Nieres un urīnceļu darbības traucējumi
Gremošana un gremošanas traucējumi
Vīriešu veselība
Sirds un asinsvadu slimības
Vitamīni
Organisma attīrīšanās un atjaunošanās
Imunitāte
Acis un acu darbības traucējumi
Nervu darbības traucējumi
Alerģija
Saaukstēšanās
Sieviešu veselība
Kaitīgie ieradumi
Iesnas un deguns
Āda un ādas slimības
Mutes dobuma higiēna
Aktuālie un citi jautājumi
Galvas smadzeņu darbības traucējumi
Sāpes
Klepus
Aknu un žultspūšļa darbības traucējumi
Ausis un ausu darbības traucējumi
Vēnu slimības
Vakcinācija
Bērnu veselība
Jautājums farmaceitam?
Jautājums
Šajā sadaļā Jūs varat uzdot jautājumu farmaceitam. Jautājuma maksa ir 0.50 Ls. Atbilde tiks sniegta 24 stundu laikā un tiks nosūtīta uz Jūsu norādīto e-pastu un tiks publicēta arī portalā Zalesinfo.lv.

Uzdodot jautājumu, lūdzu, smalkāk aprakstiet problēmu – kad tā ir paradījusies, kādi simptomi, ko esat veikuši, kādas zāles esat lietojuši, kādas zāles lietojat pastāvīgi, aprakstiet arī sevi (vecums, augums, hroniskās kaites u.c.).
Jo kvalitatīvāk Jūs uzdosiet jautājumu, jo precīzāk mēs varēsim atbildēt Jums.
Ņemiet vērā to, ka Jūs uzdodat jautājumu farmaceitam, nevis ārstam.
Vēlams, visas portāla Zalesinfo.lv norādītas rekomendācijas apspriest ar savu ārstu.
Zalesinfo.lv nenes atbildību par informācijas izmantošanas sekām.
Portāla Zalesinfo.lv materiālu saturs nav oficiālās ārstēšanās vadlīnijas, tiem ir tikai informatīvs un rekomendācijas raksturs.
*Vārds:
*E-pasts:
*Jautājums:
*Ievadi paroli šeit

Lai saņemtu paroli un uzdotu jautājumu farmaceitam, nosūtiet īsziņu ar tekstu:

ZLI234567

uz numuru:

144 (LMT, Tele2, Bite, Triatel abonentiem)

Šī pakalpojuma maksa ir 0.50 Ls.

*Pēc dažām sekundēm uz Jūsu mobīlo tālruni Jūs saņemsiet īsziņu ar paroli, kuru ievadot, varēsiet nosūtīt jautājumu farmaceitam.

Jautājumu meklēšana pēc datuma
Datums:
2008-05-26
Iesūtīja:
kateeee
sveiki!man ir 23 gadi,es menesi atpakal ievietoju mirenu!nju jau pec berna piedzimsanas ir pagajis gads...jau vairak neka 2 nedelas saku ieverot ka man saka krist mati,vairak neka agrak...vai pie ta var but vainiga mirena?ludzu atbildiet...esmu loti satraukusies.....cik ilgi tas varetu turpinaties.....?ko lai daru?

Mirena zāļu aprakstā īpaši nekas nav aprakstīts par matu izkrišanu, bet retos gadījumos tomēr var novērot matu izkrišanu. Jums vajadzētu konsultēties ar ārstu šajā gadījumā par turpmāko izsargāšanos. Iespējams, ka nāksies izmantot citu kontracepcijas metodi. Vairāk par kontracepciju palasiet šeit. Konsultējieties ar ārstu. Nenāks par sliktu arī matu vitamīnu lietošana, lai stiprinātu matus. Vairāk šeit. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-05-26
Iesūtīja:
Aija
Labdien! Man tāds jautājums - sakiet lūdzu, vai ja mana deklarētā dzīvesvieta ir vienā pilsētā, vai es, neskatoties uz to, varu reģistrēties pie ģimenes ārsta citā pilsētā? Vai ģimenes ārsts ir saistīts ar deklarēto dzīvesvietu? Paldies!

Nē, deklarētā dzīvesvieta nav saistīta ar ģimenes ārstu. Jums ir tiesības izvēlēties ģimenes ārstu arī no kāda cita reģiona, vienīgais iepriekš ar viņu saskaņojot, jo bieži vien ārstiem ir ļoti liela prakse un viņš var atteikties no jauniem pacientiem. Novēlam Jums veiksmi!

Datums:
2008-05-26
Iesūtīja:
Svetlana
LABDIEN!Paskaidojiet,lūdzu,kāda gadījuma var lietot enelbinu?

Organiski un funkcionāli perifērās asinsapgādes un šūnu vielmaiņas traucējumi: mijklibošana, trofiskas pārmaiņas ādā ar bālumu vai cianozi, ulcus cruris, izgulējumi, traucēta brūču dzīšana, kā arī diabētiska angiopātija, Reino slimība vai Reino sindroms, ekstremitāšu sāpes miega laikā un parestēzija, aukstas ekstremitātes. Centrālās asinsapgādes un šūnu vielmaiņas traucējumi: smadzeņu artēriju ateroskleroze un tās simptomi – miega traucējumi, reibonis, galvassāpes, džinkstēšana ausīs, samazināta koncentrēšanās spēja, aizmāršība, apmulsums. Senili uzvedības traucējumi. Rehabilitācija pēc insulta. Smadzeņu infarkts. Stāvoklis pēc komas vai pēc traumām. Menjēra slimība. Išēmiski tīklenes bojājumi un acu funkcijas traucējumi, traucēta asinsapgāde vidusausī. Tie visi ir gadījumi, kad ārsts var nozīmēt Enelbin. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-05-26
Iesūtīja:
Aija
Labdien! Sakiet lūdzu kādas analīzes varētu iziet, lai pārbaudītu vai viss ir kārtībā, lai ieņemtu bērniņu? Nu jau kādus 11 mēnešus mums ar vīru tas nekā neizdodas. Vīrs spermogrammu uztaisīja - viss kārtībā, viss normā. Bet kādas analīzes man vajadzētu nodot? Biju pie ginekologa, kurš teica, ka lai vienkārši izrēķinām auglīgās dienas un gaidam. Bet cik tad vienkārši tā var gaidīt? Varbūt Jūs varētu vai nu pastāstīt/ieteikt, vai uzskaitīt šīs analīzes? Ginekologs izrakstīja C vitamīnu un lai dzeru vitamīnus sievietēm. Vēl teica, ka ja nu kādu trīs mēnešu laikā nepalikšu stāvoklī, tad vai nu jāpārbauda būs olnīcu caurlaidamība(ķirurģiski), vai jāpamēģina kādus 3 mēnešus padzert harmonālās pretapaugļošanās tabletes un tad pārtraukt- sakot, ka šis "šoks" olnīcām arī dodot labus rezultātus! Ko Jūs varētu par šim metodem pastāstīt? (P.S. Mums jau viens bērns ir ) Paldies!

Normāli bērnu ieņemšana ilgst 1,5 gadu. Šis periods tiek uzskatīts par normālu. Ja ilgāk nevarat palikt stāvoklī, tad vēlams griezties jau pie speciālistiem specializētajos centros, piemēram, Avaclinic - www.avaclinic.lv. Klīnika piedāvā pilnu spektru analīžu tiem cilvēkiem, kas ilgi nevar ieņemt bērniņu. Konsultēties par šiem jautājumiem labāk ir šajos centros, jo ginekologi šajā jautājumā arī norīko uz šāda tipa iestādēm. Novēlam jums būt veseliem!

Datums:
2008-05-26
Iesūtīja:
Elita Kalniņa
Rodas nepatīkams spiediens vairogdziedzerī,pēc ēšanas.Kas varētu būt par iemeslu un ar ko novērst?

Rekomendējam griezties pie ārsta, endokrinologa. Tas var būt nopietni. Nepieciešams izmeklēties, lai noskaidrotu iemeslu. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-05-26
Iesūtīja:
ina
Vai gadu vecam bērnam var smērēt kādu pretsēņu kremu un kādu ap muti ir sīkas mazas pumpiņas un ar rociņām berzējot actiņu tās ir arī pie actiņas kad sakasa tad ir sarkanas bet ja neberzē tad nav tik traki vai tās pumpas var parādīties sakarā ar piena sēni mutē?

Grūti teikt, kāds ir īstais iemesls. Kā mēs jau arī rekomendējām, parādiet bērnu pediātram. Beržot acis, tās pat veselas var palikt sarkanas. Novēlam Jums izveseļoties!

Datums:
2008-05-26
Iesūtīja:
inga
Labdien!Man uz muguras ,jostas vietā ir izveidojuies,tāda kā papiloma.Reizēm tā traucē.Pie kāda speciālista man jāgriežas?Vai ir kādi medikamenti,ko var lietot?

Pirmkārt, jāgriežas pie ģimenes ārsta, kas iedos arī nepieciešamo norīkojumu pie atbilstoša speciālista. Izmeklējoties, nozīmēs atbilstošu terapiju, bet no bezrecepšu preparātiem nekas nav jālieto. Ātri jāiet pie ārsta. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-05-25
Iesūtīja:
ina
Labdien sakiet lūdzu ko lai iesāk meitiņai piena sēne mutē kādu laiku bija miers bet skatos tagat atkal sāk mesties iepriekš smērējām pioktinīnu kad smērējām nebija kā nesmērēju atkal bija klāt varbūt kādi vitamīni trūkst pie ģimenes ārstes nav vērts vest viņa tāpat neko nezina jo esam bijušas pie viņas vai man jādezinficē ir mantas un knupji šīs kaites dēļ iesakiet ko man darīt?

Piena sēnīte parasti sāk paasināties, kad ir pavājināta imunitāte, tāpēc vitamīnu lietošana nāks tikai par labu. Aptiekās ir bērnu vitamīni sīrupos, ko ērti lietot. Tā kā Jums jau ilgi ir šī kaite un tik vienkārši nevarat tikt no tās vaļā, rekomendējam Jums parādīties pediātram. Smērējiet to pašu pioktanīnu un pamēģiniet sūkājamās tabletes Chlorchinaldin, iepriekš sasmalcinot, bet ne ilgāk par 3 dienām. Varat nomainīt vecus knupjus uz jauniem. Novēlam Jums izveseļoties!

Datums:
2008-05-24
Iesūtīja:
Anna
Labdien.man ir nieze dzimumorgānos jau nedēļu.kas man būtu jādara vai jālieto kādas zāles bez receptes lapas,jo pašlaik slimoju.visi dzimumorgāni ir sarkani,niez un izdalās balti kaut kādi gabaliņi.(tie paši simptoni ir arī partnerim)vai tā var būt sēnīte?

Iespējams, ka Jums ir aktivizējusies piena sēnīte. Tāda simptomātika ir šajos gadījumos. Piena sēnīte sievietēm aktivējas diezgan bieži, pie samazinātas imunitātes. Protams, nepieciešams griezties pie ginekologa uz izmeklēšanu. Līdz tam lietojiet preparātus - Vagilac vai Floragyn. Tās ir vaginālas svecītes, kas satur "labās" baktērijas, kas palīdz cīnīties pret piena sēnīti. Šie preparāti normailzē vaginālo mikrofloru. Papildus rekomendējam higiēnā izmantot sieviešu intīmās higiēnas gēlus. Vairāk šeit. Noteikti griežaties arī pie ginekologa, kas var izrakstīt pretsēnīšu recepšu preparātu, lai iznīcinātu šo sēnīti. Lietojiet arī vitamīnus, lai paaugstinātu imunitāti, jo pavasaris ir tāds laiks, kad samazinās imunitāte un nepieciešams lietot papildus vitamīnus, lai to uzturētu formā. Draugam iesakam arī lietot vitamīnus, lai paaugstinātu aizsargspējas, jo piena sēnīte vīriešus ietekmē tad, kad ir samazināta imunitāte. Ārsts izrakstīs zāles arī Jūsu draugam. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-05-24
Iesūtīja:
Inese
Kādām slimībām domātas zāles biseptols? Vai angīnai, kakla sāpēm to var lietot?

Biseptolu nozīmē urīnizvadceļu infekcijas, akūta vidusauss iekaisuma, hroniskā bronhīta paasinājuma, ar mikrobioloģisko izmeklēšanu apstiprinātas izraisītas pneimonijas gadījumos. Angīnai un kakla sāpēm lieto citas zāles. Protams, lietojot biseptolu šajos gadījumos, stāvoklis var uzlaboties, bet pilnīga izārstēšana nebūs panākta. Labāk griežaties pie ārsta, lai saņemtu atbilstošu terapiju. Novēlam Jums būt vseliem!

Datums:
2008-05-23
Iesūtīja:
Andris
Labdien!katru gadu ap šo laiku sākas takā alerģija,sīki izsitumi uz rokām un kajām pie pirkstiem.Pilnīg liekas takā pietūcis.Nevaru saprast vai no tomātiem un gurķiem,jo tos sāku intensīvāk ēst,vai no pesticīdiem,jo strādāju par traktoristu un katru dienu ir miglošanas.Vēlāk izsitumi paliek tādi takā čūlas,šausmīgi niez.Dzeru TAVEGIL un smērēju ziedes .Lūdzu varbūt Jūs varat ieteikt kautko ļoti efektīvu,kas varētu apturēt šo alerģiju jau sākuma stadijā,zāles vai smēri.Paldies

Droši vien tā var būt alerģija uz pesticīdiem, jo, ja būtu alerģija uz tomātiem un gurķiem, tā izpaustos jau pie mazām porcijām. Bet var būt arī vienkārši pavasara alerģija uz ziedputekšņiem, kas ir ļoti izplatīta populācijā. No alerģijas tik vienkārši atbrīvoties nevar. Ja gribat noskaidrot vairāk par to un saņemt konsultāciju, tad ir jāgriežas pie alergologa. Apskatiet šeit. No medikamentiem pret alerģiju varat lietot Tavegil vietā loratadīnu saturošus preparātus - Loratin, Claritine, Lomilan. Tie ir vienreiz dienā lietojami un neizraisa miegainību. Čūliņu labākai dziedēšanai varam ieteikt pasmērēt Solcoseryl ziedi, kas sadziedē čūliņas un  veicina  ātrāko ādas reģenerāciju. Rekomendējam obligāti konsultēties ar alergologu, kas izmeklēs un nozīmēs atbilstošu terapiju. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-05-23
Iesūtīja:
ings
Ka tas nakas,ja pec esanas nevar dzert,bet Ecocolon,iesaka pec esanas izdzert kopa ar gl.udens un tad vel vienu gl.Vai tas neatskaida kungha sulu.?..nesaprotu

Dzert nerekomendē ēšanas laikā, jo tas atšķaida kuņģa sulu un tad lēnāk notiek barības pārstrāde. Pēc ēšanas var dzert droši. Attiecībā uz Ecocolon varam teikt, ka to var lietot arī stundu pēc ēšanas vai arī pat vēlāk, jo tam nav būtiskas nozīmes, pats galvenais ir izdzert divas glāzes šķidruma, lai izveidotos želejveidīga masa, kas uzlabo zarnu trakta kustības, normalizē zarnu trakta darbību un darbojas kā adsorbents kaitīgām vielām, kas ir sakrājušās zarnu traktā. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-05-23
Iesūtīja:
milana
laba diena!man ir jautajums vai es varu lietot kopa Lindynette un NPU?Loti gaidisu atbildi

Jā, šiem preparātiem nav savstarpējas mijiedarbības, tāpēc varat lietot tos vienlaicīgi. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-05-23
Iesūtīja:
Biruta
Labdien!Pie kāda speciālista ir jāgriežas,ja padusēs ir palielināti limfmezgli,un ar ko tas varētu būt saistīts 18 gadus vecai meitenei? Paldies.

Jums jāgriežas sākumā pie ģimenes ārsta, kas izmeklēs un norīkos Jūs pie atbilstoša speciālista. Pateikt no kā tas ir grūti, jo limfmezglu palielināšanās var būt no vairākiem iemesliem. Obligāti nāks par labu stiprināt imūno sistēmu ar preparātu Wobenzym, nāks par labu arī antioksidantu lietošana (Selēns, A, C, E vitamīni u.c.). Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2008-05-23
Iesūtīja:
Hugo
Labdien! Man ir problema ar dzimumorganu. Man uz glotadas un galvinas paradas mazas pumpinas! Dzimumatiecibas bij lidz sim gandriz katru vakaru,jau nedelu nav bijusas,jo nevelos radit problemas draudzenei. Tagad ir ta,ka gandriz nemaz nevelos dzimumatiecibas.Ko tas varetu nozimet un ka noverst?

Rekomendējam griezties noteikti pie ārsta, lai nebūtu par vēlu. Visbiežākais, kas var būt vīrietim, kas apdomāti aizsargājas dzimumattiecību laikā, ir vai nu Herpes vīruss, vai no sievietes iegūtā piena sēnīte. Ja tie ir tā kā pūslīši, tad tas var būt herpess vīruss, tad nepieciešams smērēt ar krēmu Acic vai Zovirax. Ja tā ir sēnīšu infekcija, tad noteikti vajag griezties pie ārsta, lai saņemtu nepieciešamu terapiju - pretsēnīšu līdzekļus. Abos gadījumos šī problēma parādās, ja cilvēkam ir samazināta imunitāte, tāpēc rekomendējam lietot arī kompleksos vitamīnus, kas stiprinās Jūsu imūno sistēmu un paātrinās izveseļošanos. Ja dzimumdzīve ir haotiska, nekontrolēta un neaizsargāta, tad var iegūt jebkādu seksuāli transmisīvo slimību un tad ir obligāti jāgriežas pie speciālista. Novēlam Jums būt veseliem!

<< < 283 | 284 | 285 | 286 | 287 | 288/335 | 289 | 290 | 291 | 292 | > >>
Pielāgota meklēšana
Jautājums
Vai Jūs regulāri lietojat zivju eļļu?


Lietoju periodiski
Jūsu atbilde
 

  Galvenā  Ziņas  Jautājums farmaceitam  Reklāmas iespējas  Autortiesības un atbildība  Autori  Kontakti