Nieres un urīnceļu darbības traucējumi
Gremošana un gremošanas traucējumi
Vīriešu veselība
Sirds un asinsvadu slimības
Vitamīni
Organisma attīrīšanās un atjaunošanās
Imunitāte
Acis un acu darbības traucējumi
Nervu darbības traucējumi
Alerģija
Saaukstēšanās
Sieviešu veselība
Kaitīgie ieradumi
Iesnas un deguns
Āda un ādas slimības
Mutes dobuma higiēna
Aktuālie un citi jautājumi
Galvas smadzeņu darbības traucējumi
Sāpes
Klepus
Aknu un žultspūšļa darbības traucējumi
Ausis un ausu darbības traucējumi
Vēnu slimības
Vakcinācija
Bērnu veselība
Jautājums farmaceitam?
Jautājums
Šajā sadaļā Jūs varat uzdot jautājumu farmaceitam. Jautājuma maksa ir 0.50 Ls. Atbilde tiks sniegta 24 stundu laikā un tiks nosūtīta uz Jūsu norādīto e-pastu un tiks publicēta arī portalā Zalesinfo.lv.

Uzdodot jautājumu, lūdzu, smalkāk aprakstiet problēmu – kad tā ir paradījusies, kādi simptomi, ko esat veikuši, kādas zāles esat lietojuši, kādas zāles lietojat pastāvīgi, aprakstiet arī sevi (vecums, augums, hroniskās kaites u.c.).
Jo kvalitatīvāk Jūs uzdosiet jautājumu, jo precīzāk mēs varēsim atbildēt Jums.
Ņemiet vērā to, ka Jūs uzdodat jautājumu farmaceitam, nevis ārstam.
Vēlams, visas portāla Zalesinfo.lv norādītas rekomendācijas apspriest ar savu ārstu.
Zalesinfo.lv nenes atbildību par informācijas izmantošanas sekām.
Portāla Zalesinfo.lv materiālu saturs nav oficiālās ārstēšanās vadlīnijas, tiem ir tikai informatīvs un rekomendācijas raksturs.
*Vārds:
*E-pasts:
*Jautājums:
*Ievadi paroli šeit

Lai saņemtu paroli un uzdotu jautājumu farmaceitam, nosūtiet īsziņu ar tekstu:

ZLI123789

uz numuru:

144 (LMT, Tele2, Bite, Triatel abonentiem)

Šī pakalpojuma maksa ir 0.50 Ls.

*Pēc dažām sekundēm uz Jūsu mobīlo tālruni Jūs saņemsiet īsziņu ar paroli, kuru ievadot, varēsiet nosūtīt jautājumu farmaceitam.

Jautājumu meklēšana pēc datuma
Datums:
2008-05-18
Iesūtīja:
Vita
Vai ir kādi medikamenti kas palīdz izvadīt sāļus no organisma?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Preparāti, kas domāti organisma attīrīšanai izvada arī sāļus no organisma, bet vislabāk sāļus no organisma izvada nieru tējas, kas uzlabo nieru darbību, nodrošinot urīndzenošo aktivitāti un izvada sāļus. Rekomendē arī Artišoka ekstraktu lietot. Tas izvada smagmetālu sāļus. Kombinētie preparāti Denoxinal arī veic attīrīšanu. Labi no organisma sāļus izvada arī šķiedrvielu preparāti - Ecocolon. Tas adsorbē toksiskās vielas un izvada no organisma ārā. Ecocolon veiks ļoti labu organisma attīrīšanu. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-05-17
Iesūtīja:
zane
man bernam ir rejoss klepus,nekas neatklepojas gribu zinat vai 2gadigam bernam var likt sinepju plaksteri un uz cik ilgu laiku,ta lai nedabu apdegumu? un vel jautajums man ieteica uz krutinam uzzimet ar jodu restites tas palidzot pie klepus vai ta ir??? un vel vinai pie augstas temperaturas palidz paracetamola svecites bet no tam dupsis ir jutigs un iekaisis vai ta vieta var dot paracetamola tableti un kada deva?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Sinepju plāksteri nevar lietot bērniem pie paaugstinātas temperatūras. Sausam klepum ir ļoti labs dabisks sīrups Stodal. Paracetamola svecīšu vietā var lietot Panadol sīrupu, tas ir tas pats paracetamols. Deva būs aprakstīta lietošanas instrukcijā. Par tāda veida joda lietošanu mēs neesam dzirdējuši, bet varam teikt, ka no tā var iegūt ādas apdegumu. Vitamīnu lietošana arī ir nepieciešama, jo bērniem pavasarī parasti attīstās avitaminozes. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-05-17
Iesūtīja:
Tatjana
Labdien, es gribētu uzzinat,vai mums Latvijā var atrast aptiekā apiņu eļļu? kuros tieši? un vai Latvijas aptiekās ir tads medikaments kā "Апилак" (tāds ir Krievijā) Paldies.
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Par eļļu iegādi interesējieties šeit. Šī kompānija nodarbojas ar eļļu izplatīšanu. Preparātam Apilaks jābūt pieejamam aptiekās. Varat pasūtīt to jebkurā aptiekā un dažu dienu laikā tas būs pieejams aptiekā. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-05-17
Iesūtīja:
Aija
BERNAM 4 GADI. Nomoka vakaros sauss klepus, temp. nav.Kadu sirupu varetu ieteikt.Paldies!
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Sausam klepum ļoti labs ir Stodal sīrups. Tas ir dabisks homeopātisks preparāts, kas samazina klepu bērniem. Klāt dzeriet arī bērnu vitamīnus, jo saslimo bērns tāpēc, ka samazinājusies imunitāte. Vitamīni tomēr spēcina imūno sistēmu. Pavasaris ir laiks, kad visvairāk attīstās avitaminoze un samazinās organisma aizsargspējas, tāpēc ir jālieto vitamīni, it sevišķi bērniem. Labi bērnu vitamīni ir no sērijas "Brīnumbērns". Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-05-16
Iesūtīja:
Lauris
Jau kadu menesi man acs apakseja plakstinja iekspuse ir vairaki sarkani izaugumu - uzkalninji. Sakuma domaju, ka tas ir mieza grauds, bet shis periods liekas, ka jau ir par ilgu.Sie izaugumi neniez, nesaap. Pashaa saakumaa sapeja, acs plakstinjsh bija piepampis. Jus nevaretu minet apmeram ka tas varetu but un ko saja gadijumaa vareetu lietot. Lieta tada, ka paslaik atrodos Anglijaa. Aptiekarei paradiju aci, ieteica palietot Brolene eye ointment, bet bez rezultatiem.
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Pēc simptomu apraksta, tam jābūt mieža graudam. Preparāts ir nozīmēts pareizais šajā gadījumā, vienkārši Jūsu gadījums ir smagāks un tāpēc tik ātri nepārgāja. Palasiet arī šeit. Jums vajadzētu kaut kādā veidā tikt pie acu daktera vai vismaz telefoniski tikt pie mūsu speciālistiem. Acu klīnikas ir šeit. Parasti šīs problēmas attīstās pie pazeminātas imūnas sistēmas, tāpēc būtu vēlams lietot arī kādus imūno sistēmu veicinošos preparātus. Novēlam Jums izveseļoties!

Datums:
2008-05-16
Iesūtīja:
kristine
kads varetu but iemesls tam, ka uz rokam, ka lai to precizak pasaka - plaukstas delniem ir uzmetusas sikas mazas pumpinas. Palasiju par kaski, bet it ka jau nav uz to pusi, bet pumpinjas niez ja uzsmere kadu kremu vai jodu. Ikdiena saskaros ar dazada veida kimiju, vai varetu but ta ka ta ir alergjija?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Tā var būt arī alerģija vai arī ādas jūtīgums. Bieži vien, ja darbs ir saistīts ar ķīmiju, attīstās alerģija. Jūsu gadījumā varētu pamēģināt kādu antialerģisku ziedi (Fenistil) un ikdienā izmantot kādu speciālu kopšanas krēmu jūtīgai un alerģiskai ādai. Ādas vitamīnu lietošana arī nāks tikai par labu. Vairāk šeit. Rekomendējam arī griezties pēc konsultācijas pie dermatologa. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-05-16
Iesūtīja:
Evija
Sveiki. Vai ir iespējams pārbaudīt kuņģi, neveicot pārbaudi ar kobru?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

"Kobra" ir visdrošākais veids, lai precīzi pārbaudītu kuņģa čūlu. Ir pieejams arī Helicobacter tests, kas parādīs, vai kuņģa čūlas attīstībā ir iesaistījušas Helikobaktērijas - baktērijas, kas veicina kuņģa čūlas attīstību. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-05-16
Iesūtīja:
Valda
Labdien! Man ir jāpotējas pret ērču encefalīti, bet ārste teica, ka viņiem uz ambulanci vakcīnas solot tikai uz jūliju, kur vēl ir iespējams iegādāties šo vakcīnu. Jautāju aptiekā, bet man teica, ka āptiekās tādas netirgojot. Varbūt varat ieteikt, kur ņemt šo vakcīnu? Jau iepriekš, Paldies!
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Par vakcinācijas vietām varat interesēties šeit. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-05-16
Iesūtīja:
Viktors
Labdien! Jau 7 gadus uz sejas ir sarkani plankumi, esmu lietojis dažādas ziedes, bet nelīdz. Ārsti teica, ka tā ir sarkanā ēde vai kas tamlīdzīgs, vairs neatceros, bet palasot informāciju internetā, nācu pie secinājuma, ka man iespējams ir rozacea jeb kuperroze vai arī periorāls dermatīts. Vai šīs slimības, ja tās ir ielaistas vispār var izārtēt, vai vismaz apārstēt. Kādi līdzekļi jālieto, vai arī palīdzēt var tikai speciālists. Apnicis ar tādu seju dzīvot! Jau iepriekš, liels paldies par sniegto informāciju
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Jūsu gadījumā noteikti jāmeklē labs speciālists dermatologs, kas, izmeklējot, nozīmēs pareizu terapiju. Te grūti rekomendēt kādus īpašus līdzekļus, jo visi pārsvarā būs recepšu medikamenti. Ja tā ir kuperoze, tad ir iespējama kāda kosmētiska ārstēšana. Noteikti jāgriežas pie speciālista un jākonsultējas ar viņu. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-05-16
Iesūtīja:
Zane
labdien, vēlējos jums lūgt palīdzību.ir nepatīkami par to runāt,bet man jau otro dienu ir asiņaini izkārnījumi. vai tas varētu būt kas nopietns? janvāra beigās man konstatēja čūlu, tā tika izārstēta, februāra beigās biju pārbaudīties. vēljoprojām ievēroju diētu(nēedu neko ceptu,skābu,nedzeru gāzētu). vai tam varētu būs saistība ar ķuņģa čūlu?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Tas var būt saistīts arī ar čūlas atkārtošanos, jo čūlas mēdz paasināties un atkārtoties pavasaros (pavasaris un rudens ir sliktākais laiks cilvēkiem ar hroniskām slimībām). Vai arī tas var būt saistīts ar hemoroīdiem. Jums obligāti ir jāgriežas pie ārsta un jānoskaidro iemesls. Ļoti pareizi darāt, ka ievērojat diētu, jo tas ļoti nepieciešams čūlu dzīšanas procesam. Rekomendējam Jums klāt lietot arī smiltsērkšķu eļļu, lai uzlabotu gļotādas dzīšanu. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-05-16
Iesūtīja:
Helena
Esmu lietojusi ARILIN 500mg divas reizes dienā, kā arī omeoprozolu, kopā 5 dienu kursu, nezinot, ka esmu stāvoklī 2-3 nedēļā. Sakiet vai šīs zāles var atstāt nevēlamu iedarbību uz augli? Lūdzu atbildiet godīgi!!
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Metronidazola (Arilin) un omeprazola lietošana grūtniecības periodā, protams, nav vēlama, it sevišķi metronidazolam. Abiem preparātiem ir veikti pētījumi, kas pierāda negatīvu darbību. Metronidazola lietošana grūtniecēm var izraisīt priekšlaicīgas dzemdības, bet viss var būt arī normāli (38% parādīja, ka nekādu negatīvu seku nav). Vairāk šeit krievu valodā. Tā kā pētījumos negatīvie rādītāji ir konstatēti ne visiem dalībniekiem, līdz ar to viss var beigties labi. Turklāt, Jūs esat lietojusi preparātus tikai pašā sākumā. Obligāti lietojiet visus nepieciešamus grūtnieču vitamīnus, ievērojiet visas ārsta rekomendācijas un domājiet tikai par labu. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-05-15
Iesūtīja:
dace
man ir tāda prblēma kad man ir spalīši ko lai es daru pie ārsta netieku.
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Aptiekās ir pieejams bezrecepšu preparāts Helmintox. Nopērciet to un lietojiet kā rakstīts instrukcijā. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-05-15
Iesūtīja:
karlis
vai ar medikamentu palīdzību vīrietis var iegūt sievišķīgu figūru? vai Latvija ādi medikameti ir piejami?Ja ir ,tad konkrēti kādi un kur?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Speciālu tādu medikamentu nav. Ir noteikti recepšu medikamenti, kuriem lietošanas laikā var būt blakusparādība ginekomastija - krūšu augšana pēc sieviešu tipa. Šo parādību var izraisīt vairāki preparāti - antiandrogēni, cimetidīns, daži sirds preparāti (spironolaktons) u.c. Vairāk var palasīt krievu valodā šeit. Bet visi šie preparāti ir recepšu medikamenti un tāpat lietot nav rekomendēts. Tie ir pieejami visās aptiekās. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-05-14
Iesūtīja:
Ineta
2 nedelas netieku vala no sausa klepus.kadas zales lietot.
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Vislabāk šajā gadījumā ir dzert tējas, kas domātas bronhu attīrīšanai. Ļoti laba tēju kombinācija ir kumelīšu ziedi ar eikalipta lapām. Šī kombinācija mazina iekaisumu, attīra bronhus, uzlabo elpošanu un mazina klepu. Var klāt lietot arī dabisko sīrupu pret sauso klepu - Stodal. Ja ilgi jau nevarat atbrīvoties no klepus, vajadzētu padomāt arī par organisma stiprināšanu. Lietot vitamīnus vai kādus citus preparātus, kas veicina imunitāti. Vairāk šeit. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-05-14
Iesūtīja:
larisa
Kapec izdalas rugtas siekalas,jau nedelju,pirms laika,ta jau bij,bet pargaja,tagd atkal.Kapec?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Tas var norādīt uz kādiem aknu darbības traucējumiem. Noteikti jāiet pie ārsta un jāpārbauda aknu darbība, nododot asins analīzes. Pa šo laiku varat lietot kādus aknu darbību uzlabojošos preparātus - Liv 52, Carsil, Esentiale forte, Lecitīnu. Vairāk šeit. Novēlam Jums būt veseliem!

<< < 283 | 284 | 285 | 286 | 287 | 288/332 | 289 | 290 | 291 | 292 | > >>
Pielāgota meklēšana
Jautājums
Vai Jūs regulāri lietojat zivju eļļu?


Lietoju periodiski
Jūsu atbilde
 

  Galvenā  Ziņas  Jautājums farmaceitam  Reklāmas iespējas  Autortiesības un atbildība  Autori  Kontakti