Nieres un urīnceļu darbības traucējumi
Gremošana un gremošanas traucējumi
Vīriešu veselība
Sirds un asinsvadu slimības
Vitamīni
Organisma attīrīšanās un atjaunošanās
Imunitāte
Acis un acu darbības traucējumi
Nervu darbības traucējumi
Alerģija
Saaukstēšanās
Sieviešu veselība
Kaitīgie ieradumi
Iesnas un deguns
Āda un ādas slimības
Mutes dobuma higiēna
Aktuālie un citi jautājumi
Galvas smadzeņu darbības traucējumi
Sāpes
Klepus
Aknu un žultspūšļa darbības traucējumi
Ausis un ausu darbības traucējumi
Vēnu slimības
Vakcinācija
Bērnu veselība
Jautājums farmaceitam?
Jautājums
Šajā sadaļā Jūs varat uzdot jautājumu farmaceitam. Jautājuma maksa ir 0.50 Ls. Atbilde tiks sniegta 24 stundu laikā un tiks nosūtīta uz Jūsu norādīto e-pastu un tiks publicēta arī portalā Zalesinfo.lv.

Uzdodot jautājumu, lūdzu, smalkāk aprakstiet problēmu – kad tā ir paradījusies, kādi simptomi, ko esat veikuši, kādas zāles esat lietojuši, kādas zāles lietojat pastāvīgi, aprakstiet arī sevi (vecums, augums, hroniskās kaites u.c.).
Jo kvalitatīvāk Jūs uzdosiet jautājumu, jo precīzāk mēs varēsim atbildēt Jums.
Ņemiet vērā to, ka Jūs uzdodat jautājumu farmaceitam, nevis ārstam.
Vēlams, visas portāla Zalesinfo.lv norādītas rekomendācijas apspriest ar savu ārstu.
Zalesinfo.lv nenes atbildību par informācijas izmantošanas sekām.
Portāla Zalesinfo.lv materiālu saturs nav oficiālās ārstēšanās vadlīnijas, tiem ir tikai informatīvs un rekomendācijas raksturs.
*Vārds:
*E-pasts:
*Jautājums:
*Ievadi paroli šeit

Lai saņemtu paroli un uzdotu jautājumu farmaceitam, nosūtiet īsziņu ar tekstu:

ZLI123568

uz numuru:

144 (LMT, Tele2, Bite, Triatel abonentiem)

Šī pakalpojuma maksa ir 0.50 Ls.

*Pēc dažām sekundēm uz Jūsu mobīlo tālruni Jūs saņemsiet īsziņu ar paroli, kuru ievadot, varēsiet nosūtīt jautājumu farmaceitam.

Jautājumu meklēšana pēc datuma
Datums:
2008-05-28
Iesūtīja:
Elina
Labdien!Cik stipras ir antibiotikas-doxycycline(vibramycin capsules 100mg).Esmu staavoklii.Vai taas vareetu kaiteet manam beerninam,kuram veel ir tikai 2 nedeelas.Antibiotikas lietoju 5 dienas,pa 1 divas reizes dienaa.

Nekas briesmīgais nav jāgaida. Protams, tas nav labi. Grūtniecības laikā doksiciklīnu drīkst ordinēt tikai izvērtējot gaidāmā labvēlīgā efekta mātei un riska auglim attiecību, jo auglim un maziem bērniem iespējama zobu krāsošanās un atgriezeniska kaulu augšanas aizkavēšanās. Bet, tā kā grūtniecībai ir tikai sākums, nav īpaši jāpārdzīvo. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-05-28
Iesūtīja:
MrE
Labdie!Man taads jautaajums, nodarbojos ar smagatletiku un gribu sakt lietot steroidus, un tieshiMethandienone, zinu visas blaknes vienaigs kas mani uztrauc vai var sakties kkaadas izmainjas seja, varbuut varu novecot,varbut seja kaut ka var sakt mainities?Man ir 20!

Šis līdzeklis ir samērā kaitīgs asinīm, nierēm un aknām. Tās ir biežākas blaknes, kas ir aprakstītas. Vīriešiem ar seju nekas nevar notikt, bet ir aprakstīta blakusparādība ginekomastija - krūšu augšana pēc sieviešu tipa. Mēs neiesakam lietot tādus līdzekļus muskuļmasas paaugstināšanai. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-05-28
Iesūtīja:
Margarita
Labdien, man ir tāda problēma - pirms 4 mēnešiem es sāku satikties ar puisi un pakāpeniski uz sejas man uzmetās pumpas sarkanas un zemādas, visvairāk uz zoda un apkārt lūpām. Varētu būt,ka tās ir no viņa siekalām vai bārdas? Ko jūs ieteiktu darīt? Varbūt puisis arī nav pie vainas, bet iepriekš man ļoti reti,kad metās pumpas, bet tagad tās ir sausas, lielas, niezošs un ilgāk nepāriet un paliek rētas no tām. Esmu izmēģinājusi dažādas maskas, smērītes pret pinnēm un sēnīti, bet nelīdz. Iesakiet lūdzu.

Tādas lietas var būt. Jūtīga āda var reaģēt šādi. Labāk šajā gadījumā griezties pie dermatologa vai kosmetologa uz konsultāciju. Mēģināt arī mazāk kairināt ādu šajā vietā. Varat lietot dažus barojošus krēmus, lai stiprinātu ādu. Papildus rekomendējam lietot pavasaros ādas vitamīnus. Vairāk šeit. Ādas vitamīni uzlabo ādas pretestības spējas, neļauj ātri veidoties dažādiem iekaisuma procesiem, palielina tās elastību. Tie ir nepieciešami ne tikai skaistai ādai, bet arī, lai mazinātu dažādus patoloģiskus procesus ādā. Ja pēc pinnēm paliek rētas, tad droši varat aptiekā nopirkt gēlu Dermatix un lietot kādus 2-3 mēnešus. Varat apskatīties mājaslapu www.dermatix.lv, kur ir ļoti izsmeļoša informācija par šo līdzekli. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-05-28
Iesūtīja:
Laura
Sveicināti,gribēju painteresēties par zālēm ar nosaukumu „Wartner”- (kārpu sasaldēšana ar kriogēno aerosolu).Cik tās ir efektīvas un cik maksā? Vai manā gadījumā šīs zāles derētu,ja kārpas ir daudz un tās ir izplatījušās pa abu roku virsējo daļu(caurspīdīgas,ādas nokrāsā un ļoti,ļoti sīciņas.Uz vienas rokas varētu būt ap 500-1000 kārpiņām,tikai divas no tām ir lielākas).Ko Jūs man ieteiktu darīt? Paldies Jums jau iepriekš

Jūsu gadījumā mēs noteikti rekomendējam griezties pie speciālista dermatologa vai arī plastiska ķirurga, kas nodarbojas ar šo problēmu ārstēšanu. Līdzeklis Wartner ir labs ar to, ka nav jālieto ilgstoši un darbojas efektīvi, sasaldējot kārpas. Bet problēma ir tāda, ka Jums ir cita veida kārpas un šeit nepieciešama sākumā speciālista konsultācija. Līdzeklis Wartner maksā ap 9 - 9.50 Ls. Kārpu rašanās gadījumā nepieciešams paaugstināt arī imunitāti - lietot vitamīnus, mazāk uztraukties. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-05-28
Iesūtīja:
TATJANA REPINA
Man ilgstoši jālieto Essentiale forte N300 mg (pa2kap.x 3 reiz diena). Valsts zāļu aģentūras mājas lapā es izlasīju, ka šīs zāles ir arī pa 600 (250,100) kapsulām iepakojumā. Vai Latvijā var iegādāties lielākus iepakojumus par 30 kapsulām? Paldies

Latvijā ir reģistrēti arī lielāki iepakojumi, bet pārdošanā ir tikai mazais - pa 30 kapsulām. Varat nemeklēt aptiekās, jo tādus iepakojumus, acīmredzot, Latvijā neieved. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-05-28
Iesūtīja:
Anita
Sakiet lūdzu, vai tā ir piena sēnīte, ja no rīta mamostoties ir nedaudz balti aplikumi uz lūpām? Ja ir, kā to ārstēt, ko tas nodara un vai tas ietekmē sliktu elpu?

Nē, tā nav piena sēnīte, bieži vien tas ir normāls process. Sliktu elpu vairāk ietekmē nepareiza mutes dobuma higiēna un arī kuņģa slimības. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-05-28
Iesūtīja:
aija
Lūdzu vai varat pateikt, kāpēc rodas daudz mazu kārpiņu kakla un plecu rajonā? Varbūt tas saistīts ar vecumu-(man 49)

Kārpu rašanās nekādīgi nav saistīta ar vecumu. Kārpu rašanās vairāk ir saistīta ar imunitātes pazemināšanos, it sevišķi ādas. Kārpas tiek uzskaitītas par  vīrusu infekciju, tāpēc vecumam šeit nav nozīmes. Uzlabojiet imunitāti, lietojiet kādus vitamīnus ādai. Vairāk šeit. Rekomendējam griezties arī pēc konsultācijas pie dermatologa, kas nodarbojas ar kārpu likvidēšanu. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-05-27
Iesūtīja:
Keita
Labdien, sakiet, ludzu, vai ir iespejams pasharsteshanas celjaa, neapmeklejot arstu, izarstet cermes/lentenjus?

Lenteņu gadījumā labāk griezties pie ārsta, jo nepieciešami ir recepšu medikamenti (mebendazolu saturošie preparāti ir ar plašu darbības spektru, kā arī jauktas helmintu invāzijas ārstēšanai). Spalīšu gadījumā var lietot preparātu Helmintox. Tas ir vienīgais līdzeklis bez receptes. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-05-27
Iesūtīja:
Agnis
Labdien!Man ir 32 gadi un lietoju asinspiediena pazemināšanai Nebilet 5mg un Diroton 5mg.Vai šīs zāles var izraisīt impotenci?

Impotences jautājumā lielu lomu spēlē psiholoģiskais faktors, nevis medikamentu lietošana. Šie medikamenti praktiski neizraisa impotenci. Tos droši var lietot ilgstoši. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-05-27
Iesūtīja:
Aija
Labdien! Sakiet lūdzu, vai Jūs varētu paskaidrot atšķirību strap TONIKU un LOSIONU? Brīžiem apjūku parfimērijas piedāvājuma klāstā un nezinu, vai tas ir viens un tas pats, vai tomēr divas dažādas lietas? Paldies!

Principiālās atšķirības starp tiem nav. Gan losjons, gan toniks ir domāti sejas attīrīšanas procedūras pabeigšanai, jo sākumā seju nepieciešams attīrīt ar kosmētisko pieniņu, tad noskalot ar ūdeni un tonizēt seju ar losjonu vai toniku. Toniki un losjoni var būt katram ādas tipam savi, tāpēc zinot savu ādas tipu, Jūs varat izvēlēties atbilstošo līdzekli, piemēram, toniku sausai ādai bez spirta satura, ja Jums ir sausa un jūtīga āda. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-05-27
Iesūtīja:
kristine
Vai potei pret ercu encefalitu ir noverojamas kadas blakusparadibas? Nakamaja diena pec otras potes ievadisanas man bija temperatura un slikta passajuuta.

Jā, tādas var būt blakusparādības. Vairāk informācijas par vakcīnu var atrast šeit. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-05-27
Iesūtīja:
kaspars
Kādu smēri lietot ja uz dzimumorgāna kārpas

Smēres, kas likvidē kārpas nav. Ir līdzekļi Acetocaustin un Wartner šķīdumi, kas ir izmantojami uz ādas, bet par lietošanu uz dzimumorgāna uz gļotādas rekomendējam konsultēties pie dermatovenerologa. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-05-27
Iesūtīja:
Ilga
Jautājums par asinvadus stiprinošiem preparātiem: kurš no šiem trim ir efektīvāks un drošāks: anthogenol, aescusan vai askorutīns? Vai askorutīns būtu labāks, ja pēc vīrusu saslimšnas ir nedaudz pazemināta imunitāte un novērojama arī veģetatīvā distonija?

Aescusan vairāk domāts vēnu stiprināšanai. Anthogenol un Askorutīns ir vairāk domāti asinsvadiem. Tiem var teikt ir vienāda iedarbība, nevaram teikt, ka Askorutīns ir sliktāks, jo tā tas nav. Askorutīns ir labs pēc vīrusu saslimšanas, jo satur arī C vitamīnu, kas uzlabo imunitāti. Aescusan vietā var lietot Venoplant - tam ir lielāka deva. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-05-27
Iesūtīja:
Sarmīte
Labdien! Vai ir kāds bezrecepšu līdzeklis, ko var iegādāties aptiekā pret piena sēnīti? Atkārtojas regulēri pēc antibiotiku lietošanas, nu jau atkal ir klāt,bet pierakstu pie ārsta diemžēl var dabūt tikai pēc 2.ned.

Bezrecepšu līdzekļi ir domāti vaginālās mikrofloras uzlabošanai. Tie nav ar pretsēnīšu iedarbību. Vagilac un Floragyn ir baktēriju saturošas vaginālās svecītes, kas uzlabo vaginālo mikrofloru un palīdz cīnīties pret sēnīti. Lietojiet šos līdzekļus obligāti vienmēr antibiotiku lietošanas laikā, lai samazinātu negatīvas sekas. Antibiotiku lietošanas laikā lietojiet arī baktēriju preparātus - Linex, Liveo, Fibrolakts, Jogurta kapsulas. Par to vairāk šeit. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-05-26
Iesūtīja:
Ginta
Labdien!!!Es dzeru nedelu BROMOCRIPTIN-RICHTER ,lai pazustu kruts piens,bet man ir sausmiga caureja un sodien loti sapeja veders,ja es vinas parstasu dzert man var atjaunoties piens????

Zāļu aprakstā nekas nav teikts par šīm blakusparādībām. Rekomendējam Jums konsultēties par šo jautājumu ar ārstu. Šīm blakusparādībām var būt arī cits iemesls. Ja Jūs atmetīsiet lietot šo preparātu, piens var atjaunoties. Šis medikaments nav domāts īslaicīgai lietošanai. Novēlam Jums būt veseliem!

<< < 283 | 284 | 285 | 286 | 287 | 288/336 | 289 | 290 | 291 | 292 | > >>
Pielāgota meklēšana
Jautājums
Vai Jūs regulāri lietojat zivju eļļu?


Lietoju periodiski
Jūsu atbilde
 

  Galvenā  Ziņas  Jautājums farmaceitam  Reklāmas iespējas  Autortiesības un atbildība  Autori  Kontakti