Nieres un urīnceļu darbības traucējumi
Gremošana un gremošanas traucējumi
Vīriešu veselība
Sirds un asinsvadu slimības
Vitamīni
Organisma attīrīšanās un atjaunošanās
Imunitāte
Acis un acu darbības traucējumi
Nervu darbības traucējumi
Alerģija
Saaukstēšanās
Sieviešu veselība
Kaitīgie ieradumi
Iesnas un deguns
Āda un ādas slimības
Mutes dobuma higiēna
Aktuālie un citi jautājumi
Galvas smadzeņu darbības traucējumi
Sāpes
Klepus
Aknu un žultspūšļa darbības traucējumi
Ausis un ausu darbības traucējumi
Vēnu slimības
Vakcinācija
Bērnu veselība
Jautājums farmaceitam?
Jautājums
Šajā sadaļā Jūs varat uzdot jautājumu farmaceitam. Jautājuma maksa ir 0.50 Ls. Atbilde tiks sniegta 24 stundu laikā un tiks nosūtīta uz Jūsu norādīto e-pastu un tiks publicēta arī portalā Zalesinfo.lv.

Uzdodot jautājumu, lūdzu, smalkāk aprakstiet problēmu – kad tā ir paradījusies, kādi simptomi, ko esat veikuši, kādas zāles esat lietojuši, kādas zāles lietojat pastāvīgi, aprakstiet arī sevi (vecums, augums, hroniskās kaites u.c.).
Jo kvalitatīvāk Jūs uzdosiet jautājumu, jo precīzāk mēs varēsim atbildēt Jums.
Ņemiet vērā to, ka Jūs uzdodat jautājumu farmaceitam, nevis ārstam.
Vēlams, visas portāla Zalesinfo.lv norādītas rekomendācijas apspriest ar savu ārstu.
Zalesinfo.lv nenes atbildību par informācijas izmantošanas sekām.
Portāla Zalesinfo.lv materiālu saturs nav oficiālās ārstēšanās vadlīnijas, tiem ir tikai informatīvs un rekomendācijas raksturs.
*Vārds:
*E-pasts:
*Jautājums:
*Ievadi paroli šeit

Lai saņemtu paroli un uzdotu jautājumu farmaceitam, nosūtiet īsziņu ar tekstu:

ZLI124578

uz numuru:

144 (LMT, Tele2, Bite, Triatel abonentiem)

Šī pakalpojuma maksa ir 0.50 Ls.

*Pēc dažām sekundēm uz Jūsu mobīlo tālruni Jūs saņemsiet īsziņu ar paroli, kuru ievadot, varēsiet nosūtīt jautājumu farmaceitam.

Jautājumu meklēšana pēc datuma
Datums:
2009-10-06
Iesūtīja:
Biruta
Labdien! Kā lūdzu jālieto eihinācijas tabletes,vai palīdz nostiprināt imūnsistēmu? Man jau ir 64 gadi,izoperēts ir viss pa sieviešu līniju,lietoju estrofen 2,jo kā pārtraucu,tā karstuma viļņi klāt.Vai man visu atlikušo dzīvi būs jālieto šīs zāles? Esmu mēģinājusi dabas produktus,bet nav nekāda labuma. Paldies!

Ehinacejas ekstrakta tabletes palīdz stiprināt organisma imūno sistēmu, bet lietošana var būt atšķirīga, jo dažādos preparātos ekstrakta deva ir atšķirīga. Parasti var lietot 3-4 tabletes dienā. Imūnajai sistēmai mēs varam Jums rekomendēt lietot Wobenzym preparātu. Tas ir labs imunomodulators, kas paaugstina organisma pretestības spējas un palīdz atjaunot organisma spēkus, it sevišķi pēc dažāda veida operācijām. Par cik Jums bija operācijas pa sieviešu līniju, tad visdrīzāk bez medikamentozas terapijas Jums vairs neiztikt. Ja Jūs sakat, ka atmetot zāles, jūtaties slikti, tad noteikti medikaments ir jāturpina lietot. Ja Jums ir izoperēta dzemde, tad Estrofem Jums ir īpaši paredzēts. Novelam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-10-06
Iesūtīja:
Silvija
Labdien! Pagājušā gada vasarā uzsāku kājas naga sēnītes ārstēšanu ar perorāliem medikamentiem, kurus nozīmēja ārsts speciālists. Rezultāts pēc trīs mēnešu kursa likās ļoti labs, nags atauga "skaists", ar to es domāju vesels, bet tad man nejauši stipri iespēra pa kāju, tieši pa to nagu. Nags it kā atsitās nost, atleca . Pirksts apakš naga bija zils. Nagu, pamazām tam augot ,griezu nost, bet tagad atkal ir parādījušas vecās pazīmes, kā pie sēnītes - nags dzeltens, drūpošs . Sakiet lūdzu, vai tā atkal var būt sēnīte, un ko man tagad darīt, jo aknu dēļ, nevaru atkārtot perorālo ārstēšanas kursu. Varbūt varu mēģināt lietot kaut ko lokāli? Paldies!

Var smērēt ar pretsēnīšu krēmu Lamisil vai Terbisil. Tie cīnās ar nagu sēnīti un palīdz to inaktivēt. Smērējiet krēmu 2 reizes dienā. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-10-06
Iesūtīja:
Dace
Sveicināti! Man jau pāris gadus ir paaugstināta temperatūra. nedaudz virs 37.. ātri nogurstu. Pie kādien ārstiem varētu vērsties? Jo nav ne jausmas cēlonis..

Nedaudz paaugstināta ķermeņa temperatūra var liecināt par kādu hronisko infekciju organismā. Iesakām Jums sākumā aiziet pie sava ģimenes ārsta, nodot asins analīzes, tad saņemt norīkojumu pie atbilstoša speciālista. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-10-06
Iesūtīja:
katrina
Labdien.Par ko varētu liecināt,ja pamīšus caureja minās ar vēdera aizcietējumu.Man dienā parasti vēders iziet vairākas reizes.Vienu reizi vēders tā kā ūdens,un pēc divām stundām jau ciets,tad atkal nākamā reize ūdeņains.Un tā dien dienā jau gandrīz mēnesi.Man ir hronisks gastrīts,nu jau kādus gadus 8.Vai tas varētu kaut ka ietekmēt arī manu vēdera izeju?Man pašai ir 26g.

Šie simptomi varētu liecināt par kairinātu zarnu sindromu (KZS),  kas ir visbiežāk sastopamā kuņģa un zarnu trakta slimība. Dažiem KZS noris pārsvarā ar caureju, citiem — ar vēdera aizcietējumu, bet vēl citiem caureja periodiski mainās ar aizcietējumu. Dažreiz pārsvaru ņem sāpes vai diskomforts, citreiz — caureja vai aizcietējums. Uztura un ēšanas režīma ierobežojumiem ārstēšanā īpašas nozīmes nav. Pārmērīgi uztura un dzīves režīma ierobežojumi stāvokli var pat pasliktināt. Protams, šo diagnozi - KZS var uzstādīt tikai speciālists, vislabāk ,ja tas ir gastroenterologs. Varam ieteikt Jums palietot baktēriju preparātus, kas normalizē zarnu trakta mikrofloru, piemēram, Liveo, Fibrolakts, Linex vai Jogurta kapsulas. Lietojiet kādu no šiem preparātiem vismaz 2 mēnešus pa 1 kapsulai 3 reizes dienā. Bieži vien arī pastāvīgs stress, pārslodzes un neregulāra ēdināšana var izprovocēt KZS simptomus, jo parasti šī slimība ir hroniska un saasinās periodiski. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-10-06
Iesūtīja:
Daiga
Labdien!Pastāstiet lūdzu par tabletēm YARINAvai viņas ir drošas un vai drīkst lietot kad ir paaugstināts asinsspiediens, un vai tas ietekmē drošību???Jau iepriekš paldies!

Tabletes Yarina var droši lietot, ja ir paaugstināts asinsspiediens. Efektivitāte ir 99,8-100%. Yarina tabletes pieder kombinēto kontracepcijas līdzekļu klasei. Par šo klasi palasiet šeit. Yarina lietošanas nepieciešamība ir jāizvērtē ārstam. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-10-06
Iesūtīja:
Helēna
Kādos gadījumos lieto Noofen. Vai ar to var ārstēt bērnas(8 gadi) 2 mēnešu ilgstošas galvassāpes?

Noofen indikācijas ir šādas: astēniski un trauksmaini neirotiski stāvokļi: nemiers, trauksme un bailes; gados vecākiem cilvēkiem - bezmiegs un nakts nemiers; stresa stāvokļa profilakse pirms operācijām; Menjēra slimība un reibonis, kas saistīts ar dažādas izcelsmes vestibulārā analizatora disfunkciju; kinetozes (specifisks stāvoklis, ko raksturo slikta dūša, vemšana, prostrācija un vestibulārā aparāta darbības traucējumi, kurus izraisa atrašanās kustīgā objektā, piem., laivā vai lidaparātā) profilakse; bērniem - stostīšanās un tiks. Noofen ir nootropais līdzeklis. To sauc arī par psihometabolisko stimulatoru, jo tas labvēlīgi ietekmē vielmaiņas procesus galvas smadzenēs. Bērnam līdz 8 gadiem var lietot, bet tikai ārsta uzraudzībā pie atbilstošās diagnozes. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-10-06
Iesūtīja:
Elīna
Labdien! Ir problēmas ar anāla atvere blakus pumpas. Vai drīkst to lietot smērēt nosaukumu Clotrimazolum, vai ne? Gaidīšu, palīdziet mani. AR cieņu.

Clotrimazol krēms ir pretsēnīšu preparāts. Ja papildus pumpiņām Jums vēl ir nieze, apsārtums, tad, iespējams, ir sēnīte. Šajā gadījumā Jūs varat lietot Clotrimazol krēmu. Iespējams, tas ir vienkārši ādas kairinājums, nevis sēnīte, tad var pasmērēt ar kliņģerīšu ziedi vai kādu nomierinošo krēmu. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-10-06
Iesūtīja:
ieva
vai es varu iegadaties erektronu latvijas aptiekas,un kuras,ppaldies!
Rekomendējam interesēties pa tālruni 29154812. Novēlam Jums būt veseliem!
Datums:
2009-10-06
Iesūtīja:
silvija
Labdien. Man patstavigi ir liels asinsspiediens-100 uz220.Man 64 gadi,mokos jau ilgus gadus.Ka var samazinat? Varbut varat ieteikt kadas zales,tejas vai kaut ko citu? Paldies.

Jums ir noteikti jākonsultējas ar ārstu kardiologu, jo šeit ir nepieciešamas nopietnas zāles, kas ir recepšu un ko vajag rūpīgi piemeklēt. Ar dabīgajiem līdzekļiem un uztura bagātinātājiem šajā situācijā diez ko var uzlabot. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-10-06
Iesūtīja:
anita
Labrīt!Sakiet lūdzu,vai sprandai var smērēt Fastum gel,jo liekas ka no sprandas sāp galva.Esmu grūtniece-38.ned.?PALDIES!

Nekādā gadījumā nelietojiet Fastum gelu, jo pēdējā grūtniecības trimestrī tas ir kontrindicēts. Iespējama toksiska ietekme uz augļa plaušām un sirdi. Pamēģiniet iztikt ar dabīgajiem līdzekļiem. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-10-06
Iesūtīja:
Liza
Labdien!Kas bosalioma? Manai paziņi tā ir uz deguna.Paldies par atbildi.

Basalioma ir ādas audzējs, kas pārsvarā lokalizējas uz sejas un kakla. To var veiksmīgi likvidēt ar lāzera palīdzību. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-10-05
Iesūtīja:
Juta
Sveiki.Man ir 23gadi.Pēdējos 4mēnešus man ir tā kā traucēts menstruālais cikls.Pirmo dienu ir spēcīga asiņošana,tad divas dienas pilnība nav,tad atkal dienu spēcīga asiņošana,tad atkal divas pilnībā nav.Un tā kādas 4reizes atkārtojas.Sanāk,ka man reizes iet gandrīz 2nedēļas.Vai tas ir normāli,vai varētu būt kaut kāda problēma? Ar cieņu

Vispār tas nav normāli. Noteikti apmeklējiet savu ginekologu. Iespējams, ka nekas nopietns arī nav, varbūt ārsts nozīmēs kādu preparātu menstruālā cikla noregulēšanai. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-10-05
Iesūtīja:
Daina
Labvakar.Vai būtu tādi produkti,kurus labāk pārāk daudz nelietot,ja ir izteikta anēmija.Cīnos jau vairākus gadus ar anēmiju.Man nedaudz pāri 20.Paldies

Ja Jums ir izteikta anēmija, vēlams noskaidrot, kāda veida ir šī anēmija, piemēram, vai tā ir dzelzs deficīta anēmija, vai kāda cita. To var noskaidrot pie ārsta hematologa, jo anēmijas veidu ir pietiekoši daudz. Ja Jums ir dzeldz deficīta anēmija, tad nav ieteicams lietot tēju, kafiju, olas, pupiņas, piena produktus. Savukārt, ja Jums ir B12 vitamīna deficīta anēmija, tad uzturā otrādi ir pastiprināti jālieto olas, piens, aknas, zivis, pākšaugi, jo B12 vitamīnu ir iespējams uzņemt tikai ar produktiem. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-10-05
Iesūtīja:
Vladislavs
Pirms gada veicot asinsanalīzes, tika konstatēts 2-3 reizes paaugstināts Alat un Asat līmenis. Nododot papildus analīzes, tika konstatēts , ka vīrushepatītu nav. Tagad nododot asinsanalīzes, joprojām rādītāji paaugstināti, bet apmēram tajā pašā līmenī.Datortomogrāfijā nekādus aknu bojājumus netaklāja.Ko man vajadzētu darīt un vai tā vispār ir nopietna problēma?

Bieži vien, ja ir paaugstināts AsAT līmenis, tas var signalizēt par sirds muskuļa (miokarda) traucējumiem, ne tikai par aknu bojājumiem. Jāņem vērā, ka hronisks aknu iekaisums var būt arī tad, ja asins bioķīmiskās analīzes ir normālas. Vai arī pretēji – nedaudz palielināta AlAT vai AsAT koncentrācija var būt arī tad, ja iekaisuma nav. Ja Jums ir tādi simptomi kā nespēks, ātra nogurdināmība, var traucēt diskomforta izjūta labajā paribē, var parunāt ar savu ārstu par iespējamu aknu biopsijas veikšanu, kas varētu ļaut droši pārliecināties, vai aknu iekaisums vispār ir, kā arī iegūt svarīgas ziņas par norises smagumu. Tagad Jūs varat lietot  hepatoprotektorus, piemēram, Carsil tabletes, tā kā tas ir dabīgs augu preparāts, ir ieteicams arī kā aknu dažādu traucējumu profilaktisks līdzeklis. Tiešām dažreiz paaugstināti aknu fermentu rādītāji var neliecināt par kādu aknu bojājumu. Vēlams saņemt augsti kvalificēta hepatologa konsultāciju. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2009-10-05
Iesūtīja:
Taņa
labdien! man problēma ar uzbudināšānu. vai es drīkstu lietot Viardo.Man 40 gadi.varbūt ir zāles sievietēm kas paaugstinā libido?

Jūs droši varat lietot Viardo, jo tas ir labs preparāts, kas paaugstina libido, kā arī ir labs antioksidants, spēcina organismu. Ir arī preparāts Silvitagra - dabīgs līdzeklis vīriešu seksuālās spējas veicināšanai. Silvitagra sastāvā ir priežu mizas sausais ekstrakts, Tribuļa (Tribulis terrestris) un muiras puamas ekstrakti, kas saasina seksuālās izjūtas, kā arī ženšeņa ekstrakts, kas stimulē seksuālo aktivitāti un izturību. Vispār libido paaugstināšanai rekomendē lietot ženšeņa ekstraktu ilgstoši, vismaz 3 mēnešus noteikti, ieteicama arī regulāra, mērena fiziskā slodze, laba atpūta, labs miegs. Visbeidzot var meklēt palīdzību arī pie seksopatologa. Novēlam Jums būt veseliem!

<< < 138 | 139 | 140 | 141 | 142 | 143/335 | 144 | 145 | 146 | 147 | > >>
Pielāgota meklēšana
Jautājums
Vai Jūs regulāri lietojat zivju eļļu?


Lietoju periodiski
Jūsu atbilde
 

  Galvenā  Ziņas  Jautājums farmaceitam  Reklāmas iespējas  Autortiesības un atbildība  Autori  Kontakti