Nieres un urīnceļu darbības traucējumi
Gremošana un gremošanas traucējumi
Vīriešu veselība
Sirds un asinsvadu slimības
Vitamīni
Organisma attīrīšanās un atjaunošanās
Imunitāte
Acis un acu darbības traucējumi
Nervu darbības traucējumi
Alerģija
Saaukstēšanās
Sieviešu veselība
Kaitīgie ieradumi
Iesnas un deguns
Āda un ādas slimības
Mutes dobuma higiēna
Aktuālie un citi jautājumi
Galvas smadzeņu darbības traucējumi
Sāpes
Klepus
Aknu un žultspūšļa darbības traucējumi
Ausis un ausu darbības traucējumi
Vēnu slimības
Vakcinācija
Bērnu veselība
Jautājums farmaceitam?
Jautājums
Šajā sadaļā Jūs varat uzdot jautājumu farmaceitam. Jautājuma maksa ir 0.50 Ls. Atbilde tiks sniegta 24 stundu laikā un tiks nosūtīta uz Jūsu norādīto e-pastu un tiks publicēta arī portalā Zalesinfo.lv.

Uzdodot jautājumu, lūdzu, smalkāk aprakstiet problēmu – kad tā ir paradījusies, kādi simptomi, ko esat veikuši, kādas zāles esat lietojuši, kādas zāles lietojat pastāvīgi, aprakstiet arī sevi (vecums, augums, hroniskās kaites u.c.).
Jo kvalitatīvāk Jūs uzdosiet jautājumu, jo precīzāk mēs varēsim atbildēt Jums.
Ņemiet vērā to, ka Jūs uzdodat jautājumu farmaceitam, nevis ārstam.
Vēlams, visas portāla Zalesinfo.lv norādītas rekomendācijas apspriest ar savu ārstu.
Zalesinfo.lv nenes atbildību par informācijas izmantošanas sekām.
Portāla Zalesinfo.lv materiālu saturs nav oficiālās ārstēšanās vadlīnijas, tiem ir tikai informatīvs un rekomendācijas raksturs.
*Vārds:
*E-pasts:
*Jautājums:
*Ievadi paroli šeit

Lai saņemtu paroli un uzdotu jautājumu farmaceitam, nosūtiet īsziņu ar tekstu:

ZLI124689

uz numuru:

144 (LMT, Tele2, Bite, Triatel abonentiem)

Šī pakalpojuma maksa ir 0.50 Ls.

*Pēc dažām sekundēm uz Jūsu mobīlo tālruni Jūs saņemsiet īsziņu ar paroli, kuru ievadot, varēsiet nosūtīt jautājumu farmaceitam.

Jautājumu meklēšana pēc datuma
Datums:
2009-04-27
Iesūtīja:
alda
Labdien! Manai rdiniecei šobrīd apstaro bazilomu uz sejas 9ādas ļaindabīgs veidojums). Ko varētu viņai ieteikt no dabiskiem līdzekļiem, lai atjaunotu imūnsistēmu pēc terapijas? Problēma ir tād, ka viņai pie visa ir vēl diabēts un nevar lietot tādas dabiskas lietas, kur cukurs. Piemēram, rozīnes , ko iesaka kā pretvēža līdzekli.

Mēs šajā gadījumā rekomendētu lietot preparātu Wobenzym. Tas ir ļoti ieteicams pacientiem ar tādām problēmām. Diabēta pacienti to droši var lietot. Vēlams lietot arī antioksidantus – C un E vitamīnus, Selēnu. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-04-27
Iesūtīja:
inese
Labdien! Ko darīt, ja jau ilgāku laiku ir sauss klepus? Nekādu citu saaukstēšanās simptomu nav. Tas ļoti traucē, īpaši no rītiem.

Iesakām atrādīties ārstam. Papildus rekomendējam ļoti intensīvi padzert kumelīšu un eikalipta lapu tēju, kam piemīt antiseptiska un pretklepus iedarbība. Var lietot arī dažādas sūkājamās tabletes. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-04-27
Iesūtīja:
ausma
man bija ļoti stipras iesnas,itkā pārgāja, bet sāp pieres vidusdaļa.it sevišķi pieliecoties.ķā es varētu ārstēties?vai var iztikt bez ārsta?

Iespējams, iesnas nav izārstētas līdz galam. Būtu labāk aiziet pie ārsta un uztaisīt rentgenu un saņemt atbilstošu terapiju. Iespējams, ir nepieciešama antibiotiku terapija. Papildus var lietot tabletes Cinnabsin N vai Sinupret. Kā pretiekaisuma un pretsāpju preparātu dažas dienas var palietot Ibuprofen (Ibuprofen-Grindeks, Ibumetin u.c.). Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-04-27
Iesūtīja:
Lisa
Sveiki!Man izrakstija špricēt neirorubinu. Esmu dzirdejusi, ka jāšpricē katru otro dienu. Vai arī var katru dienu? Jau iepriekš, paldies.

Viss ir atkarīgs no smaguma pakāpes. Smagos gadījumos no terapijas sākuma līdz sāpju izzušanai injicē muskulī vienas ampulas saturu katru dienu vai katru otro dienu. Tālākajai ārstēšanai ordinē vienu ampulu vienu vai divas reizes nedēļā. Mēreni smagos gadījumos lieto vienu ampulu vienu vai divas reizes nedēļā. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-04-27
Iesūtīja:
liene
Sveiki, ko lietot, ja ir jādodas uz vairāku dienu nometni ar neregulārām, pat neveselīgām maltītēm, iespējams pat kafiju, lai paliktu nomodā, bet šādās situācijās parasti sapūšas vēders vai pat varētu būt caureja. kā to visu preventīvi novērst. vai ar oglītēm pietiktu, lai varētu mierīgi gulēt un neizjaukt dienas atpūtu? baktēriju preparētus lietot negribu, jo tie parasti vēdera izeju vēl veicina.

Jā, var lietot arī aktivēto ogli. Pret vēdera uzpūšanos iesakām lietot Espumisan kapsulas. Ja ir smags ēdiens (taukaina gaļa), tad var palīgā paņemt Mezym, kas veicinās gremošanu. Baktēriju preparāti var būt vairāk ieteicami pēc tam, lai normalizētu zarnu trakta darbību. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-04-26
Iesūtīja:
Ģertrūde
Kādas zāles iesakat diagnozei NECROBIOSIS LIPOIDICA.

Diagnoze ir ļoti nopietna un rekomendēt kādu līdzekli šajā gadījumā grūti. Jums noteikti ir jākonsultējas ar savu ārstu vai endokrinologu, jo, iespējams, šī diagnoze ir saistīta ar diabētu. Griezieties pie ārsta endokrinologa. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-04-26
Iesūtīja:
anita
man ir 51 gads.Uz sejas gadi 2 atpakal izveidojas pigmentacijas plankums.Gribeetu no vina atbrivoties.Un ko darit,ja bus jauzturas saule.

Varam ieteikt Melanil krēmu (vairāk šeit). Saulē iesakām uzturēties mēreni un obligāti izmantot aizsargkrēmus. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-04-26
Iesūtīja:
rebeka
labdien! iepriekšējā vestulē biju aprasktījusi savu problēmu..nu tad es biju aizgaājusi pie ārsta, bet strutas kaklā- mandelēs nebija, bet tagad tur tāds mazs strutu bumbulītis uzradies, vai tas nozīmē, ka mandelēs tomēr ir strutas??vēl man ir stipri palielināti ,limfmezlgi kalā un vēl acis sapampušas..vai acis var būt sapampušas no limfmezgliem??

Mums grūti spriest, vai Jums ir strutas, vai nav. Palielināti limfmezgli tikai liecina par infekcijas esamību organismā, liecina par to, ka organisms cīnās. Obligāti ir nepieciešams darīt visu, lai uzlabotu imunitāti. Kaut laiks ir silts ārā, tomēr vēl ir jāģērbjas silti. Diez vai acis ir sapampušas no limfmezgliem, bet tas arī liecina par apaukstēto stāvokli un organisma neizveseļošanos līdz galam. Noteikti dzeriet visus līdzekļus, ko mēs Jums rekomendējam. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-04-25
Iesūtīja:
Lliliana
Labvakarin.Man ir 26.g.Patstavigi sap kajas-tirpst,tad krampi rauj,tad atkal velk.Nevaru vairs normali naktis gulet..Ko jus man ieteiktu? Ar cienu!

Vajadzētu palietot magnija preparātu intensīvu kursu. Magnijs mazina krampju lēkmes. Vairāk šeit. Papildus ieteicams Ginkgo biloba ekstrakts, kur ir augstā ekstrakta deva. Ginkgo ekstrakts uzlabo asinsriti, kas arī veicina tirpšanas un krampju mazināšanu. Rekomendējama arī kāju vakara masāža, lai noņemtu kāju nogurumu, muskuļu stīvumu un atslabinātu tos. Ja simptomi pēc kāda laika nepāriet, tad noteikti ir jāgriežas pie ārsta un visdrīzāk pie neirologa. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-04-25
Iesūtīja:
Raimonds
Labdien! Ar datotrtomogrāfijas palīdzību man ir notekta diagnoze: hronisks aknu holicistīts, bet pamat diagnoze ir Hronisks B Hepatīts. Ar kādu ārstniecības un profilakses metodi man novērst šis problēmas? Paldies! Ar, Cieņu Raimonds M,

Mēs rekomendējam regulāri lietot aknu stiprinošus preparātus. Palasiet par tiem šeit. Aknu darbības uzlabošanai laba kombinācija būs fosfolipīdu preparāta (Essentiale vai Essencikaps) un dabiska ārstniecības augu preparāta (Liv52 vai Carsil) kombinācija. Lietojiet tos regulāri. Kā žultsdzenošo preparātu ir jālieto Allohol, kas veicina žults izdali un mazina sliktu dūšu. Iesakām arī dzert žultsdzenošas tējas. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-04-24
Iesūtīja:
Rudite
Labdien, man ir jautajums, ka lietot Nimesil pulveriti? Nopirku tikai divas pacinjas finansialu iemeslu del, ceredama, ka lietosanas instrukcija bus uz iepakojuma kaut vai isuma. Arsts izrakstija, bat laikam jau nedomaja, ka tik taupigi pirksu pa "gabalinjam"...

Viena pulvera saturu samaisīt pusglāzē siltā ūdens un izdzert divreiz dienā pēc ēšanas. Maksimālais ārstēšanas kursa ilgums ir 15 dienas. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-04-24
Iesūtīja:
LUBOVA
Lūdzu iesakiet, februārī uz ielas kritiena rezultātā salauzu potītes.Bija operācija salika 2 plāksnes un 7 skrūves.Pēc 10 nedēļām ar ārsta atļauju pamazām sāku ar kruķa palīdzību pārvietoties uz sāpošās kājas,kruķis slīdēja un es ar visu svaru uzspiedos uz slimās kājas.Pamatīgas sāpes,bet kāja īpaši neuztūka.Tagad kad kāju lieku uz grīdas viņa ļoti ātri paliek zila,tieši zemāk par lūzuma vietu un izspiežās vēnas.Vīņas uzreiz it kā piepildās ar asinīm.Varbūt varat ko ieteikt.Paldies.

Noteikti būtu jākonsultējas ar ārstu, kas Jums taisīja operāciju, par šo gadījumu. Var palietot Troxevasin kapsulas 2 mēnešu laikā, kas stiprinās asinsvadus un vēnas un mazinās zilumus. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-04-24
Iesūtīja:
Liene
Bērnam ir gads un mēnesis,kādas zāles var lietot stomatīta gadījumā.Paldies

Bērniņam var taisīt aplikācijas ar Hexoral šķīdumu (jo skalot bērniņš vēl nevarēs, bet šķīdumu nedrīkst norīt). To var izdarīt ar speciālo vates kociņu, apstrādājot bojāto rajonu, šķīdumu atšķaidīt nevajag. Tad pēc kādām 5 minūtēm muti un rīkli noskalot ar ūdeni. Ja šis pasākums nav iespējams, varat dot bērniņam izsūkāt Decatylen tableti 2 reizes dienā. Ja tablete bērniņam negaršo, var to sadrupināt un aplikācijas veidā uznest uz bojātās vietas. Aptiekās var nopirkt metilēnzilo (ko pagatavo pēc ārsta receptes), ko bieži vien lieto mazajiem stomatīta gadījumā. Var lietot kumelīšu, salviju tējas rīkles skalošanai, kā arī var apstrādāt čūliņas ar propolisu eļļā, ko var arī nopirkt aptiekās. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-04-24
Iesūtīja:
Gita
Labdien. Man ir problema ar hemoroidu. Sakiet ludzu, vai lietojot Detralex tab. kopa ar Preparation H smeri, ir iespeja atbrivoties no lipinas, kura ir izveidojusies pec iekisuma?

Detralex lietošana parasti tiek kombinēta ar kādu citu anālo saslimšanu specifisko terapiju, piemēram, papildus lietojot kādu smēri un anālās svecītes. Tad terapija būs efektīvāka. Ievērojiet ārsta rekomendācijas attiecībā uz Detralex lietošanas ilgumu, bet smēri varat lietot ilgstoši, kamēr sasniedzat stabilo stāvokli. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-04-24
Iesūtīja:
Rahēle
vai r kaut kas jādara, ja izgulsnējumi jau ir vairākus gadus, bet tagad ir sadzijuši, bet tomēr redzami? paldies

Ja pēc izgulējumu sadzīšanas paliek rētas, tad var lietot rētu mazinošos līdzekļus (Contratubex, Dermatix ultra gel, Cicatrix). Šie preparāti ir lietojami ārīgi uz rētām, kas ir pilnīgi sadzījušas, neasiņo un ir bez infekcijas līdz pat pusgadam, lai mazinātu ar rētām saistīto apsārtumu, stīvumu un niezi. Šie līdzekļi pakāpeniski arī mīkstinās rētaudus, padarīs ādu gludāku, maigāku. Pusgadu lietojot kādu no šiem preparātiem, Jūs pamanīsiet, ka atgriežas normāla ādas krāsa, kas bija līdz šim (kamēr nebija izgulējumu), rētas izskatīsies dabīgi. Tikai jābūt pacietībai lietot kādu no iepriekšminētajiem līdzekļiem katru dienu. Novēlam Jums būt veseliem!

<< < 164 | 165 | 166 | 167 | 168 | 169/333 | 170 | 171 | 172 | 173 | > >>
Pielāgota meklēšana
Jautājums
Vai Jūs regulāri lietojat zivju eļļu?


Lietoju periodiski
Jūsu atbilde
 

  Galvenā  Ziņas  Jautājums farmaceitam  Reklāmas iespējas  Autortiesības un atbildība  Autori  Kontakti