Nieres un urīnceļu darbības traucējumi
Gremošana un gremošanas traucējumi
Vīriešu veselība
Sirds un asinsvadu slimības
Vitamīni
Organisma attīrīšanās un atjaunošanās
Imunitāte
Acis un acu darbības traucējumi
Nervu darbības traucējumi
Alerģija
Saaukstēšanās
Sieviešu veselība
Kaitīgie ieradumi
Iesnas un deguns
Āda un ādas slimības
Mutes dobuma higiēna
Aktuālie un citi jautājumi
Galvas smadzeņu darbības traucējumi
Sāpes
Klepus
Aknu un žultspūšļa darbības traucējumi
Ausis un ausu darbības traucējumi
Vēnu slimības
Vakcinācija
Bērnu veselība
Jautājums farmaceitam?
Jautājums
Šajā sadaļā Jūs varat uzdot jautājumu farmaceitam. Jautājuma maksa ir 0.50 Ls. Atbilde tiks sniegta 24 stundu laikā un tiks nosūtīta uz Jūsu norādīto e-pastu un tiks publicēta arī portalā Zalesinfo.lv.

Uzdodot jautājumu, lūdzu, smalkāk aprakstiet problēmu – kad tā ir paradījusies, kādi simptomi, ko esat veikuši, kādas zāles esat lietojuši, kādas zāles lietojat pastāvīgi, aprakstiet arī sevi (vecums, augums, hroniskās kaites u.c.).
Jo kvalitatīvāk Jūs uzdosiet jautājumu, jo precīzāk mēs varēsim atbildēt Jums.
Ņemiet vērā to, ka Jūs uzdodat jautājumu farmaceitam, nevis ārstam.
Vēlams, visas portāla Zalesinfo.lv norādītas rekomendācijas apspriest ar savu ārstu.
Zalesinfo.lv nenes atbildību par informācijas izmantošanas sekām.
Portāla Zalesinfo.lv materiālu saturs nav oficiālās ārstēšanās vadlīnijas, tiem ir tikai informatīvs un rekomendācijas raksturs.
*Vārds:
*E-pasts:
*Jautājums:
*Ievadi paroli šeit

Lai saņemtu paroli un uzdotu jautājumu farmaceitam, nosūtiet īsziņu ar tekstu:

ZLI124689

uz numuru:

144 (LMT, Tele2, Bite, Triatel abonentiem)

Šī pakalpojuma maksa ir 0.50 Ls.

*Pēc dažām sekundēm uz Jūsu mobīlo tālruni Jūs saņemsiet īsziņu ar paroli, kuru ievadot, varēsiet nosūtīt jautājumu farmaceitam.

Jautājumu meklēšana pēc datuma
Datums:
2014-12-14
Iesūtīja:
Sanita
Labdien! Sakiet, vai mazā iegurņa paplašinātas vēnas var izraisīt stipras sāpes vēdera lejas daļā, sāpes cirkšņos un veicināt urīna atteci no urīnpūšļa urīnvados? Neko citu ārsti neatrod, CT arī nav nekādu pataloģiju, akmeņu. Izņemot to, ka ir šis venozais pinums mazā iegurnī. Ja tā, tad kā to ārstē. Un no kā tas radies, vai var būt grūtniecība un dzemdības pie vainas? Pirms tām viss bija kārtībā. Paldies! Sanita
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Jā, iegurņa paplašinātas vēnas var izraisīt šādas sāpes. Šī problēma ir jārisina ar ginekologu. Iegurņa vēnu paplašināšanās var sākt progresēt tieši pēc grūtniecības un dzemdībām. Ja Jūsu gadījumā mazā iegurņa vēnu paplašināšanās ir vieglā pakāpē (to diagnosticē ārsts), tad parasti nozīmē vēnu tonizējošos zāļu līdzekļus, venotonisko medikamentu lietošanu (kas paaugstina vēnu tonusu, piemēram, Detralex) un ārstniecisko vingrošanu, speciālo kompresijas zeķubikšu nēsāšanu. Smagākajā slimības gadījumā veic ķirurģisko iejaukšanos. Novēlam Jums būt veseliem! 

Datums:
2014-12-11
Iesūtīja:
Eli
Labdien! Vēlos uzzināt vai gyno pevaryl svecītes drīkst lietot mēnešreižu laikā? Zāļu lietošanas pamācībā šo informāciju neatrodu, bet meklējot informāciju internetā ir pretrunīgas atbides. Paldies!
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Menstruācijas laikā preparātu lieto pēc ierastās shēmas. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2014-12-11
Iesūtīja:
Mikelis
Latvijas aptiekās nevar iegādāties Holagol pilienus.Varbūt Jums ir informācija , vai tos var iegādāties kaimiņvalstīs(Lietuva, Igaunija vai c.). Vai šo preparātu vēl ražo?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

 

Kaimiņvalstīs šos pilienus arī nevar iegādāties, iespējams, ka tos vispār vairāk neražo. Pamēģiniet aizvietot šos pilienus ar žultsdzenošiem tēju maisījumiem, Liv.52 u.c.. Novēlam Jums būt veseliem! 

Datums:
2014-12-11
Iesūtīja:
oill
sveiki,,,man masas delinam nak no roku pirkstiem visi nadzini nost.vimnam ir 3gadini...gribeju uzinat no ka tas varetu but un kur isti meklet palidzibu ?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

 

Pirmām kārtām, ir nepieciešams atrādīties dermatologam. Parasti kāju un roku pirkstu nagi iet nost pēc pārslimotā Koksaki vīrusa. Neko īpašu šajā gadījumā ārsti nenozīmē, pārsvarā speciālas vanniņas nagiem, vitamīnus, krēmiņus. Gaida, kamēr šie nadziņi noies nost, tad noteikti izaugs jauni. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2014-11-21
Iesūtīja:
Es
Sveiki, man sakuma uz rokas paradijas sauss plekis, un velak uz vaiga uz vaiga sarkans sauss, bet vins neniez, no deguna sak iet ada nos. Un saka plaisat lupu kaktini un ada ari no viniem iet nost, Padzeru A vitaminu bet nenoiet, un speredzu smilksekstu kreminu bet neka. Iesakiet ko darit.? Esmu 23g veca
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Ir ieteicams lietot B grupas vitamīnu kompleksus, piemēram, Befoli, Berocca, Multi-B Strong u.c.. Kā arī lietojiet zivju eļļu kapsulās pa 1 g dienā. Iespējams, ka Jums ir kāda ādas saslimšana, piemēram, atopiskais dermatīts, tādēļ griezieties pie dermatologa, lai noskaidrotu, vai āda nav pakļauta kādas infekcijas graujošai iedarbībai. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2014-11-21
Iesūtīja:
Mikelis
Kur var iegādāties \"Holagol\" ?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Diemžēl aptiekās šis preparāts nav pārdošanā, tātad to nav iespējams iegādāties. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2014-11-14
Iesūtīja:
Mārtiņš
Labdien! Nesen lietoju dermataloga izrakstītās zāles AZIBIOT 500. Pēc 5 dienu lietšanas bija šķidrs vēders un pēctam parādījās niezēšana pēc tualetes apmeklējuma. Aizdomas par hemaroīdiem. Nopirku svecītes MASTU. Jautājums vai šīs svecītes drīkst lietot, ja vakarā paredzēts lietot alkoholiskos dzērienus?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Jā, droši varat lietot rektālās svecītes, ja alkohola lietošanai ir tikai gadījuma raksturs. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2014-11-13
Iesūtīja:
Vadims
Labdien,kur Ventspili var nopirkt un cik maksa apparats denas terapija,
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Interesējieties, lūdzu, pie Ināras Genes, telefons 29459422. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2014-11-09
Iesūtīja:
alina
es lietoju Lindynette 20 un jutos no vinam slikti, tapec vairs nedzeru vinas kaut biju no jauna iepakojuma iedzerusi 2-3 tabletes un man pec kada laika sakas asinosana neliela kaut menesreizes bija pirms nedelas, vai tas ir normali
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Lindynette tablešu lietošanas laikā tādas smērēšanās ir normāla parādība. Jūsu gadījumā, ja smērēšanās ir neliela un īslaicīga, tad nav pamata uztraukumam. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2014-11-07
Iesūtīja:
inguna
sveiki,jau kadu labu laiku man ir problemas ar skaustu,darba lieli caurveji,smereju dazadakas smeres,plaksterus,lietoju visus vitaminus tagat neuromultivit un midokalm,tagat pie stivuma nak klat nogurums un jau treso dienu slikta dusa,gimenes arste neko nevar ieteikt.vairak nevaru ta mocities,masaza uz pierakstu tikai pec menesa,gribetu vaicat vai tas viss tikai no caurvejiem,ko ieteiktu jus?IET prom no darba,bet musdienas atrast jaunu ir liela problema....jau ieprieks pateicos
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Protams, caurvēji un gaisa kondicionieri nav labi, jo strauji atvēsina muskuļus, tādējādi izraisot muskuļu spazmas, sāpes, iekaisumu. Noteikti Jūs pati varat parunāt ar priekšniecību par caurvēju mazināšanu un pat iespējamo likvidēšanu, jo tas ietekmē darbinieku veselības stāvokli, līdz ar to tiek apdraudēta darba kvalitāte. Turpiniet lietot pretsāpju gēlus un plāksterus, B grupas vitamīnus, bet svarīgi patreiz veikt ārstniecisko masāžu, nevis atlicināt uz priekšdienām. Pameklējiet tādu masieri, kas varētu veikt masāžu tuvākajā laikā. Galvenais, lai tiktu likvidēts Jūsu sāpes izraisošs cēlonis, tas ir, tiktu mazināts caurvējš. Pretējā gadījumā nav jēgas ārstēties. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2014-10-30
Iesūtīja:
Agniella
Labdien , man ir radusies liela problemina ..pec liela partraukuma intimaja kopdzive(pusgads) plus shkirshanas procesa un stresa man paradijas partneris .tuvibas laika , sasniedzot kuliminaciju man rodas shausmigas galvassapes. Kas pec pretsapju lidzekliem pazud tikai Paris stundu laika. ..analizes morfologija ideala. Lietoju ikdiena omega3, spm ok un cavinton, nospa uz galvassapem nepalidz tikai ibumetin400 .vai verts konsulteties ar neurologu vai likt organizmam attapties pec shoka un tas ir stresa rezultats?paldies
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

 

Ja Jūs ikdienā lietojiet Cavinton, tad acīmredzot Jums ir kādas noteiktās sūdzības par asinsrites traucējumiem smadzenēs, ja jau ārsts nozīmēja šādu medikamentu. Stress un lielas pārmaiņas privātā dzīvē noteikti var pasliktināt asinsvadu veselības stāvokli un ik pa laikam izraisīt to spazmas, līdz ar to sāpes. Iesakām apmeklēt neirologu, lai izvērtētu patreiz lietojamo zāļu līdzekļu lietderīgumu, iespējams, nāksies mainīt medikamentu vai palielināt tā devu. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2014-10-29
Iesūtīja:
Ilzīte
Labdien, man ir kāda problēma. Pirms gandriz nedēļas sāka sāpēt kaunuma lūpas. Pēc pāris dienām (mocos 4.dienu) sāka sāpēt vēl stiprāk, pieskarties nevar, tualetes apmeklējumi beidzas ar asaru jūru, jo ir neizturama dedzinoša sajūta. Viss ap maksts rajonu ir apsārtis. Parādījušās arī pumpas ar baltu galu, un divi balti sapigi plankumi. Kas tas varētu būt? Vai sēnīte? Kā cīnīties? Pašlaik 2reiz dienā eju vannā, kurā ielieta krūze stipras kumelīšu tējas, tas uz mirkli mazliet nomierina. Lūdzu palīdziet, šobrīd pie ārsta netieku, bet mokas ir neizturamas. Ļoti ceru uz jūsu ātru atbildi.
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

 

Ārsta ginekologa konsultācija būtu noteikti nepieciešama, jo šādi simptomi, ko Jūs aprakstījāt, var liecināt par kādu no nopietnākajām infekcijām, piemēram, maksts iekaisumu (vaginītu), kādu no seksuāli transmisīvajām slimībām, kā arī sēnīšu infekciju. Svarīgi savlaicīgi uzsākt ārstēšanu. Ja galīgi netiekat pie ārsta, dodieties uz tuvāko aptieku un iegādājieties vaginālās kapsulas Polygynax, ko lietojiet pa vienai uz nakti. Izlietojiet visas vaginālās kapsulas un centieties tuvākajās dienās tikt pie ginekologa. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2014-10-24
Iesūtīja:
evija
Labdien) Man ir biezas sapes pavedere labaja puse, pec urinesanas ir spiedosas sapes bet asenju nav, apsezoties ari saap un seksa laika ar dazbrid iesapas, tas varetu but apsaldejums?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

 

Visticamāk Jums ir urīnizvadsistēmas (ietver arī urīnpūsli) infekcija. Parasti šādu infekciju ārstē ar antibiotikām, vēlams nodot urīna analīzes, kas uzrādīs iespējamas urīnā esošas baktērijas, kas savukārt izraisa Jūsu iepriekšaprakstītos simptomus. Pēc iespējas mazāk lietojiet uzturā asus ēdienus, alkoholu, saldinātus dzērienus, kas kairina urīnpūsli. Stāvokli var atvieglot silta pelde sēdvanniņā. Kā urīnceļu veselību veicinošu un profilaktisko līdzekli pret dažādām infekcijām varam ieteikt palietot dzērveņu ekstraktu saturošas kapsulas, piemēram, Urinal. Noteikti konsultējieties ar savu ārstu. Novēlam Jums būt veseliem! 

Datums:
2014-10-16
Iesūtīja:
Sandra
Labdien! Man ir problemas, ka kaklā ir deguna glotas, kuras jānorij vai ari jāspļauj laukā. Iesnu nav, bet glotas ir regulari ir kaklā. Ko es varet darīt lietas labā? PS. Esmu grūtniece (7.nedeļa)
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

Grūtniecība un līdz ar to sievietes organismā šajā laikā notiekošas dažādas hormonālās izmaiņas var radīt palielinātu gļotu izstrādi. Ņemot vērā Jūsu stāvokli, varam ieteikt veikt siltas inhalācijas (ieelpot gan caur degunu, gan caur muti siltus tvaikus), kas labi sašķidrina gļotas un veicina to efektīvāko izdalīšanos ārā. Siltu vanniņu pagatavošanai varat izmantot piparmētru lapas, kumelīšu ziedus. Ar šo pašu šķidrumu var skalot kaklu. Varat skalot degunu ar sālsūdens šķīdumu. Ievērojot šādus vienkāršus ieteikumus, iespējams, atvieglosiet pašreizējo veselības stāvokli. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2014-10-12
Iesūtīja:
Lāsma
Labdien ! Labu laiku atpakaļ es saku dzert Gritamin vitamīnus sievietem ! Vis bija loti jauki un mani apmierinaja, līdz pēc pus mēneša uz mana ķermeņa parādījās mazi sārti izsitumi , kas ar laiku zem ādas sāka asinot, līdz tajās vietās nogāja āda un sākas kreveles kas ilgi dzija ! Domāju ka tā bija sava veida alerģija no vitamīniem un partraucu dzert ! Ir pagajis mēnesis kopš neko vairs nelietoju , pušumi veljoprojām dzīst un esmu satraukusies jo sāk paradities jauni tāda paša veida izsitumi ! Vēlos piebilst , ka vitamīnus kuru lietoju , vini ari palīdzēja hormonālajai sistēmai un mazināt pirms meenstruālos simptomus ! Šie izsitumi pāradijas aptuveni 1- 1,5 nedeļu pirms meenstuācijas ! vai tas būtu no hormoniem ? ..jeb kas cits ? Ko man ieteiktu lietot, lai nerastos šie izsitumi ?
Atbilde 

sagatavota sadarbībā ar Nervostrong

 

Ja tā būtu alerģija uz kādu no Gritamin sastāvā ietilpstošajiem komponentiem, tad pārtraucot šo vitamīnu lietošanu, jauni izsitumi vairāk neveidotos. Būtu ieteicams apmeklēt ādas ārstu - dermatologu, kas Jūs izmeklētu. Novēlam Jums būt veseliem! 

<< < 1/333 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | > >>
Pielāgota meklēšana
Jautājums
Vai Jūs regulāri lietojat zivju eļļu?


Lietoju periodiski
Jūsu atbilde
 

  Galvenā  Ziņas  Jautājums farmaceitam  Reklāmas iespējas  Autortiesības un atbildība  Autori  Kontakti