Nieres un urīnceļu darbības traucējumi
Gremošana un gremošanas traucējumi
Vīriešu veselība
Sirds un asinsvadu slimības
Vitamīni
Organisma attīrīšanās un atjaunošanās
Imunitāte
Acis un acu darbības traucējumi
Nervu darbības traucējumi
Alerģija
Saaukstēšanās
Sieviešu veselība
Kaitīgie ieradumi
Iesnas un deguns
Āda un ādas slimības
Mutes dobuma higiēna
Aktuālie un citi jautājumi
Galvas smadzeņu darbības traucējumi
Sāpes
Klepus
Aknu un žultspūšļa darbības traucējumi
Ausis un ausu darbības traucējumi
Vēnu slimības
Vakcinācija
Bērnu veselība
Apmeklētāju uzdotie jautājumi un atbildes
Datums:2011-03-27
Iesūtīja:ilkre
Labdien!Vai pie veģetatīvās distonijas var sapēt ļoti muskuli,kas palikuši jau ļoti vārgi,sap kauli,arī roku muskuli sap.Varbūt tas nemaz nav no VD,bet gimenes ārsts uzskata,ka VD.Dažreiz pat grūti nostāvēt un iet,arī ļoti griežas galva,reiboņi.Paldies!
Atbilde

Par cik Jūs pieminējat arī reiboņus, tad visdrīzāk tā var būt veģetatīva distonija tomēr. Obligāti izlasiet šo rakstu un ķerieties klāt pie nervu atveseļošanas, nervu sistēmas stiprināšanas un organisma tonizēšanas (visa tā pamatā ir nervu sistēmas darbības traucējumi, kas noved pie organisma desinhronizācijas, kad veģetatīva nervu sistēma zaudē spēju efektīvi līdzsvarot visu orgānu darbību). Dažādiem cilvēkiem var būt atšķirīgi simptomi - galvas reiboņi, asinsspiediena svārstības, kuņģa problēmas, sirds aritmijas, temperatūras lekāšana, muskuļu vājumu, pat sāpēm u.c. Obligāti sāciet lietot vitamīnu preparātus, jo parasti pavasarī, kad ir vitamīnu trūkums organismā, attīstās šī distonija, vispārējais vārgums, depresija un apātija. Obligāti lietojiet nervu preparātu Nervostrong, kas palīdzēs atjaunot nervu veselību. Nervostrong nomierina, stiprina nervu sistēmu, uzlabo un normalizē miegu un līdzsvaro visas nervu sistēmas darbību. Nervostrongam ir ļoti plašā iedarbība, jo tam ir ļoti bagāts sastāvs (nomierinošo augu ekstrakti, B grupas vitamīni, magnijs un aminoskābe L-triptofāns, kas ir izejviela divu hormonu sintēzei – serotonīns jeb „laimes hormons” un melatonīns jeb „miega hormons”). Lietojiet Nervostrong 2 kapsulas dienā vairāku mēnešu garumā. Pierašanu tas neveido, jo Nervostrong ir dabisks preparāts. Vairāk par Nervostrong palasiet šeit. Klāt iesakām arī uzsākt lietot žeņšeņ ekstraktu, jo žeņšeņ mobilizē organisma enerģiju, palielina organisma adaptācijas spējas un labi tonizē organismu. Vairāk palasiet par žeņšeņ šeit. Droši lietojiet šos preparātus kopā. Protams, veģetatīvas distonijas gadījumā ir ļoti svarīgi ievērot relaksējošus pasākumus – pastaigas svaigā gaisā, fiziskā aktivitāte, pirts un SPA procedūras, masāža u.c. Ja simptomi neuzlabosies pēc kāda laika, tad visdrīzāk ar ārstu būs jāapspriež medikamentozo terapiju. Novēlam Jums būt veseliem!


Datums:2011-03-11
Iesūtīja:Mareks
Sveiki! Pēdējās pāris dienas jūtos ne pārāk labi. Esmu 20 gadus vecs students. Ir liels nogurums, lai cik ilgi es gulētu, nespēja koncentrēties mācībām. Guļu ne pārāk labi, bieži mostos nakts vidū. Biežas galvassāpes, rodas sajūta, ka galva ir ļoti smaga un vienīgā vēlme ir to kaut kur atbalstīt. Nogurums un saspringuma sajūta ir arī sprandas un plecu apvidū. Reizēm kaut kas noraustās kakla rajonā, par kādu centimetru it kā pavelkot galvu uz vienu vai otru pusi. Reizēm iesāpas arī mugura tās lejasdaļā. Bieži arī šķiet, ka viss drebu, pulsēju un raustos, lai gan paskatoties spogulī, redzu, ka nekas neraustās. Vislabāk jūtos, atguļoties. Ko man iesākt?
Atbilde

Jūsu minētie simptomi var liecināt par veģetatīvo distoniju un pavasara nogurumu. Noteikti palasiet rakstu par veģetatīvo distoniju šeit. Viss tas ir saistīts arī ar vitamīnu trūkumu organismā, ko vajag kompensēt ar vitamīnu kompleksiem preparātiem (Vitiron, Dynamisan, Vitamax, Gerimax u.c.). Ir ieteicami šajā gadījumā arī žeņšeņ saknes preparāti. Par žeņšeņ palasiet šeit. Papildus, ja ir lielā nervu un psihiskā slodze, tad var palietot arī nomierinošo līdzekli Herbastress vai Nervostrong. Tie ļoti labi nomierina nervu sistēmu, stiprina to un palīdz organisma nervu sistēmai atgūt spēku. Nervostrong turklāt uzlabos arī miegu, jo satur neaizvietojamo aminoskābi L-triptofāns, no kuras sintezējas miega hormons melatonīns. Vairāk par šiem preparātiem šeit. Novēlam Jums būt veseliem!


Datums:2011-01-08
Iesūtīja:Elisa
Labdien! Esmu 18 gadus jauna un pēdējā laikā jūtos nedaudz dīvaini. Jau pāris nedēļas jūtu lielu nogurumu, neatkarīgi no tā, cik ilgi esmu gulējusi, īpaši sprandas rajonā. Rodas sajūta, ka galva ir smaga un vienīgā vēlēšanās ir apgulties. Naktīs mēdz parādīties drebuļi, īpaši kājās, sasildoties siltā ūdenī, tie izzūd. Manās mājās nav pārāk silti, bet nezinu, vai tas ar to ir saistīts. Ir sajūta, ka ķermenis trīc, lai gan apskatoties skaidri redzu, ka nekas netrīc. Kā arī gandrīz katru nakti pirms iemigšanas dažādās ķermeņa daļās kaut kas noraustās. Nezinu, vai tie ir muskuļi vai nervi, nepatīkama sajūta. Vai tas varētu būt kas pārejošs?
Atbilde

Pēc simptomiem kopumā varētu spriest, ka tas varētu būt saistīts ar nerviem, nervu pārslodzi un, iespējams, veģetatīvo distoniju. Ja arī noskaņojums ir negatīvs, tad varētu domāt par depresīvo stāvokli. Lai precīzi noteiktu, iesakām konsultēties ar ārstu. Ja nervu sistēma ir pārslogota, tad arī bieži vien rodas nogurums, bezspēks un dažādas nepatīkamās sajūtas. Palasiet obligāti šo rakstu. Mēs Jūsu gadījumā ieteiktu uzsākt lietot preparātu Nervostrong, kas domāts nervu sistēmas stiprināšanai un nervu nomierināšanai. Vairāk par Nervostrong palasiet šeit. Vēl Jūsu gadījumā organismu ļoti pozitīvi iespaido fizioprocedūras – masāžas, pirts, ūdens vannas u.c., kā arī fiziskā aktivitāte. Novēlam Jums būt veseliem!


Datums:2010-06-17
Iesūtīja:aina
Labdien!Lūdzu palīdziet.man ir tik ļoti liels nogurums un nespēks,ka varu pat gulēt stāvus,spēka nav,grūti pat paiet,biju pie ārsta,bet neko tā arī ne izrakstīja ne pateica kā ar to lai cīnos,blakus tam man ir sāpes krūtīs pa vidu sirds rajonā,analīzes uzrāda mazliet paaugstinātu holesterīnu,arī vairogdziedzera hormons mazliet paaugstināts,vai tas vis var būt mana noguruma iemesls?man ir 31 gads,kermeņa ID 28,pirms vairākiem gadiem ķeizera operācijas laikā tika amputēta dzemde.ko es varētu lietot lai nogurums nav tik liels,lai varu normāli dzīvot?
Atbilde

Holesterīnam un vairogdziedzera hormonam šajā gadījumā nav nekāda sakara. Nogurums ir ļoti populārs simptoms pie daudz kā, bet tomēr ir nedaudz jāpaanalizē savs dzīvesveids - kā ir par daudz un kā dzīvē pietrūkst. Parasti nogurumu veicina vairāki nervu sistēmu ietekmējošie faktori - pastāvīgi ilgstoši stresi, garīgā slodze, nervu pārslodzes, depresīvie stāvokļi, dažādi sociālie konflikti, apkārtējo cilvēku pesimisms, ieeja rutīnā u.c. Nepietiekoša atpūta, pozitīvo emociju, fizioprocedūru trūkums, nepietiekoša atrašanās svaigā gaisā vai ārpus pilsētas, mazkustīgs dzīvesveids arī veicina noguruma attīstību. Daudz ir arī atkarīgs no gribasspēka. Paanalizējiet visus šos faktorus, iespējams, Jums ir nepieciešams izdarīt kādas kardinālās izmaiņas savā dzīvē, lai radītu jaunus apstākļus nervu sistēmai un tā sāks pamazām stiprināties. Dažreiz pietiek pamainīt ierasto dzīves ritmu. Nogurums var būt arī saistīts ar veģetatīvās nervu sistēmas traucējumiem – tai ļoti raksturīgs nogurums, vājums, nezināmas izcelsmes sāpes (Jūsu sāpes krūšu kurvī) u.c. simptomi. Mūsdienās (it sevišķi krīzes laikā) šī slimība ir ļoti aktualizējusies, ko apliecina arī psihoterapeiti. Šīs slimības pamatā ir jāārstē un jāstiprina nervu sistēma, tad visi simptomi sāks mazināties. Obligāti izlasiet šo rakstu. Uzlabot šo problēmu var palīdzēt daži preparāti, bet pamatā problēma ir jārisina kompleksi – jākoriģē dzīvesveids tomēr un papildus ieteicams lietot noteiktus preparātus. Obligāti Jums ir jāsāk lietot žeņšeņ preparātus. Žeņšeņ ļoti labi ceļ organisma iekšējos spēkus, tonizē organismu, atjauno enerģiju un palīdz vieglāk adaptēties pie nelabvēlīgiem apstākļiem. Vairāk par žeņšeņ palasiet šeit. Izvēloties aptiekā žeņšeņ preparātu, obligāti jautājiet farmaceitam to preparātu, kur žeņšeņ deva būtu maksimāla, jo preparātos, kur žeņšeņ ir maz, nebūs nekāda efekta. Lietojiet žeņšeņ preparātu vismaz 3 mēnešu garumā. Sākumā lietojiet vairākas kapsulas dienā (2 vai 3) un pēc 3-4 nedēļu ikdienas lietošanas varat lietot kā uzturošo devu 1 kapsulu dienā. Papildus žeņšeņ preparātam iesakām lietot nervu sistēmu stiprinošo līdzekli Nervostrong, kas palīdz vieglāk pārvarēt stresus, psihiskās slodzes, uzlabo garastāvokli un noskaņojumu. Lietojiet šo preparātu pirmās 2 nedēļas pa 2 kapsulām dienā, pēc tam pa 1 kapsulai arī vismaz 3 mēnešu garumā. Vairāk par Nervostrong varat palasīt šeit. Atcerieties, ka daudz šajā gadījumā ir atkarīgs no Jums pašiem. Novēlam Jums būt veseliem!


Datums:2010-06-07
Iesūtīja:Līga2
Sveiki! Es atvainojos, bet man vēlviens jautājums. Kā mani varēs izmeklēt hematologs, ja man vairs nav anēmijas, daudz sadzēros zāles, tas nekas, tik un tā var pie viņa iet un noskaidrot kāda anēmija man bija? Lai gan patlaban man vairs viņas nav. Un sakiet lūdzu, ja jau ilgāku laiku ( t.i pārus gadus sāp aizmugurē uz muguras, augšdaļā un pa vidu pa vidu, kaut kur zem pleciem un starp, sāp tiklīdz es uztaisu kupri, vai iztaisnojos, kādam prasīju, kas tas varētu būt, teica, ka aizguņģa dziedzeris, ja man ir B12 patstāvīgs trūkums, tas tā varētu būt, ka tas dziedzeris ar kaut ko ir saistīts? Un vēl traki visu laiku gribas ēst, neesmu apaļa, daudz neēdu, bet tiklīdz paēdu normāli, pēc pusstundas atkal gribas ēst. Man tāds jautājums Jums, vai vispār tas ir iespējams, ka cilvēkam neuzsūcas ne viens vitamīns ne A, ne B, ne C un D, ja vienmēr 15-30 min. pēc paēšanas - sajūta ka vispār tās 15 vai 30 min. atpakaļ neko nebūtu apēdusi, vai tāpēc ka nekas neuzsūcas, neviens no vitamīniem. Kā arī sen jau man vairs nav enerģijas, ir patstāvīgs nogurums, dzeru arī multivitamīnus, nekāda enerģija neparādās arī no tām. Kurš būtu tas ārts, kurš varētu palīdzēt izmeklēt vai tie vitamīni uzsūcas vai nē, un kas pa iemeslu kapēc neuzsūcas. Vai arī jāiet uz tievās zarnas izmeklējumiem, no kurienes viss uzsūcas, jāpiezīmē, es Jums rakstīju arī par helikobaktēriju bet(zem cita nika :)), varbūt tas briesmonis neuzsūc neko, vai traucē uzsūkt? Liels Paldies Jums jau iepriekš, par konsultācijas palīdzību...
Atbilde

Pie hematologa ir jāiet vienalga un jāizmeklējas. Hematologs varēs pateikt, kādā stāvoklī ir asinis – anēmija, vai tikai kāda vitamīna vai dzelzs trūkums. Ja ir dažāda veida sāpes mugurā, mēs iesakām atrādīties neirologam un uztaisīt mugurkaula rentgenu. Tad jau var domāt tālāk, kāda vaina ir muguras sāpēm. Aizkuņģa dziedzeris tas visdrīzāk nav, jo parasti tad sūdzības nāk no priekšpuses. Par vitamīnu uzsūkšanos varam teikt to, ka, ja vitamīni pilnīgi neuzsūktos, tad problēmas ar veselību būtu daudz nopietnākās un sarežģītākās. No vitamīniem var būt tikai kāda vitamīna neuzsūkšanās, bet tas, ka visi neuzsūcas nē. Enerģijas trūkums var būt saistīts ar daudziem faktoriem – dzīvesveids, darbs, iekšējais noskaņojums un daudzi citi faktori, kas ietekmē mūsu dzīvi. Te nav tikai vainīgi vitamīni. Bet jebkurā gadījumā organisma tonizāciju ļoti labi veic žeņšeņ preparāti. Žeņšeņ ļoti labi paceļ organisma rezerves. Vairāk par to palasiet šeit. Par ēšanu grūti tā spriest (mums nav zināms Jūsu vecums). Jaunībā tas var būt diezgan normāli, jo organisms aug un tam nepieciešama uztura enerģija, bet ja vecumā, tad iesakām konsultēties ar endokrinologu, kas izmeklēs Jūs un novērtēs Jūsu veselības stāvokli no vielmaiņas aspekta. Ja ir vielmaiņas traucējumi, hormonu disbalanss organismā, tad ēstgriba varētu mainīties, tāpēc nepieciešams izmeklēties pie endokrinologa, kas specializējas šajā jautājumā. Helikobaktērija neietekmē cilvēka apetīti un uzturvielu uzsūkšanos. Citādi mums grūti kaut ko teikt. Mēs nedomājam, ka Jums ir bulīmijas slimība. Jebkurā gadījumā konsultējieties arī ar savu ārstu. Novēlam Jums būt veseliem!


Datums:2010-05-19
Iesūtīja:iveta
sveiki...gribeju jautat vai ir tada teja tominambur.. kads efekts,ko vina dod organisma?vai ta ir vienkarsa zalu teja?
Atbilde

Jūsu jautājumā droši vien bija domāts topinambūrs. Topinambūrs ir augs, kura sakneņus var lietot arī uzturā. Parasti no tā ir pieejama sula, bet ne tēja. Par topinambūru varat palasīt šeit. Par sulu varat palasīt šeit. Novēlam Jums būt veseliem!


Datums:2009-11-23
Iesūtīja:Vija
Ļoti sen atpakaļ lietoju PANAX GINSENG + Ginkgo Biloba (Korejas žeņšeņa ekstrakts ar Ginkgo Bilobu - Korejas žeņšeņa 80 % ), taču tagad meklējot šo produktu aptiekās, viņu nevaru atrast vai arī ir līdzīgi produktu, taču tie nav tik efektīvi. Gribēju zināt vai ir iespējams kaut kur šo produktu iegādāties?
Atbilde

Pareizāk būtu šo preparātu meklēt turpat, kur Jūs to pirkāt iepriekšējā reizē. Varat apjautāties farmaceitiem par iespējamo šī līdzekļa pasūtīšanu. Mēs domājam, ka tas ir žeņšeņs, kas ir fasējumā pa 10 maziem flakoniņiem vienā iepakojumā. Ja tas tā ir, tad aptiekās to nemaz nemeklējiet, bet varat to meklēt "Veselības veikalos" - Origo Dzelzceļa stacijā ir tādi 2 veikaliņi. Starp citu šajos veikaliņos žeņšeņs preparātos ir izcili lielā koncentrācijā un par izdevīgu cenu, 10 flakoniņi maksā apmēram 2,50 Ls. Tādu vienu flakoniņu var lietot katru dienu pirmās divas nedēļas, vēlāk to var lietot katru otro dienu. Novēlam Jums būt veseliem!


Datums:2009-11-07
Iesūtīja:Kaspars
Kad labak lietot zensen preperatus-pirms vai pec edienreizem?
Atbilde

Šāda veida preparātus iesaka lietot no rīta, labāk pēc ēšanas, uzdzerot pilnu glāzi ūdens. Efekts no žeņšeņ preparātiem parādīsies pakāpeniski, apmēram pēc divu mēnešu regulāras lietošanas. Novēlam Jums būt veseliem!


Datums:2009-11-04
Iesūtīja:marina
Labdien. šodien nopirku Mumijo tabletes - divus vienādus iepakojumus. uz viena rakstīts, ka jālieto pa vienai trīs(!)reizes dienā pirms ēšanas, iepriekš izšķīdinot siltā ūdenī, bet uz otra pa 1tabl. 1-2(!) reizes dienā ēšanas laikā uzdzerot ūdeni vai pienu, pietam nepārsniedzot diennakts devu. Kā Jūs ieteiktu lietot?
Atbilde

Viss ir atkarīgs no aktīvās vielas daudzuma vienā kapsulā vai tabletē, piemēram, Evalar kompānijas ražotajā Mumijo iepakojumā vienā tabletē ir pa 200 mg aktīvās vielas, bet SHILAJIT - Мumijo (ražo Indijā) viena kapsula satur 500 mg Mumijo (Asphaltum purificata). Tāpēc diennakts devas var atšķirties. Papētiet iepakojumus un aktīvās vielas devu vienā tabletē vai kapsulā. Ja šie divi iepakojumi ir pilnīgi identiski, bet rekomendētās devas atšķiras, lietojiet pa vienai 500 mg kapsulai 2 reizes dienā pirms ēšanas, uzdzerot pilnu glāzi ūdens. Novēlam Jums būt veseliem!


Datums:2009-10-28
Iesūtīja:Džūlija
Vēlos uzzināt par uzturbagātinātāju HEMMOS, kas ražo , cik maksā un kur var iegādāties.Cik vajadzīgs lietot?
Atbilde

Hemmos ir aminoskābju un minerālvielu komplekss, kas tiek lietots organisma stiprināšanai. Izgatavots no dabiski sabalansēta minerāļu un aminoskābju kompleksa. Diezgan labs pēc sastāva preparāts. Ieteicams lietot organisma aizsargspēju pastiprināšanai gadalaiku maiņas periodos, tāpat veicot smagu fizisku vai saspringtu garīgu darbu, ekstremālos apstākļos un stresa situācijās. Jālieto iekšķīgi pa 1-3 kapsulām 2 reizes dienā 30 min. pirms ēšanas, trijos kursos pa desmit dienām ar diviem 5–10 dienu pārtraukumiem. Šo produktu ražo Grindex, bet izplata cita juridiskā persona, pie kuras arī rekomendējam griezties pa tālruni 67543001. Varat aprakstu palasīt šeit, kā arī pasūtīt caur internetu. Aptiekās šis preparāts nebūs atrodams, tāpēc iesakām interesēties pie izplatītāja. Novēlam Jums būt veseliem!


Datums:2009-10-10
Iesūtīja:Inga Dziedātāja
Labdien Esmu izaudzējusi lielu zelta sakni.Gribu lūgt padomu, kā šo sakni mājas apstākļos pagatavot.Vai jūs varētu man atsūtīt kādu recepti? Ar cieņu I.Dziedātāja
Atbilde

Mājas apstākļos var gatavot zelta saknes tēju. Uzlējuma pagatavošanai 10 gramu drogas pārlej ar glāzi verdoša ūdens un 4 – 5 stundas nostādina. Dzer pa trešdaļai vai pusglāzei 3 – 4 reizes dienā. Izvilkumam nepieciešams 100 gramu svaigu vai 50 gramu kaltētu rodiolas sakņu. To pārlej ar puslitru 40% degvīna un septiņas dienas nostādina tumšā vietā. Tad nokāš un kopā ar nelielu ūdens daudzumu lieto pa 7 – 10 pilieniem rītā un pusdienlaikā pirms ēšanas, taču ne vēlāk kā 3 – 4 stundas pirms gulētiešanas. Zelta saknes lietošana palīdz mazināt nogurumu, palielināt darbaspējas, samazināt nervu sasprindzinājumu, īpaši, ja darbs saistīts ar pastiprinātu emocionālo vai fizisko slodzi. Zelta sakni labāk nelietot, ja Jums ir paaugstināts asinsspiediens, bezmiegs, neiroze. Novēlam Jums būt veseliem!


Datums:2009-10-07
Iesūtīja:Rita
Labdien!Es atcerējos 80.gadus un atsāku dzert cigoriņu šķīstošo dzērienu ,deserta karote uz krūzīti,jo pie mums citādā veidā cigoriņi nav nopērkami.Sakiet lūdzu vai cigoriņu šķistošais dzēriens ir veselīgs,varbūt ir cigoriņi nopērkami citādā veidā un cik reizes drīkst dienā dzert?Lai jums veiksmīga diena!
Atbilde

Cigoriņi ir ļoti vērtīgs augs. Cigoriņu lapas satur askorbīnskābi (С vitamīns), karotīnu (А provitamīns), B grupas vitamīnus, inulīnu, kalcija un dzelzs sāļus. To lietošana pārtikā uzlabo gremošanas orgānu, sirds un asinsvadu sistēmas darbību. Varat dzert droši pat vairākas reizes dienā. Tagad Rimi veikalos ir cigoriņi ar dažādām citu augu piedevām, piemēram, ar žeņšeņ ekstraktu, mežrozītēm, vilkābelēm, melisu. Turklāt cigoriņi ir arī pulverveidā, kas pēc sava izskata ļoti atgādina šķīstošo kafiju, kas ir būtiski tiem cilvēkiem, kam veselības problēmu dēļ ir liegta kafijas lietošana, bet gribas imitēt tās dzeršanu. Novēlam Jums būt veseliem!


Datums:2009-10-06
Iesūtīja:kika
Labvakar!Man draudzene iedeva piena sēni un ieteica dzert, kad palīdz daudzām slimībām!Sakiet lūdzu ,kā pareizi dzert šo piena sēni, rītā vai vakarā?Kādas slimības viņa ārstē?Visu labu!
Atbilde

Piena sēne ir unikāls līdzeklis, kas nāk no Tibetas medicīnas. Tai piemīt vairākas īpašības – aktivizē imūno sistēmu, normalizē vielmaiņu, veicina brūču dzīšanas procesus un ārstē kuņģa-zarnu trakta slimības (gastrīti, čūlas, disbakteriozes), piemīt antialerģiskā iedarbība, pretmikrobu un pretiekaisuma ietekme, žultsdzenoša un spazmolītiska darbība, veicina notievēšanas procesus, kā arī paaugstina dzimum funkcijas. Lietošana ir sekojoša – divas piena sēnes tējkarotes uz vienu piena glāzi (200-250 ml), atstāj uz 24 stundām. Tas ir jādara katru dienu vienreiz diennaktī vienā un tai pašā laikā. Glabāt istabas temperatūrā tumšā vietā. Ielietais piens pēc 17-20 stundām būs saskābis un gatavs lietošanai. Skabētu pienu nolej caur sietu stikla pudelē, sēni apmazgā zem krāna ūdens un atkal aplej ar glāzi piena. Ja katru dienu sēni neapliet ar pienu, tad tas nevarēs vairoties un varēs iet bojā. Vesela sēne ir baltā krāsā. Jālieto pa 200-250 ml vienā reizē 20 dienu laikā, pēc kā seko 10 dienas pārtraukums, tad atkal atkārto kursu. Kad ir pārtraukums, sēne vienalga ir jākopj. Novēlam Jums būt veseliem!


Datums:2009-09-19
Iesūtīja:laura
Bieži pēc kādas smagas piepūles vai ilgas stāvēšanas uz vietas sāku just aukstus sviedrus, muskuļu atslābumu un redzu melnu gar acīm (kā uz ģīboni). Vai zemais asinsspiediens ir šis ietekmējošais faktors? Kā pret to var cīnīties?
Atbilde

Jā, šādi simptomi var liecināt par pazemināto asinsspiedienu, kas var sākties pēkšņi (akūta hipotensija) ar nespēku, nobālēšanu, aukstiem sviedriem, pulsa paātrināšanos, ģīboni. Asinsspiediena pazemināšanās var būt kādas citas slimības simptoms, piemēram, anēmijas, iekšējās sekrēcijas dziedzeru slimību simptoms. Nepieciešams vismaz nodot asins analīzes, lai ārstam būtu priekštats par Jūsu veselības stāvokli. Hipotensijas gadījumā, lai uzlabotu savu pašsajūtu, jāievēro sekojošais: vajadzīgs pilnvērtīgs uzturs, pietiekoša atpūta, sistemātiska nodarbošanās ar fizkultūru, ūdens procedūras un, protams, pareizs darba režīms (mazāk stresa darbā). Ieteicams lietot žeņšeņ preparātus. Par žeņšeņ šeit. Novēlam Jums būt veseliem!


Datums:2009-03-12
Iesūtīja:Ilona
Man atklāja ļaundabīgo audzēju.Patreiz pēc operācijas izeju ķīmijas kursu.Ir tāda BEFUNGINUM tinktūra(bērza melnā piepe). Vai tā ir taisnība ka šo melno piepi var lietot pēc operācijas un varētu būt arī kādi rezultāti ļauno vēža šūnu iznīcināšanai ? Paldies par atbildi. Ilona
Atbilde

Jā, Befunginu izmanto onkoloģijā. Tas palīdz onkoloģiskiem slimniekiem, palielina onkoterapijas efektivitāti. Ir daudzi dažādi pētījumi, kur pierādīja to pret audzēju efektivitāti. Par Befungīnu varat palasīt šeit, bet krievu valodā. Ja būs nepieciešams pārtulkot, varēsim to izdarīt. Novēlam Jums būt veseliem!


<< < 1/2 | 2 | > >>
Pielāgota meklēšana

Jautājums
Vai Jūs regulāri lietojat zivju eļļu?


Lietoju periodiski
Jūsu atbilde
 

  Galvenā  Ziņas  Jautājums farmaceitam  Reklāmas iespējas  Autortiesības un atbildība  Autori  Kontakti