Nieres un urīnceļu darbības traucējumi
Gremošana un gremošanas traucējumi
Vīriešu veselība
Sirds un asinsvadu slimības
Vitamīni
Organisma attīrīšanās un atjaunošanās
Imunitāte
Acis un acu darbības traucējumi
Nervu darbības traucējumi
Alerģija
Saaukstēšanās
Sieviešu veselība
Kaitīgie ieradumi
Iesnas un deguns
Āda un ādas slimības
Mutes dobuma higiēna
Aktuālie un citi jautājumi
Galvas smadzeņu darbības traucējumi
Sāpes
Klepus
Aknu un žultspūšļa darbības traucējumi
Ausis un ausu darbības traucējumi
Vēnu slimības
Vakcinācija
Bērnu veselība
Jautājums farmaceitam?
Jautājums
Šajā sadaļā Jūs varat uzdot jautājumu farmaceitam. Jautājuma maksa ir 0.50 Ls. Atbilde tiks sniegta 24 stundu laikā un tiks nosūtīta uz Jūsu norādīto e-pastu un tiks publicēta arī portalā Zalesinfo.lv.

Uzdodot jautājumu, lūdzu, smalkāk aprakstiet problēmu – kad tā ir paradījusies, kādi simptomi, ko esat veikuši, kādas zāles esat lietojuši, kādas zāles lietojat pastāvīgi, aprakstiet arī sevi (vecums, augums, hroniskās kaites u.c.).
Jo kvalitatīvāk Jūs uzdosiet jautājumu, jo precīzāk mēs varēsim atbildēt Jums.
Ņemiet vērā to, ka Jūs uzdodat jautājumu farmaceitam, nevis ārstam.
Vēlams, visas portāla Zalesinfo.lv norādītas rekomendācijas apspriest ar savu ārstu.
Zalesinfo.lv nenes atbildību par informācijas izmantošanas sekām.
Portāla Zalesinfo.lv materiālu saturs nav oficiālās ārstēšanās vadlīnijas, tiem ir tikai informatīvs un rekomendācijas raksturs.
*Vārds:
*E-pasts:
*Jautājums:
*Ievadi paroli šeit

Lai saņemtu paroli un uzdotu jautājumu farmaceitam, nosūtiet īsziņu ar tekstu:

ZLI234567

uz numuru:

144 (LMT, Tele2, Bite, Triatel abonentiem)

Šī pakalpojuma maksa ir 0.50 Ls.

*Pēc dažām sekundēm uz Jūsu mobīlo tālruni Jūs saņemsiet īsziņu ar paroli, kuru ievadot, varēsiet nosūtīt jautājumu farmaceitam.

Jautājumu meklēšana pēc datuma
Datums:
2009-04-23
Iesūtīja:
Lisa
Sveiki!Kā jālieto Phezam. Rakstīts, ka pirms ēšanas, bet ģimenes ārsts saka, ka uz nakti, jo man naktī tiek savilkta visa kreisā puse. Vienīgais glābiņš, jāguļ uz augsta spilvena.Paldies
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Ja nav citādi norādīts kā lietot, tad jālieto 1-2 kapsulas trīs reizes dienā, atkarībā no slimības smaguma (parasti 1 – 3 mēneši). Parasti šīs zāles rekomendē lietot no rīta vai dienā, bet, ja uz nakti lietojot, nekādu sūdzību nav, tad droši var lietot arī vakarā. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-04-22
Iesūtīja:
Mārtiņš
Sveiki! Sakiet,lūdzu, kur varu nopirkt gēlu piņņu ārstēšanai - "Sebovalis"?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Varat piezvanīt par šo tālruni un painteresēties - 67702911. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-04-22
Iesūtīja:
sandra
sveicinati!gribeju uzzinat cik efektivas ir spirales?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Spirālēm efektivitāte ir ļoti augstā (98-100%). Vairāk par kontracepcijas līdzekļu efektivitāti varat aplūkot šeit. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-04-22
Iesūtīja:
AnnaL
Labdien! Man analīzes uzrāda, ka ALAT-64,ASAT-38, bilorubīns(kopējais)-25.0,bilorubīns(tiešis)-7.8 un tas nav normā. Ko es varētu palietot aknām? Vai vispār vajag kaut ko lietot? Man ir izoperēts žultspūslis, vai tas nav iemesls, kāpēc analīzes nav normālas.Paldies
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Noteikti iesakām Jums konsultēties ar savu ārstu par analīžu rezultātiem. Nepieciešams noskaidrot kāds ir iemesls rādītāju paaugstināšanai. Pēc mūsu domām, tas var būt saistīts ar izoperētu žultspūsli un nepietiekošu žults izvadi zarnu traktā, kas izraisa papildus slodzi arī aknām. Varat palietot Alloholu, kas veicina žultsvadu motoriku un stimulē žults izvadi, un preparātus aknu darbības uzlabošanai – Essentiale forte vai Essencikaps (lētāks) un klāt Liv52 vai Carsil. Visi šie preparāti ir dabiski un droši var lietot. Palasiet arī šo rakstu. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-04-21
Iesūtīja:
anita
Labdien!Sakiet vai GRINVITALS-CERELOBA un GINKOPRIM ir līdzvērtīgi?Man tika izrakstīts viens,bet otrs man jau ir iegādāts iepriekš,vai es varu lietot to kas man jau ir?PALDIES!
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Grinvitals Cereloba satur tikai Ginkgo biloba ekstraktu, savukārt, Ginkoprim klāt satur arī magniju. Varat droši lietot jebkādu no šiem. Par magnija nozīmi palasiet šeit. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-04-21
Iesūtīja:
Daina
Labdien,sākoties menopauzei lietoju Klimaktheel,vai nepieciešama arī papildus fitoestrogēnu preparāti
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Ja pašsajūta ir laba, lietojot tikai KlimaktHeel, tad pietiks arī ar to. Ja nē, tad droši varat kādu lietot. Labas atsauksmes ir par Femarelle. Iesakām obligāti lietot kalcija preparātus, jo menopauzes laikā sievietes sāk pastiprināti zaudēt kalciju no kauliem, kas padara ar laiku kaulus trauslus. Par kalcija preparātiem palasiet šeit. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-04-21
Iesūtīja:
Ieva
Labdien! Man jau vairak neka divus gadus ir piena senite no kuras netieku vala. Pa so laiku ginekologu esmu apmeklejusi gandriz jau neskaitami daudz reizu, bet efekts nav jutams, respektivi, senite mani nav atstajusi ne uz mirkli. Es lietojusi dazadas lodites (Vagisan), talak Gynofort, tad dazadas kapsulas, kas jaiedzer reizi menesi, ka ari jogurta kapsulas profilaksei, bet tapat nav uzlabojumu. Paslaik pati nopirku aptieka Canifug lodites, bet ari senite apkarota. Sakiet,ludzu, vai iespejams, ka ginekologe pietiekami neizverte manas problemas vai ari nepieciesamas kadas citas zales. Un vai vispar ir iespejams, ka tik ilga laika posma nav iespejams apkarot piena seni? Paldies!
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Piena sēnīte ļoti bieži aktivējas sievietēm, kurām ir samazinātas aizsargspējas jeb imunitāte. Ja imunitāte ir pazemināta, tad sēnīte var nelikt Jūs mierā. Tāpēc terapijā būtu jācenšas uzlabot imūnā sistēma. Noteikti ir jālieto svecītes ar „labajām” baktērijām – Vagilac vai Floragyn. Tās palīdz normalizēt intīmo mikrofloru, jo piena sēnīte aktivējas tad, kad ir izjauktā normāla maksts mikroflora, tāpēc šīs svecītes ir noteikti jālieto. Ja piena sēnīte ir aktivizējusies, tad noteikti ir nepieciešami pretsēnīšu medikamenti (biežāk lietojamais ir flukonazols, kas ir recepšu preparāts, tāpēc ir jāgriežas pie ārsta). Papildus ir jāveic pasākumi, lai paaugstinātu organisma aizsargspējas – jālieto vitamīni, zivju eļļa, imunitāti uzlabojošie preparāti (Wobenzym, Ehinacejas ekstrakts, Citrosept, Apilak u.c.). Obligāti izlasiet arī šo rakstu. Varat savam ārstam pajautāt arī par vakcīnu Solcotrichovac, ko arī izmanto piena sēnītes ārstēšanā. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-04-21
Iesūtīja:
Inese
Vai var vienlaicīgi lietot Champix 0,5 Reducti 10, Neirozan?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Nekādas mijiedarbības šiem preparātiem nav aprakstītas, tāpēc var lietot. Bet, ja rodas tomēr kādas sūdzības par pašsajūtu, tad noteikti būtu jāatsakās no preparāta Champix un Reductil vienlaicīgas lietošanas. Neirozan ir vitamīnu preparāts un neko sliktu neizraisa, tāpēc var ar šiem medikamentiem lietot. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-04-21
Iesūtīja:
Daina
Labdien! Sakiet,lūdzu, kas tas varētu būt, ja pie anālās atveres ir tāda mīksta ādas kroka, kā "ļipiņa" jeb "austiņa"? Vai tas ir hemoroīds? Paldies par atbildi!
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Grūti teikt, noteikti iesakām griezties pie ārsta-proktologa. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-04-21
Iesūtīja:
ligita
Labdien.Gribētu uzzināt ko vairāk par Laima slimību.Mana vīramāte slimo,bet no ārstiem neko skaidri nevar saprast-jo domas katram dalās.Patreiz viņai skaitās otrā slimības stadija.Nodeva analīzes-kautkāds skaitlis uzrāda 57,4.Viens ārsts saka,kad to nevajag dzīt nost(zemāku)...otrs atkal saka-vajag.Ko īsti darīt? paldies
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Ja ir konstatēta Laimas slimība un ir atbilstoši simptomi, tad noteikti ir jāārstējas. Ārstēšanā bieži izmanto antibiotikas, bet visu terapiju nosaka ārsts, ar viņu arī ir jākonsultējas. Par Laimas slimību palasiet šeit. Pārslimojot ar Laimas slimību, imunitāte neveidojas, tāpēc jāievēro piesardzība. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-04-21
Iesūtīja:
Alise
Labdien! Manam vīram ārsts konstatēja jostas rozi. Lai gan izzsitumi ir uz sejas pieres daļas un ļoti sāp tieši galva, nevis jostas vieta. Tagad dzer izrakstītās zāles. Man jautājums - ko darīt, lai ši slimība neatkārtotos? Vai ir kaut kādi tautas līdzekļi, kā stiprināt organismu? Un vispār - kur tāda kaite var rasties?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Jostas roze tā ir herpes vīrusa infekcija (Herpes zoster). Tā izpausmes vietas var būt ne tikai mugura, bet arī uz sejas, jo viss ir atkarīgs kādi nervi tika pakļauti vīrusa iedarbībai. Jūsu vīra gadījumā droši vien tika ievainots trejzaru nervs, kas arī dod neiralģiskās sāpes. Visbiežāk Herpes zoster izpaužas, kad cilvēkam ir samazināta imunitāte un pēc 50 gadu vecuma. Pilnīgi izvairīties no šī vīrusa nav iespējams. Lai tas neatkārtotos ir jāseko organisma pašsajūtai, jāievēro profilaktiskie pasākumi attiecībā uz imunitāti. Obligāti ievērojiet visas ārsta rekomendācijas un ārstēšanu novediet līdz galam. Iesakām terapijā papildus izmantot preparātu Wobenzym, kas palīdz organismam cīnīties ar Herpes vīrusu un paaaugstina arī organisma imūno sistēmu. Visi pasākumi, kas tiek veikti, lai uzlabotu imunitāti ir pareizi risinājumi. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-04-21
Iesūtīja:
Vineta
Labdien! Sakiet, lūdzu, kur Latvijā var nopirkt vai jebkādā veidā pasūtīt nikotīnskābi/PP vitamīnu un tikai tīrā veidā, jo man ir daudzu vitamīnu nepanesamība. Man to vajadzētu ļoti steidzami. Vienalga kādā veidā - kaut padzert pulverī. varbūt Jums kāds taisa zāles un var man pārdot pusfabrikātu. Man daudz nevajag - burtiski 8-10 mazo ripiņu apjomā. Ļoti gaidīšu ziņas!!! Vineta
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Iesakām pameklēt aptiekās, kas izgatavo zāles uz vietas. Citu variantu nav. Vai arī mēģināt sūtīt no Krievijas, bet tas nebūs ātri. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-04-20
Iesūtīja:
egils
Stresoju ,pazuda apetite saku zaudet svaru ko lai palieto no vitaminiem,tejam.Varbut irkadas zales.
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Mēs šajā gadījumā iesakām pieiet kompleksi. Daudz ir atkarīgs no Jūsu attieksmes pret notiekošo. Ļoti labi palīdz mazināt un pat noņemt stresu un tā sekas (uztraukums, aizkaitināmība, depresīvs noskaņojums u.c.) tieši fiziskās aktivitātes un vēl labāk svaigā gaisā. No preparātiem varam ieteikt Herbastress, vairāk šeit, Dormiplant vai Persen forte. Tie ir kombinēti dabiskie nomierinošie līdzekļi. Lietojot tos, nervu sistēma tiek nomierināta un mazinās uztraukums. Papildus kādam no šiem preparātiem var lietot klāt magnija preparātu (Magnesium diasporal, Magvit, Magne B6 u.c.). Magnijam piemīt nervu relaksējoša ietekme. Vairāk par magniju šeit. Iesakām arī palasīt šo rakstu. Preparātus iesakām palietot līdz 2-3 mēnesu ilgumam, jo nervu sistēmai ir nepieciešams laiks, lai stabilizētos un adaptētos pie nervu slodzēm. Tiklīdz Jūsu nervu sistēma stabilizēsies, tad arī apetīte uzlabosies. Ļoti labi vakaros relaksēties palīdz ārstniecības augu nervu nomierinošas tējas, kas ir pieejamas aptiekās. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-04-20
Iesūtīja:
edmunds
man sāp vēdera dobumā,jo tur ir iekaisums.Vai šis zalēs airtal aceclofenacum 100mg ir domātas šim gadījumam?Jautāju ,jo neesmu kādu laiku tās lietojis un aizmirsu kuras bija
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Nē, Airtal nav domāts tāda veida sāpēm, tas vairāk ir domāts locītavu sāpēm, artrītam, mugursāpēm. Iesakām griezties pie ārsta, jo vēdera sāpes ir ļoti nopietns simptoms, jo var liecināt par kaut ko nopietnu. Ja sāpes ir tādas kā spazmatiskas, tad droši var iedzert No-špu. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-04-20
Iesūtīja:
Sandra
Esmu izmisusi.Vienmēr esmu uzklausījusi komplimentus par labi saglabājušos sejas ādu, lai arī man būs 40mit- nav ne grummbu, ne arī nodevīgā pelēcīguma. Man ir jūtīga, jaukta tipa āda, neaizraujos ar kosmetologa apmeklējumiem, krēmus lietoju tikai pēc nepieciešamības un dekoratīvo kosmētiku lietoju maz.Jau kādus 3-4 mēnešus ik pa laikam man parādās sausas ādas plankumi zem uzacīm( uz plakstiņa gluži nē)un uz zoda zem lūpu kaktiņiem.. ar katru reizi tie kļūst plašāki, šad tad ir tikai košāk sārti nekā sejas āda-dažreiz šajos laukumos intensīvi lobās nost sausa āda( strēmelēm). Lai izietu no mājas, gandrīz katru dienu man šī sausā kārta jānoņem ar skrubi, tad lielu krēmu.. bet pēcpusdienā āda šajos rajonos jau atkal ir sausa,atlobījusies. Arsts saka, ka alerģija un iesaka lietot Klaritīnu. Tas it kā nedaudz mazina simptomus, bet nevaru taču to lietot mēnešiem. Esmu pamanījusi, ka biežāk man šie simptomi parādās pēc asu ēdienu un alkohola lietošanas. Vai ir kāds cits risinājums manai problēmai?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Diētai ir svarīga nozīme, lai uzturētu ādu veselīgā stāvoklī. Tāpēc, ja pamanījāt, ka alkohols un asie ēdieni negatīvi ietekmē ādu, tad ieteicams atturēties no to lietošanas vismaz saasinātā periodā. Samērā bieži sausas ādas problēmas notiek pavasarī un rudenī, kad mainās laiks ārā un arī vielmaiņa organismā. Lai pabarotu ādu, iesakām lietot ādas vitamīnus un gurķeņu eļļu kapsulās, kas pabaros ādu un mazinās sausas ādas izpausmes. Vairāk par vitamīniem palasiet šeit. Alerģija tā nevar būt, un mēs arī neiesakām lietot pretalerģiskos medikamentus. Lietojiet gurķeņu eļļu, ādas vitamīnu kompleksus un, kad ir sausā āda, lietojiet barojošos krēmus. Mazāk centieties arī atrasties ārā, jo vējš un aukstums negatīvi ietekmē ādu. Novēlam Jums būt vseliem!

<< < 164 | 165 | 166 | 167 | 168 | 169/332 | 170 | 171 | 172 | 173 | > >>
Pielāgota meklēšana
Jautājums
Vai Jūs regulāri lietojat zivju eļļu?


Lietoju periodiski
Jūsu atbilde
 

  Galvenā  Ziņas  Jautājums farmaceitam  Reklāmas iespējas  Autortiesības un atbildība  Autori  Kontakti