Nieres un urīnceļu darbības traucējumi
Gremošana un gremošanas traucējumi
Vīriešu veselība
Sirds un asinsvadu slimības
Vitamīni
Organisma attīrīšanās un atjaunošanās
Imunitāte
Acis un acu darbības traucējumi
Nervu darbības traucējumi
Alerģija
Saaukstēšanās
Sieviešu veselība
Kaitīgie ieradumi
Iesnas un deguns
Āda un ādas slimības
Mutes dobuma higiēna
Aktuālie un citi jautājumi
Galvas smadzeņu darbības traucējumi
Sāpes
Klepus
Aknu un žultspūšļa darbības traucējumi
Ausis un ausu darbības traucējumi
Vēnu slimības
Vakcinācija
Bērnu veselība
Jautājums farmaceitam?
Jautājums
Šajā sadaļā Jūs varat uzdot jautājumu farmaceitam. Jautājuma maksa ir 0.50 Ls. Atbilde tiks sniegta 24 stundu laikā un tiks nosūtīta uz Jūsu norādīto e-pastu un tiks publicēta arī portalā Zalesinfo.lv.

Uzdodot jautājumu, lūdzu, smalkāk aprakstiet problēmu – kad tā ir paradījusies, kādi simptomi, ko esat veikuši, kādas zāles esat lietojuši, kādas zāles lietojat pastāvīgi, aprakstiet arī sevi (vecums, augums, hroniskās kaites u.c.).
Jo kvalitatīvāk Jūs uzdosiet jautājumu, jo precīzāk mēs varēsim atbildēt Jums.
Ņemiet vērā to, ka Jūs uzdodat jautājumu farmaceitam, nevis ārstam.
Vēlams, visas portāla Zalesinfo.lv norādītas rekomendācijas apspriest ar savu ārstu.
Zalesinfo.lv nenes atbildību par informācijas izmantošanas sekām.
Portāla Zalesinfo.lv materiālu saturs nav oficiālās ārstēšanās vadlīnijas, tiem ir tikai informatīvs un rekomendācijas raksturs.
*Vārds:
*E-pasts:
*Jautājums:
*Ievadi paroli šeit

Lai saņemtu paroli un uzdotu jautājumu farmaceitam, nosūtiet īsziņu ar tekstu:

ZLI145689

uz numuru:

144 (LMT, Tele2, Bite, Triatel abonentiem)

Šī pakalpojuma maksa ir 0.50 Ls.

*Pēc dažām sekundēm uz Jūsu mobīlo tālruni Jūs saņemsiet īsziņu ar paroli, kuru ievadot, varēsiet nosūtīt jautājumu farmaceitam.

Jautājumu meklēšana pēc datuma
Datums:
2009-04-30
Iesūtīja:
sandra
labdien.sakiet ludzu ka pareizi jalieto procto-glyvenola ziede.vai ta ir jauzziez uz hemoroida(arejais)vai ari ir jaievada ieksa,jo kastite naca lidzi tads ka gars sniipitis.aptieka neko nepaskaidroja un instrukcija ari nav nekas nav pieminets par snipiti.ar savu gimenes arstu nav iespejams sazinaties.paldies.

Krēms ir jāievada iekšā ar snīpja palīdzību. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-04-30
Iesūtīja:
Dace
Katru kadu rudenī man veidojās ausu sēra korķi. Gāju pie LOR skalot. Šogad tā pati nelaime piemeklēja jau pavasarī. Aptiekā man ieteica lietot Cerustop. Veselu dienu "mērcēju" ausi eļļā, bet rezultāta nekāda. Kurla uz vienu ausi esmu arī pēc eļļas lietošanas. Korķis nešķīst un neizdalās. Ko man darīt. Nevaru taču katru dienu iet pie LORa skalot ausis. Ar zālēm tāpat netieku galā. Kā pareizi rīkoties? Varbūt profilaksesi kaut kas jāveic? Varbūt ir efektīvākas zāles? Ļoti gaidu jūsus atbildi. Paldies par atsaucību. Dziļā izmisumā Dace.

Diemžēl ausu korķu ārstēšanai daudz preparātu nav. To, ko var ieteikt, ir Cerustop, bet par cik tas Jums nelīdz, būs jākonsultējas ar LORu. Šajā situācijā tas būs pareizākais risinājums. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-04-30
Iesūtīja:
katrina
Labrit.man ir 24gadi.man diezgan ilgu laiku ir paaukstinats cukurs tuksa dusa no 7-9,pec esanas divas stundas no 8-12.bet arsti saka,ka varot est visu,ka tas nekas ipass neesot.vai tiesam man ar laiku nedraud cukura diabets?vai tiesam es varu est visu,man nevajadzetu neko ierobezot?Paldies

Mēs iesakām šo jautājumu labāk izrunāt ar speciālistu endokrinologu. Paaugstināts cukura līmenis asinīs nav labi, tāpēc obligāti konsultējieties ar endokrinologu. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-04-29
Iesūtīja:
Evija
Gribeju jautāt kadas zāles man labak lietot hemoroidu gadijuma,ja pec defikacijas hemorids pats ieiet atpakal. Tā tas nav redzams,paradas tikai defikacijas laika un reizem medz asiņot!ko lai es lietoju?

Īstenībā ar tādiem simptomiem būtu jākonsultējas ar ārstu-proktologu. Iespējams, ka medikamentoza terapija šajā gadījumā būs maz efektīva. Visas svecītes un ziedes ir vērstas uz simptomu mazināšanu (nieze, smeldzoša sajūta, jutīgums) vai gļotādas dzīšanas veicināšanu. Tās var lietot, bet mēs iesakām papildus obligāti konsultēties arī ar ārstu. Palasiet arī šo rakstu. Rekomendējam ievērot arī kustīgu dzīvesveidu, jo hemoroīdi bieži vien attīstās mazkustīgiem cilvēkiem. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-04-29
Iesūtīja:
Tatjana
Labdien. Man ir 43 gadi,e s velos attiriit organismu,bet nezinu ar ko labaakk saakt,ar teju,vai kadaam zaleem ,kaa piemeram zarnu atirishanas tableteem. Luudzu juusu padomu ar ko saakt organisma attirishanu. Paldies.

Viens no labākajiem līdzekļiem, ko var izmantot organisma attīrīšanai, ir preparāts Ecocolon, kas nodarbojas ar zarnu trakta tīrīšanu. Jo kā var attīrīt organismu, ja zarnu trakts atrodas bēdīgā stāvoklī. Ecocolon satur šķiedrvielas, kas zarnu traktu tīra divējādi - vienā veidā tas tīra mehāniski kā birstīte "zarnu birste" un otrā veidā, uzsūcot sevī dažādas toksiskās vielas, šlakvielas, holesterīnu, cukuru, taukus, jo Ecocolon izveido tādu želejveidīgu masu, kas sevī iekšā visu uzsūc (līdzīgi aktivētai oglei). Ecocolon arī palīdz attīrīt aknas, jo veicina žultsceļu motoriku un palīdz ātrāk izvadīt no aknām un žultspūšļa producējamās žultsskābes. Ecocolon lietošanas ilgums var būt neierobežots, bet pietiks arī ar 2-3 mēnešu ilgstošu kursu. Vairāk par Ecocolon var palasīt šeit. Papildus organisma attīrīšanai mēs iesakām dzert dazādas ārstniecības augu tējas, aptiekās ir pieejami dažādi augu tēju maisījumi, ko var lietot droši šim mērķim. Labas tējas ir no Dr. Tereško tēju sērijas (šeit). Labas atsauksmes ir arī par Selēriju sulu, par ko palasiet šeit. Iesakām arī diētā nedaudz pamainīt ēšanas kultūru - mazāk ēst taukainu produktu un gaļas, vairāk dārzeņu un augļu, vairāk lietot šķidruma, mazāk sāls lietot uzturā, lietot svaigi spiestās sulas. Viss tas veicina mazāku organisma piesārņošanu un labāku šlakvielu un toksīnu izvadīšanu no organisma. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-04-29
Iesūtīja:
baiba
Sveiki. Esmu grūtniece 5 mēnesī!man ir mazliet jūtīgas krūtis un kad mazliet saspiež parādās dzeltenīgi balts šķidruma,ko tas varētu nozīmēt un vai man ir iemesls uztrauksties???

Grūtniecības laikā, īpaši otrajā un trešajā trimestros krūtis tiek sagatavotas laktācijas procesa gaitai, tāpēc varētu būt pienam līdzīgi izdalījumi. Ja nav nekādu papildus sūdzību, piemēram, par niezi, sāpīgumu, tad nav pamata uztraukties. Kad būsiet nākamajā vizītē pie sava ginekologa, vienkārši parādiet savas krūtis un izstāstiet par šiem izdalījumiem. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-04-29
Iesūtīja:
Sanita
Sveiki! Pirms kāda laika giekoloģe man diagnozticēja piena sēnīti, to izārstēju, bet nu tā atkal ir parādījusies. Varbūt ir kādi dabīgie vai aptiekā be receptes nopērkami līdzekļi, ko varētu lietot?

Piena sēnīte diezgan bieži mēdz pa jaunam aktivizēties. Tas notiek visbiežāk, ja ir pazemināta imunitāte. Iesakām obligāti izlasīt šo rakstu un ievērot rekomendācijas. Jums būtu ieteicami preparāti vaginālās svecītes - Vagilac vai Floragyn, kas atjauno maksts mikrofloru un palīdz iznīcināt piena sēnīti. Painteresējieties arī aptiekās par līdzekli Multi-gyn. Obligāti lietojiet arī dažādus līdzekļus imunitātes uzlabošanai, jo imunitātes samazināšanās ir bieži vien vainīga pie tā, ka aktivizējas piena sēnīte. Palasiet arī jautājumus un atbildes šajā sadaļā. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-04-29
Iesūtīja:
Martins
Sveiki! Man ir problēma tāda, ka guļot pa nakti savelk mugura un sap, tā ka sanos un no rīta jūtamas sāpes visapkārt ķermenim ap vēderu, nedaudz augstak, kur ribas beidzas., Kas tas varētu būt, vai teiksim, tas varētu būt no mazkustības, jo darbs ir visu laiku pie datora! Iepriekš paldies :)

Tas var būt saistīts arī ar sēdošo darbu, jo sēžot muguras muskuļi atrodas saspringtā stāvoklī. Vēl tas var būt arī saistīts ar magnija trūkumu organismā, it sevišķi, ja Jūsu darbs ir saistīts ar pārliekiem stresiem un biežo kafijas dzeršanu darbā. Mēs rekomendējam palietot magnija preparātus (Magnesium diasporal, Magvit, Magnemix u.c.), kas veicina krampju mazināšanu un relaksē muskuli. Vairāk par magniju šeit. Papildus iesakām uz nakti muguru smērēt ar sildošo ziedi - piemēram, Capsicam (vairāk šeit). Masāžas kurss tādos gadījumos arī ir ieteicams, kā arī jāvingro. Iesakām taisīt speciālus vingrinājumus priekš muguras, ko varat aplūkot šeit. Par cik Jūs daudz strādājat pie datora, tad iesakām arī palietot kādu periodu acu vitamīnus. Vairāk šeit. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-04-28
Iesūtīja:
daina
Labdien! Man ap anālo atveri ir izveidojies uztūkums un ir zilganā nokrāsā. Tie varētu būt arī hemoroīdi. Sakiet, kādas zāles jūs ieteiktu, lai mazinātu tūsku. Paldies!

Grūti teikt, vai tas ir hemoroīdi. Ja tas ir jau ilgāku laika periodu un nepāriet, iesakām griezties pie ārsta. Var palietot rektālās svecītes Procto-glyvenol, kas mazinās to uztūkumu un iekaisumu, un ziedi Pilex, kas sastāv no ārstniecības augu ekstraktiem, kas dziedē gļotādu. Vairāk šeit. Hemoroīdu gadījumos svarīgi ir ievērot arī kustīgu dzīvesveidu, jo hemoroīdi bieži vien attīstās mazkustīgiem cilvēkiem. Nepieciešams arī mīkstināt vēdera izeju, ja tā ir cieta, ko var izdarīt ar dažādiem līdzekļiem – Duphalac, Ecocolon, Senade, Regulax briketes u.c. Palasiet arī šo rakstu. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-04-28
Iesūtīja:
ina
Labdien ,sakiet 2gadīgam bērnam kāda deva jālieto helminox šķidrais un vai man viņš ir derīgs ja stāv no rudens ataisīta pudele lietot gribu profilaksei?

Viss ir ļoti vienkārši – 1 mērkarote uz 10 kg svara vienā reizē. Tātad, ja bērns sver 15 kg, tad jādod pusotru karoti Helmintox vienā reizē. Suspensiju droši var lietot, jo uzglabāšanas laiks ir 3 gadi. Galvenais suspensija ir jāuzglabā līdz +25 °C temperatūrā, sargājot no mitruma un gaismas. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-04-28
Iesūtīja:
Inta
Nu jau kādu laiciņu nepatīkama sajūta, it kā kaklā būtu iesprūdis kumoss, kurš tur stāv neatkarīgi no ēšanas vai dzeršanas,pat no rītiem.Iesāku pāris dienas atpakaļ lietot raniberlu,vēl rezultātu nav.Vai tas varētu būt uz nervu pamata vai arī kuņģa skābes pārmērība?Kādi varianti? Paldies!

Diez vai tas ir šī medikamenta blakusefekts. Tas varētu būt saistīts ar kakla iekaisumu. Mēs rekomendējam atrādīties savam ārstam vai LORam. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-04-28
Iesūtīja:
Luīze
Man ir panika! Man sunim ir cērmes un tagad - man arī! Es dzeru vermox 2x dienā, 3 dienas. Vai es tikšu no viņām vaļā? Un vai es pareizi dzeru tās zāles? Un kā lai izdezinficē māju? Ko Jūs iesakat man darīt?

Jā, Vermox ir spēcīgs medikaments pret cērmēm. Sunim arī ir nepieciešama pretcērmju terapija, kā arī citiem ģimenes locekļiem. Pēc 2-3 nedēļām terapija ir jāatkārto. Lai izvairītos no turpmākajām problēmām, ir jāievēro stingra higiēna - anālo apvidu apmazgāt katru dienu, nagus tīrīt ar suku vairākas reizes dienā. Bērniem jāapgriež īsi nagi. Regulāri jāmaina apakšveļa un nakts veļa. Novērsiet pacientu kasīšanos. Vienlaicīgi ārstējiet visus ģimenes locekļus, jo invāzija bieži vien ir bez redzamiem simptomiem. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-04-28
Iesūtīja:
Larija
Labdien!Kādi ir vingrojumi,un kur var tos apskatīties, ja man ir muguras spodiloze un disku trūce. Paldies

Iesakām paskatīties šeit. Papildus pastāvīgi lietojiet glikozamīna preparātus vai kombinētus hondroprotektorus, kas uzlabo skrimšļaudu atjaunošanos un mazina to sairšanu. Par tiem palasiet šeit. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-04-27
Iesūtīja:
Antra
Kādas zāles var lietot pie tādiem simptomiem-apātija,nemiers,raudulība,viegla aizkaitinātība.

Mēs rekomendētu dažādu preparātu kombināciju. Jums būtu jāpalieto magnija preparāti (Magnesium diasporal vai Magvit) – tie relaksē nervu sistēmu. Par magniju šeit. Papildus iesakām Herbastress vai Dormiplant. Tie palīdz nomierināt, mazināt nemieru un uztraukumu. Un kā trešo preparātu iesakām žeņšeņ ekstrakta preparātu, kur ekstrakta deva ir augstā (to noskaidrojiet aptiekā ar farmaceitu, labas ir šķidras dzeramas zāļu formas). Lietojiet tādu kombināciju vismaz 3 mēnešu laikā. Palasiet arī šo rakstu. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-04-27
Iesūtīja:
Iveta
Labdien! Kādi vēl ir urīndzenoši līdzekļi, ko lieto pie sirds mazspējas. Pirms trim gadiem ir protezēta mitrālā vārstule. Patreiz esmu kļuvusi jau atkarīga no šīm zālēm. Sākumā dzēru furosemīdu, tagad torosemid hexal 200 mg pa pus tabletei ik pēc divām dienām. Patreiz jau vajadzētu šo devu palielināt, jo izveidojies jau pieradums.Diemžēl šīs zāles ir ļoti dārgas un ar invaliditātes pensiju nevarēšu atļauties tās iegādāties. Vai ir kādas alternatīvas? Ģimenes ārsts diemžēl neiedziļinās manās problēmās un katru reizi noliek tikai kaudzīti recepšu uz galda, kas man esot jāiegādājas. Paldies.

Jūsu gadījumā būtu jākonsultējas tieši ar kardiologu. Iespējams, ir nepieciešams pamainīt zāles vai kombinēt ar kaut kādu citu preparātu. Novēlam Jums būt veseliem!

<< < 164 | 165 | 166 | 167 | 168 | 169/334 | 170 | 171 | 172 | 173 | > >>
Pielāgota meklēšana
Jautājums
Vai Jūs regulāri lietojat zivju eļļu?


Lietoju periodiski
Jūsu atbilde
 

  Galvenā  Ziņas  Jautājums farmaceitam  Reklāmas iespējas  Autortiesības un atbildība  Autori  Kontakti