviešu veselību un nodrošina vielmaiņas procesu regulāciju. E vitamīnu var lietot katru dienu, tikai nedrīkst pārsniegt dienas devas, lai nepārdozētu. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-05-19
Iesūtīja:
ina
Labdien sakiet lūdzu ko es varu smērēt bērnam ap mutīti sametušās mazas sīkas pumpiņas dažreiz pie acs kaktiņā arī manu tās pašas pumpas vai tas varētu būt no siekalām knupja vai ēdiena kas varētu būt pie vainas smērējam bepantēnu liekas ka tas nelīdz?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Tas var būt kāds ādas jūtīgums, kas var izpausties arī pie samazinātas aizsargspējas. Labāk konsultējieties par šo jautājumu ar ārstu. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-05-19
Iesūtīja:
simona
labdien, mani jau pāris dienas nomoka neliela problēma. lieta tāda, ka ieturēju diezgan nopietnu diētu un ēdu stipri maz. tagad to nedaru vairs, taču no pagājušās ceturtdienas tāda kā smaguma sajūta vēderā. leikas, ka arī ar vēdera gāzēm viss nav kārtībā. vēdera izeja normāla, taču ļoti pūšas un spiež. darbā nosēdēt grūti, zeķubikšu augšējā gumija liekas par stingru pēkšņi. par kunģa darbību nesūdzos. tikai tāda sajūta, ka zarnas īsti labi nestrādā. kādas zāles varētu lietot, lai novērstu šo problēmu? jau iepriekš palides!
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Jums nepieciešams uzlabot zarnu trakta darbību. Jūsu zarnu traktam pēc stingras diētas bija grūti uztvert uzturu, tāpēc tādas blakusparādības. Arī šķiedrvielu daudzums noteikti pārtikā ir mazs. No preparātiem sāciet lietot pa vienai tējkarotei dienā preparātu Ecocolon. Vairāk šeit. Tas ir šķiedrvielu preparāts, kas tieši uzlabo zarnu trakta darbību. Sākumā var gadīties, ka sūdzēsieties par kādu diskomfortu vēderā, bet tas pāries dažu dienu laikā. Pēc tam viss normalizēsies. Varat klāt lietot arī divu nedēļu kursu baktēriju preparātu - Fibrolakts, Linex vai Jogurta kapsulas. Tie uzlabos zarnu trakta mikrofloru un samazinās arī gāzu veidošanos. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-05-19
Iesūtīja:
Solvita
Labdien. Vēlos lūgt Jums padomu. Pirms nedēlas man iekoda ērce, kuras kodiena redzultātā dzeru antibiotikas(principā tās beidzu lietot, jo bija jāizdzer tikai 3 kapsulas-aizmirsu šo zāļu nosaukumu).Man bija liels, sarkans pleķis koduma vietā...Līdz analīžu veikšanai jāgaida vēl visa ši nedēļa(tās jāveicot 2 ned. pēc ērces iekošanas), bet apzinoties negatīvo antibiotiku iedarbību uz organismu vēlos kādu laiciņu palietot vitamīnus, uztura bagātinātājus, kas stiprinātu manu organismu. Patreiz lietoju tikai Linex kapsulas pēc ārsta norādījuma. Kāds vitamīnu kurss(kokteilis) būtu ieteicamākais-vai varētu man palīdzēt ar nelielu vitamīnu, uztura bagātinātāju saraksta priekšā pateikšanu, jo aptieku piedāvājums ir tiešām liels un bagātīgs. Ko varētu lietot, neatkarīgi no turpmāko analīžu rezultātiem, un cik ilgi šie vitamīni būtu jālieto, lai es būtu droša, ka savu organismu esmu "palutinājusi" pēc antibiotiku lietošanas? Paldies Jums!
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Jūsu gadījumā izmantotā antibiotika bija Sumamed, vienīgā antibiotika, kas jālieto 3 dienas. Pareizi darījāt, ka lietojāt Linex. Obligāti nepieciešams atjaunot zarnu mikrofloru pēc antibiotiku lietošanas. Mēs vēl rekomendējam labāku preparātu, kas arī satur baktērijas, bet stipri lielākā devā, un arī šķiedrvielas, lai pastiprinātu baktēriju iedarbību - Fibrolakts. Tas uzlabo zarnu mikrofloras atjaunošanu, normalizē zarnu trakta darbību un to var lietot tikai 1 reizi dienā. Vairāk šeit. Klāt var lietot kādu vitamīnu kursu - Alfavit, Vitiron, Dynamisan, Vitamax. Alfavit vitamīnu priekšrocība ir tāda, ka tie sastāv no trīs veida tabletēm, kas būtu jālieto atsevišķi, lai samazinātu to mijiedarbību, tādējādi nodrošinot labāku vitamīnu un minerālvielu iedarbību uz organismu. Vairāk šeit. Var lietot speciālus sieviešu vitamīnus. Vairāk neko īpašu nevajag arī lietot. Ja ir vēlme patīrīt organismu, varat lietot dažādus preparātus organisma attīrīšanai. Organisma attīrīšāna nāk par labu visam organismam. Vairāk šeit. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-05-18
Iesūtīja:
Andzejs
sveiki... vai es varu iegadaties proteinus? man ir 16... un cik maksaa un kada veida tiek piedavati aptiekas?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Proteīnus Jūs varat lietot ar vienu nosacījumu, ja ir smaga fiziska slodze. Tādā gadījumā organismam būs nepieciešamas olbaltumvielas, lai atjaunotu spēkus un muskuļus. Ja slodzes nebūs, tad proteīna lietošana var nodarīt kaiti organismam, palielināt šļakvielu daudzumu, slāpekļvielu daudzumu. Par iegādi un cenām varat interesēties šeit. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-05-18
Iesūtīja:
rihards
kadas zales labak lietot lai uzlabotu atminu???
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Lai uzlabotu atmiņu, noteikti jādzer preparāti, kas satur Ginkgo biloba Ekstraktu. Ļoti labs ir Gingium 120mg. Tad, lai uzlabotu smadzeņu darbību, ir nepieciešami preparāti, kas uzlabo smadzeņu darbību - Neirozan, Brainbooster, Lecitīns. Tie veicina impulsu pārvadi smadzeņu šūnās un uzlabo to darbību. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-05-18
Iesūtīja:
ramuns
labdien!man ir sejas adas problem visu laiku ir sarkana seja!vai ir kadi lidzekli to izarstet tabletes vai kremi?ziemaa vai vasara piemeram no augstuma vai karstuma sarkani vaigi!agrakk man ta nebija ko lai daru?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Rekomendējam griezties pie speciālista. Tikai ar tabletēm vai ziedēm šeit nevar izpalīdzēt. Ir jāizmeklējas un tad tikai var nozīmēt terapiju. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-05-18
Iesūtīja:
Vita
Vai ir kādi medikamenti kas palīdz izvadīt sāļus no organisma?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Preparāti, kas domāti organisma attīrīšanai izvada arī sāļus no organisma, bet vislabāk sāļus no organisma izvada nieru tējas, kas uzlabo nieru darbību, nodrošinot urīndzenošo aktivitāti un izvada sāļus. Rekomendē arī Artišoka ekstraktu lietot. Tas izvada smagmetālu sāļus. Kombinētie preparāti Denoxinal arī veic attīrīšanu. Labi no organisma sāļus izvada arī šķiedrvielu preparāti - Ecocolon. Tas adsorbē toksiskās vielas un izvada no organisma ārā. Ecocolon veiks ļoti labu organisma attīrīšanu. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-05-17
Iesūtīja:
zane
man bernam ir rejoss klepus,nekas neatklepojas gribu zinat vai 2gadigam bernam var likt sinepju plaksteri un uz cik ilgu laiku,ta lai nedabu apdegumu? un vel jautajums man ieteica uz krutinam uzzimet ar jodu restites tas palidzot pie klepus vai ta ir??? un vel vinai pie augstas temperaturas palidz paracetamola svecites bet no tam dupsis ir jutigs un iekaisis vai ta vieta var dot paracetamola tableti un kada deva?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Sinepju plāksteri nevar lietot bērniem pie paaugstinātas temperatūras. Sausam klepum ir ļoti labs dabisks sīrups Stodal. Paracetamola svecīšu vietā var lietot Panadol sīrupu, tas ir tas pats paracetamols. Deva būs aprakstīta lietošanas instrukcijā. Par tāda veida joda lietošanu mēs neesam dzirdējuši, bet varam teikt, ka no tā var iegūt ādas apdegumu. Vitamīnu lietošana arī ir nepieciešama, jo bērniem pavasarī parasti attīstās avitaminozes. Novēlam Jums būt veseliem!

<< < 283 | 284 | 285 | 286 | 287 | 288/333 | 289 | 290 | 291 | 292 | > >>
Pielāgota meklēšana
Jautājums
Vai Jūs regulāri lietojat zivju eļļu?


Lietoju periodiski
Jūsu atbilde
 

  Galvenā  Ziņas  Jautājums farmaceitam  Reklāmas iespējas  Autortiesības un atbildība  Autori  Kontakti