Nieres un urīnceļu darbības traucējumi
Gremošana un gremošanas traucējumi
Vīriešu veselība
Sirds un asinsvadu slimības
Vitamīni
Organisma attīrīšanās un atjaunošanās
Imunitāte
Acis un acu darbības traucējumi
Nervu darbības traucējumi
Alerģija
Saaukstēšanās
Sieviešu veselība
Kaitīgie ieradumi
Iesnas un deguns
Āda un ādas slimības
Mutes dobuma higiēna
Aktuālie un citi jautājumi
Galvas smadzeņu darbības traucējumi
Sāpes
Klepus
Aknu un žultspūšļa darbības traucējumi
Ausis un ausu darbības traucējumi
Vēnu slimības
Vakcinācija
Bērnu veselība
Jautājums farmaceitam?
Jautājums
Šajā sadaļā Jūs varat uzdot jautājumu farmaceitam. Jautājuma maksa ir 0.50 Ls. Atbilde tiks sniegta 24 stundu laikā un tiks nosūtīta uz Jūsu norādīto e-pastu un tiks publicēta arī portalā Zalesinfo.lv.

Uzdodot jautājumu, lūdzu, smalkāk aprakstiet problēmu – kad tā ir paradījusies, kādi simptomi, ko esat veikuši, kādas zāles esat lietojuši, kādas zāles lietojat pastāvīgi, aprakstiet arī sevi (vecums, augums, hroniskās kaites u.c.).
Jo kvalitatīvāk Jūs uzdosiet jautājumu, jo precīzāk mēs varēsim atbildēt Jums.
Ņemiet vērā to, ka Jūs uzdodat jautājumu farmaceitam, nevis ārstam.
Vēlams, visas portāla Zalesinfo.lv norādītas rekomendācijas apspriest ar savu ārstu.
Zalesinfo.lv nenes atbildību par informācijas izmantošanas sekām.
Portāla Zalesinfo.lv materiālu saturs nav oficiālās ārstēšanās vadlīnijas, tiem ir tikai informatīvs un rekomendācijas raksturs.
*Vārds:
*E-pasts:
*Jautājums:
*Ievadi paroli šeit

Lai saņemtu paroli un uzdotu jautājumu farmaceitam, nosūtiet īsziņu ar tekstu:

ZLI125789

uz numuru:

144 (LMT, Tele2, Bite, Triatel abonentiem)

Šī pakalpojuma maksa ir 0.50 Ls.

*Pēc dažām sekundēm uz Jūsu mobīlo tālruni Jūs saņemsiet īsziņu ar paroli, kuru ievadot, varēsiet nosūtīt jautājumu farmaceitam.

Jautājumu meklēšana pēc datuma
Datums:
2009-04-29
Iesūtīja:
Martins
Sveiki! Man ir problēma tāda, ka guļot pa nakti savelk mugura un sap, tā ka sanos un no rīta jūtamas sāpes visapkārt ķermenim ap vēderu, nedaudz augstak, kur ribas beidzas., Kas tas varētu būt, vai teiksim, tas varētu būt no mazkustības, jo darbs ir visu laiku pie datora! Iepriekš paldies :)

Tas var būt saistīts arī ar sēdošo darbu, jo sēžot muguras muskuļi atrodas saspringtā stāvoklī. Vēl tas var būt arī saistīts ar magnija trūkumu organismā, it sevišķi, ja Jūsu darbs ir saistīts ar pārliekiem stresiem un biežo kafijas dzeršanu darbā. Mēs rekomendējam palietot magnija preparātus (Magnesium diasporal, Magvit, Magnemix u.c.), kas veicina krampju mazināšanu un relaksē muskuli. Vairāk par magniju šeit. Papildus iesakām uz nakti muguru smērēt ar sildošo ziedi - piemēram, Capsicam (vairāk šeit). Masāžas kurss tādos gadījumos arī ir ieteicams, kā arī jāvingro. Iesakām taisīt speciālus vingrinājumus priekš muguras, ko varat aplūkot šeit. Par cik Jūs daudz strādājat pie datora, tad iesakām arī palietot kādu periodu acu vitamīnus. Vairāk šeit. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-04-28
Iesūtīja:
daina
Labdien! Man ap anālo atveri ir izveidojies uztūkums un ir zilganā nokrāsā. Tie varētu būt arī hemoroīdi. Sakiet, kādas zāles jūs ieteiktu, lai mazinātu tūsku. Paldies!

Grūti teikt, vai tas ir hemoroīdi. Ja tas ir jau ilgāku laika periodu un nepāriet, iesakām griezties pie ārsta. Var palietot rektālās svecītes Procto-glyvenol, kas mazinās to uztūkumu un iekaisumu, un ziedi Pilex, kas sastāv no ārstniecības augu ekstraktiem, kas dziedē gļotādu. Vairāk šeit. Hemoroīdu gadījumos svarīgi ir ievērot arī kustīgu dzīvesveidu, jo hemoroīdi bieži vien attīstās mazkustīgiem cilvēkiem. Nepieciešams arī mīkstināt vēdera izeju, ja tā ir cieta, ko var izdarīt ar dažādiem līdzekļiem – Duphalac, Ecocolon, Senade, Regulax briketes u.c. Palasiet arī šo rakstu. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-04-28
Iesūtīja:
ina
Labdien ,sakiet 2gadīgam bērnam kāda deva jālieto helminox šķidrais un vai man viņš ir derīgs ja stāv no rudens ataisīta pudele lietot gribu profilaksei?

Viss ir ļoti vienkārši – 1 mērkarote uz 10 kg svara vienā reizē. Tātad, ja bērns sver 15 kg, tad jādod pusotru karoti Helmintox vienā reizē. Suspensiju droši var lietot, jo uzglabāšanas laiks ir 3 gadi. Galvenais suspensija ir jāuzglabā līdz +25 °C temperatūrā, sargājot no mitruma un gaismas. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-04-28
Iesūtīja:
Inta
Nu jau kādu laiciņu nepatīkama sajūta, it kā kaklā būtu iesprūdis kumoss, kurš tur stāv neatkarīgi no ēšanas vai dzeršanas,pat no rītiem.Iesāku pāris dienas atpakaļ lietot raniberlu,vēl rezultātu nav.Vai tas varētu būt uz nervu pamata vai arī kuņģa skābes pārmērība?Kādi varianti? Paldies!

Diez vai tas ir šī medikamenta blakusefekts. Tas varētu būt saistīts ar kakla iekaisumu. Mēs rekomendējam atrādīties savam ārstam vai LORam. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-04-28
Iesūtīja:
Luīze
Man ir panika! Man sunim ir cērmes un tagad - man arī! Es dzeru vermox 2x dienā, 3 dienas. Vai es tikšu no viņām vaļā? Un vai es pareizi dzeru tās zāles? Un kā lai izdezinficē māju? Ko Jūs iesakat man darīt?

Jā, Vermox ir spēcīgs medikaments pret cērmēm. Sunim arī ir nepieciešama pretcērmju terapija, kā arī citiem ģimenes locekļiem. Pēc 2-3 nedēļām terapija ir jāatkārto. Lai izvairītos no turpmākajām problēmām, ir jāievēro stingra higiēna - anālo apvidu apmazgāt katru dienu, nagus tīrīt ar suku vairākas reizes dienā. Bērniem jāapgriež īsi nagi. Regulāri jāmaina apakšveļa un nakts veļa. Novērsiet pacientu kasīšanos. Vienlaicīgi ārstējiet visus ģimenes locekļus, jo invāzija bieži vien ir bez redzamiem simptomiem. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-04-28
Iesūtīja:
Larija
Labdien!Kādi ir vingrojumi,un kur var tos apskatīties, ja man ir muguras spodiloze un disku trūce. Paldies

Iesakām paskatīties šeit. Papildus pastāvīgi lietojiet glikozamīna preparātus vai kombinētus hondroprotektorus, kas uzlabo skrimšļaudu atjaunošanos un mazina to sairšanu. Par tiem palasiet šeit. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-04-27
Iesūtīja:
Antra
Kādas zāles var lietot pie tādiem simptomiem-apātija,nemiers,raudulība,viegla aizkaitinātība.

Mēs rekomendētu dažādu preparātu kombināciju. Jums būtu jāpalieto magnija preparāti (Magnesium diasporal vai Magvit) – tie relaksē nervu sistēmu. Par magniju šeit. Papildus iesakām Herbastress vai Dormiplant. Tie palīdz nomierināt, mazināt nemieru un uztraukumu. Un kā trešo preparātu iesakām žeņšeņ ekstrakta preparātu, kur ekstrakta deva ir augstā (to noskaidrojiet aptiekā ar farmaceitu, labas ir šķidras dzeramas zāļu formas). Lietojiet tādu kombināciju vismaz 3 mēnešu laikā. Palasiet arī šo rakstu. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-04-27
Iesūtīja:
Iveta
Labdien! Kādi vēl ir urīndzenoši līdzekļi, ko lieto pie sirds mazspējas. Pirms trim gadiem ir protezēta mitrālā vārstule. Patreiz esmu kļuvusi jau atkarīga no šīm zālēm. Sākumā dzēru furosemīdu, tagad torosemid hexal 200 mg pa pus tabletei ik pēc divām dienām. Patreiz jau vajadzētu šo devu palielināt, jo izveidojies jau pieradums.Diemžēl šīs zāles ir ļoti dārgas un ar invaliditātes pensiju nevarēšu atļauties tās iegādāties. Vai ir kādas alternatīvas? Ģimenes ārsts diemžēl neiedziļinās manās problēmās un katru reizi noliek tikai kaudzīti recepšu uz galda, kas man esot jāiegādājas. Paldies.

Jūsu gadījumā būtu jākonsultējas tieši ar kardiologu. Iespējams, ir nepieciešams pamainīt zāles vai kombinēt ar kaut kādu citu preparātu. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-04-27
Iesūtīja:
alise
Labdien! Ko dariit, ja pēdējā laikā pastiprināti lūst un sķelas nagi? Kādi preperāti jālieto? Un ja tas nepalīdz, kur vajadzētu pārbeudīties?

Mēs rekomendētu lietot kalcija preparātu Koraļļu kalcijs, kura sastāvā ir vairāk kā 70 dažādas minerālvielas, tai skaitā arī kalcijs. Lietojot to regulāri, stiprinās nagi, kauli un uzlabojas arī vispārējā vielmaiņa. Daudzi cilvēki par Koraļļu kalciju ļoti labi atsaucas. Vairāk palasiet šeit. Papildus būs ieteicami arī vitamīnu kompleksi, kas domāti matiem, nagiem un ādai. Tie uzlabo olbaltumvielu keratīna (nagu un matu olbaltumviela) un kolagēna (ādas olbaltumviela) sintēzi, kas nodrošina elastīgumu un stiprību nagiem, matiem un arī ādai. Vairāk šeit. Lietojiet šos līdzekļus 3-4 mēnešu laikā. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-04-27
Iesūtīja:
Alise
Labdien! Tēvam nesen izgrieza ļaundabīgo prostatas audzēju. It kā viss ir labi pēc ārstu atzinumiem. Bet ir ļoti liels nespēks un ātrs nogurums pēc lielākiem darbiem. Ko varētu lietot no dabiskiem produktiem, lai atjaunotu imūnsistēmu pēc operācijas un ķīmiskām zālēm?

Tādos gadījumos būtu labi palietot žeņšeņ ekstraktu. Iesakām to lietot ilgstoši. Vairāk par žeņšeņ palasiet šeit. Papildus ir jālieto kompleksie vitamīni. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-04-27
Iesūtīja:
alda
Labdien! Manai rdiniecei šobrīd apstaro bazilomu uz sejas 9ādas ļaindabīgs veidojums). Ko varētu viņai ieteikt no dabiskiem līdzekļiem, lai atjaunotu imūnsistēmu pēc terapijas? Problēma ir tād, ka viņai pie visa ir vēl diabēts un nevar lietot tādas dabiskas lietas, kur cukurs. Piemēram, rozīnes , ko iesaka kā pretvēža līdzekli.

Mēs šajā gadījumā rekomendētu lietot preparātu Wobenzym. Tas ir ļoti ieteicams pacientiem ar tādām problēmām. Diabēta pacienti to droši var lietot. Vēlams lietot arī antioksidantus – C un E vitamīnus, Selēnu. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-04-27
Iesūtīja:
inese
Labdien! Ko darīt, ja jau ilgāku laiku ir sauss klepus? Nekādu citu saaukstēšanās simptomu nav. Tas ļoti traucē, īpaši no rītiem.

Iesakām atrādīties ārstam. Papildus rekomendējam ļoti intensīvi padzert kumelīšu un eikalipta lapu tēju, kam piemīt antiseptiska un pretklepus iedarbība. Var lietot arī dažādas sūkājamās tabletes. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-04-27
Iesūtīja:
ausma
man bija ļoti stipras iesnas,itkā pārgāja, bet sāp pieres vidusdaļa.it sevišķi pieliecoties.ķā es varētu ārstēties?vai var iztikt bez ārsta?

Iespējams, iesnas nav izārstētas līdz galam. Būtu labāk aiziet pie ārsta un uztaisīt rentgenu un saņemt atbilstošu terapiju. Iespējams, ir nepieciešama antibiotiku terapija. Papildus var lietot tabletes Cinnabsin N vai Sinupret. Kā pretiekaisuma un pretsāpju preparātu dažas dienas var palietot Ibuprofen (Ibuprofen-Grindeks, Ibumetin u.c.). Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-04-27
Iesūtīja:
Lisa
Sveiki!Man izrakstija špricēt neirorubinu. Esmu dzirdejusi, ka jāšpricē katru otro dienu. Vai arī var katru dienu? Jau iepriekš, paldies.

Viss ir atkarīgs no smaguma pakāpes. Smagos gadījumos no terapijas sākuma līdz sāpju izzušanai injicē muskulī vienas ampulas saturu katru dienu vai katru otro dienu. Tālākajai ārstēšanai ordinē vienu ampulu vienu vai divas reizes nedēļā. Mēreni smagos gadījumos lieto vienu ampulu vienu vai divas reizes nedēļā. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-04-27
Iesūtīja:
liene
Sveiki, ko lietot, ja ir jādodas uz vairāku dienu nometni ar neregulārām, pat neveselīgām maltītēm, iespējams pat kafiju, lai paliktu nomodā, bet šādās situācijās parasti sapūšas vēders vai pat varētu būt caureja. kā to visu preventīvi novērst. vai ar oglītēm pietiktu, lai varētu mierīgi gulēt un neizjaukt dienas atpūtu? baktēriju preparētus lietot negribu, jo tie parasti vēdera izeju vēl veicina.

Jā, var lietot arī aktivēto ogli. Pret vēdera uzpūšanos iesakām lietot Espumisan kapsulas. Ja ir smags ēdiens (taukaina gaļa), tad var palīgā paņemt Mezym, kas veicinās gremošanu. Baktēriju preparāti var būt vairāk ieteicami pēc tam, lai normalizētu zarnu trakta darbību. Novēlam Jums būt veseliem!

<< < 164 | 165 | 166 | 167 | 168 | 169/334 | 170 | 171 | 172 | 173 | > >>
Pielāgota meklēšana
Jautājums
Vai Jūs regulāri lietojat zivju eļļu?


Lietoju periodiski
Jūsu atbilde
 

  Galvenā  Ziņas  Jautājums farmaceitam  Reklāmas iespējas  Autortiesības un atbildība  Autori  Kontakti