Nieres un urīnceļu darbības traucējumi
Gremošana un gremošanas traucējumi
Vīriešu veselība
Sirds un asinsvadu slimības
Vitamīni
Organisma attīrīšanās un atjaunošanās
Imunitāte
Acis un acu darbības traucējumi
Nervu darbības traucējumi
Alerģija
Saaukstēšanās
Sieviešu veselība
Kaitīgie ieradumi
Iesnas un deguns
Āda un ādas slimības
Mutes dobuma higiēna
Aktuālie un citi jautājumi
Galvas smadzeņu darbības traucējumi
Sāpes
Klepus
Aknu un žultspūšļa darbības traucējumi
Ausis un ausu darbības traucējumi
Vēnu slimības
Vakcinācija
Bērnu veselība
Jautājums farmaceitam?

Iespēja uzdot jautājumus šobrīd ir slēgta! Novēlam Jums būt veseliem!

Jautājumu meklēšana pēc datuma
Datums:
2008-05-30
Iesūtīja:
Laura2
Es vēlos sakārtot savu organismu. Man ir sēnīte kaklā, ir bieži aizcietējumi, ļōti bieži ir iekaisušas mandeles un iesnas un ir ļōti jutīga āda. Alerģija pret sintētiku un tā, ne uz nervu pamata. Ar ko man sākt? Zinu,ka jāattīra zarnu trakts,jo tas var būt sēnītes labvēlis un vispār jāatīra organisms no sliktajām vielām, jāatbrīvojas no tās sēnītes un jāpaaugstina imunitāte. prekš imunitātes un sēnītes varētu derēt Citrosept, traktam un sēnītei man ieteica Enterolu, bet imunitātei Actimelu u.c. Ko jūs man ieteiktu? Ar ko sākt? Es nevēlos ieslīgt otrā galējībā,kad ārstējoties un cenšoties paaugstināt imunitāti,to novājinu lietojot pārāk daudz zāles un medikamentus.Lūdzu palīdziet tikt skaidrībā! PAldies!
Atbilde 

Zarnu trakta attīrīšanai un organisma attīrīšanai ir ļoti labs preparāts Ecocolon. Ar to arī jāsāk, tīrot organismu. Tas tieši saved kārtībā zarnu traktu, novērš aizcietējumus un uzlabo pašsajūtu. Normalizējot zarnu traktu, tas uzlabo arī imunitāti. Vairāk par Ecocolon šeit. Citrosept šeit nāks arī par labu, jo Jums ir kakla iekaisums. Lietojiet arī zāļu tējas (urīndzenošas tējas), jo tās arī attīra organismu un uzlabo imunitāti. Ar šiem preparātiem arī pietiks. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-05-30
Iesūtīja:
laura
Sveiki! Katru rītu nu jau gandrīz mēnesi nākas skalot kaklu,lai tiktu vaļā no maziem tā kā strutu pūslīšiem.Ja tā būtu strutojošā angīna vai kas tāds,tad būtu jābūt paaugstinātai temperatūrai, bet tās nav. Ir dzirdēti varianti par kakla sēnīti, vai varat pastāstīt par šo sēnīti vairāk? Ar ko to ārstēt? ...un kā lai attīra zarnu traktu,jo,lai paaugtsinātu imunitāti,esot jāsāk ar zarnu trakta attīrīšanu no toksīdiem un citām nevajadzģām vielā,pirms sākam likt iekšā vitamīnus un vajadzīgās minerālvielas. Paldies!
Atbilde 

Tas var būt vienkāršs kakla iekaisums, kas nepāriet ilgāku laiku. Jūsu gadījumā var lietot preparātus, kas veicina imunitāti. Rekomendējam dzert karstas zāļu tējas (kumelītes, piparmētras) un lietot sūkājamās tabletes. Zarnu trakta attīrīšanai sāciet lietot Ecocolon, jo tas arī uzlabo imūno sistēmu. Tas attīra ļoti labi zarnu traktu, jo satur šķiedrvielas. Šķiedrvielas zarnu traktā darbojas kā "zarnu birstītes." Vairāk par Ecocolon šeit. Vitamīnus tomēr var sākt jau likt iekšā, jo tie ir nepieciešami Jūsu imūnai sistēmai, it sevišķi pavasarī. Rekomendējam arī konsultēties ar arstu. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-05-30
Iesūtīja:
Solvita
Labdien. Jau atkal vēlos ar Jūsu palīdzību rast atbildes uz sev interesējošajiem jautājumiem... Vēlos palīdzēt savam dzīvesdraugam nedaudz piespiežot viņu padomāt par savu veselību palietojot kādus vitamīnus un uztura bagātinātājus. Mans vīrietis ir smēķējošs(smēķē ļoti daudz),ir ļoti nervozs,saspringts. Jautājot pēc vitamīniem aptiekās protams katrā no aptiekām tiek ieteikti citi vitamīni. Ko no vitamīnu kompleksiem, uztura bagātinātājiem es varētu nopirkt savam vīrietim- organisma spēcināšanai, attīrīšanai, stresa mažināšanai, tonusa uzlabošanai-organisma "sakārtošanai", jo jūtu, ka cilvēčiņš savos darbos vienkārši "izdeg". Paldies jums liels!
Atbilde 

Jūsu gadījumā visvairāk ir nepieciešami nevis vitamīnu kompleksi, bet nomierinošo un tonizējošo preparātu kombinācija. Nervu nomierināšanai un stresa mazināšanai var lietot preparātus Herbastress, Dormiplant vai Persen forte. Magnija preparāti (Magvit, Magne B6) nāks par labu nervu šūnu relaksācijai, lai cilvēkam nervu sistēma pārāk neuzbudinātos pie stresa slodzēm, lai mierīgāk reaģētu uz apkārtējiem faktoriem. Bet, lai organismam pierastu un izturētu visas stresa slodzes, garīgas slodzes, paaugstinātu darbaspējas, ir jālieto žeņšeņ preparāti - ļoti labs ir dzeramā formā Gerimax strong energy. Satur augstu aktīvo vielu devu un iedarbojas ļoti labi vai arī Gerimax tabletēs bez vitamīniem (lielāka deva). Visus šos preparātus vēlams lietot 2-3 mēnešus vismaz. Šo preparātu kombinācija uzlabos nervu sistēmas darbu, paaugstinās darbaspējas un organisma izturību stresa apstākļos. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-05-30
Iesūtīja:
Ilze
Labdien! Pēdēja puss gada laikā ir parādījušie vairāki augoņi (padusē, uz pleciem, vēdera un dupša vaigiem), kas agrāk mani nebija piemeklējuši vispār. Pēdējais, kas ir uz pleca, ir milzigs 6cm diagonāle, jau vaļējs. Ir apmeklēts ārts, ņemtas asins analīzes, ķirģiski likvidēti augoņi, iziets antibiotiku kurss. Bet augoņu atkārtotas parādīšanās iemesls nav zināms. Kā atbildi esmu saņemusi, ka asinis ir tīras, vajadzīga lielāka atpūta. Bet pievēršot uzmanību dienas režīmam, edot veselīgāk, lietojot vitamīnus, tie tupina mesties ar vien jaunās vietās, dāžāda lieluma, vienā vārdā sakot- progresē. Kāds tam varētu būt iemesls un ko varu lietas laba darīt pašas spēkiem? Sāk likties, ka mecīnisko iestāžu apmeklēšana ir bezjēdzīga. p.s. esmu 20 gadus veca, samērā aktīvi nodarbojos ar sportu, pēdējā gada laikā dzīvoju rūpnieciskajā pilsētā. Sniedzu šo informāciju, jo iespējams tam ir skaidrojums par augoņu uzrašanos. Liels paldies!
Atbilde 

Augoņi var mesties, ja ir samazinātā imunitāte. Jūsu vecumā šo problēmu vēl var ietekmēt hormonu līmenis, kā arī izjauktā ādas mikroflora. Mēs rekomendējam konsultēties ar dermatologu, ja nekonsultējāties, un ginekologu drošības pēc. Mēs domājam, ka izšķiroša nozīme ir tomēr zemai imunitātei. Tāpēc nepieciešams to stiprināt. Ļoti labs šajā gadījumā varētu būt preparāts Wobenzym. Tam ir imunomodulējoša iedarbība, kas veicina organisma aizsargspējas pret tādām lietām. Lietojiet šo preparātu 2-3 mēnešu laikā. Kā arī rekomendējam neaizrauties ar saldumiem, jo ādai tie nepatīk. Liekie saldumi provocē ādas mikroiekaisumus, kas var izpausties arī šādi. Nāks par labu arī zarnu trakta tīrīšana ar Ecocolon, jo tas attīra organismu un zarnu traktu, uzlabo zarnu dabisko mikrofloru un veicina imunitāti. Vairāk par Ecocolon šeit. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-05-29
Iesūtīja:
inga
Sveiki! Ko ludzu Jus ieteiktu,ja parsvaraa naktis un nedaudz dienas laika notirpst rokas. Paldies!
Atbilde 

Roku un kāju tirpšana var liecināt par daudz ko. Varam rekomendēt Jums uzsākt lietot Ginkgo Biloba preparātus. Tie uzlabo asinsriti un mazina arī tirpšanu. Tirpšanu var izraisīt arī vitamīnu trūkums - B1 vitamīna trūkums. Tāpēc lietojiet arī vitamīnus. Rekomendējam Jums Alfavit. Tas ir labs ar to, ka satur trīs veida tabletes, kas jālieto atsevišķā laikā. Alfavit nodrošina augstāku vitamīnu biopieejamību (efektivitāti). Vairāk par to šeit. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-05-29
Iesūtīja:
Diana
Labdien! Kāda ir ikdienas deva Futura Silica? Kad tas ir labāk lietot? Vai pēc ēšanas? Paldies!
Atbilde 

Futura Silica ir jālieto 2 tabletes dienā ēšanas laikā. Tabletes rekomendē lietot 3-6 mēnešu laikā. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-05-29
Iesūtīja:
Aija
Vai ir gadu ierobezojums,lietojot hormonalas tabletes.Vai 50 gados nav kaitigi veselibai? konkreti par novynette.Paldies!
Atbilde 

Nē, tādu ierobežojumu nav. Tādus līdzekļus sievietēm Jūsu vecumā arī nozīmē. Ja ārsts ir rekomendējis, tad droši lietojiet, vienīgais, lai nebūtu nekādas sliktas blakusparādības un lietošanas laikā būtu laba pašsajūta. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-05-28
Iesūtīja:
Ruta
Labdien! vai Latvija ir iespeja nopirkt preporatu Селенa - (selenium)?
Atbilde 

Aptiekās ir pieejams Krievijas ražotāja preparāts Selen-aktiv. Produktam piemīt antioksidantu īpašības, ieteicams kā vispārspēcinošs līdzeklis. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-05-28
Iesūtīja:
indra
Pirms gadiem 8 man konstatēja kairinātas zarnas sindromu.Ik pa brīdim mani pavada no tā izrietošie simptomi- vēdersāpes, vēdera uzpūšanās, slikta dūša. Ar to jau esmu samierinājusies. Bet šogad aprīļa sākumā sāka parādīties migrējošas sāpes tikai vēdera kreisajā pusē, kuras līdz pat šim brīdim nav pārgājušas.Škiet, ka tikai kreisā puse ir uzpūsta. Ja burkšķ, tad burkšķ pamatā kreisā puse. Asins analīzes ideālas, Vēdera dobuma sonogrāfijā nekas netika atrasts. Kāds varētu būt šo sāpju iemesls?
Atbilde 

Iespējams, ka zarnu gludās muskulatūras spazmas ir stiprākas, tāpēc sāpes ir stiprākas. Mēs rekomendējam Jums uzsākt regulāri lietot preparātu Ecocolon. Šķiedrvielu preparāti kairinātās zarnas sindroma gadījumā ir rekomendēti, jo tie uzlabo zarnu trakta vispārējo darbību, nodrošinot pareizu un normālu zarnu trakta darbību, kā arī uzlabo vēdera izeju. Lietojiet pirmo nedēļu pa puskarotei, pēc tam pa 1 tējkarotei dienā un pēc kāda lietošanas laika 2 tējkarotes. Vairāk par Ecocolon šeit. Arī rekomendējam ievērot diētā vairāk ar šķiedrvielām bagātus produktus. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-05-28
Iesūtīja:
Elina
Labdien!Cik stipras ir antibiotikas-doxycycline(vibramycin capsules 100mg).Esmu staavoklii.Vai taas vareetu kaiteet manam beerninam,kuram veel ir tikai 2 nedeelas.Antibiotikas lietoju 5 dienas,pa 1 divas reizes dienaa.
Atbilde 

Nekas briesmīgais nav jāgaida. Protams, tas nav labi. Grūtniecības laikā doksiciklīnu drīkst ordinēt tikai izvērtējot gaidāmā labvēlīgā efekta mātei un riska auglim attiecību, jo auglim un maziem bērniem iespējama zobu krāsošanās un atgriezeniska kaulu augšanas aizkavēšanās. Bet, tā kā grūtniecībai ir tikai sākums, nav īpaši jāpārdzīvo. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-05-28
Iesūtīja:
MrE
Labdie!Man taads jautaajums, nodarbojos ar smagatletiku un gribu sakt lietot steroidus, un tieshiMethandienone, zinu visas blaknes vienaigs kas mani uztrauc vai var sakties kkaadas izmainjas seja, varbuut varu novecot,varbut seja kaut ka var sakt mainities?Man ir 20!
Atbilde 

Šis līdzeklis ir samērā kaitīgs asinīm, nierēm un aknām. Tās ir biežākas blaknes, kas ir aprakstītas. Vīriešiem ar seju nekas nevar notikt, bet ir aprakstīta blakusparādība ginekomastija - krūšu augšana pēc sieviešu tipa. Mēs neiesakam lietot tādus līdzekļus muskuļmasas paaugstināšanai. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-05-28
Iesūtīja:
Margarita
Labdien, man ir tāda problēma - pirms 4 mēnešiem es sāku satikties ar puisi un pakāpeniski uz sejas man uzmetās pumpas sarkanas un zemādas, visvairāk uz zoda un apkārt lūpām. Varētu būt,ka tās ir no viņa siekalām vai bārdas? Ko jūs ieteiktu darīt? Varbūt puisis arī nav pie vainas, bet iepriekš man ļoti reti,kad metās pumpas, bet tagad tās ir sausas, lielas, niezošs un ilgāk nepāriet un paliek rētas no tām. Esmu izmēģinājusi dažādas maskas, smērītes pret pinnēm un sēnīti, bet nelīdz. Iesakiet lūdzu.
Atbilde 

Tādas lietas var būt. Jūtīga āda var reaģēt šādi. Labāk šajā gadījumā griezties pie dermatologa vai kosmetologa uz konsultāciju. Mēģināt arī mazāk kairināt ādu šajā vietā. Varat lietot dažus barojošus krēmus, lai stiprinātu ādu. Papildus rekomendējam lietot pavasaros ādas vitamīnus. Vairāk šeit. Ādas vitamīni uzlabo ādas pretestības spējas, neļauj ātri veidoties dažādiem iekaisuma procesiem, palielina tās elastību. Tie ir nepieciešami ne tikai skaistai ādai, bet arī, lai mazinātu dažādus patoloģiskus procesus ādā. Ja pēc pinnēm paliek rētas, tad droši varat aptiekā nopirkt gēlu Dermatix un lietot kādus 2-3 mēnešus. Varat apskatīties mājaslapu www.dermatix.lv, kur ir ļoti izsmeļoša informācija par šo līdzekli. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-05-28
Iesūtīja:
Laura
Sveicināti,gribēju painteresēties par zālēm ar nosaukumu „Wartner”- (kārpu sasaldēšana ar kriogēno aerosolu).Cik tās ir efektīvas un cik maksā? Vai manā gadījumā šīs zāles derētu,ja kārpas ir daudz un tās ir izplatījušās pa abu roku virsējo daļu(caurspīdīgas,ādas nokrāsā un ļoti,ļoti sīciņas.Uz vienas rokas varētu būt ap 500-1000 kārpiņām,tikai divas no tām ir lielākas).Ko Jūs man ieteiktu darīt? Paldies Jums jau iepriekš
Atbilde 

Jūsu gadījumā mēs noteikti rekomendējam griezties pie speciālista dermatologa vai arī plastiska ķirurga, kas nodarbojas ar šo problēmu ārstēšanu. Līdzeklis Wartner ir labs ar to, ka nav jālieto ilgstoši un darbojas efektīvi, sasaldējot kārpas. Bet problēma ir tāda, ka Jums ir cita veida kārpas un šeit nepieciešama sākumā speciālista konsultācija. Līdzeklis Wartner maksā ap 9 - 9.50 Ls. Kārpu rašanās gadījumā nepieciešams paaugstināt arī imunitāti - lietot vitamīnus, mazāk uztraukties. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-05-28
Iesūtīja:
TATJANA REPINA
Man ilgstoši jālieto Essentiale forte N300 mg (pa2kap.x 3 reiz diena). Valsts zāļu aģentūras mājas lapā es izlasīju, ka šīs zāles ir arī pa 600 (250,100) kapsulām iepakojumā. Vai Latvijā var iegādāties lielākus iepakojumus par 30 kapsulām? Paldies
Atbilde 

Latvijā ir reģistrēti arī lielāki iepakojumi, bet pārdošanā ir tikai mazais - pa 30 kapsulām. Varat nemeklēt aptiekās, jo tādus iepakojumus, acīmredzot, Latvijā neieved. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-05-28
Iesūtīja:
Anita
Sakiet lūdzu, vai tā ir piena sēnīte, ja no rīta mamostoties ir nedaudz balti aplikumi uz lūpām? Ja ir, kā to ārstēt, ko tas nodara un vai tas ietekmē sliktu elpu?
Atbilde 

Nē, tā nav piena sēnīte, bieži vien tas ir normāls process. Sliktu elpu vairāk ietekmē nepareiza mutes dobuma higiēna un arī kuņģa slimības. Novēlam Jums būt veseliem!

<< < 283 | 284 | 285 | 286 | 287 | 288/336 | 289 | 290 | 291 | 292 | > >>
Pielāgota meklēšana

Jautājums
Vai Jūs regulāri lietojat zivju eļļu?


Lietoju periodiski
Jūsu atbilde
 

  Galvenā  Ziņas  Jautājums farmaceitam  Reklāmas iespējas  Autortiesības un atbildība  Autori  Kontakti