Nieres un urīnceļu darbības traucējumi
Gremošana un gremošanas traucējumi
Vīriešu veselība
Sirds un asinsvadu slimības
Vitamīni
Organisma attīrīšanās un atjaunošanās
Imunitāte
Acis un acu darbības traucējumi
Nervu darbības traucējumi
Alerģija
Saaukstēšanās
Sieviešu veselība
Kaitīgie ieradumi
Iesnas un deguns
Āda un ādas slimības
Mutes dobuma higiēna
Aktuālie un citi jautājumi
Galvas smadzeņu darbības traucējumi
Sāpes
Klepus
Aknu un žultspūšļa darbības traucējumi
Ausis un ausu darbības traucējumi
Vēnu slimības
Vakcinācija
Bērnu veselība
Jautājums farmaceitam?

Tehnisko iemeslu dēļ, iespēja uzdot jautājumus ir slēgta! Novēlam Jums būt veseliem!

Jautājumu meklēšana pēc datuma
Datums:
2008-05-16
Iesūtīja:
Valda
Labdien! Man ir jāpotējas pret ērču encefalīti, bet ārste teica, ka viņiem uz ambulanci vakcīnas solot tikai uz jūliju, kur vēl ir iespējams iegādāties šo vakcīnu. Jautāju aptiekā, bet man teica, ka āptiekās tādas netirgojot. Varbūt varat ieteikt, kur ņemt šo vakcīnu? Jau iepriekš, Paldies!
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Par vakcinācijas vietām varat interesēties šeit. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-05-16
Iesūtīja:
Viktors
Labdien! Jau 7 gadus uz sejas ir sarkani plankumi, esmu lietojis dažādas ziedes, bet nelīdz. Ārsti teica, ka tā ir sarkanā ēde vai kas tamlīdzīgs, vairs neatceros, bet palasot informāciju internetā, nācu pie secinājuma, ka man iespējams ir rozacea jeb kuperroze vai arī periorāls dermatīts. Vai šīs slimības, ja tās ir ielaistas vispār var izārtēt, vai vismaz apārstēt. Kādi līdzekļi jālieto, vai arī palīdzēt var tikai speciālists. Apnicis ar tādu seju dzīvot! Jau iepriekš, liels paldies par sniegto informāciju
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Jūsu gadījumā noteikti jāmeklē labs speciālists dermatologs, kas, izmeklējot, nozīmēs pareizu terapiju. Te grūti rekomendēt kādus īpašus līdzekļus, jo visi pārsvarā būs recepšu medikamenti. Ja tā ir kuperoze, tad ir iespējama kāda kosmētiska ārstēšana. Noteikti jāgriežas pie speciālista un jākonsultējas ar viņu. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-05-16
Iesūtīja:
Zane
labdien, vēlējos jums lūgt palīdzību.ir nepatīkami par to runāt,bet man jau otro dienu ir asiņaini izkārnījumi. vai tas varētu būt kas nopietns? janvāra beigās man konstatēja čūlu, tā tika izārstēta, februāra beigās biju pārbaudīties. vēljoprojām ievēroju diētu(nēedu neko ceptu,skābu,nedzeru gāzētu). vai tam varētu būs saistība ar ķuņģa čūlu?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Tas var būt saistīts arī ar čūlas atkārtošanos, jo čūlas mēdz paasināties un atkārtoties pavasaros (pavasaris un rudens ir sliktākais laiks cilvēkiem ar hroniskām slimībām). Vai arī tas var būt saistīts ar hemoroīdiem. Jums obligāti ir jāgriežas pie ārsta un jānoskaidro iemesls. Ļoti pareizi darāt, ka ievērojat diētu, jo tas ļoti nepieciešams čūlu dzīšanas procesam. Rekomendējam Jums klāt lietot arī smiltsērkšķu eļļu, lai uzlabotu gļotādas dzīšanu. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-05-16
Iesūtīja:
Helena
Esmu lietojusi ARILIN 500mg divas reizes dienā, kā arī omeoprozolu, kopā 5 dienu kursu, nezinot, ka esmu stāvoklī 2-3 nedēļā. Sakiet vai šīs zāles var atstāt nevēlamu iedarbību uz augli? Lūdzu atbildiet godīgi!!
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Metronidazola (Arilin) un omeprazola lietošana grūtniecības periodā, protams, nav vēlama, it sevišķi metronidazolam. Abiem preparātiem ir veikti pētījumi, kas pierāda negatīvu darbību. Metronidazola lietošana grūtniecēm var izraisīt priekšlaicīgas dzemdības, bet viss var būt arī normāli (38% parādīja, ka nekādu negatīvu seku nav). Vairāk šeit krievu valodā. Tā kā pētījumos negatīvie rādītāji ir konstatēti ne visiem dalībniekiem, līdz ar to viss var beigties labi. Turklāt, Jūs esat lietojusi preparātus tikai pašā sākumā. Obligāti lietojiet visus nepieciešamus grūtnieču vitamīnus, ievērojiet visas ārsta rekomendācijas un domājiet tikai par labu. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-05-15
Iesūtīja:
dace
man ir tāda prblēma kad man ir spalīši ko lai es daru pie ārsta netieku.
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Aptiekās ir pieejams bezrecepšu preparāts Helmintox. Nopērciet to un lietojiet kā rakstīts instrukcijā. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-05-15
Iesūtīja:
karlis
vai ar medikamentu palīdzību vīrietis var iegūt sievišķīgu figūru? vai Latvija ādi medikameti ir piejami?Ja ir ,tad konkrēti kādi un kur?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Speciālu tādu medikamentu nav. Ir noteikti recepšu medikamenti, kuriem lietošanas laikā var būt blakusparādība ginekomastija - krūšu augšana pēc sieviešu tipa. Šo parādību var izraisīt vairāki preparāti - antiandrogēni, cimetidīns, daži sirds preparāti (spironolaktons) u.c. Vairāk var palasīt krievu valodā šeit. Bet visi šie preparāti ir recepšu medikamenti un tāpat lietot nav rekomendēts. Tie ir pieejami visās aptiekās. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-05-14
Iesūtīja:
Ineta
2 nedelas netieku vala no sausa klepus.kadas zales lietot.
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Vislabāk šajā gadījumā ir dzert tējas, kas domātas bronhu attīrīšanai. Ļoti laba tēju kombinācija ir kumelīšu ziedi ar eikalipta lapām. Šī kombinācija mazina iekaisumu, attīra bronhus, uzlabo elpošanu un mazina klepu. Var klāt lietot arī dabisko sīrupu pret sauso klepu - Stodal. Ja ilgi jau nevarat atbrīvoties no klepus, vajadzētu padomāt arī par organisma stiprināšanu. Lietot vitamīnus vai kādus citus preparātus, kas veicina imunitāti. Vairāk šeit. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-05-14
Iesūtīja:
larisa
Kapec izdalas rugtas siekalas,jau nedelju,pirms laika,ta jau bij,bet pargaja,tagd atkal.Kapec?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Tas var norādīt uz kādiem aknu darbības traucējumiem. Noteikti jāiet pie ārsta un jāpārbauda aknu darbība, nododot asins analīzes. Pa šo laiku varat lietot kādus aknu darbību uzlabojošos preparātus - Liv 52, Carsil, Esentiale forte, Lecitīnu. Vairāk šeit. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-05-14
Iesūtīja:
modrite
kadi ir brūču veidi,kadas brūces ir bīstamas,kādos gadījumos ir bīstami kukaiņu dzēlumi,ja brūcē iekluvušas dzīvnieka siekalas ar ko var inficēties,kā apstrādā kostās brūces?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Par brūču kopšanu varat palasīt šeit. Ja ir kādi aizdomīgi kodumi, no kuriem var inficēties, noteikti ir jāgriežas pie ārsta. Tradicionālo risinājumu šeit nav, jo ir jāapskata brūce un tad jānozīmē terapija. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-05-14
Iesūtīja:
larisa
bērnam 11 gadu vecumā ārsts izrakstīja Retaboli, 3 mēnešus 1x mēnesi jāpotē.neveicot nekādas pārbaudes(asins analīzes, sirds un aknu darbību).bērns ar īpašām vajadzībam( epilepsija Rolanda tipa).Bērns tiešām izskatās uz 7-8 gadiem! Vai nav bīstami potēt injekcijas tādam bērnam..un kur Jūs mums ieteiktu griezties uz konsultāciju .paldies
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Šis ir spēcīgs medikaments un vajadzētu gan veikt analīzes pirms nozīmēt tādu preparātu. Rekomendējam griezties pie endokrinologa. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-05-14
Iesūtīja:
Baiba
Sveicināti! Manai mazai meitiņai ir pārtikas alerģija. Dzeram zāles jau divus mēnešus un izvairamies no vairākiem ieteiktiem produktiem, bet pumpiņas vēl metās (metās bet mazāk nekā agrāk).Dzirdēju par homeopātiskiem līdzekļiem, gribēju prasīt kādus produktus varētu lietot divus gadus veca meitenīte. Dzirdētju, ka šie līdzekļi ir ļoti efektīvi.
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Šādā gadījumā vislabāk griezties pie speciālista homeopāta, kas piemeklēs pareizu homeopātisko preparātu un griezties pēc informācijas arī homeopātiskajā aptiekā. Spiediet šeit. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-05-14
Iesūtīja:
linda
Iegadajos B complex plus (100tbl),Triov un selena kombinac.60tbl.profilaksei Sakiet ludzu,cik ilgi varetu tos lietot?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Šos preparātus droši varat lietot 2 mēnešu laikā, tad pārtraukumu līdz rudenim un rudenī varat vēlreiz izlietot tādu kursu. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-05-13
Iesūtīja:
ina
Labdien,sakiet ko lai es daru mutē zem lūpas iemeties tāds pleķis sāpīgs jēls un izskatās dzeltens citur mutē nekur nav tikai vienā vietā smērēju pioktinīnu vienreiz pa dienu kopš ceturtdienas arī stomagēlu labāk nepaliek man ieteica solcoseryl ziede va tā būs laba?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Tā var būt aftai līdzīga brūce. Tā var parādīties vairāku iemeslu dēļ.  Solcoseryl ziedi parasti šajos gadījumos bieži nozīmē. Tā veicina gļotādas dziedēšanu un stāvokļa uzlabošanu. Vienīgais ir jānopērk tieši Solcoseryl Dentālā pasta aptiekās bez receptes un šī pastiņa ir līdzīga gēlam, ko vajag uzklāt uz aftas mutes dobumā. Solcoseryl Dentālā pasta ir jāuzklāj uz sausas gļotādas, pirms uzziest, vajag pacensties ar vates tamponu nosusināt mutes gļotādu un ar mitro pirkstu uzziest šo līdzekli. Tā kā  tas var būt saistīts arī ar dzelzs trūkumu organismā, tad klāt ir rekomendējams lietot dzelzs saturošus preparātus. Varat palasīt arī šo rakstu. Rekomendējam griezties arī pie ārsta vai zobārsta. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-05-13
Iesūtīja:
Anta
Sveicināti. man otro dienu pēc kārtas ir pazudušas garšas kārpiņas, tas ir gan ēdiens gan dzēriens (arī zobupasta) garšo vienādi - nekādi. tāda sajūta it kā mutes dobums būtu tāds kā gļotains, bez garšas. ko man darīt?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Noteikti vajag griezties pie ārsta un izmeklēties. Tas var norādīt uz kādiem aknu darbības traucējumiem vai arī ko citu. Obligāti jāgriežas pie ārsta. Noteikti ir jānodod asins analīzes un jāapskata mutes dobums, lai varētu precizēt diagnozi. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-05-13
Iesūtīja:
Baiba
Labdien! Tā kā man ir problēmas ar ādu, šķeļas mati un lūst nagi, izlēmu lietot Perfectil. Bet ievēroju, ka pēc pāris dienām ik reiz, ka iedzēru palika slikti, slikta dūša. Darīju kā lietošanas pamācībā - dzēru kad bija lielākā ēdienreize. Izturēju nedēļu un pēc tam pārtraucu. Kāpēc man ir slikti?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Jums var būt kādas sastāvdaļas slikta panesamība, tāpēc bija tāda organisma reakcija. Tādas blakusparādības mēdz būt un tās ir ļoti individuālas. Vajag noteikti atmest šī preparāta lietošanu un izmēģināt citu. Ādas, nagu un matu vitamīnu preparāti minēti šeit. Novēlam Jums būt veseliem!

<< < 283 | 284 | 285 | 286 | 287 | 288/331 | 289 | 290 | 291 | 292 | > >>
Pielāgota meklēšana
Jautājums
Vai Jūs regulāri lietojat zivju eļļu?


Lietoju periodiski
Jūsu atbilde
 

  Galvenā  Ziņas  Jautājums farmaceitam  Reklāmas iespējas  Autortiesības un atbildība  Autori  Kontakti