Nieres un urīnceļu darbības traucējumi
Gremošana un gremošanas traucējumi
Vīriešu veselība
Sirds un asinsvadu slimības
Vitamīni
Organisma attīrīšanās un atjaunošanās
Imunitāte
Acis un acu darbības traucējumi
Nervu darbības traucējumi
Alerģija
Saaukstēšanās
Sieviešu veselība
Kaitīgie ieradumi
Iesnas un deguns
Āda un ādas slimības
Mutes dobuma higiēna
Aktuālie un citi jautājumi
Galvas smadzeņu darbības traucējumi
Sāpes
Klepus
Aknu un žultspūšļa darbības traucējumi
Ausis un ausu darbības traucējumi
Vēnu slimības
Vakcinācija
Bērnu veselība
Jautājums farmaceitam?
Jautājums
Šajā sadaļā Jūs varat uzdot jautājumu farmaceitam. Jautājuma maksa ir 0.50 Ls. Atbilde tiks sniegta 24 stundu laikā un tiks nosūtīta uz Jūsu norādīto e-pastu un tiks publicēta arī portalā Zalesinfo.lv.

Uzdodot jautājumu, lūdzu, smalkāk aprakstiet problēmu – kad tā ir paradījusies, kādi simptomi, ko esat veikuši, kādas zāles esat lietojuši, kādas zāles lietojat pastāvīgi, aprakstiet arī sevi (vecums, augums, hroniskās kaites u.c.).
Jo kvalitatīvāk Jūs uzdosiet jautājumu, jo precīzāk mēs varēsim atbildēt Jums.
Ņemiet vērā to, ka Jūs uzdodat jautājumu farmaceitam, nevis ārstam.
Vēlams, visas portāla Zalesinfo.lv norādītas rekomendācijas apspriest ar savu ārstu.
Zalesinfo.lv nenes atbildību par informācijas izmantošanas sekām.
Portāla Zalesinfo.lv materiālu saturs nav oficiālās ārstēšanās vadlīnijas, tiem ir tikai informatīvs un rekomendācijas raksturs.
*Vārds:
*E-pasts:
*Jautājums:
*Ievadi paroli šeit

Lai saņemtu paroli un uzdotu jautājumu farmaceitam, nosūtiet īsziņu ar tekstu:

ZLI235679

uz numuru:

144 (LMT, Tele2, Bite, Triatel abonentiem)

Šī pakalpojuma maksa ir 0.50 Ls.

*Pēc dažām sekundēm uz Jūsu mobīlo tālruni Jūs saņemsiet īsziņu ar paroli, kuru ievadot, varēsiet nosūtīt jautājumu farmaceitam.

Jautājumu meklēšana pēc datuma
Datums:
2009-10-06
Iesūtīja:
ieva
vai es varu iegadaties erektronu latvijas aptiekas,un kuras,ppaldies!
Rekomendējam interesēties pa tālruni 29154812. Novēlam Jums būt veseliem!
Datums:
2009-10-06
Iesūtīja:
silvija
Labdien. Man patstavigi ir liels asinsspiediens-100 uz220.Man 64 gadi,mokos jau ilgus gadus.Ka var samazinat? Varbut varat ieteikt kadas zales,tejas vai kaut ko citu? Paldies.

Jums ir noteikti jākonsultējas ar ārstu kardiologu, jo šeit ir nepieciešamas nopietnas zāles, kas ir recepšu un ko vajag rūpīgi piemeklēt. Ar dabīgajiem līdzekļiem un uztura bagātinātājiem šajā situācijā diez ko var uzlabot. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-10-06
Iesūtīja:
anita
Labrīt!Sakiet lūdzu,vai sprandai var smērēt Fastum gel,jo liekas ka no sprandas sāp galva.Esmu grūtniece-38.ned.?PALDIES!

Nekādā gadījumā nelietojiet Fastum gelu, jo pēdējā grūtniecības trimestrī tas ir kontrindicēts. Iespējama toksiska ietekme uz augļa plaušām un sirdi. Pamēģiniet iztikt ar dabīgajiem līdzekļiem. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-10-06
Iesūtīja:
Liza
Labdien!Kas bosalioma? Manai paziņi tā ir uz deguna.Paldies par atbildi.

Basalioma ir ādas audzējs, kas pārsvarā lokalizējas uz sejas un kakla. To var veiksmīgi likvidēt ar lāzera palīdzību. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-10-05
Iesūtīja:
Juta
Sveiki.Man ir 23gadi.Pēdējos 4mēnešus man ir tā kā traucēts menstruālais cikls.Pirmo dienu ir spēcīga asiņošana,tad divas dienas pilnība nav,tad atkal dienu spēcīga asiņošana,tad atkal divas pilnībā nav.Un tā kādas 4reizes atkārtojas.Sanāk,ka man reizes iet gandrīz 2nedēļas.Vai tas ir normāli,vai varētu būt kaut kāda problēma? Ar cieņu

Vispār tas nav normāli. Noteikti apmeklējiet savu ginekologu. Iespējams, ka nekas nopietns arī nav, varbūt ārsts nozīmēs kādu preparātu menstruālā cikla noregulēšanai. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-10-05
Iesūtīja:
Daina
Labvakar.Vai būtu tādi produkti,kurus labāk pārāk daudz nelietot,ja ir izteikta anēmija.Cīnos jau vairākus gadus ar anēmiju.Man nedaudz pāri 20.Paldies

Ja Jums ir izteikta anēmija, vēlams noskaidrot, kāda veida ir šī anēmija, piemēram, vai tā ir dzelzs deficīta anēmija, vai kāda cita. To var noskaidrot pie ārsta hematologa, jo anēmijas veidu ir pietiekoši daudz. Ja Jums ir dzeldz deficīta anēmija, tad nav ieteicams lietot tēju, kafiju, olas, pupiņas, piena produktus. Savukārt, ja Jums ir B12 vitamīna deficīta anēmija, tad uzturā otrādi ir pastiprināti jālieto olas, piens, aknas, zivis, pākšaugi, jo B12 vitamīnu ir iespējams uzņemt tikai ar produktiem. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-10-05
Iesūtīja:
Vladislavs
Pirms gada veicot asinsanalīzes, tika konstatēts 2-3 reizes paaugstināts Alat un Asat līmenis. Nododot papildus analīzes, tika konstatēts , ka vīrushepatītu nav. Tagad nododot asinsanalīzes, joprojām rādītāji paaugstināti, bet apmēram tajā pašā līmenī.Datortomogrāfijā nekādus aknu bojājumus netaklāja.Ko man vajadzētu darīt un vai tā vispār ir nopietna problēma?

Bieži vien, ja ir paaugstināts AsAT līmenis, tas var signalizēt par sirds muskuļa (miokarda) traucējumiem, ne tikai par aknu bojājumiem. Jāņem vērā, ka hronisks aknu iekaisums var būt arī tad, ja asins bioķīmiskās analīzes ir normālas. Vai arī pretēji – nedaudz palielināta AlAT vai AsAT koncentrācija var būt arī tad, ja iekaisuma nav. Ja Jums ir tādi simptomi kā nespēks, ātra nogurdināmība, var traucēt diskomforta izjūta labajā paribē, var parunāt ar savu ārstu par iespējamu aknu biopsijas veikšanu, kas varētu ļaut droši pārliecināties, vai aknu iekaisums vispār ir, kā arī iegūt svarīgas ziņas par norises smagumu. Tagad Jūs varat lietot  hepatoprotektorus, piemēram, Carsil tabletes, tā kā tas ir dabīgs augu preparāts, ir ieteicams arī kā aknu dažādu traucējumu profilaktisks līdzeklis. Tiešām dažreiz paaugstināti aknu fermentu rādītāji var neliecināt par kādu aknu bojājumu. Vēlams saņemt augsti kvalificēta hepatologa konsultāciju. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-10-05
Iesūtīja:
Taņa
labdien! man problēma ar uzbudināšānu. vai es drīkstu lietot Viardo.Man 40 gadi.varbūt ir zāles sievietēm kas paaugstinā libido?

Jūs droši varat lietot Viardo, jo tas ir labs preparāts, kas paaugstina libido, kā arī ir labs antioksidants, spēcina organismu. Ir arī preparāts Silvitagra - dabīgs līdzeklis vīriešu seksuālās spējas veicināšanai. Silvitagra sastāvā ir priežu mizas sausais ekstrakts, Tribuļa (Tribulis terrestris) un muiras puamas ekstrakti, kas saasina seksuālās izjūtas, kā arī ženšeņa ekstrakts, kas stimulē seksuālo aktivitāti un izturību. Vispār libido paaugstināšanai rekomendē lietot ženšeņa ekstraktu ilgstoši, vismaz 3 mēnešus noteikti, ieteicama arī regulāra, mērena fiziskā slodze, laba atpūta, labs miegs. Visbeidzot var meklēt palīdzību arī pie seksopatologa. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-10-05
Iesūtīja:
Alise
Cik bieži bērniņam 1mēn jāiziet vēderam,ja ēd mātes pienu. Man meitiņai vēder iziet vienreiz dienā ,citreiz 2dienās reizi vai tas ir normāli? Tā viņa jūtās labi-mazliet moka gāzītes.

Tas ir ļoti individuāli, bet normas robežās tiek uzskatīts, ja zīdainītis iztukšo vēderiņu 1 reizi divās dienās un pat 4 reizes vienā dienā. Nenormāli, ja bērniņam vēderiņš neiziet 4-5 dienas. Jūs ieslēdziet savā ēdienkartē bietes, banānus, kivi, kefīru, jogurtu bez piedevām, žāvēto augļu kompotu. Šo visu Jūs droši varat ēst, proti, ar mēru, piemēram, vienu banānu un vienu glāzi kefīra dienā. Šie produkti neizraisīs bērniņam vēdergraizes. Parasti ir tā, ja māmiņai ir nelieli aizcietējumi, tad bērniņam arī nedaudz tie parādās. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-10-05
Iesūtīja:
anna
Labdien! vēlētos lūgt padomu. kas jādara,ja pa visu ķermeni ir izmetušies nelieli izsituma veida traipi, līdzīgi pumpām. varbūt tā ir alerģija? ir izmēģinātas dažādas ziedes. Ir lūgta konsultācija pieārsta, bet izrakstītās zāles un smēres nelīdz. Vēlējos lūgst jūsu padomu, kas jādara un kur būtu vislabāk griezties pēc palīdzības

Ja šie izsitumi ir niezoši, sāpīgi, ir tūska, tad noteikti tie ir alerģijas simptomi. Šajā gadījumā ir jālieto antihistamīna preparāti, piemēram, Claritine pa vienai tabletei vienreiz dienā. Papildus ir nepieciešams smērēt šos izsitumus ar Fenistil gelu vai Psilo-Balsam gelu vairākas reizes dienā. Ārstēšana ir jāveic katru dienu līdz izsitumi mazinās, alerģijas simptomi pazūd, apmēram 4-5 dienas. Tomēr, ja Jūs jau lietojāt kādu no antihistamīna preparātiem un efekta nebija, tad ir vēlams aiziet pie ādas ārsta dermatologa, kas šos izsituma veida traipus vizuāli apskatīs un paņems analīzes, nozīmēs atbilstošu ārstēšanu. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-10-05
Iesūtīja:
baaijaa
Sveiki, Manai meitiņai 1mēn. mutē balti plankumi uz lūpām.Kas tas varētu būt ko lietot. Vai var lietot Borax-glycerini 20%-30,0.

Tas varētu būt stomatīts, kas ir mutes gļotādas iekaisums. Kā viens no simptomiem var būt arī baltie aplikumi mutē. Obligāti ir jāuztur laba mutes dobuma higiēna, uz sāpīgās gļotādas var uzklāt kādu no anestezējošiem geliem, piemēram, Kamistad N gelu, kas ir domāts arī jaundzimušajiem. Ja šiem baltiem plankumiem klāt vēl parādās tādas kā čūliņas, var lietot 2% pioktanīnu — tas ir gatavojams medikaments, ko patlaban ne visās aptiekās var pasūtīt un nopirkt. Tas ir spilgti violets, bez īpašas garšas. Tas jāuzklāj uz čūliņām (piemēram, ar vates kociņu). Var lietot arī nātrija tetraborāta šķīdumu glicerīnā. Bieži vien mazulītis var inficēties no mātes zīdīšanas laikā, kad uz krūšgaliem ir infekcija (sēnīte), tad sieviete arī jūt niezi, ir balti aplikumi. Ja dažu dienu laikā nekas nemainīsies uz labo pusi, labāk atrādīties bērnu ārstam, jo var būt arī temperatūra. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-10-05
Iesūtīja:
taņa
labdien!cik maksā vaginālas pretapaugļošanas tabletes un kādas labākas.

Pharmatex pretapaugļošanās vaginālās tabletes maksā apmēram 3,90 Ls, iepakojumā ir 12 gabali. Ir pieejami arī Pharmatex vaginālais krēms, Pharmatex mīkstās vaginālās kapsulas, Pharmatex pesāriji un tamponi. Ir pārdošanā arī vietējās iedarbības kontraceptīvs līdzeklis Patentex Oval, kas ir pesāriju (vaginālo svecīšu) formā. Patentex Oval pesāriji maksā apmēram 6,00 Ls, iepakojumā ir 12 gabali. Abi preparāti būtiski samazina grūtniecības risku, bet nenovērš to pilnībā. Varat izvēlēties jebkādu no šiem līdzekļiem, kas Jums labāk patīk, jo visi ir kvalitatīvi. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-10-05
Iesūtīja:
Zanna
Здравствуйте! Я сделала диагностику на проверку плотности кости. Результат:шейка бедра -остеопения, а на позвоночнике -остеопороз (T score -2,5). Посоветуйте пожалуйста, надо ли при этих показателях принимать специальный лекарства, или еще можно обойтись препаратами кальция. Какие лекарства эффективней? Я знаю что они дорогие, а финансовые возможности ограничены. Мне 57 лет. Спасибо за ответ.

По поводу медикаментов Вам необходимо проконсультироваться с врачом и лучше со специалистом по остеопорозу. Все эти медикаменты стоят в районе 20 латов, а специалист поможет Вам выбрать оптимальный. В Вашем случае обязательно необходимо продолжать принимать препараты кальция, но рекомендуем мы в этом случае препарат КальцийДепо. Дело в том, что традиционные препараты кальция (содержащие в себе соль кальция карбонат) плохо усваиваются и в результате кости недополучают той дозы кальция, которая необходима им. Также при длительном применении, способствуют образованию камней в почках. Препарат КальцийДепо содержит в основе другую соль – кальция цитрат – которая легко усваивается из желудочно-кишечного тракта и кальций в полной мере поступает в кости, а также при длительном применении КальцийДепо не потенцирует образование камней в почках. Поэтому Вам мы рекомендуем принимать КальцийДепо. Подробнее с ним можете ознакомиться здесь. Желаем Вам здоровья!

Datums:
2009-10-05
Iesūtīja:
sergejs
Varat ieteikt kadas potences uzlabojosas zales un kur tas var iegadaties !!??

Var lietot preparātu Prelox, kas ir jauns līdzeklis potences uzlabošanai. Vairāk palasiet šeit. Efektu dod arī žeņšeņ ekstrakta lietošana. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-10-05
Iesūtīja:
Silvija
Pēc ginekoloģiskas operācijas 11.08.ļoti lēni dzīst rēta vēdera vidū,lietoju salkoserila gelu un ziedi;vai ieteicams vēl kāds efektīvāks līdzeklis? Paldies!

Labas atsauksmes no plastikas ķīrurgiem nāk par Dermatix Ultra gelu. Vairāk palasiet par to šeit. Solkoserīla ziede domāta labākai un ātrākai brūču dzīšanai. Novēlam Jums būt veseliem!

<< < 138 | 139 | 140 | 141 | 142 | 143/334 | 144 | 145 | 146 | 147 | > >>
Pielāgota meklēšana
Jautājums
Vai Jūs regulāri lietojat zivju eļļu?


Lietoju periodiski
Jūsu atbilde
 

  Galvenā  Ziņas  Jautājums farmaceitam  Reklāmas iespējas  Autortiesības un atbildība  Autori  Kontakti