Nieres un urīnceļu darbības traucējumi
Gremošana un gremošanas traucējumi
Vīriešu veselība
Sirds un asinsvadu slimības
Vitamīni
Organisma attīrīšanās un atjaunošanās
Imunitāte
Acis un acu darbības traucējumi
Nervu darbības traucējumi
Alerģija
Saaukstēšanās
Sieviešu veselība
Kaitīgie ieradumi
Iesnas un deguns
Āda un ādas slimības
Mutes dobuma higiēna
Aktuālie un citi jautājumi
Galvas smadzeņu darbības traucējumi
Sāpes
Klepus
Aknu un žultspūšļa darbības traucējumi
Ausis un ausu darbības traucējumi
Vēnu slimības
Vakcinācija
Bērnu veselība
Jautājums farmaceitam?
Jautājums
Šajā sadaļā Jūs varat uzdot jautājumu farmaceitam. Jautājuma maksa ir 0.50 Ls. Atbilde tiks sniegta 24 stundu laikā un tiks nosūtīta uz Jūsu norādīto e-pastu un tiks publicēta arī portalā Zalesinfo.lv.

Uzdodot jautājumu, lūdzu, smalkāk aprakstiet problēmu – kad tā ir paradījusies, kādi simptomi, ko esat veikuši, kādas zāles esat lietojuši, kādas zāles lietojat pastāvīgi, aprakstiet arī sevi (vecums, augums, hroniskās kaites u.c.).
Jo kvalitatīvāk Jūs uzdosiet jautājumu, jo precīzāk mēs varēsim atbildēt Jums.
Ņemiet vērā to, ka Jūs uzdodat jautājumu farmaceitam, nevis ārstam.
Vēlams, visas portāla Zalesinfo.lv norādītas rekomendācijas apspriest ar savu ārstu.
Zalesinfo.lv nenes atbildību par informācijas izmantošanas sekām.
Portāla Zalesinfo.lv materiālu saturs nav oficiālās ārstēšanās vadlīnijas, tiem ir tikai informatīvs un rekomendācijas raksturs.
*Vārds:
*E-pasts:
*Jautājums:
*Ievadi paroli šeit

Lai saņemtu paroli un uzdotu jautājumu farmaceitam, nosūtiet īsziņu ar tekstu:

ZLI134579

uz numuru:

144 (LMT, Tele2, Bite, Triatel abonentiem)

Šī pakalpojuma maksa ir 0.50 Ls.

*Pēc dažām sekundēm uz Jūsu mobīlo tālruni Jūs saņemsiet īsziņu ar paroli, kuru ievadot, varēsiet nosūtīt jautājumu farmaceitam.

Jautājumu meklēšana pēc datuma
Datums:
2009-04-21
Iesūtīja:
Alise
Labdien! Manam vīram ārsts konstatēja jostas rozi. Lai gan izzsitumi ir uz sejas pieres daļas un ļoti sāp tieši galva, nevis jostas vieta. Tagad dzer izrakstītās zāles. Man jautājums - ko darīt, lai ši slimība neatkārtotos? Vai ir kaut kādi tautas līdzekļi, kā stiprināt organismu? Un vispār - kur tāda kaite var rasties?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Jostas roze tā ir herpes vīrusa infekcija (Herpes zoster). Tā izpausmes vietas var būt ne tikai mugura, bet arī uz sejas, jo viss ir atkarīgs kādi nervi tika pakļauti vīrusa iedarbībai. Jūsu vīra gadījumā droši vien tika ievainots trejzaru nervs, kas arī dod neiralģiskās sāpes. Visbiežāk Herpes zoster izpaužas, kad cilvēkam ir samazināta imunitāte un pēc 50 gadu vecuma. Pilnīgi izvairīties no šī vīrusa nav iespējams. Lai tas neatkārtotos ir jāseko organisma pašsajūtai, jāievēro profilaktiskie pasākumi attiecībā uz imunitāti. Obligāti ievērojiet visas ārsta rekomendācijas un ārstēšanu novediet līdz galam. Iesakām terapijā papildus izmantot preparātu Wobenzym, kas palīdz organismam cīnīties ar Herpes vīrusu un paaaugstina arī organisma imūno sistēmu. Visi pasākumi, kas tiek veikti, lai uzlabotu imunitāti ir pareizi risinājumi. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-04-21
Iesūtīja:
Vineta
Labdien! Sakiet, lūdzu, kur Latvijā var nopirkt vai jebkādā veidā pasūtīt nikotīnskābi/PP vitamīnu un tikai tīrā veidā, jo man ir daudzu vitamīnu nepanesamība. Man to vajadzētu ļoti steidzami. Vienalga kādā veidā - kaut padzert pulverī. varbūt Jums kāds taisa zāles un var man pārdot pusfabrikātu. Man daudz nevajag - burtiski 8-10 mazo ripiņu apjomā. Ļoti gaidīšu ziņas!!! Vineta
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Iesakām pameklēt aptiekās, kas izgatavo zāles uz vietas. Citu variantu nav. Vai arī mēģināt sūtīt no Krievijas, bet tas nebūs ātri. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-04-20
Iesūtīja:
egils
Stresoju ,pazuda apetite saku zaudet svaru ko lai palieto no vitaminiem,tejam.Varbut irkadas zales.
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Mēs šajā gadījumā iesakām pieiet kompleksi. Daudz ir atkarīgs no Jūsu attieksmes pret notiekošo. Ļoti labi palīdz mazināt un pat noņemt stresu un tā sekas (uztraukums, aizkaitināmība, depresīvs noskaņojums u.c.) tieši fiziskās aktivitātes un vēl labāk svaigā gaisā. No preparātiem varam ieteikt Herbastress, vairāk šeit, Dormiplant vai Persen forte. Tie ir kombinēti dabiskie nomierinošie līdzekļi. Lietojot tos, nervu sistēma tiek nomierināta un mazinās uztraukums. Papildus kādam no šiem preparātiem var lietot klāt magnija preparātu (Magnesium diasporal, Magvit, Magne B6 u.c.). Magnijam piemīt nervu relaksējoša ietekme. Vairāk par magniju šeit. Iesakām arī palasīt šo rakstu. Preparātus iesakām palietot līdz 2-3 mēnesu ilgumam, jo nervu sistēmai ir nepieciešams laiks, lai stabilizētos un adaptētos pie nervu slodzēm. Tiklīdz Jūsu nervu sistēma stabilizēsies, tad arī apetīte uzlabosies. Ļoti labi vakaros relaksēties palīdz ārstniecības augu nervu nomierinošas tējas, kas ir pieejamas aptiekās. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-04-20
Iesūtīja:
edmunds
man sāp vēdera dobumā,jo tur ir iekaisums.Vai šis zalēs airtal aceclofenacum 100mg ir domātas šim gadījumam?Jautāju ,jo neesmu kādu laiku tās lietojis un aizmirsu kuras bija
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Nē, Airtal nav domāts tāda veida sāpēm, tas vairāk ir domāts locītavu sāpēm, artrītam, mugursāpēm. Iesakām griezties pie ārsta, jo vēdera sāpes ir ļoti nopietns simptoms, jo var liecināt par kaut ko nopietnu. Ja sāpes ir tādas kā spazmatiskas, tad droši var iedzert No-špu. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-04-20
Iesūtīja:
Sandra
Esmu izmisusi.Vienmēr esmu uzklausījusi komplimentus par labi saglabājušos sejas ādu, lai arī man būs 40mit- nav ne grummbu, ne arī nodevīgā pelēcīguma. Man ir jūtīga, jaukta tipa āda, neaizraujos ar kosmetologa apmeklējumiem, krēmus lietoju tikai pēc nepieciešamības un dekoratīvo kosmētiku lietoju maz.Jau kādus 3-4 mēnešus ik pa laikam man parādās sausas ādas plankumi zem uzacīm( uz plakstiņa gluži nē)un uz zoda zem lūpu kaktiņiem.. ar katru reizi tie kļūst plašāki, šad tad ir tikai košāk sārti nekā sejas āda-dažreiz šajos laukumos intensīvi lobās nost sausa āda( strēmelēm). Lai izietu no mājas, gandrīz katru dienu man šī sausā kārta jānoņem ar skrubi, tad lielu krēmu.. bet pēcpusdienā āda šajos rajonos jau atkal ir sausa,atlobījusies. Arsts saka, ka alerģija un iesaka lietot Klaritīnu. Tas it kā nedaudz mazina simptomus, bet nevaru taču to lietot mēnešiem. Esmu pamanījusi, ka biežāk man šie simptomi parādās pēc asu ēdienu un alkohola lietošanas. Vai ir kāds cits risinājums manai problēmai?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Diētai ir svarīga nozīme, lai uzturētu ādu veselīgā stāvoklī. Tāpēc, ja pamanījāt, ka alkohols un asie ēdieni negatīvi ietekmē ādu, tad ieteicams atturēties no to lietošanas vismaz saasinātā periodā. Samērā bieži sausas ādas problēmas notiek pavasarī un rudenī, kad mainās laiks ārā un arī vielmaiņa organismā. Lai pabarotu ādu, iesakām lietot ādas vitamīnus un gurķeņu eļļu kapsulās, kas pabaros ādu un mazinās sausas ādas izpausmes. Vairāk par vitamīniem palasiet šeit. Alerģija tā nevar būt, un mēs arī neiesakām lietot pretalerģiskos medikamentus. Lietojiet gurķeņu eļļu, ādas vitamīnu kompleksus un, kad ir sausā āda, lietojiet barojošos krēmus. Mazāk centieties arī atrasties ārā, jo vējš un aukstums negatīvi ietekmē ādu. Novēlam Jums būt vseliem!

Datums:
2009-04-19
Iesūtīja:
sveta
Labdien, manai mamītei ir 71 gads,viņai bija operācija ar pilno narkozi,pēc operacijas tika pārlietas asinis,man pateica ka esot vinai mazasinība,pec analizēm,Leik.17,6,eritroc.2,9,HG.8,3gdl.sakiet lūdzu kādiem rāditājiem ir jābūt.,un kādas zāles ir jālieto.Mums ieteica Ferrum Lek.,un TOT'HEMA,vai ar to pietiek ,un cik ir ilgi jālieto šīs zāles,varbūt jūs man varat ieteikt ko citu.Jo mamitei ir arī cukura diabēts. Paldies.
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Kādiem jābūt asins rādītājiem labāk jautājiet savam ārstam. Ferrum lek un Tothema ir ļoti labi līdzekļi, ko var lietot mazasinības ārstēšanai un profilaksei. Šie preparāti jālieto samērā ilgstoši (vairākus mēnešus), bet arī vēlams ārsta uzraudzībā. Papildus iesakām, ja nav cukurslimības (diabēts), hematogēnu, kas arī ir ļoti vērtīgs dzelzs un hemoglobīna avots, kas arī veicina organisma stiprināšanos.

Datums:
2009-04-18
Iesūtīja:
Marta
Zinu ,ka Crestor ir kompensejamo zalu saraksta. Gimenes arste neizraksta ka valsts kompensejamo, sakot ,ka manai diagnozei nav paredzets.Diagnoze -stavoklis pec isemiska insulta (pirms 3 gadiem). Holesterina limenis paaugstinats- 6,4.Ir BTA polise, bet to savukart atsaka aptieka, jo preperats esot kompensejamo zalu saraksta. Ko darit?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Lieta tāda, ka ne vienmēr pacienti var saņemt kādu medikamentu, kas ietilpst kompensējamajā zāļu sarakstā, ar atlaidi. Kompensējamajiem preparātiem vienmēr ir vairākas atrunas, kādos gadījumos tos var nozīmēt ar atlaidi. Ja veselības stāvoklis neatbilst šīm atrunām, tad šis medikaments netiek nozīmēts ar atlaidi. Tāpēc Jūsu ārsts to neizraksta uz kompensējamās receptes. Noteikti konsultējieties ar savu ārstu par cita šī tipa (holesterīnu pazeminošs) medikamenta izvēli, kas visdrīzāk jau varēs būt izrakstīts ar atlaidi - piemēram, simvastatīns vai atorvastatīns (aktīvo vielu nosaukumi). Droši konsultējieties. Palasiet arī šo rakstu. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-04-18
Iesūtīja:
Sintija
Labdien,gribeju pajautat,manai masai ir pa visu kermeni peksni uzmetusies izsitumi,lidzigi vejbakam un shausmigi niez,tacu vejbakas ir izslimojusi un parejiem gimenes locekliem to nav.Del specigas niezes un tadas ka dedzinashanas vinja nevar pat aizmigt..Ko vinja varetu darit pati,jo pie arsta tuvakaja laika netiek jo gimenes arsts ir atvalinajuma..Paldies
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Tā noteikti ir alerģija. Ja ir stipra nieze, tad visdrošāk tā ir nātrene. Droši varat lietot kādu antialerģisko preparātu – Tavegyl, Claritine, Loratin, Zyrtec, Lomilan vai kādu citu. Vairāk šeit. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-04-17
Iesūtīja:
marks
Slimoju ar podagru. Recidīva stadijā nonācu slimnīcā. Pēc izrakstīšanās ārsts izrakstīja Allopurinol 150 mg, un pretsāpju līdzekli Dicloberl rertard100 mg. Saprotu ka ar slimību jāsadzīvo, jāievēro diēta, taču reizēm ir tā, ka jāguļ gultā kāju locītavas stipri pampst un sāp. Varbūt varat ieteikt kādus citus, varbūt tautas līdzekļus, kompreses (man tantiņas ieteica urīna, cita - etiķa kompreses). Vai ir vērts pamēģināt? Atbildi gaidot - Marks.
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Podagra ir ļoti sarežģīta endokrinoloģiskā slimība. Sāpes un citi simptomi biežāk rodas pavasarī un rudenī. Pie sāpošas locītavas var pielikt ledu, bet, kad sāpes norimst, tad var uzlikt sildošās kompreses. Var taisīt dažādas karstās vannas ar salvijas lapām vai kumelīšu ziediem – 100g salvijas uz 6 litriem, vārīt 10 minūtes. Kad atdzisīs līdz temperatūrai, ko var izturēt, tad var sildīt sāpošas kājas vai rokas. Rekomendē turēt no 30 min. līdz 1 stundai reizi dienā mēneša laikā, vēlams uz nakti. Kājas turēt vienmēr siltās zeķēs. Obligāti ir jāievēro diēta pie podagras. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-04-17
Iesūtīja:
Dace
Labdien! Esmu grūtniecības 24. nedēļā. Jau no grūtniecības sākuma lietoju Elevit vitamīnus, visu laiku, pēdējo mēnesi arī Magne B6 un Calcigran kaļķi. No 9.-18. nedēļai lietoju arī zivju eļļu katru dienu. Tagad tikai 3x nedēļā. Gribēju jautāt, cik bieži un ilgi turpināt lietot kaļķi un zivju eļļu? (Ārste teica, ka Elevit vajadzēs visu laiku dzert, par zivju eļļu teica, lai neaizraujos, bet par kaļķi un Magne B6 "kādu laiciņu", bet cik...) Asins analīzes man ir labas, problēmu it kā nav, iespējams, ja samazināsies Fe tad vajadzēs padzert, bet tā viss ir labi... Paldies
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Zivju eļļu var droši lietot visu grūtniecības periodu, tas tikai būs labi. Zivju eļļa palīdz normāli attīstīties nervu sistēmai. Savukārt, Magne B6 var lietot periodiski pa 1 tabletei, jo īstenībā magnijs un B6 vitamīns jau ietilpst Elevit sastāvā. Calcigran varat lietot droši, ja Jūs uzturā maz lietojat piena produktus. Ja tie ir pietiekoši, tad var arī lietot periodiski. Galvenais nebaidieties pārdozēt, ar šiem preparātiem nekādu pārdozēšanas simptomu nebūs, jo, ja kalcijs trūkst, tas tiks ņemts no Jūsu kauliem, ko Jūs varēsiet tad kompensēt ar Calcigran lietošanu. Par vitamīniem grūtniecēm palasiet šeit. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-04-16
Iesūtīja:
rebeka
labdien! man jau nedaudz ilgāk par mēnesi sāp kakls!es esmu leitojusi bioparox, kslaoju ar kumelitēm, skaloju ar sāls ūdeni, man palīdzx uz īsu laiciņu, bet tad atkal no jaun sāp..sāpes pariet un atkal uznāk, mandeles paliek lielākas un atkal mazākas un tā jau mēnesi...antibjotiku kursu es nevēlos iet(kategoriski nē).kā jūs ieteiktu man tagad rīkoties???varbūt kādas sūkājamās tablrtītes, vai vēl intensīvāk ar sāls ūdeni pskalot. lieta tāda,ka to mēnesi atpakaļ es biju tiksusi lielā vējā iun man sti[ri sapūta labo pusi, pēc tam man bija neaudz strutas uz mandeles nākosšajā dienā, bet tas gan āteri pārgāja, tad sāka dzīt un tad e skolā pasaklu un tad atkārtojās kakla sāpes un nu vairs nevar izlīst no tā...
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Jums noteikti ir samazinātas aizsargspējas. Kakla skalošanu noteikti varat turpināt, tas nāks tikai par labu. Savukārt, iekšķīgi arī iesakām padzert karstu kumelīšu tēju, vismaz 3 reizes dienā, paralēli iesakām lietot sūkājamās tabletes – Decatylen, Hexoraletten, Efisol vai citas. Imunitātes stiprināšanai noteikti ir jālieto pilieni Citrosept vai Citrobiotic un arī C vitamīns 3-4 nedēļu laikā. Palīdzēs šajā gadījumā arī preparāts Wobenzym. Tas padara efektīvāku cīņu ar baktērijām un vīrusiem, palielina arī antibakteriālas terapijas efektivitāti un stiprina imūno sistēmu. Lietojiet Wobenzym 2 mēnešus. Jo vairāk dzersiet karstas augu tējas, jo labāk būs. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-04-16
Iesūtīja:
janis
nesen bija žokļa operācija. Kopš tā laika šis tas iesāpas un palicis vel tads ciets kunkuliits vaigaa. Slimnica lika šņabja kompresi un samazinaajaas gan kunkuls gan arii sajuuta bija labaaka. Apjautajos ģimenes ārstam un šis atļāva vēl šad tad to kompresi uzlikt. Tik tad jautājums-Kā tāda jātaisa?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Vienkārši vajag samērcēt vates tamponiņu (gabaliņu) spirta šķīdumā (šņabī) un ar plākstera palīdzību pielipināt vajadzīgajā vietā. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-04-16
Iesūtīja:
Madara
Sveiki! jau vairak ka 2 gadus mokos ar piena sēnīti (pec zāļu lietošanas atkartojas atkal un atkal ik pec 3-5 menešiem). vai ir iespejams izarstet pilniba vai vismaz uz ilgaku laiku. kadas analizes varetu veikt, lai noteiktu, kas ir par iemeslu tam.
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Piena sēnīte bieži vien aktivizējas gadījumos, kad ir samazinātas organisma aizsargspējas. Tās rašanos ietekmē arī antibiotiku lietošana, prezervatīvu izmantošana ar baktericīdām piedevām un nepareiza intīmā higiēna. Rekomendējam palasīt šo rakstu un pildīt visas rekomendācijas. Pie ārsta-ginekologa varat apjautāties par vakcīnu Solcotrichovac. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-04-15
Iesūtīja:
Anda
Labdien,manam dēlam,17g.bija piesūkūsies ērce,raujot nost ar diega cilpiņu daļa palika ādā,bērns ir vakcinēts,kā mums tagad rīkoties..
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Mēs iesakām atrādīties ārstam, vismaz dežūrārstam, kas pieņem jebkurā poliklīnikā. Palasiet arī šeit atbildes. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-04-15
Iesūtīja:
Elina
Sakiet lūdzu, vai karstais dzēriens ACC un Tera flu ir ar vienādu iedarbību saaukstēšanās gadījumā, man katrā aptiekā saka savādāk.
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

ACC ir domāts vairāk atkrēpošanas veicināšanai produktīva klepus gadījumos. Savukārt, Thera flu ir līdzeklis, kas mazina temperatūru, drebuļus, iekaisumu un citus saaukstēšanās simptomus, bet tas nav domāts kā ACC atkrēpošanas veicināšanai. Novēlam Jums būt veseliem!

<< < 164 | 165 | 166 | 167 | 168 | 169/331 | 170 | 171 | 172 | 173 | > >>
Pielāgota meklēšana
Jautājums
Vai Jūs regulāri lietojat zivju eļļu?


Lietoju periodiski
Jūsu atbilde
 

  Galvenā  Ziņas  Jautājums farmaceitam  Reklāmas iespējas  Autortiesības un atbildība  Autori  Kontakti