Nieres un urīnceļu darbības traucējumi
Gremošana un gremošanas traucējumi
Vīriešu veselība
Sirds un asinsvadu slimības
Vitamīni
Organisma attīrīšanās un atjaunošanās
Imunitāte
Acis un acu darbības traucējumi
Nervu darbības traucējumi
Alerģija
Saaukstēšanās
Sieviešu veselība
Kaitīgie ieradumi
Iesnas un deguns
Āda un ādas slimības
Mutes dobuma higiēna
Aktuālie un citi jautājumi
Galvas smadzeņu darbības traucējumi
Sāpes
Klepus
Aknu un žultspūšļa darbības traucējumi
Ausis un ausu darbības traucējumi
Vēnu slimības
Vakcinācija
Bērnu veselība
Jautājums farmaceitam?
Jautājums
Šajā sadaļā Jūs varat uzdot jautājumu farmaceitam. Jautājuma maksa ir 0.50 Ls. Atbilde tiks sniegta 24 stundu laikā un tiks nosūtīta uz Jūsu norādīto e-pastu un tiks publicēta arī portalā Zalesinfo.lv.

Uzdodot jautājumu, lūdzu, smalkāk aprakstiet problēmu – kad tā ir paradījusies, kādi simptomi, ko esat veikuši, kādas zāles esat lietojuši, kādas zāles lietojat pastāvīgi, aprakstiet arī sevi (vecums, augums, hroniskās kaites u.c.).
Jo kvalitatīvāk Jūs uzdosiet jautājumu, jo precīzāk mēs varēsim atbildēt Jums.
Ņemiet vērā to, ka Jūs uzdodat jautājumu farmaceitam, nevis ārstam.
Vēlams, visas portāla Zalesinfo.lv norādītas rekomendācijas apspriest ar savu ārstu.
Zalesinfo.lv nenes atbildību par informācijas izmantošanas sekām.
Portāla Zalesinfo.lv materiālu saturs nav oficiālās ārstēšanās vadlīnijas, tiem ir tikai informatīvs un rekomendācijas raksturs.
*Vārds:
*E-pasts:
*Jautājums:
*Ievadi paroli šeit

Lai saņemtu paroli un uzdotu jautājumu farmaceitam, nosūtiet īsziņu ar tekstu:

ZLI124568

uz numuru:

144 (LMT, Tele2, Bite, Triatel abonentiem)

Šī pakalpojuma maksa ir 0.50 Ls.

*Pēc dažām sekundēm uz Jūsu mobīlo tālruni Jūs saņemsiet īsziņu ar paroli, kuru ievadot, varēsiet nosūtīt jautājumu farmaceitam.

Jautājumu meklēšana pēc datuma
Datums:
2009-09-30
Iesūtīja:
Marina
Sakiet lūdzu,kur Latvijā var nopirkt Civilinu? Tas iespējams ir krievu zales (Цивилин).
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Diemžēl, šis preparāts nav reģistrēts Latvijā, tāpēc to nevarēsiet atrast aptiekās. Novelam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-09-30
Iesūtīja:
Jeļena
Labvakar! Uztraucos par A hepatītu.Vai ir kādas pieejamas potes, ar ko var sapotēties, gan sevi, gan savu ģimeni? Un cik tā pote varētu maksāt? Jau iepriekš saku,paldies!
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Ir pieejama droša un augsti efektīva inaktivēta (nonāvēta) A hepatīta vakcīna. Iesaka pēc 6-24 mēnešiem dot atkārtotas devas. Šis režīms nodrošina aizsardzību uz mūžu. Pieaugušajiem un pusaudžiem no 16 gadu vecuma ir pieejama arī kombinētā A un B hepatīta vakcīna. Vakcinācijas kurss sastāv no trim devām, pirmo injicējot izvēlētā datumā, otro – vienu mēnesi vēlāk, un trešo – sešus mēnešus pēc pirmās devas. Varat griezties Latvijas Infektoloģijas centrā, Linezera ielā 3, Tālr.:67014504. Šeit Jums sniegs precīzu informāciju par vakcīnas cenām. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-09-30
Iesūtīja:
Daina
Labdien! Mani uztrauc sekojoša problēma - asnis analīzes ir normā, bet pēdējā laikā cīnos ar zarnu disbakteriozi, ko izraisīja pirms pusgada lietotās antibiotikas. Tagad pamanīju, ka ir parādījušās sāpes arī vēdera aukšdaļā, vairāk kreisajā sānā.Vai tas varētu būt saistīts ar aizkuņģa dziedzera traucējumiem? Un, kādas zāles Jūs varētu ieteikt. Paldies!
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Tas varētu būt saistīts ar aizkuņģa dziedzera traucējumiem, arī ar pankreatītu, jo bieži vien visbiežākais simptoms ir vidējas vai stipras sāpes vēdera augšdaļā, vairāk kreisajā pusē vai pa vidu. Sāpes bieži izstaro uz muguru, bet dažreiz arī uz krūškurvi. Pie jebkurām vēdera sāpēm labāk nedzert nekādus pretsāpju medikamentus, vēlams uzreiz atrādīties ārstam. Ja ārstam būs aizdomas par pankreatītu, pēc sarunas, apskates un iztaustīšanas viņš nozīmēs asins analīzes. Asins analīzes varēs apliecināt pankreatīta varbūtību. Ja ir ilgstoša disbakterioze, noteikti ir jāievēro diēta (jālieto uzturā rūgušpiens, kefīrs, joguts bez piedevām, laktoprodukti, zaļumi, salāti, kartupeļi, bet jāatsakās no saldumiem, saldiem augļiem, svaiga piena, saldiem dzērieniem). Noteikti lietojiet bakteriālos preparātus, piemēram, Liveo, Fibrolakts, Linex, Jogurta kapsulas. Jūsu gadījumā bakteriālos preparātus ieteicams lietot pa 2 kapsulām 3 reizes dienā vismaz vienu mēnesi, vēlāk devu var samazināt. Lētāks no šiem preparātiem ir Fibrolakts (Latvijā ražots). Vairāk palasiet par šo tēmu šeit. Turpmāk, antibiotikas vēlams lietot kopā ar šiem bakteriāliem preparātiem, lai izvairītos no sarežģījumiem. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-09-30
Iesūtīja:
lata
Labdien, man pie deguna(ārējā malā pie nāss) ir tādi sarkanīgi nelieli pleķīsi, no kā tas varētu būt? Smērēu ar propolisu, nepalīdz.
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Ja nav niezes, vienkārši apsārtums, tad varētu būt ādas kairinājums. Varat palietot kādu nomierinošu ziedi vai krēmu, piemēram, kliņģerīšu ziedi. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-09-30
Iesūtīja:
Vineta
Man uz mēles gala, jau 4 mēnešus ir palielinātas četras kārpiņas(ja tā viņas sauc),kuras tagad veido vienu lielāku..Nesāpīgas, tikai kad sanāk viņas uzkost, tad dažas dienas sāp.Ko darīt? Vai par to būtu jāuztraucas?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Iesakām Jums tomēr atrādīties LOR ārstam, lai varētu vizuāli apskatīt šīs kārpiņas. Novēlam Jums būt veseliem!
Datums:
2009-09-30
Iesūtīja:
Anna
Labdien!Man analīzes uzrāda glikozi plazmā 6.30. Vai cukurs nav paaugstināts, tāpēc, ka pašlaik lietoju daudz ābolus? Un ko nozīmē ABL holesterīns, kurš man ir 1, bet norma ir 1.10. Pārējie holesterīna rādītāji ir normas robežās. Vai jau jāsāk uztraukties par tādiem analīžu rezultātiem. Paldies par atbildi.
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Pareizi ir mērīt glikozes līmeni tukšā dūšā un tās rādītājs nedrīkst pārsniegt 7.00 mmol/l. Šāda gadījumā (ja rādītājs ir 7.00 un vairāk, iet runa par cukura diabēta varbūtību). Jūsu glikozes rādītājs ir 6,30, tas var liecināt par tukšas dūšas glikēmijas traucējumiem. Vēlams noteikt glikozes līmeni 2 stundas pēc cukura slodzes, veicot tā saucamo cukura slodzes testu. Noteikti apmeklējiet arī endokrinologu. Āboli neietekmē glikozes rādītāju, ja tika ēsti pirms 10-12 stundām. ABHL ir augsta blīvuma lipoproteīnu holesterīns, tā saucamais labais holesterīns, kas nes holesterīnu no organisma šūnām un asinsvadu sieniņām uz aknām, lai organisms tos varētu izvadīt ar vēdera izeju, tātad cenšas asinsvadus “iztīrīt” un samazināt kopējo holesterīna līmeni. Jums jācenšas nedaudz koriģēt savu dzīvesveidu, lai sabalansētu holesterīna daudzumu organismā. Pārejiet uz olīveļļu. Olīveļļa un vēl daži produkti, tādi kā rieksti, avokado, rapšu eļļa labvēlīgi ietekmē holesterīna līmeni. Var droši lietot arī zivju eļļu, par kuru palasiet šeit. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-09-29
Iesūtīja:
Kaspars
Man 24 gadu,pašlaik ļoti struto smaganas, pašlaik pie stomatologa aiziet nevaru? Vai varētu ieteikt kādas zāles varētu nopirkt aptiekā, lai smaganas varētu attīrīt no strutām un uzlabotos stāvoklis. Zobi diezgan ielaisti. Ap zobu kakliņiem, apakšējā žoklī ir tāds kā baltums.
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Jums noteikti tuvākajā laikā ir jādodas pie stomatologa, jo smaganas var strutot dažādu iemeslu dēļ. Parasti mikrobi izraisa patoloģisko smaganu kabatu strutošanu, var būt arī infekcijas perēklis organismā. Aptiekā varat nopirkt Furasol pulverus strutainu iekaisumu apstrādei. Pulvera saturu vajadzēs izšķīdināt glāzē karsta novārīta ūdens un apstrādāt mutes dobumu 2-3 reizes dienā (var skalot). Vēl varat skalot mutes dobumu ar Hexoral šķīdumu. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-09-29
Iesūtīja:
Liga
Labdien, Vai var lietot kontraceptīvo vaginālo līdzekli NuvaRing vienlaicīgi ārstējot dzemdes kakla iekaisumu ar Arinil svecītēm? Paldies!
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Lietojiet NuvaRing kā parasti pēc shēmas neko nemainot. Arilin vaginālo svecīšu lietošanas laikā nedrīkst nodarboties ar seksu, trihomoniāzes gadījumā (ja ginekologs uzstādīja šādu diagnozi) ir jāārstē arī Jūsu partneris ar to pašu preparātu Arilin tikai tablešu formā. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-09-29
Iesūtīja:
Dace
Labdien! Gribēju jautāt par šo medikamentu Ayurslim - Ajūrvēdas formula svara samazināšanai. Vai tās nav kādas narkotikas kā piemēram, tās tabletes ko internetā pārdod Lida. Vai Ayurslim ir licenzēts produkts. Vai to var nopirkt aptiekās.
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Ayurslim nav bīstams preparāts, tas ir dabisks uztura bagātinātājs, kas ir reģistrēts Latvijā kā uztura bagātinātājs. To iespējams dabūt arī aptiekās, bet ne visās (tirgus specifikas dēļ). Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-09-29
Iesūtīja:
baiba
vai no klijām var būt alerģija? Man un manai meitiņai(1mēn) ir pumpas,neko citu tādu neēdu.
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Protams, ka var attīstīties alerģija uz graudu produktiem, jo būtībā klijas ir grauda apvalki un dīglis. Pamēģiniet izslēgt šo produktu no Jūsu ikdienas ēdienkartes uz kādu brīdi. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-09-29
Iesūtīja:
Santa
Labdien.Gribēju pajautāt vai pēc Žultsakmeņu izņemšanas no žultsvadiem (no žultspūšļa operācija paredzama pēc mēneša) uzturā pirmā nedēļā drīkst lietot ābolus, brūklenes un dzērvenes ar medu? Vai ir kādi augļi kas būtu īpaši ieteicami? PALDIES.
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Kā rekomendē daži speciālisti pēc šāda veida operācijas nepieciešams ierobežot pārsvarā treknu, asu, kūpinātu, piparotu un marinētu, īpaši skābu produktu patēriņu, bet pirmajos divos mēnešos censties šādu pārtiku vispār nelietot uzturā. Varat droši lietot banānus, jo šie augļi tiek uzskatīti par vismazāk kairinošiem, no dārzeņiem visdrošāk lietot vārītus kartupeļus. Vēlāk pēc 1-2 mēnešiem varat ēst visu, bet nelielā daudzumā. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-09-29
Iesūtīja:
Rudīte
Agrāk, kad uz rokām bija lieli izsitumi un es tos sakasīju, tad man ieteica dzert suprastinu, tad vel dzēru trejdaivu sunīsu tēju, bet no šīs tējas ātri paliek slikta dūsa nedēļu palietoju un to vairs nevar iedzert, tad arī esmu vannojusi rokas šajā tējē bet nepatīk ka lēni dzīst kreveles un paliek brūna un tā kā netīra āda, pašlāi lietoju roku krēmu Locobase REPAIR, loti trekns krems palīdz rokām izskatīties labi tīdz pirmajai mazgāšanas reizei. Ko man darīt kad mazgaju traukus, velkot gumijas cimdus rokas paliek vel trakāk sarkanas un sasūt?? Paldies
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Jums ir jāizvairās no alergēna, kas izraisa šādu alerģisku reakciju. Iespējams, šis alergēns ir latekss. Tādā gadījumā ir jālieto cita materiāla cimdi, varbūt ar kokvilnas apdari iekšpusē, kas mazāk kairina ādu. Pirms cimdu vilkšanas uzklājiet uz rokām biezu kārtu  barojošā krēma (vai aizsargkrēma, kas ir domāts roku aizsardzībai darbā ar kaitīgām vielām). Pamēģiniet šādi rīkoties kādu laiku, ja jau nekas nemainīsies, iesakām atrādīties dermatologam, kas varēs veikt dažādas analīzes un nozīmēt ārstēšanas kursu. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-09-29
Iesūtīja:
marina
Vai drīkst vienlaicīgi lietot KalcijsDepo un zivju eļļu? Un ar ko KalcijsDepo atšķiras no citiem kaļķa preparātiem? PALDIES.
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Ieteicams ieturēt kādu stundas starplaiku. KalcijsDepo atšķiras ar to, ka labāk uzsūcas no gremošanas trakta nekā tradicionālie kalcija preparāti (sastāvā ir cits kalcija savienojums - kalcija citrāts - kam piemīt daudz labāka uzsūkšanas spēja) un mazāk potencē nierakmeņu veidošanos pie intensīvas un ilgstošas kalcija lietošanas. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-09-29
Iesūtīja:
marina
Labdien. Meita divus mēnešus atpakaļ lauza kāju . Kādus kaļķa preparātus Jūs ieteiktu lietot lai kauli labāk un ātrāk saaugtu?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Mēs rekomendētu preparātu KalcijsDepo, par kuru palasiet šeit. Pirmās 2 nedēļas droši lietojiet 3-4 tabletes dienā. Prasiet to savā aptiekā, jo, iespējams, uzreiz tas nebūs uz vietas aptiekā, bet to aptieka var pasūtīt no zāļu lieltirgotavas. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-09-29
Iesūtīja:
Tanja
Kur var nopirkt Lespenephryl latvijā?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Lespenefrīls diemžēl Latvijā nav pieejams, jo nav reģistrēts. Var painteresēties firmā par tā analogu – Lespeflāns. Zvaniet pa tālruni 67242233. Novēlam Jums būt veseliem!

<< < 138 | 139 | 140 | 141 | 142 | 143/331 | 144 | 145 | 146 | 147 | > >>
Pielāgota meklēšana
Jautājums
Vai Jūs regulāri lietojat zivju eļļu?


Lietoju periodiski
Jūsu atbilde
 

  Galvenā  Ziņas  Jautājums farmaceitam  Reklāmas iespējas  Autortiesības un atbildība  Autori  Kontakti