Nieres un urīnceļu darbības traucējumi
Gremošana un gremošanas traucējumi
Vīriešu veselība
Sirds un asinsvadu slimības
Vitamīni
Organisma attīrīšanās un atjaunošanās
Imunitāte
Acis un acu darbības traucējumi
Nervu darbības traucējumi
Alerģija
Saaukstēšanās
Sieviešu veselība
Kaitīgie ieradumi
Iesnas un deguns
Āda un ādas slimības
Mutes dobuma higiēna
Aktuālie un citi jautājumi
Galvas smadzeņu darbības traucējumi
Sāpes
Klepus
Aknu un žultspūšļa darbības traucējumi
Ausis un ausu darbības traucējumi
Vēnu slimības
Vakcinācija
Bērnu veselība
Jautājums farmaceitam?
Jautājums
Šajā sadaļā Jūs varat uzdot jautājumu farmaceitam. Jautājuma maksa ir 0.50 Ls. Atbilde tiks sniegta 24 stundu laikā un tiks nosūtīta uz Jūsu norādīto e-pastu un tiks publicēta arī portalā Zalesinfo.lv.

Uzdodot jautājumu, lūdzu, smalkāk aprakstiet problēmu – kad tā ir paradījusies, kādi simptomi, ko esat veikuši, kādas zāles esat lietojuši, kādas zāles lietojat pastāvīgi, aprakstiet arī sevi (vecums, augums, hroniskās kaites u.c.).
Jo kvalitatīvāk Jūs uzdosiet jautājumu, jo precīzāk mēs varēsim atbildēt Jums.
Ņemiet vērā to, ka Jūs uzdodat jautājumu farmaceitam, nevis ārstam.
Vēlams, visas portāla Zalesinfo.lv norādītas rekomendācijas apspriest ar savu ārstu.
Zalesinfo.lv nenes atbildību par informācijas izmantošanas sekām.
Portāla Zalesinfo.lv materiālu saturs nav oficiālās ārstēšanās vadlīnijas, tiem ir tikai informatīvs un rekomendācijas raksturs.
*Vārds:
*E-pasts:
*Jautājums:
*Ievadi paroli šeit

Lai saņemtu paroli un uzdotu jautājumu farmaceitam, nosūtiet īsziņu ar tekstu:

ZLI346789

uz numuru:

144 (LMT, Tele2, Bite, Triatel abonentiem)

Šī pakalpojuma maksa ir 0.50 Ls.

*Pēc dažām sekundēm uz Jūsu mobīlo tālruni Jūs saņemsiet īsziņu ar paroli, kuru ievadot, varēsiet nosūtīt jautājumu farmaceitam.

Jautājumu meklēšana pēc datuma
Datums:
2015-01-28
Iesūtīja:
inara
Labdien man kakla tada sajuta itka butu kamols paliek lielaks,paradijas vakar.nekas nesap bet visu laiku gribas vinu norit vai izklepot ara bet bez panakumiem zales nekadas nav lietotas,lidz ar to siekalu izdalijums palielinajies un kunģa skabe ari kas tas varetu but?

 

Šāda sajūta kaklā var rasties pēc nopietnas stresa situācijas, jo tiek spazmēti kakla muskuļi. Kā arī šādu sajūtu var izraisīt akūts vai hronisks iekaisums mutes dobumā. Cilvēkiem, kuriem ir problēmas ar mugurkaulu (bieži sāp mugura, galva), var rasties kamola sajūta kaklā. Kuņģa-zarnu trakta un vairogdziedzera slimības var izraisīt šādu sajūtu. Lai precīzi noteiktu šāda simptoma iemeslu, griezieties pie ārsta terapeita. Nepieciešams veikt izmeklējumus un nodot asins analīzes. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2015-01-23
Iesūtīja:
Sanda
Labdien, Es gribēju pajautāt kāda veida slimība man varētu būt. Man ir problēmas ar vēderu. Esmu normāli paēdusi un ēst man negribas. Vienīgi vēders diezgan bieži izdod kādas skaņas un burkšķus un arī dīvaini rūc, it kā ēst gribētos ( bet mn negribas ēst ). Ir kaut kas acīmredzot izjaukts zarnu mikloforā. Es veicu nesen asinsanalīzes tās bija normālas. Ko Jūs ietiektu lietot? Vēl man ir otra problēma. Man vagīnā gar malu gan vienu, gan otru metas tādas kā pumpas, kā furunkuļi. No sākuma domāju, ka furunkulis, jo vienu pārplēsu ( bez gala bija ) iznāca tāds balts šķidrums, tā bija pirmā pumpa. Bet pēc laika izauga otra, beigās sapratu, ka \" labdabīgās \" liponomas. Vai tomēr furunkulis tas ir un jāgriežās pie ķirurga? Saprotu, ka man jāiet pie ārsta. Kādi varētu būt tām cēloņi?

 

Parasti, ja vēders buršķ pēc maltītes, tas nozīmē, ka šīs apēstās maltītes saturs pārvietojas zarnās, radot tādu troksni. Proti, centieties ievērot veselīga uztura principus, lietojot vairāk produktu, kas satur organismam vajadzīgas labvēlīgās baktērijas - kefīru, lacto jogurtus, tīrkultūru, kā arī ēdiet daudz šķiedrvielu, dzeriet pietiekamu parasta tīra ūdens daudzumu. Ja ir kādas papildus sūdzības, piemēram, sāpes vēderā vai kādas citas, griezieties pie gastroenterologa. Varat droši palietot Fibrolaktu, kas satur dzīvas pienskābās baktērijas un šķiedrvielas - diennakts deva ir divas kapsulas. Centieties ēst bieži (5-6 reizes dienā), bet mazām porcijām (pa 200 gr). Attiecībā uz veidojumiem, kas Jūs uztrauc, vai tās ir lipomas vai kas cits, to apliecināt var tikai speciālists. Tādēļ noteikti griezieties pie ginekologa. Lai turpmāk nebūtu pārsteigumu dažādu veidojumu veidā, ir ieteicams stiprināt organisma imūno sistēmu, piemēram, ar to pašu sabalansēto, daudzpusīgo uzturu, sportošanu, labu miegu un savlaicīgu atpūtu. Novēlam Jums būt veseliem! 

Datums:
2015-01-22
Iesūtīja:
lasma
Labdien,vai Nervostrong var lietot,lietojot hormonalas tabletes?

Jā, var lietot. Asinszāles ekstrakta deva, kas ir Nervostrong sastāvā, nav pietiekama, lai ietekmētu hormonālo tablešu darbību. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2015-01-12
Iesūtīja:
Ruta
Sveiki! es lietoju NuvaRing, bet nepilnu nedēļu sanāca lietot Nervostrong, kura sastāvā ir asinszāle. vai man būtu jāsatraucas par to, ka kontracepcijas zāļu iedarbība būtu mazinājusies tik ļoti, ka varētu iestāties grūtniecība?

 

Nesatraucieties, lai kontracepcijas līdzekļa efektivitāte mazinātos, nepieciešams regulāri lietot ļoti lielas asinszāļu devas. Nervostrong nesatur mega lielas asinszāles devas, tādēļ šis preparāts ir drošs lietošanā. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2015-01-09
Iesūtīja:
Roberts
Es esmu konstatējis, ka man ir spalīši. Šodien pēcpusdienā ap trijiem iedzēru Helmintox 3 tabletes. Es sveru ap 65 kg. Ik pa brīdim ēdu ari ķirbju sēklas. Vakarā ap divpadsmitiem konstatēju, ka spalīši vēl ir fēcēs. Vai tā tam ir jābūt un ja jā, tad cik ātrā laikā tie pazūd no organisma un fēcēm?

 

Pirmām kārtām, nepieciešams ievērot stingru personīgo higiēnu - katru dienu mainīt dvieļus, gultas veļu, apakšveļu, regulāri mazgāt rokas, jo pastāv augsts risks atkal inficēties pašam no sevis. Vienlaicīgi šo preparātu nepieciešams ieņemt visiem ģimenes locekļiem, kursu obligāti atkārtot pēc 21 dienas. Tikai tad var būt pilnīgi pārliecinātam, ka zāles deva rezultātu. Spalīši aktīvi migrē (kustas), tādēļ nekādā gadījumā neskarieties anālajai atverei, nekasiet to, jo tad inficēsieties no jauna, nagus nogrieziet īsus, dezinficējiet rokas! Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2015-01-08
Iesūtīja:
Kristine
Labdien es jau cinos ar mazam sikam pumpinam uz lupam un man tas niez un sulo pec pars dienam un nevaru saprast kas tas ir un tas atkartojas apmeram ik pec 3menesiem jau cinos puotru gadu...man tika spricets B vitamini un kalcijs bet izradas ka bija veltigi...

 

Iesakām Jums atrādīties ādas ārstam dermatologam un tieši tad, kad ir šīs mazās, sīkās pumpiņas, tā kā slimības saasinājuma fāzē. Jo šādi izsitumi mēdz būt herpesa vīrusa, alerģiskā dermatīta, sēnītes gadījumā. Tādēļ ir nepieciešama precīza diagnoze, lai ārstēšana noritētu veiksmīgi. Lai nākotnē izvairītos no šādas situācijas, iesakām Jums stiprināt organisma aizsargspējas, lietojot pilnvērtīgu uzturu, zivju eļļu, vitamīnus, Wobenzym tabletes u.c.. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2015-01-06
Iesūtīja:
Madara
Pirms trīs mēnešiem lietoju antibiotikas(duracef) un man pēkšņi izmainījās veselības stāvoklis, sākās vēdera uzpūšanās un neregulāras menešreizes,katru dienu uzpūšos un izskatos pēc grūtnieces,pa dienu varbūt nav tik traki,bet vakarā gan.tajā brīdī ka lietoju atibiotikas tieši bija mēnešreizes un man viņas ievilkās nebija 7dienas,bet apmēram kādas divas nedēļas.esu Arī diezgan nervoza visu laiku manī ir kaut kāds stress,tapēc sāku lietot nervostrong,bet nekādu izmaiņu nav.bail,ka nav kaut kādas ginekoloģiskas problēmas,esu taisījusi neskaitāmus testus visi rāda negatīvu,ir bail iet pie ginekologa jo neesu nekad bijusi,man ir 21gads,svars man ir 45kg.esu internetā daudz ko salasījusies un tagad ir bail.

 

Jums noteikti ir jāiet pie ginekologa, visas kaites ir ārstējamas, ja tās savlaicīgi atklāj. Obligāti izstāstiet ginekologam visas sūdzības, neko neslēpjot. Nervostrong ir jālieto ilgstoši, vismaz 3 mēnešus, lai varētu just šī preparāta iedarbīgumu un efektivitāti, jo Nervostrong ir pilnīgi dabīgs. Rekomendējam pirmo divu nedēļu laikā lietot Nervostrong pa divām kapsulām dienā. Vēdera uzpūšanos var mazināt pareiza, sabalansēta diēta, lietojiet uzturā vairāk produktu, kas satur organismam tik nepieciešamās labvēlīgās baktērijas - kefīru, rjaženku, tīrkultūru, jogurtus Lacto, dzeramo Lacto. Kādu laiku palietojiet Linex, Fibrolakts u.c.. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2014-12-31
Iesūtīja:
Andris
Esmu apsaldējies. Dziļi ievelkot elpu beigās jūtu sāpes un vēlēšanos klepot.Ir pazudusi balss un ir zili rinķi ap acīm. Pašsajūta ir normāla. Plaušās sāpes nejūtu.Temperatūra 38.Reizēm ir nespēks.Man ir 43 gadi, garums 1,95.hroniskas kaites nav. No zālēm lietoju Plavamed un Brontex

 

Lai mazinātu kakla sāpes un balss aizsmakumu, lietojiet daudz un regulāri (3-4 reizes dienā) siltas ārstniecības augu tējas (liepziedu, kumelīšu ziedu, eikalipta lapu, aveņu lapu u.c.), jo galvenais saaukstēšanās laikā ir lietot daudz šķidruma. Labs un efektīvs līdzeklis ir Termobronx, kas ir ērts lietošanā un satur ārstniecības augu ekstraktus, kuriem ir gan pretklepus darbība, gan kakla sāpes mazinoša darbība. Termobronx pulverīti izšķīdina siltā ūdenī un dzer kā tēju. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2014-12-29
Iesūtīja:
Margita
Labvakar! Bērnam 3gadi, un moka liels klepus, un pa naktīm. Ģimens ārsts ir rakstījis daudzus sīrupus, bet nelīdz. Ko darīt?!

 

Klepus var būt kādas noteiktās slimības pazīme, galvenokārt, vīrusa infekcijas izraisīts. Tomēr klepus iemesli varbūt tādas slimības kā astma vieglā formā, sinusīts, rinīts, pat kuņģa- zarnu trakta saslimšanas, tādēļ noteikti apmeklējiet pieredzējušo pediatru. Nepieciešams veikt papildus izmeklējumus, iespējams rentgēnu. Centieties dienas laikā vairāk dzert šķidruma, pēc iespējas siltas ārstniecības augu tējas (kumelīšu, liepziedu, eikalipta lapu u.c.), pirms naktsmiera tīriet degunu ar jūras ūdeni, noteikti vēdiniet telpas. Pretklepus sīrupu ir ļoti daudz, iespējams, vienlaikus ir nepieciešams lietot divus, piemēram, kādu sīrupu, kas paātrina krēpu izvadīšanu un izdalīšanos (ja Jūsu bērnam ir mitrs klepus) vai cita sastāva zāļu līdzekļus, ja klepus ir sauss un kairinošs. Jūs nenorādījāt, kāds klepus ir bērnam, vai bērns atklepojas. Tādēļ neieteiksim kārtējo sīrupu, kamēr pamatīgi neizmeklēsieties. Noteikti aizejiet pie pediatra. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2014-12-14
Iesūtīja:
Sanita
Labdien! Sakiet, vai mazā iegurņa paplašinātas vēnas var izraisīt stipras sāpes vēdera lejas daļā, sāpes cirkšņos un veicināt urīna atteci no urīnpūšļa urīnvados? Neko citu ārsti neatrod, CT arī nav nekādu pataloģiju, akmeņu. Izņemot to, ka ir šis venozais pinums mazā iegurnī. Ja tā, tad kā to ārstē. Un no kā tas radies, vai var būt grūtniecība un dzemdības pie vainas? Pirms tām viss bija kārtībā. Paldies! Sanita

Jā, iegurņa paplašinātas vēnas var izraisīt šādas sāpes. Šī problēma ir jārisina ar ginekologu. Iegurņa vēnu paplašināšanās var sākt progresēt tieši pēc grūtniecības un dzemdībām. Ja Jūsu gadījumā mazā iegurņa vēnu paplašināšanās ir vieglā pakāpē (to diagnosticē ārsts), tad parasti nozīmē vēnu tonizējošos zāļu līdzekļus, venotonisko medikamentu lietošanu (kas paaugstina vēnu tonusu, piemēram, Detralex) un ārstniecisko vingrošanu, speciālo kompresijas zeķubikšu nēsāšanu. Smagākajā slimības gadījumā veic ķirurģisko iejaukšanos. Novēlam Jums būt veseliem! 

Datums:
2014-12-11
Iesūtīja:
Eli
Labdien! Vēlos uzzināt vai gyno pevaryl svecītes drīkst lietot mēnešreižu laikā? Zāļu lietošanas pamācībā šo informāciju neatrodu, bet meklējot informāciju internetā ir pretrunīgas atbides. Paldies!

Menstruācijas laikā preparātu lieto pēc ierastās shēmas. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2014-12-11
Iesūtīja:
Mikelis
Latvijas aptiekās nevar iegādāties Holagol pilienus.Varbūt Jums ir informācija , vai tos var iegādāties kaimiņvalstīs(Lietuva, Igaunija vai c.). Vai šo preparātu vēl ražo?

 

Kaimiņvalstīs šos pilienus arī nevar iegādāties, iespējams, ka tos vispār vairāk neražo. Pamēģiniet aizvietot šos pilienus ar žultsdzenošiem tēju maisījumiem, Liv.52 u.c.. Novēlam Jums būt veseliem! 

Datums:
2014-12-11
Iesūtīja:
oill
sveiki,,,man masas delinam nak no roku pirkstiem visi nadzini nost.vimnam ir 3gadini...gribeju uzinat no ka tas varetu but un kur isti meklet palidzibu ?

 

Pirmām kārtām, ir nepieciešams atrādīties dermatologam. Parasti kāju un roku pirkstu nagi iet nost pēc pārslimotā Koksaki vīrusa. Neko īpašu šajā gadījumā ārsti nenozīmē, pārsvarā speciālas vanniņas nagiem, vitamīnus, krēmiņus. Gaida, kamēr šie nadziņi noies nost, tad noteikti izaugs jauni. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2014-11-21
Iesūtīja:
Es
Sveiki, man sakuma uz rokas paradijas sauss plekis, un velak uz vaiga uz vaiga sarkans sauss, bet vins neniez, no deguna sak iet ada nos. Un saka plaisat lupu kaktini un ada ari no viniem iet nost, Padzeru A vitaminu bet nenoiet, un speredzu smilksekstu kreminu bet neka. Iesakiet ko darit.? Esmu 23g veca

Ir ieteicams lietot B grupas vitamīnu kompleksus, piemēram, Befoli, Berocca, Multi-B Strong u.c.. Kā arī lietojiet zivju eļļu kapsulās pa 1 g dienā. Iespējams, ka Jums ir kāda ādas saslimšana, piemēram, atopiskais dermatīts, tādēļ griezieties pie dermatologa, lai noskaidrotu, vai āda nav pakļauta kādas infekcijas graujošai iedarbībai. Novēlam Jums būt veseliem!

Datums:
2014-11-21
Iesūtīja:
Mikelis
Kur var iegādāties \"Holagol\" ?

Diemžēl aptiekās šis preparāts nav pārdošanā, tātad to nav iespējams iegādāties. Novēlam Jums būt veseliem!

<< < 1/333 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | > >>
Pielāgota meklēšana
Jautājums
Vai Jūs regulāri lietojat zivju eļļu?


Lietoju periodiski
Jūsu atbilde
 

  Galvenā  Ziņas  Jautājums farmaceitam  Reklāmas iespējas  Autortiesības un atbildība  Autori  Kontakti